Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@hannnahs Škoda, že se tady nedá dát "líbí se mi" - dala bych ti jich hned dvacet! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taaaak vyhlasu stavku devcata,pani na matrice byla hrozne "ochotna" a vastne mi rekla jen at se stavim az v zari,takze se budu modlit at pak najdu misto na hostinu...ted si pujdu uz jen pro botky a prdim na to,pokracovani priprav v zari... 8-) .jinak dnes vytocena tak,ze sem mela chut se vzit na prvni radnici a hotovo ]-( Jo a vlastne jeste vubec neni jista zda nas oddaji jelikoz jeden tyden jsou svatby na radnici a druhy na zamku (kde to nechceme) a neni jiste zda se bude pokracovat stejnymzpusobem (a kdyz ano pani neni schopna jak to vychazi na nas tyden) a nebo to bude jinak...miluju ceske uredniky ]-(
Odpovědět
@punk To se zatím neví :-) Ve hře je víc variant, záleží na tom, jaká vlastně svatba bude... Líbí se mi Sacre Coeur na Smíchově, pak klasika - radnice v Nuslích (ten sál není špatný, hlavně to máme kousek) a nebo v nějakém hotelu na zahradě, kde by bylo všechno...
Odpovědět
@petrajavor no to mám to samé :-( taky nevím, ja to vůbec bude, matria je poděs...:-(
Odpovědět
@xpila Tak teď jsi mě dostala - můj přítel totiž básní o svatbě v Nuselský radnici :-) To bys ale musela znát tu story - on nemá rád svatby jako takové, takže bychom ráno sjeli k Nuselský radnici, zabrali si tam termín a než bychom přišli na řadu, odchytli bychom dva svědky na zastávce. Až by se to tam "odbylo", pozvali bychom svědky na hambáče do mekáče a odpoledne zase šup do práce, abychom zbytečně nezaháleli! :-D Hm, o tom Sacre Coeur slyším prvně, vypadá to ale krásně!!! To se mi teda moc líbí!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jako vis jak kdyby byla aspon zenska ochotna a podivala se jakym tydnem jim konci rok,jestli radnici ci zamkem,ale v podstate se tvarila co po ni chcu co tam vubec lezu ani nebyla schopna rict,kdy tam bude matrikarka,bo ony spolu jen sedi v kanclu..no des,totalne me znechutila..jak muzu jit do restaurace,kdyz jim nemam co rict...me fakt .... ]-( ja se snad necham oddat svou byvalou cestinarkou :-( tady na radnici jsou totiz ochotni,ne jak vedle ve meste =-)
Odpovědět
@punk He he, tak řekni a my vám to odsvědčíme :-D :-D :-D Ty chceš na Petříně? Sacre Coeur je nádherný, kousek zatím je i nádherný park s úžasným výhledem, zajděte se tam někdy podívat ;-)
Odpovědět
@punk ooo, děkuji :-) u nás totiž "studuje" jedna taková extrémně chytrá. Hele ale ta nemusí ani promluvit :-p nechápu, jak se tam u nás drží... moje spolužačka prohlásila, že se vůbec divý, že zdárně ukončila základní školu :-D @petrajavor hih, no tak to gratuluju k takové spolupráci :-D ale nic si z toho nedělej, já se mám na matrice stavit až ke konci tohohle roku :-D takže si na tom furt líp než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila @punk zrovna v pátek jsem jela domu tramvají kolem nuselksé radnice a byly tam hned dvě svatby venku :-) mě se to zdá docela takový strohý místo, radši bych šla do klementýna když už praha a objednala bych si historickou tramvaj :-) ale muj drahý je tramvaják a nesnesl by "cink cink" ještě při obřadu :-D pardon že se sem míchám :-) jen mě napadlo že takhle o tom mluvíme už dlouho, naproti radnici je svatební salon, kadeřnictví a květinářství a dokonce i zlatnictví ve kterém sme vybrali prstýnky, tak bychom to jen oběhli a za hodinu a pul bychom byly svoji a zašli do "mafie" na jídlo - to je zas restaurace nad tim parčíkem co je u Nuselský radnice :-D
Odpovědět
@petrajavor Na tebe mám dotaz - když jsi rezervovala na radnici termín svatby, neměli problém s tím, že je to tak dopředu? A stačilo to zarezervovat po telefonu, nebo jsi tam musela osobně? A konečně - ty dokumenty, co chtějí, chtějí hned a hned vyplnit ten formulář, nebo to počká?
Odpovědět
@kristyn.g Já bych ji zvolila jen proto, že ji máme kousek...
