Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx fajn, ze existuju aj ludia v nasich velkostiach...lebo ked vojdem do niektorych obchodov, akoby som sa ocitla v krajine "S-M"
Odpovědět
Profilova fotka
gaia, mexx stastny lov gaia vcera jsem to nestihla protoze jsem dorazila o pulnoci a jeste jsem musela psovi delat veceri, tak se ti dneska podivam a pisnu ti...
Odpovědět
Profilova fotka
to: darkwitch v pohode
Odpovědět
Gai, no to veru, niekedy ked vojdem do obchodu, sa az trapne citim, ked vidim tie malinkate handricky, a predavacky zizaju, ze naco som tam vobec dosla.. :-S 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
sharin saticky jsou krasnoucke, takove by se mi taky libili ale obavam se ze tyhle veci jsou pro me zapovezene
Odpovědět
ahojte... neviem ako u vas, ale u nas je priam otrasne pocasie... uz v noci som sa zobudila na to, ze mi drisla orchidea (vysoka v uzunkom a vysokom kvetinaci, tak je velmo labilna), na leseni na strane kde mame spalnu zas magori stavbari nechali sietovinu a to a ako fukalo tak to tak zvonilo a klepkalo... tak zase to som davala dole zo zvyskom listy na parkety :-D a nadranom znova alergia nedala spat... a len pred chvilou sa mi podarilo vyliezt z postele... uf... no uz aj ja mam novu nocnu moru... snivalo sa mi ze chodime vybavujeme vselico kvoli svadbe, potom ideme z kvetinarstva, rozmyslam, ze teda idem sa dat nalicit, ale komu? a potom pozerame na hodinky a bolo cosi po 19.00 cize na matriku sme nestihli prist... fuj strasny pocit zufalstva v tom sne... tak som sa radsej zobudila.. nervozna som zase dlho zaspavala... ale to bude zase to moje vydesenie, ze kto ma namaluje, lebo nepojdem tej zenskej co mi robila skusku a urobila zo mna daku lahku zensku ak to mam slusne nazvat.... a dnes sme chceli ist do mesta dokupit drobnosti ako drahemu kosele, vestu a ine "kravinky" a zaroven ked uz sme v meste, tak navstivit daku tu realitku a osobne sa popytat na nejake tie pozemky ale v tomto pocasi sa mi moc nechce, ale nemame na vyber, lebo chlop ma sezonu a ma teraz toho volna pomenej, tak to zas musime vyuzit... drzte palce, napisem ako sme pochodili ked sa vratime :) gaius: presne tak na mna zaposobili saticky ked som ich mala na sebe... doslova z nich islo leto a more :)
Odpovědět
Dark, co znamena "zapovezene"? =-) Prvykrat pocitujem jazykovu barieru... :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin drzim paste pri vybavovani - aj tu je priiiiiiiserne :-| 8-( to: mexx prohibitus - zapovezene, zakazane
Odpovědět
Jaaaj, prohibitus by som rozumela, len to zapovezene pocujem prvykrat... ;-) Sharin, uz aj tebou lomcuju sny? :-D Mne sa cez vikend nieco take snivalo, ze uz bola svadba a mala som sa ist cesat, ale stale ma niekto predbiehal a chcel sa ucesat este predo mnou, tak som stale musela cakat...a zrazu pozeram, uz bolo skoro pol osmej vecer...tak si vravim, ze asi teda nestiham...a vkuse som v tom sne spekulovala, ze ci ti ludia prisli pozriet na sobas na pol stvrtu, ci tam este cakaju a co si asi mysleli, ked sme sa vobec nedostavili...a ako im povedat, ze to treba prelozit, lebo som sa nestihla ucesat... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx+sharin marnost bambulieny...to su sny...a co este, ked budeme mat par dni pred??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy mate taky hrozne sny, jedna znama rikala ze kdyz si vsechny obavy proziju ve snu ze ve skutecnosti to pak dobre dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: satky krasne paradickove, bude fefanda 8-) 8-) inak s tymi snami sme na tom podobne, aj mne sa sniva, ze tolko niekde nieco vyberame, az je zrazu vecer a mna prapadne pocit zufalstva, ze som zmeskala vlastnu svadbu!!! 8-( No uz nech je den D, nech kludne spavame, hihi inak babuchy do 5.8. maju byt stale take teplotky okolo 30, tak som zvedava ci to vydrzi aj do toho 16.8. :-) Nemuslo by byt 30, ale takych prijemnych 25 by mohlo byt ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ozaj a bola som dnes skusat este nejake satky, ale nakoniec zostavam pri Madeirach, jednoznacne to vyhrali, ale zmestim sa do 36!!! takze predsal len :-) tu je link na foto, kuknite si: http://picasaweb.google.sk/gaskulka/S...
