Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí proč ne můžeš mít rýži i bublifuk spousta holek to tak měla ;-) ale četla jsem tu taky že ty bublifuky dělají fleky :-( tak nevím nevím já je vzdala :-( Jinak sorbí ty žehlíš za peníze?????hodil by se mi pátek :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu:To víš že jo a Kaucul by se hodil čtvrtek,vid? :-D :-D :-D koukám že by z toho byl dobrý vedlejšák :-D :-D Ty bublifuky koupim obyč.kašlu na fleky :-p :-D moje šaty to nejsou 8-) :-D :-D Já jdu spinkat,brácha přivez z Moravy ze sklípku vínko a jsem nějaká ovíněná |-| :-D :-D tak páááááááááááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko, nstíhám dočítet (ani sem nekoukala, kolik ste toho napsaly), musím matlat chlebíčky. Sem opět v práci, nesnáším to tu ]-(
Odpovědět
Dobré ránko :-) Kaučul: Tak jedině mateřská nebo novej job :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, já myslm, že všude se něco najde ]-( :-D N2jakej krypl nebo kráva!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Hola, tu nikdo?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky ;-) :- Dneska je tu nějak mrtvo ]-( x-) Tak jsem si dnes koupila na svatbu botičky na přezutí a máááám z nich takovou radost :-N :-N :-N jsem v nich jak v bačkůrkách :-D a nejlepší na tom je,že byly za pár kaček :-p :-D :-D Chtěla jsme dnes koupit ty bublifuky a v Tescu měly jen litrové flašky,to by bylo dost blbý vrazit svatebčanům takový demižon :-D :-D :-D tak je asi objednám na netu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holkyyyyyy Já se na to vy.eru!!!!!!! Viděly jste předpověď počasí na sobotu? Do p.dele!!!!!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
promiňte mé vyjadřování, až se mrknete na předpověď, pochopíte. Celý květen krásně a teď budou padat trakaře ]-( A to máme mít obřad venku ;-(
Odpovědět
dudu: Třeba to nebude tak horké.... Viděla jsi, aby měl někdo svatební fotky, na kterých by pršelo ? Nikdy neprší celý den !!!! Vždycky sluníčko vyleze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko:Počasí jsem ještě neviděla =-) ale neboj,ono to nebude tak hrozný jak předpovídaj ;-) našim meteorologům nevěřim ani slovo :-) a tobě určitě bude svítit celý den sluníčko,uvidíš ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu, vždycky to výjde, že aspoň na obřad bude hezky, nebo aspoň nebude pršet, nebóóój x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
právě holky, aspoň ať na obřad nechčije.... =-) A taky večer jsme chtěli mít venku grilování, ale toé už se zmákne.¨.Ale ten obřad si fakt přeju mít venku... Máme i oblouk.... S mamkou jsme ho už zdobily na zkoušku... A navíc ten vnitřní sál na hradě, kde by to bylo v případě špatného počasí, je: a) malý, všichni se tam nevejdou (max.40, a nás bude přesně 40, a ti, co se na nás přijdou podívat, by utřeli nos a museli se dívat z vedleujší místnosti ]-( b) jsou tam na stěnách hnusné fleky, on to kastelán nazývá "starobylou patinou", ale je to prostě o ničem c) na zdech visí kančí kůže a parohy, je to jako pohřebiště! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No a taky mi jde o fotky, po obřadě v okolí hrdu a taky pak po hostině, je tam nádherný park s rododendronama, proto jsme si to místo vybrali... A jestli tam zapadnu ve střevíčkách do bahna a švihnu tam sebou v šatech na zem, tak to se na to fakt vy..... ]-( !!! Achjo.... A k tomu mám pořád něco s hlasem a trochu kašlu, sice piju čajíčky a koupila jsem si i vincentkové kapky a jakési cucací bonbóny, ale prostě to fakt člověka naštve... Achjo.... Strávili jsme nad tím tolik času, dá se říct měsíce... tak ať aspoň nechčije..... :-( No a taky hudba - máme vybrané písničky, u kterých jsme uvažovali, že naúř. nevěsta s tatínkem půjde dolů po schodišti až na zahradu, přičemž bude ta skladba hrát... Ale pokud půjdu jen 3 kroky z vedlejší místnosti do té obřadní, tak mě z toho fakt omejou. Ta hudba je hezká, nechci ji zkracovat.... tak promiňte, že si tady tak vylívám srdíčko, ale fakt mě to počasí deptá.... Sice se říká, že prší štěstí, ale já chci sluníčko!!!!! Objednala jsem si ho přece už loni na podzim!