Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@xpila to jsem zjistila taky :-D tak doufám, že se nic až tak razantně nezmění :-) my jsme tak nějak donucený okolnostma plánovat - máme asi dost chtěný datum a mně ještě přibudou starosti s dokončováním školy, takže pak nebude čas asi na vůbec nic :-|
Odpovědět
@hannnahs Tak nám už to vlastně nic komplikovat nemůže - školu máme oba hotovou, byt mám taky, takže už to jen nějak dovést do konce :-) U mě se toho teda změnilo hodně - jak barva, tak typ šatů, styl svatby apod.
Odpovědět
@xpila tak barvu asi měnit nebudem, na té sme se nakonec shodly oba, takže kvůli změně by asi byly nějaké dohady :-N styl svatby se mi taky změnil, měla jsem vysněné místo, ale jednání lidí, co to tam měli na starost, mi tak vykolejilo, že se představa rozplynula, ale teď se tvoří jiná a možná i lepší :-) no a šaty, ty moc měnit kvůli postavě nemůžu :-D nechci nic, co nemá ramínka, takže budu mít asi dost omezenej výběr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak to je super,ja pres vikend zaridila DJ a zitra snad naposledy na matriku :-) musel to byt fajn vikend :-)
Odpovědět
@petrajavor plánuješ taky jen DJ? nebo i kapelu?
Odpovědět
@hannnahs Já právě původně chtěla bordó, o které jsem byla naprosto přesvědčená. Jenže teď mi připadá hodně "usedlá", takže to vypadá na světle fialovou nebo zelenkavou :-) A šaty další věc - úplně původně jsem chtěla spadlá ramínka, pak jen korzet a teď asi klasická ramínka s výstřihem do V :-D Jaké jsi chtěla původně místo? Mně se hrozně líbí odsvěcený kostel Sacre Coeur, jenže tam je drahý pronájem...
Odpovědět
@xpila no já mám právě větší prsa, na maturiťáku jsem měla jen korzet a teda povím ti, nic moc, spíš hrůza :-| no místo bylo původně zámek Štiřín, ale velice nepříjemná paní a neochotná, takže jsem to změnila na zámek Berchtold, tam jsme se naštěstí setkali s velice vstřícnou a milou slečnou jako koordinátorkou. Sacre Coeur? To nezní moc česky :-) to asi nebude v ČR :-)
Odpovědět
@hannnahs Kupodivu to je na Smíchově :-) Líbí se mi, že je hned zatím nádherný park na focení... Ještě jsem i přemýšlela o variantě, že by bylo vše na jednom místě. To bych ale volila v případě, že by byl třeba obřad v 16 hod. a všichni by tam už zůstali. Kamarád to takhle měl a moc si to pochvaloval. Tak to jsme na tom stejně, taky mám větší prsa a jen tak něco mi nesedí :-D Ale teda na maturiťák jsem si nechávala šít šaty, teda vršek + sukni, takže úplně praktické zkušenosti s korzetem nemám, jen co jsem si byla zkoušet šaty... Berchtold vypadá moc hezky, líbil by se mi ten obřad na zahradě :-)
Odpovědět
@xpila Opravdu? Tak to se přiznám, že jsem ještě neslyšela :-) Já sem právě variantu "vše na jednom místě" zvolila. Na Berchtoldu má být otevřená i restaurace, takže se aspoň nebudem muset přesouvat. A můžem tam udělat vše, od obřadu (ten teda spíš asi v té sloupové síni) až po ten večerní raut. Ten Berchtold se hodně zvednul v poslední době. Ještě před 5 lety to byla opuštěná ruina po vojácích, a to doslova. Je to skvělý, když to dostane někdo, kdo s tím dokáže takovéto věci. :-) Ještě teda není hotový. Ale v květnu už tam mají první svatbu, takže to už by mělo být i po rekonstrukcích a tak.
Odpovědět
@hannnahs @xpila Na ten jsem koukala a je to hrozně hezký. Vkusný, pěkný, romantický, ale ne přeslazený....Paráda
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila My všechno na jednom místě mít nebudeme,ale ani mi to nějak nevadí. svatba bude v Lysicích na zámku a hostina asi v hotelu v brněnské Líšni.Takže jsi z Prahy,jo?já bych chtěla obřad tak mezi 11 a 12h My si jako barvu svatby vybrali bordó/bílou a jsme z toh nadšení :-) máte už nějaký termín na svatbu nebo ne?
Odpovědět
@xpila Já bych chtěla vše na jednom místě, ale moc to nejde, někdy to vyjde teda hodně draze
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta hotel v Líšni, myslíš Velkou Klajdovku?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnah to mi povídej, byla jsem asi pět let vegetariánka, stačí mi když myju nebo porcuju kuřata a mám smutné myšlenky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Jojo,je to tam moc pěkný, někdy si tam chceme zajít na jídlo,ale měnit už to asi nebudem :-)
Odpovědět
Teda asi jsem bezcitná, ale smrt kuřat nebo ryb mi vůbec nevadí, prostě jsou tak pitomý....Já vím, že člověk si má vážit každého tvora, inteligence neinteligence, ale takové pocity prostě v sobě mám...Zato prasátka a kravičky nejím prakticky vůbec, protože jsou to krásná a chytrá zvířata...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tam to není špatný, mnohem lepší pokoje apod. než kolikrát v předražených hotelech v centru, s jídlem nemám tušení, jsem tam pouze snídala :-D výhled krásný.. vlastně bychom to měli i blízko z Vinohrad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Přesně,líbí se mi tam,je to příjemný,provozní byla strašně fajn.my tam měli kafe a pohár,tak nevím jinak,ale snad to bude v pohodě :-D vy jste z Vinohrad,jo? my z Bystrce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta půjdete tam inkognito zkusit jídlo? 8-) s přítelem nepocházíme z Brna ani jeden, ale žijeme tu. z Bystrce to máte trochu dál, budete tam se svatebčany ubytovaní?