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka dzemdzic, ty budesh kraaaasna...shak z teba je 1/4ka! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda gaskulka a nestydis se tady mluvit o tak nehorazne male velikosti? :-) ale jinak jsou krasnoucke
Odpovědět
Profilova fotka
gaia, darkwitch: ;-) dakovala za pochvalu ;-) no ale tatao velkost uz asi dlho nebude nebude, vzhladom k tehu, hehe :-D akurat som sa dnes navliekla do dalsich 4 rifli, co som kedysi nosila - tieto su dokonca velkost 27 8-) Ked som si ioch skusala, tak mi drahy hovori, no len si ich este rychlo ponos, lebo za chvilu poputuju nacas do vreca :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka akeho realistu mas :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gaia: no niet nad uprimnost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka xex, no nie vzdy potesi :-D ...ale toto je asi jedna z tych situacii, ked potesi ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru, akosi mi to nevadilo 8-) 8-)
Odpovědět
cafte koceny... tak som sa povracala... kupili sme len vestu s kravatlou (ako to vola moj chlop) a vreckovkou... kosele nic moc, mne sa vacsinou zdaju strasne obycajne a pritom ziadny extra material... skocime este podvecer do obchodaku tu pri nas, tam mali vacsi vyber kosiel, tak snad pochodime... a kupila som este zlatu fixu na tie oznamka, neviem ci to ale pouzijem, ale vyskusam ako to bude vyzerat a podla toho rozhodnem... vzdy lepsie kupit fixu za 50,- ako dat robit sietotlac za 1000,-
Odpovědět
lindus: teda z teba je veru ina kocica!!! ale inak si bola aj kraaasne namalovana a aj tie vlasy sa mi lubia, celkovy look 1* :) v tych madeirach 36... woow ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: dakovala velice pjekne - jaaaj babuchy sak budem teraz horenos, ked ste ma tak vychvalili :-D malovala som sa sama aj vlasky robila sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gaskulka no jo jenze az pak budes pribirat tak ti vsichni budou rikat jak ti to slusi a jake mas krasne brisko, to nam netehu nikdo nerika :-) a opovaz se mit nos nahoru a povysovat ]-( sharin kolik mate oznamek? me dalo zabrat napsat jich 10, ke konci jsem nebyla pomalu ani schopna zachovat styl pisma
Odpovědět
Profilova fotka
darkwitch: :-D :-D
Odpovědět
dark: my ich nemame vela, je ich spolu cca 60 ale text som dala tlacit ;-) lebo ja mam otrasne pismo... a jedine s cim sa budem serinkat je pecat plus napisat meno pre koho je pozvanka urcena... a tou zlatou fixou som chcela take male inicialky ale musim to najskor skusit, aby to nebolo preplacane a nakoniec az gycove... och kocky, boli sme v jednej realitke a isli mrknut jeden pozemok... moc sa nam to pacilo, cena primerana... len volala som este do druhej realitky a tam maju v ponuke z tej istej oblasti ale iny pozemok s tym, ze tie z druhej realitky ze sa tam nebude dat tak skoro stavat... ze aj zo 5r to moze trvat aj viac... tak teraz neviem... jedna realitka ano super, postavite a druhe nie... a teraz babo rad... kurnik shopa... a jedine ze by sme asi zasli na obecny urad a zistili presne co a ako... lebo mam pocit ze realitka chce silou mocou predat tak nam naslubuju aj hory doly... ale zajtra idem do tej druhej realitky a makler ma aj vseliake mapy o tom, ze mi to ukaze a porozpravame sa, tak som zvedava
Odpovědět
Profilova fotka
sharin tak drzim pesti at vam pozemek vyjde a muzuete zacit stavet, mozna se neda stavet jen na tom jednom pozemku, ale asi bude nejlepsi zajit si na urad a vyzistit to tam i kdyz ani urad neni stoprocentni jistota
Odpovědět
dark: len my uz hladame rok.. sme sa dostali k jednemu pozemku, spisali papiere, chvalabohu dohoda bola o vyplateni az neskor, ale na papier sa dalo ze je vyplatene... a potom prisli ziadosti o stavebne povolenie a tu sme stroskotali, nakolko ponad tento pozemok pojde okruzna komunikacia mesta a nad nasim pozemkom sa to ma zacat dvihat na pilieroch... naplanovane to je 30 rokov a doteraz neexistuje ziadny nakres, len zhruba predstava a chraneny koridor kadial to asi pojde... a aj tak tu slavnu cestu v jednej jej casti budu musiet posuvat, lebo tam postavili obchodny dom a neni toho, kto by nam povedal, co robit aby to uz posunuli aj od nas prec, tam, kde to nikomu nebude zavadzat
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin drzim paste, nech si najdete svoje vysnivane miestecko ;-) co najskor...
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: taky drzim pesti at vam hledani dobre dopadne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?