Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@lck79 to je zatím moje taktika:-) vybrali jsme místo a o zbytku budu informovat až od ledna-stejně je mu to teď jedno-prý je to za dlouho a navíc mu všechno připadá stejný-např.fotky dvou naprosto různých fotografů, kde rozdíl pozná snad každej:-D
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se, máme svatbu 5.5.2012 v kostelíku Sv. Jana v Modré
Odpovědět
@phuskova já myslím, že se mu chce, když se tak pyšní před známýma:-) Akorát prostě chlapi na to zařizování nejsou a je jim to úplně jedno-my když jsme vybírali místo tak mu to bylo fuk-prostě to pro něj něbylo důležitý, prý ať si to vyberu hlavně já... Jediný podle čeho vybíral on bylo, že v obřadní síni bylo křídlo (to je totiž stráášně důležitý:-D =-) ) a že pan kastelán byl milej. Takže kdybys kastelána s křídlem přesunula na smetiště, bude snad i tak spokojenej...:-D jediný. co ho v tuhle chvíli trochu zajímá je, jaký budu mít šaty...:-) A snad každýho svatba zaskočí a potřebuje si udělat pořádek - já to měla taky tak, už jsme zasnoubení rok a svatba bude až v červenci. Původně nastávající chtěl červenec 2011 ale já se vymluvila, že v říjnu, kdy bysme měli původně začít zařizovat) už bude všechno zabraný a že počkáme:-D (a to není žádná rychlovka, nedávno jsme slavili šesté výročí). Ne, že bych si ho tehdy nechtěla vzít, to jsem chtěla moc, akorát jsem si to potřebovala nějak urovnat a na tyhle věci vždycky potřebuju víc času. A nechtěla jsem pak měsíc před svatbou šílet že budu nadosmrti s jedním chlapem...:-D Takhle si to srovnal i on a teď se oba těšíme jak malý děti - i když teda nastávajícímu plánování nic neříká. Ale těší se stejně:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, muzu se k vam pridat, termin mame 16.6.2012 - ufff.... hrozne se tesim, cekam na svatbu uz spoustu let, ale nejak nevim jak a kde se odpichnout a co a jak zacit planovat? Hezky den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennat ahoj,jasně,že se můžeš přidat. Jak jste spolu dlouho? nejdůležitější je termín,místo,fotograf a případně kamera a místo hostiny
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, diky :-) my jsme spolu uz docela dlouho, osmym rokem, mame spolu uz i dve rostacky, nejak na svatbu zatim nebyl cas, nejdriv jedno ditko, pak domecek, pak druhy ditko a nakonec ta svatba :-) takze my to mame trochu opacne. Tak termin od vcera mame jisty, misto taky (chceme se vzit venku, ale pro jistotu je zarizena i obradni sin), fotografy mame taky jakz takz domluveny.. ale prijde mi, ze je to vsechno jen tak napul, i kdyz ono je casu jeste dost :-) A kdy ty se vdavas StastnaNevesto?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Tam je nádherně, když jsem tam byla v červnu, zrovna po celém areálu pobíhala nevěsta :-) Co už máš vše zařízené a co teprve zařizovat budeš? Kolik budete mít lidí?
Odpovědět
@maxinkaa :) mě se tam líbí taky moc :) Tak zařízeno mám to datum a žet o bude ve Slavkově v kapli, fotografku, předběžně místo hostiny, nějaké věcičky nakoupené, mám prstýnky, hudbu zařízenou na obřad, kosmetičku a kadeřnici, sezanm hostů...dál budu tak nějak pokukovat co kde a jak, zajdu na šaty, pak oznamka... lidí zatím předběžně na hostinu 35 plus dalších 10 kamarádu na večer na raut, celkem dost, představovala jsem si že to bude menší, a co Ty? kdy a kde to bude? a co vše už máš?
