Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
kd23: měl bych jednoduché řešení, ať se nají doma před obřadem. My máme obřad ve 12:00 a oběd bude nejdříve kolem 15h a jestli budou mít hosté hlad mě vůbec netankuje, fotky jsou pro mě také důležité, bude to jedná z mála hmatatelných vzpomínek na den D. Jinak ten můj nechává většinu na mě, všechno oblétávám a zařizuju sama.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás doma bude naštěstí jídla moc moc, takže se vůbec nebojím, že lidi budou mít hlad. Máma se jen bojí toho, že budou nervozně přešlapávat a čekat na nás a svádí to na to, že budou mít hlad :-D :-D :-D :-D :-D Ono ji to za chvilku přejde :-) A ten den si budu všímat jen svého milovaného manžela :-)
Odpovědět
přesně tak kd23 ten den bude jen pro mě a mého broučka a jen tak mi ho někdo nezkazí, teda snad :-D u nás doma také bude nějaké to pohoštění a pak při čekání na nás budou mít zase jiné pohoštšní a to v tekuté podobě a rozvna nealkoholického rázu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd: no přesně to se snažím mamince přítele vysvětlit.Pro mě jsou fotky důležité máme tak jako ty fotografa co bude mít světla bude dělat aranžované fotografie a mám vybrané i místečka.A chceme si to hlavně užít a né se honit.První varianta byla že obřad bude v jedenáct a oběd po focení ve dvě alo to prý né že je to dlouho a navíc mě kámoška upozornila(jako obsluha)že správně by je neměli bez nás pustit k hlavnímu stolu.No tak druhá varianta obřad v deset oběd ve dvanáct pak focení na to zase maminka že to je brzo nejdřív v jednu tak já už fakt nevím kam uhnout.Platí to s mojema rodiči napůl tak jsem chtěla trochu vyhovět no ale tak nevímNakonec nebudu brát ohledy na maminku a udělám to tak jak to bude nejvýhodnější pro nás přece jen je to náš den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Každý si samozřejmě chce svůj den užít. Ono je to těžké vyhovět všem. lillyzelvicka: asi bych si to udělala podle svého, jen bych asi řekla svateabulibčanům dopředu, kdy zasednou k svatební tabuli, aby s tím počítali a najedli se dostatečně doma. Tím se člověk vyhne řadě nepříjemnostem a problémům na svatbě vůbec. Ono často si svatebčané neuvědomují, že se ten den netočí kolem nich, ale kolem nevěsty a ženicha a dokáží být nevrlí a udělat nepříjemnou atmosféru. My plánujeme se fotit po obřadu, jako vy, ale plánuji na to cca hodinu. Opravdu si nedokáži představit, že nechám svatebčany 2 hodiny čekat. Dle mého názoru je to už hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
No udělám to tak že obřad bude v deset hodina na obřad i gratulace,přejezd srandy s talířem s hasičema a tak.ve dvanáct oběd a o půl jedné se můžeme jít fotit.Jenže mamince přítele se nelíbí že svatebčani tam budou ty dvě foďky sami prý co budou dělat.No já chci na to mít dvě hoďky protože nebudeme v žádném zámeckém parku.A i tak chci si to užít a když budeme hotoví dřív o to líp.Navíc svatebčani si přečtou svatební noviny a poodváží se auta a mají o zábavu postaráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný, že se nějak zaměstnají, nejsou malé děti!! Tohle bych vůbec neřešila... jak už jsou najedení, tak budou v útlumu, vypijí si kafíčko... poslechnou hudbu, přečtou noviny... atd. Tam není problém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že tohle řeší hodně maminek :). Když se vdávaly ony, tak žádné takové dlouhé focení nebylo. Tak snad ji ta ohleduplnost k ostatním svatebčanům brzy přejde :-) Pěkně mě naštvalo, když mi máma řekla, že jsem se snad zbláznila, že se budeme hodinu fotit. "A co budou jako dělat ostatní lidi?" :-S :-S :-S Snad už to nebude chtít řešit. :-) Já totiž ne a basta :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky u nás co budou dělat při focení neřeším, já počítám s hodinou. Ať si dělají co chtějí, určo to chce ale nabalit do auta box s pitím. A pro mého přítele je kolem svatby všechno zbytečné. Takže i když jsem mluvila o létajícím přání či novinách tak protočil panenkami co si zase vymýšlím za ptákoviny. A hurá máme konečně vyřešenou dovču.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je paráda! A kdy nakonec jedete a kam? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, teprve nedávno jsem objevila tyto stránky. Taky se vdávám 27.6.2009 :-) Minulý týden jsem si vybrala svatební šaty, tak už jen boty a závoj ;-) Všechno důležité už máme zařízené, už jen nějaké drobnosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtule: to je paráda, kam nakonec frčíte?? 