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonko: takly doufám, že ta předpověď nemusí vyjít... Ale oni dokonce mluví o studené frontě, teploty 10 stupňů! To má být jako únor nebo cooooooo??? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko:To tak vždycky bývá :-( jak se něco plánuje,tak se to vždy nějak pose.... ]-( taky si myslim,že nebudu mít svatbičku takovou jakou jsem si vysnila a ten den si na mě určitě něco připraví :-| x-) Ale uvidíš,říkám našim meteorologům nevěřřřřř!!!!!!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju... Musím se přestat na to počasí upínat, no jo... V nejhorším bude pršet štěstí, sice za mého skřípění zubů, ale holt s tím nic nenadělám... Jedině vypouštět rachejtle a rozehnat mraky nad hradem, hahahaha :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu bud v klidu ještě jsem nezažila aby jim předpověd vyšla ;-) Neboj dudu budeš mít krásný počasí bude ti svítit sluníčko
Odpovědět
Profilova fotka
Kéž by! Když na mě budete hodně myslet, třeba to vyjde! :) Aspoň holky na ten obřad s focením, cca od 10ti - 13h, držte mi please palečky! :) Dívala jsem se do diskuze květnovek, co mají svatbu v sobot, a jsou stejně hotové z toho počasí.... Sandulko a co mimísek?? :-) Držím palečky, ať ti sedí šatičky a taky ať ti je dobře ve svatební den :-) Ale však oni na tebe budou brát ohledy, pokud to teda budou už všichni vědět?? :-N Jinak já holky nevím, co dřív... Už se balíme, nestíhám... Taky balím svatební mandličky atd atd. Ufffffff
Odpovědět
Profilova fotka
Brýýý ráááánko :-) Dudunko, vůbec se Tím nezaobírej, uvidíš, jak bude. Stejně s tím nic neuděláš, tak se Tím netrap!!
Odpovědět
Profilova fotka
Škoda že máme v sobotu festival, bch se na tu svatbičku přijela podívat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ZA MĚSÍÍÍÍÍÍÍÍÍC, holkýýýýý, za měsíc nastane ten náš nekrásnější den v životě, já se tak těšííímmmm, už budu paní, vdaná paní x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Ještě měsíc, jeden měsíc, la la láááá :-D
Odpovědět
Nejkrásnější ? ..... no nevím no...myslím, že budou krásnější dny....
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: ty si fakt pesimista ]-( Já se na ten den těším, na šatečky, fotografku x-)
Odpovědět
Já myslela třeba narození dítětě, že bude daleko hezčí den...
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj :-) Dudunko:To je jasný,že ti budeme držet palečky,všechny 4 :-D :-D Kauculko:Ty jsi číslo :-D :-D :-D la la lááá :-D :-D :-D no jo no,už fakt jen ten měsíc :-N to je hroznýýýý jak to uteklo :-N x-) :-N x-) :-N x-) Kuratkol:Určitě je to jeden z nejkrásnějších dnů,narození miminka ;-) ale každopádně na svatbu se strašně moooc těším (zároven se toho i bojim) a doufám,že nás to semkne ještě víc =-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: mno, když zvládenš v poho porod ;-) Dneska sem robila obálky na oznámení x-)
Odpovědět
Kaučul: Zatím bych chtěla zvládnout otěhotnět....
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Vy jste ještě nerozdaly oznámení? =-) =-) já už jsem ho poslala dávno do světa :-p :-D Včera jsem objednala ty bublifuky a truhličku na blahopřání (jsem ráda,že jsem jí konečně sehnala) :-N :-N :-N Zítra jdeme vyzvednout ty kalhoty od obleku (od švadleny) doufám že je nezrátila moc,bych jí zabila ]-( 8-) :-D Kuratkol:Jááááá chci taky otěhotnět :-( ;-) :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?