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Koukám, že jsi na tom s přístupem přítele stejně jako já. Také ho také nemůžu dokopat k téměř žádné spolupráci. Hned po druhý den po zasnoubení mi řekl, ať to naplánuju a připravím a že se dostaví. :-p Takže plánuju, připravuju, zařizuju a když má světlejší chvilku, tak mu nadhodím, co jsem vymyslela a připravila. Většinou to jen odkýve, ale občas přijde i s nějakým zajímavým nápadem. ;-) Takže osobně radím do ničeho nenutit, jen se tu a tam zmínit a ono to půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Wow, ty už toho máš ale zařízené. My máme jen předběžně domluvenou kamarádku fotografku a vybraný termín a místo. Bohužel na matrice se to dá zamluvit až od ledna. :-( Teď řešíme změnu příjmení. Bude to složitější než jsme si mysleli :-|
Odpovědět
@eliska_z no já jsem ty maličkosti a předběžné zamlouvání měla před termínem, termín nám potvrdili vlastně včera, takže jsem na pevno domluvila fotografku a dneska řeším místo hostiny s manažerem restaurace, chce si dát osobní schůzku, kde nám ukáže předpřipravený salonek a pohovoříme co a jak... Jaktože to budete mít složité se změnou jména???a kdepak Ty chceš svatbu a hostinu? a kdypak máte svatbu? my 21.4.2012 v 11.30
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Svatba by měla být na hradě Valdštejně v Českém ráji 21.7.2012 (ideálně v 15h). Hostina pouze pro rodinu (místo zatím nemáme vybrané) a večerní zábava pro všechny pozvané v sále hasičárny kousek od našeho domu, vše v Turnově. Se jmény to bude problém, protože si chceme vzít jméno přítelových prarodičů. Jeho babička je poslední v republice s tímto příjmením a my bychom ho chtěli zachránit. Navíc já bych si přítelovo příjmení nevzala ani za milion, což všichni chápou. On by si mé vzal, ale jeho maminka to nedovolí a on ji nechce zbytečně rozčilovat, když se tu objevila takováhle "elegantní" varianta.
Odpovědět
Článek se načítá
@eliska_z to je ovšem krásná varianta :) to se mi moc líbí Váš nápad, držím pěstičky ať to vyjde :) a pročpak nechceš přítele příjmení?
Odpovědět
@eliska_z to je zajímavá varianta s tím jménem :-) a už máte nějak ověřeno, že to půjde takhle udělat? Co jsem zatím slyšela, tak co se jmen a svatby týče, tak jsou české úřady dost úzkoprsé..
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Fiha,tak vy ste to vzali jeste rychleji nez my :)) S penezma si taky delame starost, tedka sem skoncila skolu,hledam praci a porizujeme si vetsi byt,takze si berem hypoteku...no bude to sranda no :/
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak to pak jo, to já už mám po škole, přítel pracuje,takže my žádný takovýhle omezení nemáme no....ale úspěch, včera sem zkusila metodu co mi tu někdo radil, a slibil ze ve středu něco vyberem a zajedem se tam podivat...tak snad!! :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk No my to máme v 11:30h na radnici, malá svatba tak 10lidí, večer zahradní párty, kam úříjdou kamarádi. Odkud máš prstýnky? my koukáme tady. Svatební šaty, které se mi líbí mám ve fotoalbu, máme naplánované místo obědu. Oznámení a doplňky na večerní párty jako lampionky, dekorace začnu shánět asi příští měsíc.
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Jo tak koukám, že chlapy sou asi všude stejný... :) Já myslim že ten můj tím zasnoubením zaskočil sám sebe .. :D Ale na druhou stranu si myslim, že už je dost starej n to,aby měl v hlavě vše urovnaný co a jak chce .... takže doufám, že to je opravdu jen ta nechuť něco zařizovat a ještě k tomu pro něj tak strašně brzo .. :) Jediný na čem sme se dohodli bylo, že chceme menší svatbu, někde venku a že nechceme žádný tradice :)
Odpovědět
@phuskova no tak super! :-D je vidět, že tady už holky vědí jak na své chlapi :-D My už jsme spolu právě dlouho, takže svatba je takové vyústění po společném bydlení atd.. Takže jsme to už ani nechtěli ještě odkládat o další rok (to už bysme spolu byli skorem 8 let).. teď ještě zneužívám toho, že mám některé dny volno, a když nepracuju, tak můžu lítat po netu a vybírat, popřípadě lítat ve skutečnosti a vyřizovat mimo víkend :-D
Odpovědět
@maxinkaa my máme taky na 11.30 :) prstýnky mám jako památku na dědu...
