Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Jj, chodila - maturitní ročník 2004, poslední třída osmiletého s písmenkem B :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No znám asi spíš prahu západ - tam jsem studovala 6 let:) Věci v albíčku máš moc hezké, mě by se něco takového taky líbilo :) Akorát já asi budu mít šampaň šatky, takže musim zvolit tlumenější odstíny.... asi... fakt nevim no ... jo no vidiš, květinářství tu taky budu muset nějaký sehnat.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z Já si to myslela, já sem mat. ročník 2005, takže první bez písmenka.... nemáš sestru? Mat. ročník 2008-7?
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova byla jsem tehdy dlouho v nemocnici a přítel si tím uvědomil,co ve mě má,zažilli jsme si svoje,ale naštěstí vše dobře dopadlo.My právě máme hypotéku na byt,ale všechno se nějak zvládne
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak ať vás teďka čeká už jen to hezké ! :) Určo to dopadne dobře, u vás i u nás s tou hypotékou ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Mám :-) Nechodil s ní náhodou do třídy tvůj bratr, že ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z Jj chodil :-D :-D Jak je ten svět malej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova To teda :-D
Odpovědět
@phuskova moc děkuju, ale bůh ví, co z toho vůbec použiju :-N tak to já vůbec ještě netuším, jakou barvu šatů.. sháním jen jeden styl šatků, takže v jaký barvě bude, tak takové vezmu a pak se zařídím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsem po delsi dobe,tak jsem byla na matrice a tam mi rekly at prijdem v prosinci tak se tesim na prosinec! a ze zamek u nas stoji 3500,- a obradni sinpokud to je v sobotu tak zdarma....
Odpovědět
@misa1982 tak ta cena za zámek je opravdu výborná. To má málokterý objekt tak nízký pronájem.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs A jakýpak styl sháníš??
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 to je skvělý, u nás to bude 3000 za tu zámeckou zahradu
Odpovědět
@phuskova no v salonu mi asi nejvíc zatím slušel ten typ šatů, který má snížený pas. To jsou zatím jediné šaty, kde si nepřipadám, že mám prsa u kolen :-D a vzhledem k obrovkému rozdílu mezi pasem, prsama a bokama (holt typická postava přesýpacích hodin), ze mně tenhle typ šatů ani neudělá barel (jak říkala paní v salonu, že se často stává :-D ). Takové šaty jsem si i vysnila, takže je mám i v albíčku. Například tyhle:
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jéé ty sou kouzelný,tak snad se ti zadaří ... mě se líbí styl, kdy je to celý prostředek jakože stočený ke straně, nevim jak to popsat...ale v albíčku mám všechny šaty na ten způsob:) sem zvědavá, jestli mi pujdou....já ještě nic nezkoušela...na to si myslim že ten čas ještě je ... :) nebo není??! :D
Odpovědět
@phuskova jj, přesně vím, jaký myslíš :-) jo určitě času je dost! Nová kolekce stejně ve většině případů chodí až tak kolem toho konce a začátku roku. Já jsem šla zkoušet, páč jsem myslela, že neseženu v půjčovně nic (přeci jen rozdíl 5 velikostí mezi prsama a pasem je propastná :-D ), takže jsem myslela, že budu muset nechat šít.. a to by chtělo nejdřív vybrat ty pravé šaty, a pak nechat ještě včas ušít..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo takhle, tak to pak jo :) To chápu...to já snad mít problém nebudu, jen musím ještě trošku zhubnout,ale to bych se k tomu musela ještě nějak donutit....ale na zkoušení šatů se těším nejvíc...i když myslím, že nepotřebuju šaty z nejnovější kolekce, ty budou pro mě asi zbytečně drahý ... my budem šetřit kde se dá :/
Odpovědět
@phuskova jj, to já taky nemusim mít, proto mi nevadilo jít zkoušet už teď.. No já radši hubnout nebudu.. vždycky zhubnu tam, kde nepotřebuju :-D prsa se mi kupříkladu nikdy ani nehnou! ]-( Spíš se budu hlídat, abych nepřibrala.. přeci jen v těch šatech se sníženým pasem je dost vidět břicho.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No,to mě zas prsa hubnou vždycky jako první a neuvěřitelně snadno, až mi to občas leze na nervy....je to pěkně zákeřný :)) já trošku musím, přítel si mě vykrmuje a už se mi to nelíbí...tak abych se v těch šatičkách cítila skvěle :)
Odpovědět
@phuskova já to řikám furt, že zákony schválnosti platí všude a vždycky :-D tak u nás je to naopak, to spíš já vykrmuju drahouše :-D ale uvidím, co se mnou zas udělá stres. Páč před státnicema na bc. jsem zhubla asi 7 kilo..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No já ho vykrmuju taky,ale těstovinama,salátama a on mě vykrmuje výborným pečeným bůčkem a domácí pizzou :D No se mnou stres nic moc nedělá, spíš víc jím... před ing státnicema sem taky nakynula trošku...ale snad to dopadne dobře .. :))
Odpovědět
@phuskova no u mně je to zajímavý, já asi jim stejně - co se množství týče, ale mám větší chutě na sladký (asi obaluju nervy :-D ), takže větší spotřeba čokolády a všeho takového.. tak nechápu, jak můžu z tohohle hubnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo tak to taky nechápu...a závidím :-D Já naštěstí čokoládu moc nemusím a sladký všeobecně....jenže já pak snim na co přijdu a jeste k tomu v nadměrných porcích :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky kdyz tady probirate vahu tak ja se jeste budu taky snazit zhubnout ted mam 66-67kg hold po dvou detech a ja zrovna mam takovou smulu ze nejsem ten tip co ma postavu hned jak modelka takze chci mit aspon tech 60 a budu spokojena.....moji slabinou je taky sladke!
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 A kolik měříš?? Já mám 64 a měřím 168 jen, takze doufám že schodím pod 60 no...moje skoro tchýně chodí na vibrostation a je to prý super, tak o tom přemýšlím :)
Odpovědět
@phuskova hele není co, ono to totiž funguje jen v enormním stresovém vypětí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No ale aspoň někdy :DDD
Odpovědět
@phuskova :-D tak uvidíš, třeba ti to půjde taky samo :-) při obíhání věcí na svatbu budem shazovat kila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jj ještě že bydlim docela na kopci, to bude kalorií pryč až ho budu vyklusávat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?