Svatba v roce 2013 v Ostravě

Profilova fotka
Ahoj, jsou tady nějaké nevěsty, které se vdávají příští rok a jsou z Ovy? :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Budu se vdávat příští rok, termín ještě nemáme stanovený a jsem z Petřvaldu. To je do Ovy co by kamenem dohodil :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@xkikinka ahoj, jsem z novojičínska, ale to je taky celkem blízko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Už víš datum svatby? Nebo alespoň měsíc? My ještě nic neplánujeme, jistý je jedině rok 2013 :-D Zasnoubení jsme totiž čerstvě, od poslední neděle. Rodiče to ještě nevědí, chtěli jsme jim to říct s prstýnkem, který jsem si hned v pondělí dala nechat zmenšit. Ale oznamovat jim to asi stejně budeme bez něj, protože moje maminka příští týden odjíždí do lázní ]-(
Odpovědět
@elis_two my datum víme, bude to 13.7.2013, zasnoubení jsme už více jak rok, chtěli jsme svatbu už letos, ale ještě jsme to přehodili a ani nelitujeme :-) jinak my to oznamovali loni tak že Kuba mojí mamce donesl kytku (tatínek umřel, takže mám už jen maminku) a řekli jsme jí to... byla ráda,Kubu má ráda a bydlíme spolu, takže to možná čekala..s Kubovýma rodičema se nestýkáme, Kuba jim to řekl a tchán dál čumel na televizi a tchýně začla kecat o synovci, takže těm jsme to možná ani říkat neměli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
¨Páni, tak to mě mrzí, že má Tvůj snoubenec takové rodiče :-( Přítel k našim půjde s kytičkou a možná taky lahvinkou. Naši budou určitě rádi. Stavíme domeček, rok spolu bydlíme, včra jsem odpromovala, takže máme nejvyšší čas. Mimo to už jsme spolu 7,5 roku, takže svatba je už očekávaná. Asi moc překvapení nebudou :-D Ale na promocích to byla muka nic neříct :-D
Odpovědět
@elis_two oni jsou zvláštní, ale né že bych je neměla ráda, ale ani přítel k nim nemá vztah, takže to je pak těžko..my se s nima ale nestýkýme, takže si myslím že to je nejlepší.. tak pak hlavně napiš reakce! :-D a jak tě požádal o ruku, bylo to nějak extra, nebo takový normál?
Odpovědět
Profilova fotka
Požádal me v kádi s vínem :-D Takže to bylo docela neobvyklé :-D :-D :-D A jak se svatbou? Půjdou? Je to zvláštní, mám prima rodiče. Mrzelo by mě, kdyby takto reagovali... Aspoň, že máš skvělou maminku, která má navíc ráda Tvého snoubence.
Odpovědět
@elis_two :-D :-D :-D to nééé :-D fakt jsem se zasmála, tak to je teda borec :-D :-D na svatbu nepůjdou, zvát je nebudeme.. ani nemají zájem, takže by to bylo zbytečné, ale jj, mamku mám super a hlavně teda bráchy, to jsou hrozní experti :-D snoubence mají u nás tak všichni rádi abych řekla, což jsem ráda a on taky :-) ale máš pravdu, je to zvláštní, ale je na svatbu nepozvala ani přítelova sestra, takže asi to bude v nich
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Tvá rodina Tvého snoubence docela adoptovala! To je krásné!!! :-D Delší dobu jsem očekávala snubní prstýnek. A o to intenzivněji, když se zasnoubili mí kamarádi, kterým půjdu za svědka. Ale tam jsem to fakt nečekala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jak proběhla Tvá žádost o ruku?
