Menu Forum

Svatby 27.6.2009

7. říj 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
seele (32 r.)
Registrovala se 29. března 2009 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Region Žďár nad Sázavou.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Žďár nad Sázavou
fotoportrét
fotoportrét
seele (32 r.)
Registrovala se 29. března 2009 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Region Žďár nad Sázavou.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Žďár nad Sázavou
 Já jsem si dneska v poledne vyzvedla objednané botky, tak teď je musím trochu rozšlápnout, aby se mi v nich pak dobře vdávalo emoticon Jinak už se moc zítra těším na prstýnky, hlásí krásné počasí, tak si uděláme zároveň i výlet emoticon
3. dub 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendullka
Registrovala se 8. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 203 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 27. června 2009
    V Kunovicích, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
vendullka
Registrovala se 8. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 203 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Zlín.
    V Kunovicích, Region Zlín
 Ahojky, tak mi byli vybírat prstýnky teprve v úterý, ale už se nemůžu dočkat, až je budeme mít, jsou moooc krásné....
3. dub 2009 v 19:59  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adriene
Registrovala se 1. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 893 příspěvků. Má 66 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
adriene
Registrovala se 1. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 893 příspěvků. Má 66 přátel.
 My naštěstí prstýnky už máme. Ale včera jsme konečně naplno domluvili fotografa. Normálně fotí celý svatební servis za 14tis, ale ze známosti nám to nechá za 3tis. Tak jsme byli rádi emoticon
Jinak jsme zatím nic dalšího neřešili emoticon
3. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
Registrovala se 12. dubna 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 413 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Chomutov.
    V Chomutově, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
Registrovala se 12. dubna 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 413 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Chomutov.
 Ahojky, tak mi byli včera vyzvednout prstýnky a moc se mi líbí, přítel byl trochu zklamaný, jelikož nám je místo hladkých udělali matné, ale mě to vůbec nevadí a on se s tím smířil. Předělávat je nechceme.
adriene tak ta cena je víc než super to mibudeme mít jen focení obřadu a po. bez hostiny za 3800,-
4. dub 2009 ve 14:26  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
 jo a prstýnky nás vyšli na 4900,-
4. dub 2009 ve 14:29  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terisek2509
Registrovala se 22. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 162 příspěvků.
    Na zámku ve Frýdku-Místku, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
terisek2509
 Ahoj holky, tak vpátek jsme byli na zkoušce prstýnků a jsou fakt boží, akorát příteli od minule opucjly prstíky, to udělalo asi to sluníčko, takže jemu budou muset prstýnek zvětšit, ale naštěstí to nebude žádný porblém, no a za 2 týdny si už pojedeme vyzvednout hotové prstýnky. Nás budou prstýnky po slevě a dodání valstního zlata stát 4.500kč, což je skvělá cena od původní, která se blížila k 15.000kč emoticon
ak teď ještě zvýbá příští týden zařídit oznámení (snad) a pak už jen dokoupit doplňky jako je kravata, boty pro přítele, podvazek a kapesníček a toť už je vše, tedy pokud si ještě na něco nevzpomenu, chci to mít všechno zařízené dokonce dubna, protože v květnu budu pracovně pořád na cestách.
ale venku je krásně, že holky? tedy alespoň u nás ano, kéž bychom měly i my tak krásně v ten náš den, jakmile začalo dvítit sluníčko a hezky hřát, hned nám všem stoupla nálada a optimismus o 100%, je to fakt nádhera, už jsme si i dvakrát vyjeli nakole do hor a bylo to skvělé, zima prostě není můj kamarád emoticon a hlavně teď to už bude utíkat jako voda emoticon
5. dub 2009 v 09:01  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
 terisku fakt super cena, to je výhoda pokud někde berou zlato na protiúčet a to leží doma.