8-) ahoj seele: vítej mezi námi :-) a jaké šatky si představuješ, co Vám ještě chybí za drobnosti a především: jak se na ten den "D" těšíš?? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, seele vítej mezi námi :-) adriene pojedeme na Orlík do Trhovek 15.8. až, datumy už jsou hoodně přebrané. Tak doufám že bude hezky a nebude zkažená voda. Je to pronájem chatičky se 2 ložnicemi a kamarádka si to nerozmyslela tak pojedeme tedy společně už to vypadalo na spadnutí.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule: tak to je skvělý, že jste nakonec něco našli :) trhovky znám, byli jsme tam s bratránkem jednou na dovče v karavanu. Je tam pěkně ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, vždycky jsem chtěla bílé šaty s dlouhým závojem, až jsem si minulý týden vybrala barvu champagne a krátký závoj :-D ale šaty jsou krásné, takže jsem maximálně spokojená. Na den svatby se moc těším, bude to u nás na zámku a u něho je velký park, tak jen aby bylo hezké počasí :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky, tak hlásím zkoušku líčení číslo 3. První dopadla katastroficky. Druhá - s kamarádkou jsme včera doma zkoušely různé triky, ale nebylo to ono. Třetí - jdu zítra dopoledne k jedné paní :-) Tak držte, prosím, palečky, ať je to do třetice všeho dobrého. Díky! A co u vás? Vrtule: Zamluvená dovolená na srpen je super. Budu držet palečky, ať vám vyjde počasí! Já vůbec netuším, co bude v srpnu. Po svatbě pojedeme na motorce přes Alpy do Benátek, pak na Slovensko a jestli zbydou penízky, tak možná letecky do Řecka, ale s tím radši vůbec nepočítám. :-) Obálky, krabičky na výslužky a mašličky pro svatebčaby už dorazily. Tak jsem ráda, jak se to pomalu ale jistě shromažďuje. Ubývají nám ze seznamu věci - to je příjemná podívaná, jak to mizí. Ale ty nej věci ještě nemáme / prstýnky, komplet oblek, boty, ozdoby do vlásků, ani bižu pro nevěstu nemáme. :-( /
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Myslíš těch zkoušek líčení? Kdepak. Vypadala jsem jak Rusalka... :-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kd23 držím palečky ať líčení dopadne dobře ;-) kačko do chatek orion má to být asi 50m od toho bazénu směrem k vodě.
Odpovědět
Profilova fotka
kacka01, poprvé jsem byla v Radlicích u paní, co líčí Mary Kay... Make-up super, ale stíny hrůza. :-( vrtule83: 50m od bazénu.... no prostě nádhera!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Nene. Zatím zkusím jinou, která by přijela ke mně domů. Má to 4 km, česat mě bude kadeřnice kamarádka, co bude už den před u nás. Takže naštěstí ten den taky nebudu nikam jezdit :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kacko já to tam neznám vůbec, přítel jezdil na velký vír. Já znám mácháč a tam bývá v létě taky hodně rušno, tak snad to nebude horší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak :-) Nene. Snad ne. Ale budu klidnější, že nemusím nikam jezdit a nebudu se strachovat, že kadeřnice dorazí včas. Holky, já už se tak těším! :-) Zítra jsme si vzali dovolenou, když je venku tak nádherně. Tak hurá na chalupu projet novou motorku. :-)
Odpovědět
Myslím, že je to 85 nebo 86 dnů... Jinak já jsem si dneska objednala botky a zítra je budu mít doma, v sobotu jedeme na prstýnky, tak jsou další věci hotové. :-)
Odpovědět
Vrtule83: také ti blahopřeji, že jste nakonec našli vhodný termín a místečko na vaší dovču a vlastně i svatební cestu :-D Věřím, že ti spadl velký kámen ze srdce. Já se budu líčit sama, vím totiž, že bych asi od někoho cizího byla nespokojená a ještě k tomu mu zato zaplatit? Jsem zvyklá se velice jemně a málo líčit a chci to dodržet i na svatbě, ještě k tomu budu opálená a to už samo od sebe udělá hezkou vizáž. Chci vypadat co nejpřirozeněji, takže si namaluji stíny, řasy, líčka a pak si natřu rty barevným leskem a toť vše, žádný make-up, ten akorát dělá z obličeje masku, alespoň mě ano. Zítra jedeme na zkoušku snubních prstýnků, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat na mém prstíčku :-) Selee: vidím, že jsi měla stejnou představu o šatech jako já, také jsem chtěla jedině bílé a nakonec jsem skončila u smetanových :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, kámen mi opravdu spadl ;-) já ještě kaděřnici ani vizážistku nemám :-| a vlastně od února nic nového, jen dnes si jdeme vyzvednout prstýnky, tak jsem na ně zvědavá. Bych s tím měla pohnout co. Jak koukám vy nezahálíte jako já. Když ono je venku tak krásně a bydlíme hned u zoo tak jsem s malou pořád tam :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?