Odpovědět
@elis_two :-D tak alespoň ses zase pobavila víš jak :-D to naše zásnuby loni byly trošku kýčovité :-D Ve Francii, ale když se mě Kuba zeptat, začla jsem se smát :-D asi jsem mu radost neudělala
Odpovědět
Článek se načítá
@elis_two viz výše :-) byly ve Francii kýčovitě :-D já se začla smát, on se zakoktal a bylo po romantice :-D a já se navíc vdávat nikdy nechtěla
Odpovědět
Profilova fotka
Ccccože? =-) Ty ses nikdy vdávat nechtěla? Tak hlavní je, že Tě přesvědčil a Ty jsi nakonec souhlasila. Popravdě, já jsem se naopak málem rozplakala štěstím. Ale naštěstí to nebylo poznat, když jsme byli oba mokří :-D Seděla jsem k němu zády a on: "Těšís se, až budeme bydlet v novém domečku?" Já: "Těším!" On: "A těšís se, až se vezmeme?" Já: "My se někdy vezmeme?" :-D On: "Vzala by sis mě?" A dal přede mě krabičku s prstýnkem, kterou vylovil nevím odkud :-D
Odpovědět
@elis_two nechtěla fakt nikdy :-D mi vždycky přišly svatby strašně směšné..ale u nás v rodině jsou všichni vzatí :-) ježiš, tak to je fakt krásné, přítel je asi hodně velký romantik :-) já byla taky šťastná, ale jak si klekl, myslela jsem že ho něco bolí (celý život hraje fotbal), tak jsem začla jestli má křeč nebo co :-D no prostě jsem to celé pokazila :-D ale velikost prstýnku trefil
Odpovědět
Profilova fotka
Prý jestli má křeč :-D No Ty jsi dobrá, teď jsem se pro změnu zasmála já :-D :-D :-D Já mám taky fotbalistu. Takže svatba kvůli tomu bude muset být mimo fotbalovou sezónu. Nesmí promeškat ani jeden zápas ]-(
Odpovědět
@elis_two nooo to ti rozumím, my dokonce budeme mít obřad na fotbal.hřišti, takže tam aby to bylo mimo sezonu bylo hodně důležité :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů, takže zatvrzelý fotbalista. A co kromě místa obřadu ještě máte zařízeného?
Odpovědět
@elis_two máme fotografy a jinak asi nic :-D ale fotografy jsme chtěli už loni, takže to se nám přemístilo..jj, hodně zatvrzelý, hraje fotbal od 4 let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pane jo! Je krásné dělat pořádně nějaký sport. Ten můj hraje od 9let. A někdy mě ta jeho houževnatost pěkně štve... ]-( My se po oznámení zasnoubení vrhnem na místo hostiny/obřadu. O focení požádám našeho kamaráda profíka a na zbytek je ještě času dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-), no tak my bysme chteli datum 27.7.2013 a svatbu mit na myslivecke chate... a nejak formou rautu :-) Co Vy? ja se snazim pozjistovat a tak trochu si "zajistit" co jde ted, protoze budu mit asi mesic pred svatbou statnice...
Odpovědět
Ahoj holky, tak já jsem Ostravačka jak vyšitá :-) , my máme svatbu 23.3.2013. Scháníme teď místo na svatební hostinu a je to celken složité jelikož nás bude kolem 50. Jinak mám už půlku zajištěnou, říkám si radši dřív než se pak honit, ale pár lidí mi říká že šílím.
Odpovědět
Zdravim holky, ja jsem hrda Ostravacka primo z centra a nebojim se to rict;) svatbu budeme mit 24. 8. 2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj slečny :D taky jsem z Ovy Hrušova....svatbu chceme příští rok, ale ještě nevíme kdy přesně. Spolu jsme už 8let....
Odpovědět
Ahoj holky, jsem z Novojičínska, ale v Ostravě studuju a pracuju, takže snad mě adoptujete. :-) Svatba bude 7.9.2013 na zámku v Kuníně u Nového Jičína, to už máme rezervováno. Jinak máme skoro tříletou dcerku Viktorii a jsme spolu skoro 7 let. Svatba měla být loni i letos, ale finance nedovolily, ale příští rok bude (vracím se po mateřské do práce), takže s financema na tom budeme úplně jinak než teď. Hurá. :-) Nemáte tip na hostinu někde co nejblíž Bílovci? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :) i my se budeme brat pristi rok v Ostrave jen nam na radnici jeste nechteji rict terminy pro rok 2013 :((( zijeme v Anglii a vyrizovani na dalku je celkem na prd :( tak snad nam uz reknou co nejdriv :) jinak mame vybrane bud 20.7. nebo 10.8. :))) snad to nebude obsazene :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz mame i my datum zamluveny na 20.7. 2013 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@martulinka22 My jsme vybrali taky 20.7. 2013! :-) Jen to ještě nemáme zamluené. Svatba teď stojí, řešíme barák.
Odpovědět
Profilova fotka
parada a kde chces mit obrad? :)
Odpovědět
@curdibilka Ahoj, zkus se kouknout na penzion Setina, je to kousek od Bílovce. Byla jsem se tam teď kouknout a pokud ti nevadí koberec na podlaze a ne taneční parket, tak bych o tom uvažovala :-) Mě bohužel ten koberec na zemi dost odradil :-( Takže hledáme místo na hostinu pro 80 lidí i s přespáním dál...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?