Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka jaaaaaaaj, to je fajn...zeby sme sa my takto ofotili v Cafe Mayer? :-D to: darkwitch a ako to malo povodne vyzerat?
Odpovědět
Profilova fotka
gaia: ja myslim, ze by vam s tym nemali robit problem. Ja som im pre istotu dopredu napisala mail, aby nas potom odtial nikto nevyhanal ;-)
Odpovědět
dnes som zabludila do jednej galanterky a dokupila dake "hovadinky" este... no a este stale sa pokusam zohnat bezramienkovu podrpdu.. zatial bezvysledne, ale zato som si obstarala cosik na svadobnu noc... ak to dovtedy ovsem vydrzim schovavat ;-) dark: sak pri grilovacke bude aspon trochen veselsie.... nam sa to tiez zacalo akosik rozrastat... snad ostaneme podla povodnej predstave max 40
Odpovědět
Profilova fotka
nam to naopak ubudlo - z rodiny nedojdu asi 8, zato nam pribudli kamarat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka a ved uvidime...lebo urcite sa chceme fotit na Devine...no ak bude skaredo... :-| poskusame alternativy (ako Mirbachov palac a pod.)...nam ludia ubudaju a povedala som, ze namiesto povodnych "zastupcov" nechcem...kto nepride-nepride...o zracov a starosti menej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak puvodne nas melo byt deset na obrad i potom na posezeni, no pravda sem si rikala, ze je to malo a ted to mam :-) ale zacinam se toho desit a vratila bych se k tem deseti, ale aspon to se vsemi oslavime najednou a nebudeme to slavit na desetkrat (to bylo v puvodnim planu z kazdym to oslavit zvlast) takhle je to asi lepsi :-) nam lidi z rodiny taky nak odpadaji a i kamaradi ktere bych tam chtela tam nebudou, ale zase tam budou jini tak snad to zvladnu
Odpovědět
Profilova fotka
to: darkwitch a hadam to nejako zvladnete ;-)
Odpovědět
dark: neboj, vsetko bude super.... ked uz moj chlap sa vyslovil, ze urcite nebudeme mat najtrapnejsiu svadbu (lebo sme videli jedno DVD, ale dali sme vinu kameramanovi za zle spracovanie, ze to tak vyznelo), tak sa uz ja toho nebojim... aj keby tanky padali, dolezite je to, ze sa berieme, lubime sa a budeme mat okolo seba ludi, kt. mame radi aj my, tak vsetko ostatne je menej dolezite :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak ;-) adi leem nic padat nemusiii :-D :-D :-D tak co nakupovacka, co si dneska kuupila, objednala ;-) hod inspiraciooo my ideme vyzdvihnut milacikov upraveny oblecik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nadhernaa fotecka http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovědět
atik: tak dakujem za taky titul.... inak ja obchody nemusim, ale ak kupujem pre radost, tak amen... dake spodne pradelko, sexi kosielku s gatuskami, ocne tiene, chlapovi pyjamo a v galanterke take kravinky ako masle na auta, teda skor stuhu a dokonca som tam kupila samodrzky :)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin ;-) presne tak - ja si to denne musim opakovat, lebo uz by ma slaken trafen
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adii...taak kazdopadne to mas jak ja ;-) shak ta musiim za to ocenit ;-) 8-) kto inyyy si ma toho vsimnut, mi povedz :-D :-D :-D 8-) ;-) ju vidis nocnu kosielku..dobre ze hovoris, uz sa ti to chystam zvestovat minimalne 2tyzdne, velice podobnu, jak si mi predtym ukazovala ma teraz quelle v katalogu na zimu ;-) 8-) to ta nepokusaam...ak by si nahodou prikoupila, tak toto daj doma precitat, ze to bola lem rydzo oznamovacia veta :-N :-D :-D :-D :-D :-p ;-) ;-) gaius co si kupila ty? videla si uz toto katkino babatko? parada, co? ;-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa drahy kupil lep na sklo...uvidime, ci sa tym budu dat prichytit nase ozdoby na pohare ked ten obrazocek v profile je taky mini...a to kedy stihla??? =-) =-) =-) ja som nejako pozadu :-(
Odpovědět
atik: ja som sa neurazila, ak by sme sa zle pochopili, ja vacsinu veci beriem klido-pido :) a hned idem mrken na katalog quelle... ak by som nevedela najst, tak ti piiisem! ;-)
Odpovědět
asi som ju nasla.. no je to cosik podobne, len nema to tu skladanu latku a to sa mne neeeskutocne lubilo
Odpovědět
Profilova fotka
holky me prisel mail ze uz mi posilaji pyzamko, juupi neco na noc mit budu i kdyz bych byla rada kdyby mi jeste prisla nocni kosilka
Odpovědět
Profilova fotka
noo este to tak aby si sa urazala :-N ;-) fieem, ze nem, shaak by si tu inak tak dlhoo nebola ;-) :-) uplne stejnaa neni..kukni lucke albumik...parada :-) x-) daark ukaz, uzaj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa odpovedaj, uzaj :-D to: sharin a to stihne z quelle prist??? =-) to: darkwitch tiez sa tesim na ilustr foto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda ja ho jeste nemam doma, ale na poste a tam se dostanu az v sobotu ale urcite ho vyfotim a poslu doufam ze mi bude
Odpovědět
Profilova fotka
gaius co maam odpovedat :-N =-) stihajuu kocky seckoo jasne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa ze kedy katka stihla to babo
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte rbyky nevestickove, bre ranko vam prajem :-) prave som sa vratila od zubara - dala som si pred svadbou odstranit zubny kamen a vylestit (vypieskovat) zubky...torchu to bolelo (mam citlive krcky), ale zubky su krasne a mam pocit, ze aj trosinku belsie ;-) zajtra idem do Nicol vybrat definitivne saticky a v piatok sa mam stretnut s Alexom a dohodneme uces a licenie, jup tesim sa 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka ja sa mam ohlasit na skusku siat nejake 2 tyzdne pred sobasom
Odpovědět
Caute kotatka, vidim, ze tu to fsecko fachci ako ma, pripravy v plnom prude... :-) Ja tiez vybavujem, co sa da, zatial ide vsetko v pohode, tak hadam sa to nijak nepokaka. Dohodla som s kvetinarom veci, co od neho chcem, cim som drahemu sposobila mensiu nevolnosti pri vyslednej sume...ale ved co by pre mna neurobil... :-N ;-) A vcera mi volala teta zo salonu, ze sa teda pustime do tych satiek, takze o par dni uz aj zacnem machrovat, ze ich maaaam... :-D Len ma hneva spodne pradlo, nie a nie zohnat taku podprsku, co by mi uplne vyhovovala, tak ma to hneva...ze ked ste raz tucko a mate este prsia velke, tak na vas nic nie je, kua... ]-( Ale nevadi, vyriesime aj to... ;-) No a pred tyzdnom som bola u zubara, lebo mi chyba jeden zubok a ked sa vela smejkam (co ja furt, ze jo) :-D - tak mi je tu dierisko vidno. Mi drahy hovori, ze som selma zubata... :-x :-D Moja predosla zubarka bola fuj fuj, tak som isla takemu novemu doktorovi, fesak sikovnik, ale povedal, ze mi to nebude robit amatersky ako ini zubari ale ze mi vytrhne pozostatky a da mi komplet novy zubok, aby som nemala problemy. Ibaze to sa musi po vytrhnuti este dva mesiace hojit, takze teraz mi to rypat nebude, aby som nahodou nemala na svadbe problemy ovela vacsie ako len s jednou estetickou dierou... :-N A hned mi nasiel aj druhy zubok, ktory vramci mojho dobra radsej vytrhne ako by ho mal vela liecit, tak som z toho skakana... :-N Takze prva velka vec, ktora sa mi v manzelstve udeje, bude zrejme trhanie zubov... :-. :-o Musim byt statocnik...a ako hovori moj drahy, na svadbe budeme mat jednu selmicku pre stastie... ;-) :-D x-) Akurat dufam, ze Zuzu Halvonikova to bude vediet nejako sikovne zamaskovat, az mi nahodou bude selma zubata privelmi vykukat na svadobnych foto, hoci by to az take kriticke byt nemalo, nie je to hned vpredu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx no mne este chvilu o tom pradle rozpravaj...do svojich siat by som potrebovala bezramienkovu, lenze na ovisnute velke s uzkym obvodom nic nemaju ]-( ...a nejako sa mi nechce tie krasne saty kazit ramienkami co sa tyka zubara - no ja neviem, ale viaceri tvrdia, ze zub treba zachranovat, kym sa da
Odpovědět
Profilova fotka
mexiku: :-D :-D :-D ze selmicka zubata :-D a zas mas nove foto v pase 8-) gaia: no mne ich budu upravovat tri dni pred svadbou, ale teraz idem skusit, ci sa nezmestin do 36, resp. pozret a skusit este nejake modely, aby som mala istotu, ze som si dobre vybrala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka aha...no to teta povedala, ze pozrieme tie 2 tyzdne pred svadbou - poskusam aj ine modely, vyberieme konecny, urobia sa merania na upravy
Odpovědět
Gasku, ze 36...do toho som sa zmestila mozno ked som bola krpec...ach jo, uprimne zavidim... ;-) Gai, s tou podrpdou som na tom podobne. Saty budu bez ramienok, hoci som predtym myslela, ze budu ine, ale tieto tak celkove najlepsie sedeli. Treba do nich teda podprdu bez ramienok, no a na moju postavu hotovy masaker, take nieco zohnat... 8-( A co sa zubku tyka, tak povedal, ze tam mam zapalene korene a mohlo by to robit velku sarapatu, keby sme to tam nechali. Zatial to nijako neboli, tak sa radsej tomu vyhnem popredu. On je ten zubok uz tak ci tak viackrat prerabany, takze mi to az tak luto nie je. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx hovori sa, ze s kazdym vytrhnutym zubom odchadza cast spomienok...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?