Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
gaia: no sak to mas za tyzden :-) mexx: no este nefiem ci sa vtrepem do 36, ale skudla som takmer 10 kilo, task stem skusit 8-) ak zhanate podprdu, tak ja som kupila bezramienkovu v ATKANTICu v Auparku (ale maju predajnu aj v OC PALACE na Zlatych Pieskoch) - maju tam velky vyber, mne ta podprda vyborne sadla (prva po 4 skusackach inde) a teta predavacka bola velmi mila...tak skuste, mozno si tam aj vy vyberiete. Ozaj a ceny maju dobre podla mna, podprda stala tusim okolo 700 Sk :-) a nohavicky 300 Sk
Odpovědět
na cafte 8-) dosla som od krajcirky... no zas mam cosi nove :-D :-p ;-) satky som nechala na upravu, ani ich netreba vela skracovat, dorobia mi uchytenie na vlecku (povodne tam je len ta somarina cez ruku a to nechcem) a zuzia korzet (z oboch stran asi tak po 4cm x-) ) ked mne tie kila nechcu a nechcu ist dole, ale ukludnujem sa tym, ze som nabrala svaly :-D :-D :-D no a popolnocne nedavam sit... ale tetuska krajcirka mala hotove satky, kt. akurat dorobili a ked som ich obliekla tak ze woooow... a to som si este povodne myslela, ze ich neobleciem, lebo ked som videla na figurine, ze su take obtiahnute, tak v duchu som si zase povedala, ze fajn, zas nieco, co sa mi lubi ale neobleciem a cuduj sa svete boli akoby site na mna!!! len mi ich skratia a trosku upravia v hornej casti pri ramienkach ale inak supeeeer!!!! len teraz musime zohnat chlopovi daku koselu vo farbe tyrkys... to bude fuska... ale tieto satky aspon vyuzijem kamoske na svadbu, skoda obliect si ich len raz 8-) co sa tyka podprdy, tak to aj u mna obrovskyyyyyyyy problem... uz som pobehala snad vsetky spodare v celej ziline a bezramienkovu, korzetovu (alebo korzet mozno), bielu, velkost 80D NIC!!! a ked som nasla, tak bola mala, zrejme zle cislovanie... ale ja mam chvalabohu jednu viktorku, kt. mi podarovala kamaratka, takze v najhorsom si ju dam, ale ta je v telovej farbe a chcela som biele... ale v sobotu frcime do blavy, tak skusim tu predajnu na zlatych pieskoch :) a volali mi ujovia oznamkovi, tak parada, mozu to tlacit u seba, nemusi to ist na sietotlac, tak mi vsetko vytlacia a do dvoch dni a mozno uz zajtra to budem mat hotove :) jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 8-)
Odpovědět
Gai, tak dufam, ze mi s tymi zubami neodidu vsetky spomienky... :-N ;-) Gasku, ze 10 kilo...jajaj, si moj idol... ;-) :-D A pocuvaj, som pre chvilkou daco vyhladavala na Modrom Koni a som ta zrazu objavila medzi snazilkami... To ty uz tak zhurta zarezavas? ;-)
Odpovědět
ozaj kocky ake mate spodnice pod saty? ja mam bezkruhovu iba tylovu a z vnutornej strany je este nasita jemna latka, aby mi tyl neskrabal na nohy.... objemom uplne postacuje, nepotrebujem vacsiu ani mensiu, ale za tu chvilu, co som mala saty na sebe mi bolo neeeeskutocne teploooo... a bojim bojim, ze bude v den svadby hic.... a potom si pancusky na milion percent nedam... ale nepamatam si ako to je riesene pri kruhovej spodnici, tam je miesta az az, aj sa to tam prevetra, vsak?
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: tak drzim palcoky, nech najdes podprdu :-) a gratulujem k popolnocnym satkam, cem vidiet foto 8-) ja budem mat kruhovu spodnicu z Nicol, ale taku s mensim objemom mexx: noooo, povodne som vam to chcela oznamit az ked mi to potvrdi doktor, ale ked uz si ma vypatrala....asi som tehotna x-) x-) nemam to este potvrdene od lekara, lebo je teraz na dovolenke, ale vysli mi pozitivne testiky s krasnymi dvoma tucnymi // x-) k lekarovi idem 29.7., tak potom to budem vidiet naisto...mne to zatial vychadza, ze som 4tt+5
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja podprsenku mam a s odepinacima raminkama a ve velikosti 75E od Triumphu ale je kremova protoze v takovych velikostech uz pry bile nedelaji, ze pri tom zpracovani chyti barvu, ale nevim jestli mi nebude padat mam z toho trochu obavy, ale zkousela si ji sestra, ktere sedi dobre tak ji ji v nejhorsim po svatbe venuju, jinak s vami souhlasim sehnat podprsenku je desne ve ctvrtek jdu na predsvatebni zkousku satu tak si ji asi vezmu hned rano a pak vam dam vedet jak to sedelo a vypadalo v tech satech, doufam ze nebudu muset zacit shanet novou podprsenku
Odpovědět
LINDUUUUUUUUUUUUUS!!!! Gratulujem vam obom, take krasne novinky :) este bosoracky tfuj tfuj tfuj nech je secko vyborne :-) :-) :-)
Odpovědět
Gasku, no teeeeeeeeeeda... x-) x-) x-) Jaaaaj, sa s tebou normalne tesiiiiiim... x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem babulky :-) ste zlate, aj ja sa tesim, ale zatial len tak opatrne, budem mat istotu, az ked mi to potvrdi doktor ;-) Ale je to krasny pocit x-)
Odpovědět
Som jakoze trubka, lebo som to tu tak vybalila, ked si mozno ani nekcela povedat... :-N Ale som si ta tam vsimla len v jednej snazilkovskej debate a este vobec mi to neukazalo, ze by si bola tehu, tak som myslela, ze len tak orientacne... :-N A ty uz tak zhurta... ;-) Ale preventivne este raz gratulujem, a ze hlavne aby ste boli zdravucki, a rucaj vymyslat mena, bo marec je za dverami. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mexx, neva, mna uz aj tak palili prstiky, co som vam to chcela napisat :-D hehe, nooo mien je cela kopa, favoritmi su Laura/Marko (zaciatocne pismena krstnych mien ako rodicia, hehe) a po nich este dalsie co sa nam moc lubia: Lola, Kira, Nela a Jakub, Matej, Samko 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx mno, mne odisli - hlavne z detstva... to: gaskulka tak take opatrne congrats ;-) a psssssssssssst do 27-ho :-D to: darkwitch teraz si ma inspirovala, nieco take potrebujem...mozes mi presne napisat, aka to je? tiez mam viac-menej take proporcie...a bolo by mi jedno, ci je telova alebo biela...