5. dub 2009 v 09:43  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terisek2509
fotoportrét
fotoportrét
terisek2509
 vrtule: no právě, doma nám ležely zbytky zlata, tak proč to prakticky nevyužít emoticon je to hlavně zásluha mých rodičů, kteří mi to zlato poskytli a jsem jim zato vděčná, hodně jsme ušetřili a vlastně díky tomu budou mít pro mě ty prstýnky ještě větší citovou hodnotu emoticon
5. dub 2009 ve 12:02  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kd23
Registrovala se 19. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 389 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kd23
Registrovala se 19. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 389 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky! Tak jsem tu po prodlouženém víkendu. Bylo opravdu nádherně. V pátek ta dovolená opravdu bodla emoticon
Tak už máme komplet oznámení v obálkách i hotové orazítkované krabičky na výslužky. emoticon
Tenhle týden dořešíme prstýnky. Závidím, že už je máte doma emoticon
Zkouška líčení číslo 3: Stíny luxus, ale make-up mastný a nic moc emoticon
Bohužel bych se na fotkách pěkně leskla. Zkoušeli jsme hned po zkoušce fotit a úplně se mi lesklo čelo.
Takže se nechám nalíčit od té první paní, co měla make-up super a stíny si prostě dodělám sama.
Už se mi nechce utrácet za další zkoušky.
Takže líčení prostě vyřešeno a už to nebudu hrotit. emoticon
Všem přeji krásný pondělní sluníčkový den.
6. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kd23
fotoportrét
fotoportrét
kd23
 Tak koukám, že jste všichni asi venku, když je tam tak nádherně. emoticon
Zrovna jsem se vrátila z oběda, vůbec se mi nechtělo vracet se do práce.
Tak už jen 82 dní emoticon
6. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
 ahojky,
kd23 to já ti zase závidím že máte oznámení emoticon
dneska jsme byli v půjčovně na oblek a dopadlo to tak že oblek sice zamluvený je, ale jiný než jsme chtěli, tak koukneme ještě jinam. Já tam pak zůstala kvůli doplňkům a nakonec mám úplně jiné šaty (mají zase nové, tak jsem je hned z figuríny nechala sundat), ještě jsem koupila bižu, zamluvila panenku na auto, závoj a koupila kravatu. Až bude čas tak hodím fotečku.
6. dub 2009 ve 20:59  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 vrtule: krásné šaty sis vybrala, vážně emoticon
6. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
 adriene díky, já tam pořád po nich koukala a když jsem zjistila že je to moje velikost tak jsem neváhala. Byla tam přede mnou jedna slečna co má stejný datum a budou to mít hned vedle nás v kostele a místo na focení stejný a má šatičky skoro stejné, tak doufám že nikdo nebude mít řeči.
6. dub 2009 ve 21:13  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kd23
fotoportrét
fotoportrét
kd23
 vrtule83: Tak já nemám slov. Šaty jsou opravdu elegantně princeznovské a hlavně originál !!! Takové jsem ještě neviděla. Opravdu paráda !!! Mně bižu pořád chybí. Korunka, co jsem chtěla, je do května vyprodaná, takže kvůli ní čekám i na ostatní doplňky do vlasů. Botky nemáme ani jeden a oblek stále nic. emoticon
Tento týden snad dořešíme prstýnky.
Pěkný večer všem.
6. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terisek2509
fotoportrét
fotoportrét
terisek2509
 vrtule83: šaičky jsou opravdu nádherné a o 200% lepší než ty půvdodní, moc ti sluší a budeš nádherná nevěstinka emoticon
Já se teĎ snažím dořešit svatební oznámení, už bych ho ráda měla hotové, vybráno už je, ale objednáni je složitější emoticon
7. dub 2009 v 07:26  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 my snad dostaneme svatební oznámení do rukou již příští týden. Na druhou stranu to má výhodu, jsme víc napjatí a nechtěla jsem je rozdávat a rozesílat moc brzy.
