Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@phuskova jj, u mně to samé, taky kopec.. na vlak jdu hezky z kopce, ale domů si to musim vyšlápnout :-) a dobíhání jakýhokoliv MHD je taky dobrej sport - provozuju skoro denně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Nj a my se budem stěhovat na začátku prosince, tak to bude taky dobrej sport - stěhujem se o tři paneláky vedle, takže drobný věci budem nosit sem tam pěšky :D
Odpovědět
@phuskova tak to se naběháte a nataháte! To půjdou kila dolů úplně bez problémů.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jj si povíme po Vánocích, myslim že ty budou krušný - cukroví je jediný sladký co já miluju :-D Ale myslim že i když zůstanu taková jaká sem, tak to bude v poho ... do nějakých šatiček se snad narvu :))
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova ja merim 165cm jsem mala ale ja si rikam ze kdyz zhubnu tak uz naporad a jen si to drzet protoze deti uz dalsi nechcem staci bohate 2.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano holky, koukam, ze resite vahu :-) taky jsem se dala do hubnuti, bohuzel se mi ted podarilo nejak vic pribrat, takze musim dat dolu cca 10kg a budu spokojena.. no mam na to jeste 8 mesicu, presneji 255 dni :-) Jinak je tu nejaka nevestinka z Prahy? Miso1982 - ja mam taky dve deti, jak se tesi na svatbu? :-)
Odpovědět
@phuskova jooo, tak ty budou klasicky krušný... cukroví je neodolatelný! :-S :-D holt budu muset víc lyžovat :-D @lennat nejsem přímo z Prahy, ale Praha-východ, takže do Prahy co by šutrem dohodil a zbytek doběhl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 Jo to věřím, že dvě bohatě stačej, taky chci jen dvě... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennat Tak snad se nam to podari :) Já bych za 10 taky byla stastna,ale budu rada i za tech 5 :)) Se svou vůlí a pilností :-D Já jsem z prahy bývala chvíli, teďka už sem z Pb,ale ta taky není tak daleko:)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo tak to se máš, já jak se znám,tak se na lyže dostanu akorát tak v tom březnu co plánujeme s partou Švýcarsko...jinak budu porad makat .)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova no ja jsem takova vecna dietarka :-) muj vysneny cil je 60kg... ale znam se a moje telo pod 65kg nejde.. nechapu :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@lennat Jo tak to u sebe taky nechápu no, mých vysněných je 55,ale s těma mám jistojistě smůlu, to vím už teďka.. mě by aspoň stačilo se vejít do džínů co mam jen dva roky a nějak sem z nich po půl roce po koupení vyrostla:DDD
Odpovědět
Článek se načítá
@phuskova já jsem právě začla lyžovat teprva před rokem, tak se furt učím, takže nechci to, co jsem se naučila zas zapomenout :-D a navíc, musím využít toho, že přítel se mnou má ještě furt boží trpělivost a snaží se mě učit, aniž by mi při tom zabil :-D Jééé do Švajcu bych jela hned (teda na zimu bych si asi netroufla), ale přes léto to tam miluju... @lennat tak jestli to právě není těma dietama, že tělo už odmítá dál hubnout.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo tak to já na lyžích už nějkých 10 let nejezdím, sem je vyměnila za snowboard,a letos se pokusim si na lyže stoupnout znova...tak doufám že s přítelem najdem volný víkend abychom zajeli třeba na Ještěd...já ho budu učit na snb a on mě na lyžích :D Já ve švýrarsku nikdy nebyla, tak se těším jak malý dítě a doufám že to vyjde...ani to není moc drahý...a věřím že v létě to tam musí být úžasný, my tam právě měli z party dva lidi letos a proto tam jedem i v zimě .. . :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee holky, lyze i SNB vam zavidim, ja jsem teda taky lyze vymenila za SNB, ale pet let jsem ani na jednom nestala, bo prisly deticky, ale letos se chystame, tak doufam, ze je pravda, ze se to nezapomina :-) @phuskova tak drzim palce, a sobe taky, uz mam o kilco min, tak snad, bude mi stacit kilo mesicne :-)
Odpovědět
@phuskova ono je to tam úžasný v kterymkoliv ročním období :-) co se týče peněz, tak tam je to trošku obráceně.. My jsme tam vždycky jezdili k jednomu staršímu páru (poprvé přes CK), oni měli vysoko v horách horskou chatu, která byla dostatečně velká, aby se tam vešly třeba ještě další 3 rodiny, tak to pronajímali - to tam i uvidíš, tam pronajímá ty obrovské chaty kde kdo (respektive skoro všichni :-D ), a je to daleko levnější, než ubytko v ČR. Ale např. koupit si tam chleba, to je velká investice - je totiž dražší, než třeba benzín do auta.. Dojít si tam na oběd do restauračky je pro Čecha nemyslitelný, to je asi tak to nejdražší, co tam můžeš najít.. takže oni to mají s těma cenama trošku jinak. I když ve velkých městech to asi budou mít trošku přizpůsobený turistům..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Počkej jako vážně? My jen víme že si nemůžeme přivézt vlastní jídlo, a jedeme tam na pobyt bez jídla...takže se nám to asi prodraží a nebo budem muset něco někde propašovat:/ Jedeme do 4-Vallees, 4 udoli nebo jak se to jmenuje, tam to bude asi drahý hodně teda...když je to horský středisko....u nás v ČR je na horách všechno dvojnásob dražší než o 10km dál ve vesnici :(
Odpovědět
Profilova fotka
Už máte vybranou barvu svatby? Podle čeho jste vybírali? Mám ráda fialovou a vše levandulové,ale te´d má každá nevěsta svatbu fialovou. Přemýšlím o bílé a starorůžové, myslíte, že se to hodí na svatbu v dubnu?
