Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: carisma 5-teho idem na skusku, spytam sa ;-) ...len su dost drahi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
gaia: tesi sa, ale tak velmi velmi opatrne, povedal, ze vyskat bude, ked nam to doki potvrdi :-D mexx: juuuj, zeby sme kocikovali spolu? 8-)
Odpovědět
Gasku... :-N :-. :-x No no no, mechy budu na nasej svadbe, konkretne ja...najsamvacsi slon... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka ved skuste aj iny tester...ak to potvrdia 2-3 od roznych firiem, tam nie je o com :-D to: mexx ! teeeeda!!! to su reci ]-(
Odpovědět
Lindi: To jsou mi krásné novinky x-) Moc moc gratuluji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gaia: uz somntestovala na 6 a secki od inej inej firmy a su tam dve tlste // :-D :-D :-D kotatko: dakujem x-) mexxiku: zakazujem ti taketo reci!!! aky mech?! ty budes krasna nevesta a basta! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
gaskulka gratuluju to je krasne
Odpovědět
Profilova fotka
darkwitch: dakovala :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gaia zkusim doma najit papirek od ni, ale je to triump, ve ctvrtek napisu jak sedi pri delsim noseni :-) gaskulka jeste se musim priznat ze ti trochu zavidim, ale drahy zatim jeste mimco nechce, tak musim jeste chvili vydrzet
Odpovědět
Profilova fotka
teeda babenocky..ste sa zlepsili ;-) :-D :-D :-D linduska sa odtajnila tak blahozelaam i verejne ;-) a som za prve mena m a l x-) adii, kde maame fotecky :-N uzaaj :-D :-D :-D daark pocitame nieelen s komentarom aale i s fotodokumentaciou skusky :-N ;-) 8-) 8-) marusko co nove? gai..noo svedkyna..pjeknaa bude, bacha na nu :-N :-D :-D raaadsej ju ber so sebou...naj maas vysledok pod kontrolou :-N :-D :-D :-D :-D ;-) 8-) lucka idem kuken ;-) juu a naam dosli baliky :-N darceky pre svedkov, pre mojika....pre brachuu a este plus bonus na prstienky vec.....teraz uz lem prstene :-N ;-) a spodnicku maam s kruhom ale len jednym ackovu...puncosky nem berem bo mam botky zpredu kus otvorene,..neni su sice sandalky aaale do nich by sa spravne puncosky nosit nemali ;-) na foteni mam ine botky a puncosky .....asi biele aalebo sampaan..som maniak maam oboje :-N :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mexiku v galante isto budes najsamkrajsia...taakze mechy bokom :-N :-D :-D :-D :-D 8-) 8-) reci o nich tiez ;-) a uz sceemee satky vidiet ;-) tak nech panii sije jak drak :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
atinkaa taky sem maniak a mam puncosky bile i sampan, bile samodrzky a sampan na podvazky :-) jestli bude fotodokumetnace to nevim, protoze tam jdu sama tak asi nebude mit kdo fotit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to: gaskulka tak to podla mna mate stoperove :-D to: darkwitch to by si bola poklad... to: atinkaa ona je sumna furt - my uz sme si zvykli :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa a reklamace!!! pises o balickoch a fotoze nikde!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
gaiuuus nemaam cim...sme obaja off mob nokiaa konektiing piipl =-) :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gaia nevim jestli to zvladnu jeste dneska protoze jdeme do kina a nevim jestli pak zrovna nepadnu do postele...
