Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Taky s holubičkama mít nebudu :D jen ještě nevím, co mít budu..U nás taky nějaká ta dechárna zazní kvůli starším ročníkům, ale nebude se to přehánět.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Posunuli bychom termín, jinak bychom museli vybrat jiné místo (termíny vypisuje zámek - bývají tam i různé kulturní akce, atd.) a to asi nee
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika :-) :-) :-) jj zahraje na nervy, budeme jí k ruce při přípravách :-) :-) a kdo maká toho hudba se hraje :-D :-D
Odpovědět
@olinkak právě :-D cožpak když se někdo "jen" opije, tak se nic moc neděje, ale jakmile by začal nějak vyvádět, a fakt hrozilo, že se tam něco může stát, tak bych ho asi šla strčit do místního rybníčka, kterej je nedaleko, aby vystřízlivěl :-D @bonbonek3 máte krásné datum :-) já myslím, že na to, udělat si představu, není nikdy brzy ;-) to až pak člověk narazí, když chce zařizovat, že matrika si taky myslí, že je brzy :-D ale jinak tady už tak nějak hledaj a zařizujou všichni, takže tady si mezi svýma :-D :-D @xpila a za jakého oboru jsi ty?? :-) no to já bych klidně na zahradě udělala taky, ale asi bysme se tu ušlapali :-D navíc, myslím, že bude fajn, když nás někdo bude obsluhovat, než kdyby to měl dělat někdo z rodiny :-N přeci jen v takovýto den by se mělo slavit, ne makat na vlastní svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe No já si myslím, že jelikož starší ročníky(babičky) mají zajetý svůj biorytmus, předpokládám, že brzy vyklidí pole :-) :-) a pak klidně může být bigbít, ale dokud tam budou proč jim taky nedopřát, že? :-) :-) A co by jsme pro ty naše starostlivé bábrlinky neudělali :-D, vždyť ty nás neustále popohánějí se svatbou slovy no, aby jsme se toho ještě dožily:-)
Odpovědět
@hannnahs Já právě ze stejného, taky CR ;-) Ale už přes 7 měsíců v něm nepracuju, teda vlastně jen minimálně okrajově. To mně by stačilo mít tu zahradu a všechno ostatní by už bylo snadný zařídit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No na tohle budeme mít odklízecí četu (resp. odvozovou), jakmile už usoudíme, že má v úvozovkách někdo dost a tropí nepřístojnosti, pověříme svědka, aby brnknul odvozu a mile se s ním rozloučíme a nemile ho prostě nacpeme do auta :-D :-D :-D a pá pá
Odpovědět
@xpila vážně? to je bezva :-) já bych u tohohle oboru ráda zůstala, ale bůh ví, co bude :-) @olinkak no já s tak výjimečnym stavem počítám jen u jedné osoby max. dvou osob. A vzhledem k tomu, že je opravdu nemusím, tak by šli klidně domů pěšky ]-( žádnej odvoz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No tak já v zájmu nějaké té zdvořilosti je tedy nechám odvézt, ale jakmile vystřízlíví na druhý den, tak jim to pěkně spočítám...bez servítek !!!! ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe aha, u zámku to chápu.. já jen, že tu většinou čtu, jaké problémy dělají na matrice
Odpovědět
@hannnahs Já v něm byla od 16, už na gymplu, takže přes 10 let ;-) A pak jsem dostala nabídku, která se neodmítá :-D Jakou školu studuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak to se má babička na co těšit :-) @hannnah moje původní představa byla, že si na svatbu upeču vlastní dort, nějaké dezerty, udělám sama výzdobu, prostě že si to pořádně užiju, když je to moje svatba. asi to byla dost naivní představa. možná kdybych bydlela v místě konání, ale takhle budu ráda, když se zvládnu upravená dostavit včas:-N a uvažuju, že alkohol bude volně k dostání, nebudu omezovat konzumaci tvrdého. snad to nebude pochopeno jako výzva vypij co můžeš a dělej výtržnosti :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@olinkak no a nebo ten rybník, ten to jistí :-D :-D @xpila já už taky od střední - to jsem studovala cesťák a teď jsem na VŠO. Fakt mi ten obor baví, takže bych se tomu ráda věnovala. Mám za sebou nějaké ty práce v infocentru, praxe v cestovkách... takže aspoň částečně vím, do čeho jdu :-D a jakou nabídku, jestli se smím zeptat?? (jsem strašně zvědavá, hrůza :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak to já bych je musela pustit po Moravě, ale daleko by nedopluli, jez ve Spytinově to jistí :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika tak pečení já jsem teda vzdala hned na začátku :-N ale co bych ráda zvládla sama je výzdoba stolu na hostině, výroba jmenovek a možná výroba oznámek, výroba svatebních novin (jestli je nakonec taky neoželíme :-D ) a pak taky ještě asi udělat nějakej papír s potiskem na vzkazy místo knihy hostů. Ale asi nic víc.. Taky si myslim, že budu ráda, když stihnu dorazit :-S :-D
