Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@hannnahs Co studuješ? Myslím, že jsou s tím perfekcionalismem na tom stejně :-D Jo, to já taky musím pořád něco organizovat a plánovat :-) Já právě nevím, jak to udělat :-| Jestli klasika, jak to máš ty, a nebo bez té hostiny... @aimirin Letenský zámeček je hodně z ruky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
JInak obřad plánujeme kolem 12. hod, pak klasika oběd (zatím je jasná jen polévka s nudličkami a knedlíčky a jako dezert dort) a později nějaký rautík
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No taky nemám dobrý pocit z toho, že tam bude až přespříliš slivovice a jelikož si rádi popijí někteří lidé z obou rodin, tak to tak nějak neřeším...Hlavně budu hlídat svého drahého, aby to na začátku nepřepískl, jelikož si s ním bude chtít každý dát po štamprli a ono ustát 28 panáků(ne-li víc) není příliš jednoduché... :-) :-) :-) Ostatní jsou mi tak nějak jedno...pokud uděljí nějakou ostudu, bude to jejich ostuda ne moje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika :-) :-) :-) jejda, tak to když si představím, že bych měla nechat výběr hudby na drahém, tak ti to přiblížím asi nějak takto: babičkám by zbělely vlasy ještě víc než je mají a z naší svatby by se stal jeden velký rockový "koncert" spíš bych řekla bigbít :-D :-D :-D Kabáti, Cocotte minute, Landa, Škwoři, Alkehol atd. a to jsem vybrala ještě ty mírnější autory... :-) :-) :-) Ne, že by se mi rock nelíbil, ale musíme přizpůsobit hudbu i starším ročníkům a už ho slyším...já přece na vlastní svatbě nebudu poslouchat nějaké umcaca, umcaca a Zmožka a Moravanku a už vůbec ne Helenku Vondráčkovou...to by jsi mi neudělala... :-) :-) :-) Ale udělám.... :-) :-) :-) Musí se to proložit různým stylem...mě nevadí žádný druh hudby, snesu všechno, jen det metal nee... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika My ani jeden taky nejsme z Brna,ale žijeme tu už dlouho. Ano,ubytujeme tam naše svatební hosty a my budeme mít novomanželské apartmá :-D @xpila Uvidíš,jak to dopadne. U nás budou ti,co budou na hostině,tak budou i na večerní oslavě,nebudeme to nějak odlišovat
Odpovědět
@stastnanevesta To je právě dilema, jestli tam mít všechny celou dobu, odlišit to a nebo to celé zkrátit jen na raut... Ale zatím to moc neřeším, stejně kdoví, co bude za tak dlouho :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Tak jsem se tebou inspirovala a "makám" na svatebním webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Vážně? pak hoď odkaz,ať se mrknu :-) @xpila My budeme mít tak 40lidí,tak se mi nechce to nějak odlišovat
Odpovědět
@aimirin no vypadá to, že jo :-) na tom Štiříně jim asi bylo fuč, jak se ke komu chovají - je to státní, takže tam jim asi o penízky od lidí nejde.. takže když ti řeknou, že se s tebou nebudou bavit, tak je to vzhledně asi v pořádku.. 8-( @xpila management cestovního ruchu. No to záleží fakt jenom na tobě. Myslím, že s timhle málokdo dokáže poradit. Záleží na tolika věcech... jak jsem tu někde viděla téma, že rodiny novomanželů si nesedí apod. a posadit je k jednomu stolu by znamenalo sebevraždu a tak... Někdo dělá svatbu odpoledne a pak jenom raut.. záleží, co jak komu vyhovuje.. :-) @olinkak no já se tomu nějak chci vyhnout. Nikdo z rodiny (ani mé ani přítelovy) nějak tvrdý alkohol nemusí, takže tam potřeba není. No a pro kamarády nějaké to pivko, vínečko asi bude. Ale ten tvrdý asi fakt ne.. Jen bych prostě nechtěla řešit, že si přijde majitel stěžovat, že mu tam někdo něco ničí apod.. Což doufám, že by se u nás nestalo. Ale člověk nikdy neví, že.. je lepší počítat se vším možným..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak to máš naprostou pravdu...nikdy člověk neví co ty podnapilé může napadnout :-) a nikdy to nebývá nic chytrého :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám že nejsem jediná co plánuje svatbičku s ročním předstihem a to mi furt tvrdí že je brzo něco vybírat atd.Hlavní je že jsme se s přítelem konečně po 8,5letech rozhoupali a vybrali datum :-) a moc se těšíííím vybrali jsme si datum 22.9.2012 ale vůbec nemáme představu kde to chceme mít.nějaké inspirace mám stažené ale prý to moc hrotim že je času.Ale vybrat správné místo a všechno kolem chce čas aby to bylo perfektní.... :-)
Odpovědět