Odpovědět
@aimirin no ještě záleží jak to dodělají :-) skoro všechny ty fotky interiéru jsou jen vizualizace. Slečna koordinátorka říkala,že budou ještě malé změny, protože se jim nakonec něco líbilo víc v reálu než v té vizualizaci :-) @aimirin jj, někdy chtějí nehorázné peníze. Ale tam, kde myslí i na to, že se jim to vyplatí, mít tam ty lidi celý den, tak dávají dost slev, když si od nich vezmeš i to a tamto a ještě k tomu něco. Což je vždycky fajn :-) @cibetka_veronika no já třeba nemůžu vůbec vidět zabíjení vánočního kapra apod. Pak už mi to jídlo ani moc nechutná, když si na vzpomenu :-| ale k vegetariánovi mám asi furt dost daleko, masa jako takového bych se asi nedokázala vzdát.. Ale jako kdyby to vše zabíjeli přímo přede mnou, tak asi budu vegetarián hned :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jen DJ,na jedne akci jsem potkala a seznamila jsem se s DJ a ted v sobotu jsem ho potkala znovu,je to bajecny clovicek,tak sem se s nim hned domluvila a je nas....nechci kapelu,muzou se opit (to se stalo kamaradce) a nemaji tak velky rozsah jako DJ...
Odpovědět
@petrajavor no já jsem si taky říkala, že než dvoučlenou kapelu, že bude lepší DJ... tak uvidím, přítel je zatím rozhodně pro. Rodiče se moc netváří - že přeci jenom živá kapela je živá kapela. Ale naštěstí taky řekli, že je to naše svatba, tak ať si to uděláme jak chceme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak jelikoz sme vsechny krom me svedkyni vyskrkli z rozhodovani,ona nam moc pomaha...tak je to jen na nas :-)
Odpovědět
@petrajavor ono je to asi nejlepší. Nejde se zavděčit všem... ten by chtěl to, a ten zase tamto.. to bysme se zbláznili.. My se akorát snažíme, aby se to líbilo nám a ti ostatní, aby se dobře bavili a celý ten den byl takový pohodový.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo o mas pravdu,my kdyz zacali uvazovat o svatbe chteli jsme maly obrad,pak obed a pak velkou parbu... jenze pak sme si rekli ze ne,chceme jen neco mensiho neco co bude o nas dvou a uziji si lidi ktere mame opravdu radi..a tak se plany zmenili :-) vsichni to pochopili a tesi se...sice uz sem asi slysela 10 predstav jak by to melo byt,ale jak pises nejde se zavdecit vsem a nasi rekli taky ze je to nas den,at si ho uzijem... ;-)
Odpovědět
@hannnahs A v kolik máte obřad? Nebo budou všichni na hostině, i pak večer? @aimirin Mně se to tam taky moc líbí, ale vevnitř jsme ještě nebyli, není veřejně přístupný. Ale na fotkách to vypadá úžasně a hlavně je to kompromis - kostel, ale civilní obřad. @stastnanevesta Jj, z Prahy. Zatím konkrétní termín nemáme a asi ani jen tak nebude... Tak mně by se varianta "vše v jednom" líbila pouze v tom případě, že by byl obřad odpoledne a pak už jen raut. Jinak na tom netrvám...
Odpovědět
Já se teda nejvíc děsím shánění restaurace na hostinu a raut (pokud bude oboje), jsem na to totiž hrozně náročná a hlavně profesionálně deformovaná :-D Takže už vidím, že seženeme vhodné místo, kde bude všechno tak, jak chceme, ale odradí mě jídlo, které je pro mě hodně důležité :-|
Odpovědět
@xpila obřad je plánovaný na 11 hodinu. Takže nějak v 13:00 by mohl být oběd - tam bude jen nejbližší rodina. Cca ve tři by se mohl začít krájet dort a pak chvilku pauzička, aby všem vytrávilo, a předpokládáme, že tak od čtyř nebo půl pátý by mohl začít hrát DJ. Na to už budou pozvaní i kamarádi - ale zase jen ti nejbližší, nic extra velkého, chceme hlavně na svatbě mít ty nejbližší. No a to grilování vidím tak na šestou, sedmou hodinu večerní. Uvidíme, kdo z rodiny zůstane a kdo z kamarádů přibude :-) A co se týče deformace, o mně zase říkají, že jsem vcelku perfekcionalistka a záleží mi na organizování (to mám asi toho cestovního ruchu, aby všecko klaplo, nikdo nezůstal v hotelu při odjezdu apod. :-D ). Takže já se poctivě děsim všeho, co má zařizovat někdo jinej, nebo co nemůžu nijak ovlivnit :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs Jo takhle...každopádně jde vidět že si asi dají záležet :-) @xpila moc dobře vaří v Letenském zámečku, pak samozřejmě v těch drahých vyhlášených restauracích, ale ten zámeček je cenově dobrej....
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika My budeme mít obřad tady http://www.zamek-cerveny-hradek.cz/in... - je to Ústecký kraj, okres Chomutov (z Brna daleko, ale oba tam máme rodiny). Hostinu zatím nevíme, mám vybrány asi 4 restaurace a budem to muset jít oběhnout. Termín = výročí a když ho nevypíšou tak +- něco kolem. Jinak taky nic zařízeného nemáme. My budeme mít asi živou hudbu, sice duo, ale už jsme ho slyšeli na jedné svatbě a docela se nám to líbilo a udělali dobrou atmosféru.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?