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z Koukám fakt všude stejný, ale ten tvůj tě aspoň nechal to zařizovat a je spokojenej....ten můj mi řekl, že si myslel že to budem zařizovat spolu...no a výsledek? :D Nemáme nic :D Ale snad ve středu a čtvrtek :)) Jinak, já pocházím taky z Turnova ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jj rady zkušenějších se vždycky hodí :D Tak uvidíme co vymyslíme - doufám,že nám vyjde Červený Hrádek u Sedlčan, je to podle fotek moc moc hezký :) No já právě do konce tohoto týden práci nemám, pak mi to začne a už nebudu mít tolik volna - ale naštěstí budu pracovat na směny ranní a odpolední, takže každejden budu mít nějaký to volno, takto snad zvládnu :) A co máš tedy už zařízeno ??
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Nechci ho z několika důvodů. Proti mému dobře vyslovitelnému jménu pro všechny, včetně cizinců, a bez otravného -ová, je jeho příjmení obsahující "ř" a -ová úplně šílené, nehledě na jeho význam. Sám říká, že se mu jeho příjmení nelíbí a je rád, že se ho zbaví. ;-) @hannnahs Máme ověřeno, že to půjde jedině tak, že se přítel před svatbou přejmenuje, změní doklady a já si pak jako vezmu jeho příjmení. Problém je, že to musí být hotové dva měsíce před svatbou (včetně nových dokladů). Naštěstí jediný doklad, který bude muset měnit 2x bude občanka. I tak už jsem pro jistotu zjišťovala, jestli nebude lepší, abych se přejmenovala já a on pak "převzal" moje nové příjmení, ale to by bylo podle paní na matrice mnohem složitější.
Odpovědět
@eliska_z ahaaha tak to potom chápu, a doufám, že s tím jménem Vám to dopadne tak, jak si přejete :)
Odpovědět
@phuskova Červenej hrádek je vážně moc pěknej. Vdávala se tam moje spolužačka :-) No my už máme zařízeno skoro všecko, ale něco se nám komplikuje bohužel.. Máme rezervaci u fotografa, kameramana a DJe, máme místo obřadu (současně zatím i místo hostiny a rautu) a tudíž i datum. Teď vybíráme akorát prstýnky, až se k tomu pořádně dohrabem :-) Je zvolená barva svatby, byla jsem zkoušet šatky, mám kadeřnici (ale ta o tom ještě neví :-N, stejně jako vizážistka). Uvažuju, kde si nechám udělat franc. manikůru, nebo jestli to zvládnu sama. Teď teda akorát bojujeme s tou zámeckou restaurací, takže to možná dopadne tak, že budeme muset hledat jiné místo a z toho vůbec nemám radost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Tak to se možná známe i osobně :-) Turnov je přece jen malé město ;-)
Odpovědět
@eliska_z jj, taky mi napadl tenhle způsob. Tak hlavně, že to nějak zařídit jde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs A odkud si? Jestli to neni tajné?:) A jakou budete mít barvu svatby? Jo už to vidim v albíčku:) Já pořád nad tím přemýšlím, nejsem dobrá v týhle stylistice...původně jsem chtěla fialovou,ale tu má skoro každá kolem,tak už ani nevim jestli se mi líbí :) Naopak mě se moc líbi kombinace co máš ty, a jelikož přítel má moc rád oranžovou,tak by to i mohlo projít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z No mě právě podle fotky přijde, že tě odněkud znám....nechodila si na GYTU?
Odpovědět
@phuskova Praha - východ, nevím, jak moc tuhle oblast znáš :-) jj, máme jako hlavní oranžovou a zelenou, plus někde malinko červenou. A samozřejmostí je bílá. Nějak to zkombinujeme, aby se tyhle barvy vyskytovaly tak porůznu.. ne všude se do intérieru hodí třeba ta červená. Takže tam volíme jako dominantní zelenou s kapkou oranžové a bílé.. To samý asi i na kytici - tam se mi třeba oranžová v kontrastu s bílou zdá hodně tvrdá.. ale tohle snad už vyřeší v květinářství, tam máme moc šikovné paní, které dokážou zázraky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?