@hannnahs Tak to jsme z oboru ;-) I když já jsem teď už trochu mimo... Ono hlavně bude záležet na místu, určitě bych pak večer chtěla i grilování a tak. Nejradši bych si to celé uspořádala někde na zahradě, ale není kde :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bonbonek3 Vítej. Na sbírání inspirace a výběr základních věcí určitě brzo není. My třeba budeme mít svatbu 300 km od místa, kde žijeme, takže když pojedem za rodičema musíme postupně oběhnout restaurace a vybrat, aby pak až bude termín na matrice, stačilo jen zamluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe my máme vybraný datum.a to je asi tak všechno.mluvíme každý jak by to chtěl a kde ale vůbec nemám přesnou představu.:-(
Odpovědět
@bonbonek3 Aspoň máte datum, my nevíme nic, ani vlastně to, jestli ta svatba konečně bude nebo ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co takhle projíždím svatební oznámení a prstýnky atd. mám pocit že se mi nic nelíbí a že si nic nevyberu...některý ty oznámení jsou fakt dost divný....nebo prostě mi chybí představa. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbonek3 Oznámení se mi zatím taky žádné nelíbí - nechci žádné panenky, holubičky, atd.. spíš něco jednoduchého, ale přitom hezkého. Ona se ta představa postupně utvoří z toho, co by kdo chtěl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila tak to nikdy neví nikdo jestli to tak opravdu bude. :-D ale v našem případě už by jsme měli do toho praštit :-D
Odpovědět
@bonbonek3 To je normální, časem se ti ty informace utřídí a vybereš si ;-) Já už jsem za tu dobu prošla tisíce stránek, taky se mi zezačátku nic nelíbilo...
Odpovědět
Profilova fotka
co víme určitě nechceme moc velikou a honosnou svatbu :-)))) v tom máme oba jasno :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbonek3 Ahojky tak stejný názor na věc sdílí i moje drahá polovička...všechno moc brzy...No já jen nechci zažít situaci, kdy v našem datumu(na kterém jsme se ještě neshodli)bude plno, neseženeme restauraci, fotografa atd. Ale to oni nikdy nepochopí to jsme v klidu :-) :-) :-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no právě, někdo to zvíře musí zabít. jsem po letech zase maso jíst začala, vegetarián si musí pořád hlídat příjem potřebných látek z alternativních zdrojů.. @jipe zámek vypadá krásně podle fotek! obíhání restaurací, to by mě bavilo, všude oběd na zkoušku 8-) na hudebníky žádné reference nemám, láká mě harfenistka, ale uvidíme, jestli zahraje skladby, které chci před a v průběhu obřadu, pokud to nebude ono, možná budu hledat víc hudebníků.
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Ahojky však nemusíš mít svatební oznámení s holubičkama nebo něčím podobným...udělej si vlastní návrh a dej ho grafikovi a uvidíš, že i nemožné je možné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak to mu říkám pořát....ale je lepší shánet a zařizovat dopředu pozvolna a i finančně to nebude taková zátěž jako kdyby se to mělo všechno najednou zničeho nic platit zařizovat atd...takhle aspon budeme vědět dopředu kolik co bude stát. :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak živě si jeho výběr hudby dovedu představit :-D máš správný přístup, ale musím se přiznat, že na naší svatbě dechovka určitě nebude. neříkám, že nebudeme přihlížet ke skladbě hostů, ale dechovka by mi přišla v nesouladu s naším vztahem. my se totiž poprvé potkali tak, že Petr hrál v mém oblíbeném klubu, tam si všiml jisté návštěvnice (mě) a pak si na mě sehnal kontakt. tak snad mě trochu pochopíš, že když nás svedla dohromady společná záliba v elektronické hudbě, nemůžeme mít na svatbě dechovku :-D budeme tam mít živou hudbu a pak se bude pouštět mírnější elektronika (známe snad míru), možná něco najazzlého..
Odpovědět
@bonbonek3 To je sice pravda, že to neví nikdy nikdo, ale u nás to je výraznější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta hmm, to vypadá dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbonek3 asi většině budoucích manželů připadá rok dopředu brzy, ale počkej, jak to za pár měsíců ocení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika :-D :-D :-D JJ, tak to úplně chápu...Jenže kdybych naší bábi nenechala zahrát tu její, tak by mi to do smrti neodpustila a jelikož příští rok slaví 80, tak jí to věnuji, abych na to upozornila....No prostě jednu písničku, nebo 2 hold bude muset přežít :-)A na oplátku zase nechám zahrát jemu rockový koncert :-) ;-) ....A bude dušička v peří (a obě bábi hold zase budou muset přežít tohle ) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe a uvažovali jste, že když nevyjde matrika, budete shánět oddávajícího jinde? @olinkak snad babička na svoje krásné osmdesátiny zahraje oplátkou zase něco pro vás :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?