Odpovědět
@phuskova no uvidíte.. tam sem nikdy nebyla, tak nemůžu říct, jak to tam bude.. třeba to občerstvení bude přijatelnější, než klasická restauračka. My jsme si teda sebou normálně vozili třeba guláš, kterej jsme si pak akorát ohřáli na apartmánu, nebo párky v konzervě a tak. Kupovali jsme si tam právě akorát ten chleba, ovoce, základní potraviny.. Ale třeba si předem zjistěte nějaké restauračky v okolí, jestli nemají jídelníček na netu, abyste se podívali, jak to tam cenově je, abyste nebyli nemile překvapení. Navíc frank teď šel hooodně nahoru.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No my právě do restauraček nechceme chodit vůbec, my si chceme na apartmánu sami vařit...takže myslíš že se nějaký ty pytle těstovin, párky a tak dají propašovat? Drobnosti jako chleba a pití,bychom teda asi určo dokoupili až tam, radši ... na obědy si něco koupíme na sjezdovce - párek v rohlíku, hranolky...to tam snad mít budou .. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@maxinkaa Jj mě se právě taky moc líbila fialová, ale má ji teďka snad každá druhá nevěsta, tak už ji nechci....ale barvu teprv budem vybírat s přítelem - ale vidím to na šampaň-svetle oranžovou,meruňkovou a do toho max.prvky nejaký zelený...líbí se mi takový jeden odstín, jen ho bohužel neumím pojmenovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@maxinkaa taky jsem chtela fialovou, ale rychle jsem se probrala... je ted na kazde svatbe :-| takze uvazujem o zelene, ruzove.. mozna i hneda by nebyla spatna.
Odpovědět
Profilova fotka
A holky budete si něco vyrábět sami? A jestli jo, tak co a jak? :-D Já sem celkem kreativní a myslim, že se na tom dá i hodně ušetřit,ale nevím kde napříkald sehnat nějaký zajímavy papír na oznámka, protože klasick čtvrtka, ať už i barevná mi připadá moc obyčejná...a třeba u těch vývazků (nebo jakse tomu řiká) zas nevím jak je stvořit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Take jsme předběžně vybrali fialovou. Je sice teď skoro všude, ale líbí se nám. Modrou kterou bych chtěla, mi přítel zakázal. Má pravdu v tom, že jsem modrou tak trochu posedlá. :-p Takže už mu asi trochu leze krkem, asi jako mě jeho oranžová. :-D Červenou, růžovou, žlutou a zelenou nemusíme moc ani jeden, takže zbyla z těch normálních jen ta fialová. Samozřejmě ji plánujeme kombinovat s ostatními barvami, ale bude primární.
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z Jo tak to my sme pestobarevní :D I když přítel rád žlutou a oranžovou a já fialovou a tyrkysovou, tak asi ani jeden posedlý nejsme :D Snad se mi ho podaří přesvědčit, že ta kombinaci viz výš je ta pravá pro nás :D Myslim že v té se dá sehnat hodně doplňků a dekorací ... :)
Odpovědět
@phuskova jooo, to určitě v pohodě nějaký to občerstvení. Jako my jsme pašovali, ale tenkrát myslím byla nějaká hmostnost i povolená. Už jsme tam nebyli asi 4 roky, takže jestli je to teď nějak jinak netušim... Ale třeba ty těstoviny někde v krámku by nemusely být až tak drahé, kdybyste to kupovali až tam. Ale je fakt lepší si vařit sami, než někam chodit každý den.
Odpovědět
@phuskova Ahoj, no nějaký zajímavý papír na oznamka taky budu shánět, budem si je asi dělat sami, taky budem šetřit kde to půjde :-) Ale aby to nakonec nevyšlo dráž, než si je nechat udělat.. No když nic, tak je prostě rozešlem mailem a bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak milé nevěsty,, změna změna změna, (datum zustane snad :-), ale jinak obřad, hostina, všechno jinde,,, vše na jednom místě, je to tak krásné, úžasné, jedinečné a pohádkové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 No super a kdepak? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada jsou to Úžice,, a je to ranč, je to krásné, je tam místo pro obřad, hostinu i ubytování,, což je přesně to co jsem chtěla a popravdě tak o polovinu levnější než bychom dali jinde,,, a hlavně obřad,,, zámek dobrý, ale tohle je úplně jiné :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?