Odpovědět
@olinkak :-D :-D :-D ale asi by to taky fungovalo, myslim, že chvilka ve studený vodě probere každého :-D
Odpovědět
@hannnahs Já teda studovala gympl, ale dostala jsem se do hotelu a už mě to chytlo ;-) Já nejvíc teda hotely, ale pracovala jsem i v cestovce a restauracích... Prostě všehochuť :-) Teď pracuju na jednom nejmenovaném ministerstvu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs JJ :-) :-) A ty můžeš být ráda, že víš o jednom jenže já přemýšlím, aby jim nakonec ta Morava nebyla malá :-D Ale zase nesmím být skeptik, třeba všichni budou pít s mírou (no jen je problém že žádného Míru v rodině nemáme ):-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnah výzdobou budu muset někoho pověřit a pak jedině škrtit, když nesplní přesné instrukce :-D oznámení si budeme dělat taky sami, chci něco vtipného. na svatebních novinách se vyřádíme, budou se hodit, kdyby zábava vázla, zvlášť pokud budeme několik hodin na focení :-)
Odpovědět
@xpila na tý střední jsem si ještě nebyla úplně jistá, jestli u toho zůstanu, ale pak v poslední ročníku a na vejšce jsem už měla jasno :-) tak jsem zvědavá, jestli se někde upíchnu, a to nejen v CR, páč když to sleduju, tak budu ráda, když seženu vůbec práci :-| @olinkak my máme jen jednoho Míru, ale ten zas občas taky nepije s mírou, tak nevim :-D ale všichni tak nějak vědí, kdy mají dost. Akorát u těch dvou si nejsem až tak jistá no... @cibetka_veronika jo, škrtit budu taky (i když doufám, že k tomu nedojde :-D ). Já ještě uvidím, co vše do těch novin dát. Když nepřijdu na dost věcí, tak to asi pošlu do kytiček.. páč mít noviny o 2 stránkách, to by bylo asi dost ulítlý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs plánuješ udělat svatební noviny,jo? taky budu zvědavá,jak dopadu s prací,taky to není tak jednoduchý,ale říkám si,že s jazykama se člověk neztratí @xpila dělat v cestovce bych chtěla taky :-D
Odpovědět
Holky, kolik tak členů kapely byste brali na večer? Já měla vyhlídnutou pětičlennou, ale když si to představím - třicet pět svatebčanů, menší prostory (já nechci mít svatbu v něčem velkém) a teď do toho ta pětičlenná kapela...Nějak mi to přijde teda moc. Zase ta čtyřčlenná nějak nemá ten zvuk...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Taky uvažuju o pětičlenné kapele,no uvidíme ještě
Odpovědět
@stastnanevesta Taky uvidím.....ono to je všechno dost peněz.....ale nějak jsme se rozhodli, že na svatbě šetit nebudeme, je to jednou za život.... :-D doufejme....
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Taky říkám,že je to jednou za život a tak to stojí za to :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Přesně! :-) Dneska jsem teda nějak nervózní, vůbec nikdo mi nepíše a to jsem měla být zahlcená maily od dodavatelů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Maily od dodavatelů?tak brzo?to já mám všechno jen orientačně.asi půjdu hledat inspiraci na dorty nebo tak,nechce se mi nic dělat do školy
Odpovědět
@stastnanevesta No právě aspon orientačně jaká bude cena a podmínky, mi furt hledáme místo totiž....
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta O víkendu se mě přítel snažil přesvědčit, že na svatební dort patří růžičky a na moje: "Růžičky a holubičky nesnáším." Obracel jen oči k nebi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Já tyhle kýčovité věci taky nemám ráda,i když třeba ten motiv na našem oznámení je takové něžné a romantické,ale líbí se nám to :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?