Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 no tak gratuluju to je super, zní to moc krásně, jako pohádka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada je lepší si to mapovat dřív,,, dopředu a pak člověk běhěm nějaký doby zjistí, že vlastně svatba na zámku je hezká, ale že ji nepotřebuje,,, že jsou jinde místa který mají větší kouzlo a jsou něčím jiné a nestojí to milion :-), a hlavně tak nějak ty priority klesaj a jestli to bude zámek či ne mě už netrápí, hlavně že si vemu chlapa kterýho miluju a on mě
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Přesně tak, já taky nejdříve byla nešťastná z toho že nebudeme mít svatbu na zámku ale na radnici, ač nové a překrásné... Ale pak jsem si řekla koho si vlastně beru a že nás bude oddávat můj bratr a bylo po smutnění :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka a @hanada holky uplne s vama souhlasim taky jsem chtela svatbu na zamku ale jak jsem tady psala tak za ty penize i kdyz to pro nekoho neni moc tak za ne se da poridit neco jineho pro me je taky zasadni koho si beru a ne kde si ho beru .....
Odpovědět
Profilova fotka
vítejte nové nevěstyy ;-) @misa1982 takže svatba na zámku nebude? u nás chce na zámku svatbu můj chlap.... já bych se klidně vdávala venku na zahradě... mě na zámku vadí, že mají tak málo termínů... no u vidíme jak to dopadne... ale jak říkáte...hlavní je, koho si beru @phuskova mému chlapovi je jedno jakou barvu bude mít svatba... co se týká zařizování, tak zatím nic nezařizujeme,nemáme termín...jinak nastávající si vybral místo obřadu i oslavy...
Odpovědět
Ahojky nevěsty :-) Jsem tu novej a doufám že ne jedinej ženich co se právě stará o zařízení svatby tak snad tu mezi vás zapadnu svatbu bysme měli mít v červenci 2012... ale plánování věcí dopředu se hodí protože aspoň je na vše klid a nebude se nic uspěchávat ja končím školu právě v červnu a budu kuchař tak sem rád a přítelkyně ta taky končí tak se právě chceme vzít chvíli po škole a vlastně to pro nás bude takovej malej svatební dáreček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ixionek Vítej mezi námi :-)
Odpovědět
@eliska_z děkuji za přivítání jak ti jde svatba? mě zatím pomalu přítelkyně o tom se mnou moc nemluví :-/ takže vše spíš zatím pomalu chystám já. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek na zamku asi ne uvidime u nas to je tresnicka na dortu deti mame a jsme spolu uz ted pres deset let :-) :-) a kde budete mit oslavu?
Odpovědět
Profilova fotka
@ixionek vitam te tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ixionek Ahoj, vítej :) A kolik je tobě a přítelkyni? Ona se určitě o svatbě rozpovídá až dostane svatební horečku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@misa1982 Děkuji taková pozornost se ještě budu červenat :-) nejsem tu jedinej ženich že ne? :--)
Odpovědět
Profilova fotka
@ixionek Ahoj, tak vítej a ať se dobře plánuje :-)
Odpovědět
@ivet1987 no tak nám oběma je 18 a mě bude chvilku po svatbě 19 vím že ona je ta pravá a jestli se rozpovídá tak snad ano jinak to zařídím skoro celé nedělá mi to problémy stejně se na to teším a baví mě to :-) @hanada Děkuji snad se bude ale tak když budu ve společnosti takovýchto nevěst tak to půjde samo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ixionek No tak jestli řekla ANO tak se určitě těšit bude :) Tý jo, ty jsi nějaký zvláštní ojedinělý chlap :-) Ale mě když bylo 17, mému expříteli taky 17, tak mě požádal o ruku a byli bychom se vzali... já se nakonec rozhodla pro moji první lásku s kterou jsme 5,5 roku. Ale ten předtím byl hodný, na rukou mě nosil, prostě ideální chlap. Ale citům neporučíš :) Tak přeji aby to všechno hezky vyšlo :)
Odpovědět
@ivet1987 to asi ano :-) a ojedinělý snad ne, dofám nechtěl bych být moc velká vyjímka :-) ale vyjímka potrvzuje pravidlo že každý je jiný ;-) to máš pravdu citům neporučíš ale tak hlavní je že jsi štastnou nevěstou a budeš štastnou manželkou :-) děkuji věřím tomu že to výjde už sem nad tím docela hodně přemýšlel a mám nějaký věci jediné co mi řekla že jí chce 5.7. a zbytek ne takže musím vše zajistit zkusit jí pomalu vtáhnout do příprav ale zas to nechci dělat moc okatě :-) abych jí nevyplašil protože vím že z toho bude určitě stejně nervozní jako já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no ja osobne jsem se jeste nesetkala s tim ze chlap zarizuje svatbu ale mozne je asi vsechno tak snasd se do priprav taky zapoji.
Odpovědět
@misa1982 tak mně se to téma líbí asi už od 15 a strašně mě to baví i když jsopu to starosti ale je to pak krásnej den a chci aby nikdy nezapomněla co jsem pro ní udělal :-) a hlavně vím že to bude druhej nejkrásnější den v životě ještě krásnější bude potom až budeme mít miminko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 tak pro nás to je taky třešnička.... dítě máme, tak aby jsme byli rodinka i se jmény ;-) oslavu budeme mít na penzionu Mariana v Rudné pod Praděděm. Naši v Rudné bydlí a hlavně já mám velkou část rodiny ze slovenska co budou na svatbě, tak i kvůli ubytování. Na baráku by jsme je všechny neubytovali. Místo vymyslel můj chlap. @ixionek vítej... tak zatím si tu jedinej ženich... a myslím, že jsi fakt vyjímka ;-)
Odpovědět
@cepinek tak to je hezký no :-) aletak co nevadí mi to jsem aspoň obklopenej nevěstami :-) tak já zatím co jsem vymyslel tak to mám složený kompletní menu to mi nedělalo jako kuchaři problém :-) ale co teď hledám tak je nějaký krásný místečko :-)
Odpovědět
Ahoj holky tak se také přidávám, plánujeme svatbu na červen, červenec 2012 a také už přemýšlím co a jak......nevíte nahodou o nějakém dobrém místě v okolí Kroměříže?
Odpovědět
Profilova fotka
@buje Vítám Tě tu :-) To bohužel nevím, ale něco určo vymyslíte :-)
Odpovědět
@buje Taky vítám:-) Taky nevím, ale zkus se podívat mezi svatební fotoblogy, můžeš je filtrovat podle krajů (nebo okresů?:-) )a to hodně často pomůže.
Odpovědět
Tak jsem si zrovna dneska vzpomněla, jak ještě před pěti lety jsem zarytě hlásila, že vdávat se faaakt nikdy nebudu a kdyby náhodou jo, tak že rozhodně nebudu šílet a kdovíco a řešit tuhle kytku, tamtu kytku apod. A ehm:-D Teď už se koukám dnes asi po desátý na mail, jestli už mi odepsal ten pán z půjčovny veteránů na mojí poptávku. Časy se mění:-D A já si myslela, že v říjnu budu mít ještě chladnou hlavu...:-D
Odpovědět
Děkuji moc za radu, hned tam kuknu :-)
Odpovědět
@parajan tak to to máš uplně stejně jako já, já jsem si ještě tak před 3 lety říkala, že se rozhodně vdávat nebudu, a kdyby náhodou jo tak jedině utajeně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem Přidávem se k Vám milé ženy Taktéž plánujeme svatbu na červen či červenec roku 2012 !
Odpovědět
Profilova fotka
@edea @buje my taky plánujeme červenec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan @petulamrk Tak to máme podobné. Já jsem 26.8. ujišťovala šéfa v práci, že se opravdu vdávat v nejbližších letech nebudu. :-D Říkala jsem, že když jsme teď koupili domek, budeme se plně věnovat jeho zútulnění, takže na věci jako svatba dojde nejdřív za několik let. Jenže 31.8. přišla zcela nečekaná žádost o ruku :-D Tak jsem to hned druhý den šéfovi zmínila a on se mohl potrhat smíchy. Prý věděl, že to musí brzy přijít. :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?