Odpovědět
Profilova fotka
juj babulky, clovek vas chvilu nesleduje a vy sa rozpisete jedna radost 8-) :-D atik dakujem takto verejne, ale ty si bola prva x-) aj ja som zvedavec na balicky.... 8-) ceeem fotooo 8-) ja nebudem mat pancusky, bo mam salndalky a to by asik vyzeralo blbo... ale pre istotu budem mat sosebou jedny telove, skoro ich nie na tele ani vidiet - to preto, keby ma rzali remienky, tak si ich obleciem, ale na fot ich nestem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa myhomorky ]-( :-p :-D to: darkwitch v pohode ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...teda ja pisem jak tatar
Odpovědět
Profilova fotka
lindi no ty mas boticky ako ja...taaze bez puncosiek..jasan ;-) nem vymyslam vaazne, skuste mi zavolat...soom off mob a pohodicka :-N :-D :-D :-D 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
atik, ja ti veriim :)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ;-) dikees ja snad budem mat novy phone do vikendu...ale ta chripkujeme doma :-N 8-( obaja a ja pri pc :-N :-. :-x :-x
Odpovědět
tak ste sa slusne rozpisali... ja som mala dnes neeskutocne ubehany den a mam pocit akoby to nebol jeden den ale snad aj tri... furt som lietala ako taka handra... ale uz je to zamnou... no saticky som bola este odfotit, lebo som si nevzala so sebou fotak ku krajcirke, nepredpokladala som, zeby mala cosi hotove, no a mala... len su dost sprosto odfotene, tak musim potom popisat, co je co :) za chvilinku budu v albume
Odpovědět
ospravedlnujem sa za casovy sklz, ale ked moj chlop je hladny, tak som musela uprednostnit nakup a navarit :) fotoze su uz pridane v albumiku a na vysvetlenie: satky su uzsieho strihu, na tenucke ramienka a pod prsia ide ta stuha, kt. sa vzadu previaze do jednoducheho uzla, ta stuha sa da aj vybrat a pouzit ako stola cez plecia :) nemohla som im odolat, i ked na prvy pohlad boli nic moc ale ako som ich obliekla, tak parada, boli site ako na mna, a treba mi ich len skratit... vo stvrtok ich mam doma aj s upravenymi svadobnymi 8-)
Odpovědět
Sharin, satky maju taku mojmu oku prijemnu farbu... ;-) A navyse, ked sa v nich dobre citis, nie je o com... ;-) x-)
Odpovědět
mexx: farba je tak neskutocne krasne letna :) a tie kruhy su flitrove a pekne sa trblietkaju... ked ich budem mat doma, pridam foto ako vyzeraju na mne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin satky su wawakovne...take s nadychom letneho mora ;-) ...naaaaaaaaaadhera ;-)
Odpovědět
Inac babule, som si vcera kupila podprdu, sice ciernu (pod popolky, a keby aj nie, tak vyuzijem pak), ale klasicku na ramienka... Ale teta so mnou poskusala aj rozne ine a objednala bez ramienok, tak som velmi zvedava, ci bude dobra alebo nie, buduci tyzden by to malo prist. Problem bol akurat v tom, ze z toho vobec nevyrabaju kremove alebo smotanove odtiene, tak bude zrejme uplne biela, ale ono je to pod tymi satami zrejme uplne jedno. Este popozeram aj inde, mozno zozeniem aj dalsie kusky... :-) A obcas si tu tak chodim citat do diskusie "Priezvisko bez -OVA" a chodim tisko zavidiet... :-N Ja by som tiez chcela byt bez ova...ale u mna by to blbo vyzeralo... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx fuf, mi pripominas, ze tiez by som sa mala vydat na lov podprsky :-p
Odpovědět
Gai, mna hned mrakoty obchadzaju, ked na taketo nakupy myslim... 8-( Predvcerom som bola v tom obchode, boli tam dve predavacky, obidvne kategoria "desatdekova", takze sa na teba pozeraju ako na mimozemstana, ze co ty chces vobec podprsku na seba zohnat... :-S Ale povedali, ze mam prist znova, ze skusia zistit...tak mi vcera segra volala, ze je tam aj veduca a vravela, nech pridem, ze sa na to pozrie. To bola taka mila pani, tiez kategoria XXL, takze sme hned chapali... ;-) Tak som zvedava na finalny efekt, ako bude sediet ta podprda, lebo tiez to este nemusi byt super... :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?