Tiskla jsem o víkendu kartičky na krabičky s výslužkami a začneme tisknout obálky.
Už toho moc nezbývá, trochu teď tím pádem stagnujme, jak není do čeho vrtnout emoticon
7. dub 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kd23
fotoportrét
fotoportrét
kd23
 adriene: My jsme na tom podobně, už máme obálky, oznámko, krabičky, malé doplňky a drobnosti. V pátek jdeme na prstýnky a někdy v dalších týdnech na oblek a botky. Taky nám to nakupování a zařizování nějak odpadlo a zpomalilo. Svatební noviny už máme hotové a první výtisk půjde příští týden do zkušebního tisku. Děkovnou knihu pro rodiče mám hotovou, ale přítel ještě vůbec nezačal, tak ho musím trochu popohnat, abychom už je obě mohli nechat vytisknout.
Už máte obě knihy hotové? Jinak všem pěkný den. emoticon Sluníčkový den emoticon emoticon emoticon emoticon
8. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
 Tak tady se zatahuje ale vedro jak v létě emoticon pojedeme se koupat a kouknout po košili do obleku.
Já se asi na noviny vykašlu, nějak se mi s tím nechce dělat emoticon
Holky za kolik jste kupovali krabičky na výslužky? Tady u nás mají jen kvádrové s uchem na přenesení za 9Kč všechny velikosti, ale moc se mi nelíbí tedy.
8. dub 2009 ve 13:16  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kd23
fotoportrét
fotoportrét
kd23
 My máme čtvercové s ouškem, orazítkovali jsme je datumem svatby a našimi jmény, na ouško budeme dávat mašličky. Vypadá to moc pěkně. Krabičku jsem sehnala za 8,- Potřebovali jsme jich 50 ks.
Doporučuji, vrtule83, do toho nedávat moc peněz. Krabičku stejně všichni doma vyhodí.
8. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 Krabičky jsem sehnala asi za 9kč, přijde mi to jako rozumná cena. Jsou čtvercové, nahoře se zužují a mají ouško. Mám je v albu. Jsou pěkné, dostanou ještě stužku s kartičkou, kde bude jméno dotyčného a poděkování za to, že s námi byli v náš den. Taky bych za to nevyhazovala přehnané peníze, budou důležitější věci emoticon

kd23: ty albumy co jsem objednávala pro naše nedorazili, mají vyprodáno. Do čeho jim dáváš ty fotky ty?? My s tím tím pádem ještě nezačali, protože je musím nejdřív sehnat. Chci manší album, které nebude mít moc stránek a aby byly vevnitř stránky papírové, kam by se dalo i psát a mohla jsem tam ty fotky vložit do těch samolep. růžků. Budu se muset někde mrknout, ale je to docela oříšek, sehnat to.. emoticon
8. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kd23
fotoportrét
fotoportrét
kd23
 Já jsem dělala knihu na PC v Heysmile-u. Vytisknou nám přímo knihu. Staré fotky jsme sascenovali a pod každou můžeš dát nějaký text. Stejně tak si uděláme i svatební knihu (místo alba).
Pěkný večer emoticon
8. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kd23
fotoportrét
fotoportrét
kd23
 79 dní !!! Ahoj všem, doufám, že přesně za 79 dní bude přesně takhle krásné počasí !!!
Jak se máte? Já se zrovna peču v práci. emoticon
Zítra ráno jdeme na prstýnky, tak jsem zvědavá, jak to dopadne a jaká nás čeká cena.
Mějte se báječně, holky. Kačka
9. dub 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terisek2509
fotoportrét
fotoportrét
terisek2509
 Ahoj Kačko, také doufám, že za 79 dní bede takhle krásně a teplo, snad nám to vyjde, hlavně ať neprší.
