Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@stastnanevesta no ráda bych, ale zatím mám takové nijaké nápady, tak fakt nevím, co tam všecko dám.. nechce se mi tam dávat žádné info o nás jako novomaželích, všichni nás znají, takže mi to přijde zbytečné.. Jj, jazyky jsou základ. Ale teď všichni zaměstnavatelé sázej zase na zkušenosti.. a kde my je máme nahrabat, když jsme sotva vylezli ze školy? :-N @aimirin jako minimum bych brala 3... pak ty písničky dostávají lepší zvuk.. Ale asi je to fakt cenově náročný, takže my jsme zatím pro DJ... @jipe růžičky a holubičky taky nemusim :-| když už, tak kytky :-)
Odpovědět
@hannnahs No tři určitě jsou málo...já chtěla pět, ale nevím, jestli nebudu vypadat směšně...DJ je taky možnost
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs Moje řeč,kde máme vzít praxi,když nás ze školy nikde nechtějí.
Odpovědět
@hannnahs To máš pravdu, kolikrát jsem se setkala s tím, že jsem na danou pozici překvalifikovaná (praxe v oboru, VŠ), to bych je nejradši odpráskla :-D Hlavně tenhle obor není momentálně moc perspektivní. Já mám naštěstí VŠE, takže širší uplatnění. @stastnanevesta Ono není moc o co stát :-| Špatně placené, plno přesčasů, nepříjmení klienti a tak :-D
Odpovědět
@aimirin jj, říkám, minimum :-) lepší je rozhodně víc. Proč směšně? :-) Jestli dokážou rozproudit zábavu, tak bude jedno, kolik jich je ;-) i když hostů třebas nebude 100.
Odpovědět
@stastnanevesta tak tak... budu ráda, když něco seženu a jestli i v oboru, tak to bude asi hodně velký štěstí. @xpila no já jsem vlastně na obchodce, takže taky bych mohla jít dělat jinam, účetnictví apod. Ale to mi šíleně nebaví se přiznám... No a práce s lidma, co dodat.. Občas mi dalo práci, když jsem se vrátila domů z infocentra, odmontovat si ten americkej úsměv :-D to je nejhorší, nepříjemnej člověk... a ty se na něj musíš furt usmívat i když bys mu nejradši jednu švihla :-D
Odpovědět
@hannnahs no bude to na menším místě právě....a hostů bude tak 35 možná i méně...Tak zase tahat tam nějakej kolos...
Odpovědět
@hannnahs Jo to znám, kolikrát se mi stalo, že jsem se na soukr mobilu představila jak v práci :-D Znám dost lidí z VŠO, takže mám trochu přehled, co kde je ;-)
Odpovědět
@aimirin no tak radši než nějaký duo, je pak asi lepší ten DJ si myslím... zvlášť jestli máte nějaké písničky, které nejdou moc dobře "napodobit" jen s klávesama a zpěvačkou..
Odpovědět
@xpila :-D aha, tak to pak jo. Já právě tím, že většinou, když někomu řeknu, že jsem z VŠO, tak si to splete s VŠE, nebo to vůbec nezná. Tak nejsem moc zvyklá na to, že někdo prohlásí, že to zná a zhruba ví, co se tam učí :-N
Odpovědět
@hannnahs Tomu věřím ;-) U mě se zas každý diví, že na VŠE učí CR :-D
Odpovědět
@xpila no to jsem se teď dozvěděla, že je snad nějaký obor i na ČZU. To jsem teprva koukala. Ale ještě jsem se nejukla na jejich web,takže nevím, o co přesně jde. Jestli to neni jen nějaká agroturistika apod.
Odpovědět
Článek se načítá
@hannnahs Jo, tam je něco takového, CR jako takový tam není.
Odpovědět
já bych těla nějaký jazz....bud 4 nebo 5 lidí
Odpovědět
@hannnahs Na stejnou školu chodí moje kamarádka, letos z ní bude Mgr., a když nám poprvé řekla, že chodí na VŠO, divily jsme se všechny, proč šla na vyšší odbornou :-D :-D
Odpovědět
@punk Mgr.? Tam je jen Ing., pokud vím...
Odpovědět
@aimirin Jazz je super ;-)
Odpovědět
@xpila Jo, tak Ing. - pardon :-) Tady v těch školách mám bordel, zda se tam končí Mgr. nebo Ing. :-)
Odpovědět
@punk Oni to zatím nesjednotili, i když o tom mluví už kdoví jak dlouho. Takže je to stejné jak ekonomka.
Odpovědět
@punk jooo, to znám taky :-D no je fakt, že se tomu pořád řiká "magisterské studium", takže logika velí, že by člověk měl být Mgr, ale je Ing.. no a pak se v tom vyznej :-)
Odpovědět
@xpila ...no, tak proto jsem právě myslela, že je to Mgr., protože to je titul pro společenské vědy... Každopádně jsem ráda, že už alespoň hercům, zpěvákům a dalším umělcům dávají Mga. namísto Mgr., že alespoň to člověk rozliší!
Odpovědět
@punk To jo, taky už zubaři mají svůj titul MDDr. ;-) Ale stejně to je divný, nevim, co jim na tom tak dlouho trvá, aby ty tituly sjednotili :-D
Odpovědět
@hannnahs :) Přesně! :) Když to ale člověk vezme logicky, tak Ing. mají být jen technici, protože je to technický titul - takže fyzici, matematici, chemici, stavaři... I proto skoro o všech říkám, že studuje na Mgr. :-)
Odpovědět
@xpila Kecáš!!! :-D Tak to slyším prvně!!! To je dobrej titul! :-)
Odpovědět
@punk No jasně :-D No jako já když taky nějakými cizinci řeknu, že jsem inženýr, tak na mě civí a hned to musím přirovnat k MBA, aby to pochopil :-D
Odpovědět
Přítel dělá te´d Ing. ale přitom mám dojem, že to, co dělá v práci, je spíš než technika zlodějna :-D
Odpovědět
@xpila Když zase šílený tady v ČR je, že MBA může mít každý blbeček. Máme v práci chlapa, ten snad neumí ani do deseti napočítat a je Bc. MBA - a proč? Jeho kamarád si takovou školu založil a "nechal" ho tam "vystudovat". :-( :-( Jinak ale přítel má taky s tímhle problém - je právník, a když nějakému cizinci řekne, že je "doctor", všichni myslí lékaře... :-)
Odpovědět
@punk Jo, takový taky bohužel znám :-| No my jsme oba Ing., takže u nás to je aspoň vyrovnaný :-D
Odpovědět
@xpila Nemáte se kvůli čemu hádat! :-) Jé, teď koukám, že budeš mít taky svatbu v Praze - kde to plánuješ??
Odpovědět
@punk jo taky znám... dneska ti titul vlastně vůbec nic neřekne, co ten člověk umí, jaké má kvality.. ale naštěstí tihle "blbečci" jsou většinou rozpoznatelní už ve chvíli, kdy poprvé otevřou pusu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?