Odpovědět
Článek se načítá
Gasku, no ty sa este navyberas... :-D Ale ak si dobre pamatam vase priezvisko z oznamka, tak mate taku univerzalne, ku ktoremu sa v podstate hodi cokolvek... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka je taka kniha - vplyv mena na zivot...ja som zistila, ze u mna to teda riadne dost plati...a este aj to, ze povahu strelca vo mne rodicia umocnili prave menom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gaia: dakujem :-) mexx: no ano k nasemu priezvisku (teda moje bude az chcvilu 8-) ) sa hodi takmer kazde meno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka xixi...a ako sa citi skoromanza? ;-)
Odpovědět
lindusko: ja len tak jemne nesuhlas k menu Nela, bo poznam troch psov, co sa tak volaju.... ale tesim s tebou! :) ja mam ina mena uz vymyslene :-D ale na detusiky si este pockam, mam este cas, ale ak by prislo neplanovane, uz by som to neriesila, prislo tak bude :)
Odpovědět
Inac ja sa tu rehocem, ale najviac sa budem pukat, ked sa k tebe nahodou pridam, Gasku... :-N Teda moj drahy s tym stale podpichuje... :-D Lebo mrchu som nemala uz dooost dlho (lenze ja tomu neprikladam vyznam, lebo ju mavam znacne nepravidelne), byva mi obcas zle (ale zase nie az tak, aby som si myslela, ze som isto tehu) a vravim si, ze ak sme nahodou teraz tehotni, tak to Panbozko musel nenormalne strasne chciet... ;-) Zatial som si nerobila test a osobne si myslim, ze na 99 % by to tak byt nemalo...ale stale je tam to jedno %... :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak aj tu sa pochvalim.... Asi som nasla siatky na rencinu svadbu :) Tu su na stihlej tete modelke :) http://www.beremese.cz/_gallery/bazar... A takto vyzeraju na fotke http://www.beremese.cz/_gallery/bazar... a http://www.beremese.cz/_gallery/bazar... Tesim sa na ne, dufam ze mi sadnu, prinajhorsom mi ich krajcirka zuzi. (Teda dufam ze budu potrebovat upravu tymto smerom...nie naopak :)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin a reklamujem - de je foto popoliek??? ]-( :-D to: carisma krasnucke su...to je taka bleda kava?
Odpovědět
Profilova fotka
caute cicky, tak ako? predsvadbona nervozitka? menila by som hned a zaraz :-) konecne som dorazila vsetky fotose do albumu, tak hodte ockom ak sa vam chce
Odpovědět
Hiii, tie satky su pjekneee... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
gaia: netusim, uvidim ked pridu :) tesim tesim :)
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx ze bude mat moj drahy krasnu svedkovu :-D to: carisma a kedy prides? dufam, ze uz v piatok...a nechce sa ti skocit so mnou aj na cesanie a licenie v sobotu 16-teho?
Odpovědět
Gai, najsamkrasnejsiu svedkovu bude mat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx xixi, druha nevdzasta ;-)
Odpovědět
Gai, no tak to ale bacha, aby nahodou nezatienila nevestu...ja by som to len tak nenechala, prekukni to este... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx a preco nie? xexe, aspon trosku unikneme zo stredobodu pozornosti a potichucku sa niekde pojdeme prejst alebo sa zasijeme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gaia no ja planujem asi tyzden predtym prist do ba, nemam doma aj tak co robit tak sa aspon budem oddavat postelovemu aerobicu :))) jasne ze s tebou pojdem, nemozu aj mna nejak spravit? lebo co som chcela oslovit kamaratovu frajerku ktora lici v jojke tak maju teraz spolu nejak blbe obdobie, vkuse sa hadaju.....mne treba len vyzehlit skuty a trosku farby hodit na tvar...aby som nebola zmalovana....ale zas ty asi budes chciet byt jemnejsie namalovana ako ja :) Sa spytaj pusa prosim ta.
Odpovědět
Profilova fotka
mexx nehrozi ze ju zatienim neboj sa :) gaia sa meni na nadhernu stihlu damu s uzasnymi vlasmi....a ja tam budem taky mech takze zatienit ju nemozem :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?