Odpovědět
@xpila No, my to právě chceme v tom parku naproti Holečkový ulici - to je petřínská zahrada Kinských :) A asi na té vyhlídce :) To nesmím doma vůbec říct, nebo se toho skoromuž chytne a mám po plánech s vyhlídkou!!! :-D Ale díky za nabídku!!! :-) @kristyn.g Já neříkám, že by to tam nebylo pěkný, ale já si vždycky představovala louku a volný prostor... Krom toho mi tak trochu vadí, že už tam před šestnácti lety jednu svatbu měl, tu druhou by mohl mít jinde :-D Kompromisem mezi radnicí a loukou byl právě Petřín. A ještě výhled na Prahu - to je pohádka. Já i skoromuž jsme se tu narodili a máme tohle město rádi, tak si to užijeme :-) @hannnahs Ty jo - takový znám taky! Ty se to vždycky nabiflujou slovo od slova, nerozumí tomu ani za mák a prochází v klidu. Když se jich pak ale na něco zeptají, čučí jak tele na nový vrata a nechápou - ani souvislosti, ani podstatu!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@punk ted sem to psala,ze na to s... protoze zenska na matrice ochotna jak pr... (omlouvam se za ty slova,ale to jinak rict nejde..jinak kdyz sem byla ve Zline a tam pani ochotnejsi dala mi papir na vyplneni a pak rekla at dojdu aj s partnerem a OP a a hotovo ;-) @hannnahs no asi sme na tom stejne jelikoz ja se vdavam uz breznu...no hruza fakt co urednik to blbec...ted budeme zvazovat jine moznosti a uvidime ,,,ale asi proste to ted zabalim a bude do zari vymalovano...
Odpovědět
@punk Jo, to asi bude ono, je tam i takový hezký dětský hřiště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila jsně :-) @punk to bude určitě super :-)
Odpovědět
@punk no já si aspoň říkám, že v praktickym životě se jim to snad nějak vrátí... páč mi to vytáčí. Já se snažim jak debil s prominutím, a když vidim, jak někdo jen tak prolejzá, bez námahy a s úsměvem, tak mi to vytáčí! Zvlášť to, že pak budu mít stejnej titul ze stejný školy jako ten danej člověk! Grrrrrr ]-( @petrajavor jj, já jsem na tom podobně. Zkusim tam na ně naběhnout už v říjnu, kdyby náhodou :-D ale moc tomu nevěřim.. Možná něco do tý doby zařídim, ale jestli mi pak matrika bude dělat problém, tak je tam asi uškrtim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to uskrceni je dobrej napad,pak se stav aj tady,mame taky par uredniku na zaskrceni... ;-) :-D
Odpovědět
@kristyn.g To doufám! :-) @xpila Jj, to je ono! V posledních letech to hodně zrenovovali... Tak snad to vyjde... :-) @petrajavor Tak super, děkuju za pomoc! A ještě dotaz - to jsi tam byla osobně, že? Bylo by fajn, kdyby stačilo zavolat... :-) Za výrazy se neomlouvej... Obrň se trpělivostí a do toho! :-)
Odpovědět
@hannnahs Tak ono se jim to v praxi vrátí, to se neboj. Pak půjdou dělat matrikářky!!! :-D :-D
Odpovědět
@punk Tak tam je to fakt super! Právě, že se mi líbí kombinace Sacre Coeur a toho parku ;-)
Odpovědět
@xpila Je to fakt krásný!!! A tam bys plánovala jen obřad, nebo i hostinu a tak?
Odpovědět
@punk Jen obřad, na hostinu se mi celkem líbil Sporthotel Praha, je to odtamtud kousek a je tam zahrada s grilováním.
Odpovědět
Profilova fotka
@punk do toho..no pokracovani v zari,byla sem tam osobne pro papir,ale kdyz vezmes tvojeho sebou,tak staci jedna navsteva
Odpovědět
@petrajavor myslim, že úřední šiml je všude stejnej :-S bohužel... jinak u nás paní byla docela příjemná, ale prostě ty věty "my nemůžeme", "brzy", "a proč už teď", "to se nedá nic dělat", to jsou přímo zbraně :-D @punk :-D :-D :-D matrikářky :-D tak teď si mě teda dostala :-D přítel sedí naproti mně a vůbec nechápe, čemu se tu tlemim :-D
Odpovědět
@xpila Ta zahrádka je parádní! To by se mi taky líbilo. Naše restaurace bohůžel zahrádku nemá :-| , resp. má, ale do vnitrobloku, takže je otevřená jen přes poledne, odpoledne si nájemníci, co mají byty do vnitrobloku, stěžují na hluk :-S Ale pokud to vyjde tak, jak to máme naplánované (obřad od 18 h, raut od 19 h do 21 h, party od 21 h), tak to ani vadit nebude - najíme se a jde se užívat si :) 8-)
Odpovědět
@punk A v jaké restauraci to plánujete? Já právě taky uvažuju nad tím, že by byl obřad až odpoledne (třeba od čtyř) a pak už rovnou raut...
Odpovědět
@petrajavor A to už máš zarezervovaný termín a v září tam jdeš jen s papíry? @hannnahs Ten můj kouká na nějakou bejkárnu v TV, a když je to napínavý, pyskuje, že hlasitě ťukám! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ráda bych do svatebních novin dala i kompletní program s jídly, aby nebylo deset papírů zvlášť :-D
Odpovědět
@punk jj, to je přesný :-D :-D já už ti tak vidim ten společnej život s přítelem :-D to bude taky něco... :-D a to já mám doma ještě ajťáka, takže to bude o to zajímavější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor nejhorší verze se uskutečnila. mně se z matriky ještě neozvali, asi budu muset být otravnější. asi si začnu zjišťovat informace o nezávislých oddávajících 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?