Já jsem dnes vytvářela text na oznámení a vybrala i ten zbytek - motto, písmo atd. Teď to ještě musí večer projít cenzurou - můj brouček to musí schválit emoticon ale snad se mu to bude líbit, mělo by to být podle jeho gusta emoticon a když mi vše schválí, tak zítra budu moc poslat objednávku, už se nemůžu dočkat, až je budu mít v rukou a uvidím je na vlatní oči.
9. dub 2009 v 15:44  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kd23
fotoportrét
fotoportrét
kd23
 Ahojky, tak jsme právě byli na prstýnkách.... Oba nám udělají za 9 - 10 tisíc. Super přístup. Jedna známá by nám je udělala za 6 tisíc, ale má takový divný přístup, že se to snad povede podle našich představ, protože chceme takové zvláštní rytí. emoticon tak nevím, jestli to risknout za 6 a nebo jít k profíkům za 10. emoticon
Za kolik máte prstýnky vy? Máme to z bílého zlata a po celém obvodu vyrytý takový vzorek. Musí se to ale rýt ručně, protože to strojově nepůjde.
10. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinecka
Registrovala se 4. března 2008 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 15 přátel.
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
makinecka
Registrovala se 4. března 2008 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 15 přátel.
    Region Přerov
 Ahoj,dlouho jsem se sem nedostala,protože se učím.
My už máme všechno zařízenýmuž máme i prstýnky asi měsíc a pořád se na ně chodíme díavt,jsou z bílého zlata ajá mám zirkon,za 10 000kč.
Oznámení dělal miláček a nějaký už jsou rozdaný a zbytek za 14 dní,akorát zbývá schůzka s fotografem na domluvení podrobností a domluvit menu v reaturačce a večerní raut v další hospodě.
Taky musím na úpravu šatů a vybrat si účes,ale zatím mě nic nenapadá,ještě že mě nalíčí sestřička,taky nám půjčí auto a kameru.
Boty,bižu a svoje doplňky mám a kytice domluvený,akorát stačí říct jaký druh kytek budu chtít.
Ještě že má ségra tolik známých
emoticon
10. dub 2009 ve 12:46  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makinecka
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
makinecka
    Region Přerov
 Jo a ještě máme cukroví,dort a kapelu,takže vlastně už všechno a stačí jen čekat emoticon
10. dub 2009 ve 12:48  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 maki: tak to už máte teda vážně kus práce za sebou!! emoticon

kd23: my máme prstýnky za 9 tis, jsou ze žlutého a bílého zlata s rytinou, ale strojové.
10. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
 Ahojky, potřebuji pomocnou radu emoticon
jukněte do alba a řekněte zda se oblek na přítelovi hodí jako svatební. Co má zamluvený v půjčovně se nám nelíbí, hlavně materilál a zpracování a tento má doma svůj, pěkně mu sedne a je kvalitní, ale na ženiších většinou vidím světlé nebo černé, tak nevíme.
11. dub 2009 ve 21:13  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terisek2509
fotoportrét
fotoportrét
terisek2509
 Ahoj vrtule83, podle mého názoru se oblek na svatbu hodí, neomezovala bych se tím, že ženichové nosí tamvý nebo světlý oblek, Špačka tam mít nebudete emoticon Jediné, co bych vytkla je, že tvému příteli čouhají ze saka rukávy od košile, bije to do očí, jestli je možnost, tak bych rukávy saka prodloužila, ale jinak je oblek velmi hezký a řekla bych mu, ať si vezme na svatbu tenhle, když se v tom půjčeném necítí a nesedí mu, stejně jako nevěsta i ženich se musí cítit být v pohodě.
Přeji hezké a pokud možno ne příliš mokré Velikonoce emoticon
12. dub 2009 v 09:41  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kuratkol
1
Registrovala se 19. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 1166 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kuratkol
1
Registrovala se 19. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 1166 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Praha.
 Taky nerozumím, proč by si ten oblek nemohl vzít. Další už byych rozhodně nepůjčovala, škoda peněz...
12. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš