Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Příbram, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Příbram, Region Příbram.
 @kaarina Jj o ruku mě požádal sám, já to nečekala takhle brzo,ale sem za to ráda, já nikoho jinýho nechci...sme spolu zatím přes 8 měsíců a něco...já se taky bojím, ale zas...neměl mě žádat o ruku,pokud si tím není jistý...před známýma mluví vždycky, jakože "budeme mít svatbu, teďka vymýšlíme místo" a když se ho doma zeptám, tak to stejně zakecá .... je to trubka no... ale moje emoticon
3. říj 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 354 příspěvků. Má 28 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 354 příspěvků. Má 28 přátel.
 @phuskova No vidíš, tak datum už odsouhlasil, toho 1.9. a co se týče místa, tak mu dej tak 2-3 varianty, co se ti líbí, na výběr. Tak máš záruku, že nebude trvat na něčem, co nechceš a on zas bude mít snadný výběr. U nás to tak funguje (de facto se vším, do čeho se mu moc nechce emoticon ) Jinak taky chceme vše na jednom místě, zdá se mi to nejpraktičtější (a možná i nejlevnější)
3. říj 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
Registrovala se 7. května 2011 na beremese.cz. Přidala 805 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
Registrovala se 7. května 2011 na beremese.cz. Přidala 805 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
 @phuskova Tak si s ním zkus na rovinu promluvit o tom, jestli ho prostě jen nebaví to zařizování, nebo jestli náhodou se svatbou ještě nechce počkat. Není nic jednoduššího než si s ním promluvit a nebudeš muset tápat. emoticon Ale tedy svatba po roce a půl je docela rychlovka, bydlíte spolu?
3. říj 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @lck79 :DD Nj, budu muset... zitra ma posledni nocni,pak ma 4 dny volna, tak to zkusim probrat...at sem klidna, ze to nebudeme mit na radnici, ktera se mi nelibi emoticon Ja měla taky asi 4 mista, jenze jak se porad nemel k tomu se na to kouknout tak sem jich vybrala dalsich 6 :D
3. říj 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @kaarina Jj bydlíme, asi od 4 spol. měsíců ... celkem rychlovka..ale já si sem jistá že to je správný emoticon My se znali už dýl, jenom sme se moc nevídali a pak to nějak vyplynulo a je to to nejhezčí co mě kdy potkalo .. emoticon Ale jo, asi budu muset - ve volnu, až nebudou žádný výmluvy emoticon
3. říj 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
 @phuskova Tý jo, tak z 10 míst bych teda nechtěla vybírat ani já emoticon My máme 2, max 3, stejně mi připadá, že je to všechno na jedno brdo emoticon Ani bych to tak dlouho dopředu nehrotila, ale když vidím to davové šílenství tady, tak mám fakt strach, že na nás nic kloudnýho nezbyde emoticon Tak mu řekni, ať s tebou jenom vybere to místo, že pak do novýho roku o svatbě neuslyší emoticon
3. říj 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
 @phuskova Já Ti věřím, že seš si jistá. emoticon Já si taky byla jistá, že je jednou vezmeme, i když nám tenkrát bylo jen šestnáct, když jsme spolu byli takhle dlouho. emoticon
To přece není že budeš muset, mělo by to být důležitější než místo obřadu. Být si jistý tím, že ten druhý to chce stejně tolik, jako já. ;) Ale nebudu blbě kecat, to je jen můj pohled na věc a já jsem nenapravitelný romantik. emoticon
3. říj 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @lck79 Jo to je právě tím co čtu tady, jak už od dubna maj zajištěné místo na červen dalšího roku, tak mě to vyděsilo, že pak nebude nic hezkého... dokonce sem tu našla i téme, že už plánují na rok 2013... a mě se líbí místa, která sou v našem okrese hodně oblíbená ( i podle referencí tu na beremku), tak o to víc se bojím...neznat tuhle stránku,tak sem v klidu :D
3. říj 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @kaarina No jasný, jenže on sám přišel a požádal, a že to chce příští rok a že se těší ... spíš si myslim že ho to zaskočilo, že už nebude svobodnej a že mě bude mít na krku :D S válečkem v ruce a natáčkama na hlavě :D
3. říj 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @phuskova my spolu bydlíme od prvního měsíce,zásnuby přišly po téměř 4měsících emoticon ale prožili jsme dost a já vím,že je to ten pravý emoticon Můj má taky na všechno času dost,jsme zasnoubený skoro rok a půl a teprve koncem letošního léta řekl doma,že bude svatba a doteď neřekl bráchovi,aby mu šel za svědka. Poslední dobou si dělám starosti s penězi,jak budeme žít po svatbě a z čeho a tak
3. říj 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @phuskova no my už jsme zasnoubení přes 3 roky, takže datum jsme hned nevýmyšleli, ale u nás - máš pravdu - to bylo vcelku jednoduchý. Já totiž končím školu, a i když by se mi líbila svatba třeba na jaře, tak to nepřipadalo v úvahu.. to samé červen a červenec... září se nám zdálo už pozdě, takže jediný měsíc, abysme to tak nějak stihli byl srpen... a uvažovali jsme jen krátkce jestli 11 nebo 18. A vzhledem k "pěknosti" data jsme zvolili 18..
A každej chlap má obavy vlézt do chomoutu emoticon stejně jako některé z nás mají obavy, co bude.. Ale chlap to dává asi víc najevo, páč ani ta svatba pro něj neni to, co pro nás.. Kdyby ti to extra vadilo, tak si s ním zkus promluvit.. Jestli si to vážně chce rozmyslet apod. A uvidíš emoticon
4. říj 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
 @lck79 to je zatím moje taktikaemoticon vybrali jsme místo a o zbytku budu informovat až od ledna-stejně je mu to teď jedno-prý je to za dlouho a navíc mu všechno připadá stejný-např.fotky dvou naprosto různých fotografů, kde rozdíl pozná snad každejemoticon
4. říj 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
batyalquawen
12
Registrovala se 14. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Má 7 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
batyalquawen
12
Registrovala se 14. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Má 7 přátel. Zlín, Region Zlín.
 Ahoj holky, přidávám se, máme svatbu 5.5.2012 v kostelíku Sv. Jana v Modré
4. říj 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
 @phuskova já myslím, že se mu chce, když se tak pyšní před známýmaemoticon Akorát prostě chlapi na to zařizování nejsou a je jim to úplně jedno-my když jsme vybírali místo tak mu to bylo fuk-prostě to pro něj něbylo důležitý, prý ať si to vyberu hlavně já... Jediný podle čeho vybíral on bylo, že v obřadní síni bylo křídlo (to je totiž stráášně důležitýemoticon emoticon ) a že pan kastelán byl milej. Takže kdybys kastelána s křídlem přesunula na smetiště, bude snad i tak spokojenej...emoticon
jediný. co ho v tuhle chvíli trochu zajímá je, jaký budu mít šaty...emoticon

A snad každýho svatba zaskočí a potřebuje si udělat pořádek - já to měla taky tak, už jsme zasnoubení rok a svatba bude až v červenci. Původně nastávající chtěl červenec 2011 ale já se vymluvila, že v říjnu, kdy bysme měli původně začít zařizovat) už bude všechno zabraný a že počkámeemoticon (a to není žádná rychlovka, nedávno jsme slavili šesté výročí). Ne, že bych si ho tehdy nechtěla vzít, to jsem chtěla moc, akorát jsem si to potřebovala nějak urovnat a na tyhle věci vždycky potřebuju víc času. A nechtěla jsem pak měsíc před svatbou šílet že budu nadosmrti s jedním chlapem...emoticon Takhle si to srovnal i on a teď se oba těšíme jak malý děti - i když teda nastávajícímu plánování nic neříká. Ale těší se stejněemoticon
4. říj 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennat
1
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennat
1
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
 ahoj holky,

muzu se k vam pridat, termin mame 16.6.2012 - ufff.... hrozne se tesim, cekam na svatbu uz spoustu let, ale nejak nevim jak a kde se odpichnout a co a jak zacit planovat?

Hezky den emoticon
4. říj 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @lennat ahoj,jasně,že se můžeš přidat. Jak jste spolu dlouho? nejdůležitější je termín,místo,fotograf a případně kamera a místo hostiny
4. říj 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennat
1
fotoportrét
fotoportrét
lennat
1
 ahojky, diky emoticon

my jsme spolu uz docela dlouho, osmym rokem, mame spolu uz i dve rostacky, nejak na svatbu zatim nebyl cas, nejdriv jedno ditko, pak domecek, pak druhy ditko a nakonec ta svatba emoticon takze my to mame trochu opacne.

Tak termin od vcera mame jisty, misto taky (chceme se vzit venku, ale pro jistotu je zarizena i obradni sin), fotografy mame taky jakz takz domluveny.. ale prijde mi, ze je to vsechno jen tak napul, i kdyz ono je casu jeste dost emoticon

A kdy ty se vdavas StastnaNevesto?
4. říj 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maxinkaa
1
Registrovala se 6. října 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 28 příspěvků. Má 21 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
maxinkaa
1
Registrovala se 6. října 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 28 příspěvků. Má 21 přátel.
 @petulamrk Tam je nádherně, když jsem tam byla v červnu, zrovna po celém areálu pobíhala nevěsta emoticon Co už máš vše zařízené a co teprve zařizovat budeš? Kolik budete mít lidí?
4. říj 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulamrk
16
Registrovala se 21. července 2011 na beremese.cz. Přidala 530 příspěvků. Má 48 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petulamrk
16
Registrovala se 21. července 2011 na beremese.cz. Přidala 530 příspěvků. Má 48 přátel. Region Brno.
 @maxinkaa emoticon mě se tam líbí taky moc emoticon Tak zařízeno mám to datum a žet o bude ve Slavkově v kapli, fotografku, předběžně místo hostiny, nějaké věcičky nakoupené, mám prstýnky, hudbu zařízenou na obřad, kosmetičku a kadeřnici, sezanm hostů...dál budu tak nějak pokukovat co kde a jak, zajdu na šaty, pak oznamka...
lidí zatím předběžně na hostinu 35 plus dalších 10 kamarádu na večer na raut, celkem dost, představovala jsem si že to bude menší, a co Ty? kdy a kde to bude? a co vše už máš?
4. říj 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
Registrovala se 2. září 2011 na beremese.cz. Přidala 182 příspěvků. Má 36 přátel. Turnov/Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
Registrovala se 2. září 2011 na beremese.cz. Přidala 182 příspěvků. Má 36 přátel. Turnov/Brno, Region Brno.
 @phuskova Koukám, že jsi na tom s přístupem přítele stejně jako já. Také ho také nemůžu dokopat k téměř žádné spolupráci. Hned po druhý den po zasnoubení mi řekl, ať to naplánuju a připravím a že se dostaví. emoticon Takže plánuju, připravuju, zařizuju a když má světlejší chvilku, tak mu nadhodím, co jsem vymyslela a připravila. Většinou to jen odkýve, ale občas přijde i s nějakým zajímavým nápadem. emoticon Takže osobně radím do ničeho nenutit, jen se tu a tam zmínit a ono to půjde.
4. říj 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
 @petulamrk Wow, ty už toho máš ale zařízené. My máme jen předběžně domluvenou kamarádku fotografku a vybraný termín a místo. Bohužel na matrice se to dá zamluvit až od ledna. emoticon Teď řešíme změnu příjmení. Bude to složitější než jsme si mysleli emoticon
4. říj 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulamrk
16
fotoportrét
fotoportrét
petulamrk
16
 @eliska_z no já jsem ty maličkosti a předběžné zamlouvání měla před termínem, termín nám potvrdili vlastně včera, takže jsem na pevno domluvila fotografku a dneska řeším místo hostiny s manažerem restaurace, chce si dát osobní schůzku, kde nám ukáže předpřipravený salonek a pohovoříme co a jak...
Jaktože to budete mít složité se změnou jména???a kdepak Ty chceš svatbu a hostinu? a kdypak máte svatbu? my 21.4.2012 v 11.30
4. říj 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
 @petulamrk Svatba by měla být na hradě Valdštejně v Českém ráji 21.7.2012 (ideálně v 15h). Hostina pouze pro rodinu (místo zatím nemáme vybrané) a večerní zábava pro všechny pozvané v sále hasičárny kousek od našeho domu, vše v Turnově.
Se jmény to bude problém, protože si chceme vzít jméno přítelových prarodičů. Jeho babička je poslední v republice s tímto příjmením a my bychom ho chtěli zachránit. Navíc já bych si přítelovo příjmení nevzala ani za milion, což všichni chápou. On by si mé vzal, ale jeho maminka to nedovolí a on ji nechce zbytečně rozčilovat, když se tu objevila takováhle "elegantní" varianta.
4. říj 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulamrk
16
fotoportrét
fotoportrét
petulamrk
16
 @eliska_z to je ovšem krásná varianta emoticon to se mi moc líbí Váš nápad, držím pěstičky ať to vyjde emoticon a pročpak nechceš přítele příjmení?
4. říj 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @eliska_z to je zajímavá varianta s tím jménem emoticon a už máte nějak ověřeno, že to půjde takhle udělat? Co jsem zatím slyšela, tak co se jmen a svatby týče, tak jsou české úřady dost úzkoprsé..
4. říj 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @stastnanevesta Fiha,tak vy ste to vzali jeste rychleji nez my emoticon) S penezma si taky delame starost, tedka sem skoncila skolu,hledam praci a porizujeme si vetsi byt,takze si berem hypoteku...no bude to sranda no :/
4. říj 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @hannnahs Tak to pak jo, to já už mám po škole, přítel pracuje,takže my žádný takovýhle omezení nemáme no....ale úspěch, včera sem zkusila metodu co mi tu někdo radil, a slibil ze ve středu něco vyberem a zajedem se tam podivat...tak snad!! :D
4. říj 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maxinkaa
1
fotoportrét
fotoportrét
maxinkaa
1
 @petulamrk No my to máme v 11:30h na radnici, malá svatba tak 10lidí, večer zahradní párty, kam úříjdou kamarádi. Odkud máš prstýnky? my koukáme tady. Svatební šaty, které se mi líbí mám ve fotoalbu, máme naplánované místo obědu. Oznámení a doplňky na večerní párty jako lampionky, dekorace začnu shánět asi příští měsíc.
4. říj 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @parajan Jo tak koukám, že chlapy sou asi všude stejný... emoticon Já myslim že ten můj tím zasnoubením zaskočil sám sebe .. :D Ale na druhou stranu si myslim, že už je dost starej n to,aby měl v hlavě vše urovnaný co a jak chce .... takže doufám, že to je opravdu jen ta nechuť něco zařizovat a ještě k tomu pro něj tak strašně brzo .. emoticon Jediný na čem sme se dohodli bylo, že chceme menší svatbu, někde venku a že nechceme žádný tradice emoticon
4. říj 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @phuskova no tak super! emoticon je vidět, že tady už holky vědí jak na své chlapi emoticon My už jsme spolu právě dlouho, takže svatba je takové vyústění po společném bydlení atd.. Takže jsme to už ani nechtěli ještě odkládat o další rok (to už bysme spolu byli skorem 8 let).. teď ještě zneužívám toho, že mám některé dny volno, a když nepracuju, tak můžu lítat po netu a vybírat, popřípadě lítat ve skutečnosti a vyřizovat mimo víkend emoticon
4. říj 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš