Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk nakonec v Jeseníku na Radnici. Kde vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Já jsem si právě taky myslela, že se termíny vypisují až v lednu,ale u nás je to asi jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maxinkaa a kde bude svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
na konec v Jeseníku na Radnici.
Odpovědět
@stastnanevesta Jsme spolu přes 4 roky. A vy? Svatba bude v Č. Budějovicích na radnici a barvičky klasika bílá, pak šampaň a něco málo do zlatava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@reuska88 my za pár dní rok a tři čtvrtě :-) svatba bude v zámecké zahradě v Lysicích
Odpovědět
@maxinkaa Slavkov u Brna zámecká kaple
Odpovědět
@zmaldik já se omlouvám, já sem teď malinko rozlítaná a mimo, takže teď nevím, ohledně čeho myslíš ty reference?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs joo ptala jsem se na kameramana :-) psala si že si myslí, že ten Váš je stejně tak dobrý jak Leoš Brabec..tak mě zajímá jaký to je :-)
Odpovědět
@zmaldik jooo, tak... :-D pardon.. jsem opravdu mimo :-D měla jsem na mysli pana Čulíka z A-filmu. Tady kdyžtak můžeš juknout na pár videí http :/ /vimeo.com/channels/svatby (bez mezer) a tady to jsou přímo jeho stránky: http :// svatebnivideo.afilm.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Já vám tak závidím že už máte jasný datum a místo a můžete plánovat :( Já ani nevim jakou barvu šatů mám zvolit, protože přítel se nějak nemá v práci pořádně zjistit zda mu ušijou sváteční uniformu nebo neušijou a bude se ženit ve světlým :(( Začínám z toho propadat deprese ... hlavně z místa, mám pocit že už je vše zabrané,ale nechci za jeho zády někam volat a zjišťovat :((
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs joo tak na toho jsem se už dívala, máš pravdu je dobrý :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@phuskova neboj, tady má taky málokdo jisté datum.. matriky potvrzují až většinou v novém roce ;-) no ale s tím místem je to trošičku horší.. to by asi chtělo no.. @zmaldik jeho práce se mi opravdu moc líbí. Ty ceny pro letošek už jsou trošku vyšší, takže některé to odradí.. i když pořád je levnější než Brabec...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No ono zas tak o termin nejde, spis o to ze vubec nema zajem neco resit.... jednou je unavenej z prace, pak zase chce koukat na film, pak mi rekne ze ho ty administrativni veci nebavej.. me to moc mrzi, to on vi,ale stejne ... prijde mi ze by radsi svatbu odlozil na neurcito :)))
Odpovědět
@phuskova to je stejný jako můj drahouš.. ten má občas taky zaječí úmysly, když mám tendenci na něj nakládat moc zařizování - to on právě taky nerad :-D on je spíš takovej akčnější. Takže o tohle taky moc zájem nemá.. Tak si to holt dělám po svym, nechávám ho jen schvalovat a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Nj, jenže na datu a miste ste se urcite dohodli hned a bez problemu, po zasnoubeni....ja ho tedka mozna dokopala potvrdit mi, ze 1.9. by bylo fajn... a jeste mi pak rekl, ze mu prijde ze nemyslim na nic jinyho, a ze se boji ze po svatbe uz na nej nebudu tak hodna a nebudu o nej pecovat a tak ... (sme spolu celkem kratce.. )
Odpovědět
@phuskova To je asi všude stejný, koukám :-) Málem si ťuká na čelo, že chci už v říjnu shánět hospodu na červen. Myslím si, že chtít do toho zapojit chlapa víc jak 3 měsíce před svatbou je čirá utopie :-)
Odpovědět
@phuskova A on si Tě chce vzít za rok? Těší se na svatbu? Protože při takovýchhle komentářích a nechuti něco dělat bych se asi bála, že na to ještě není ta správná doba. Jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 No asi jo... jenže se mu snažim vysvětlit, že je potřeba zatím zařídit jen to místo,rezervovat si ho a pak rezervovat matriku, přinejhoršim ještě hospodu (chceme to mit vše na jednom místě,takže to asi odpadne),a aby se rozmyslel v čem se chce ženit, abych mohla jít s kámoškou na šatičky = 3 věci, nic víc....:((
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Jj o ruku mě požádal sám, já to nečekala takhle brzo,ale sem za to ráda, já nikoho jinýho nechci...sme spolu zatím přes 8 měsíců a něco...já se taky bojím, ale zas...neměl mě žádat o ruku,pokud si tím není jistý...před známýma mluví vždycky, jakože "budeme mít svatbu, teďka vymýšlíme místo" a když se ho doma zeptám, tak to stejně zakecá .... je to trubka no... ale moje :)
Odpovědět
@phuskova No vidíš, tak datum už odsouhlasil, toho 1.9. a co se týče místa, tak mu dej tak 2-3 varianty, co se ti líbí, na výběr. Tak máš záruku, že nebude trvat na něčem, co nechceš a on zas bude mít snadný výběr. U nás to tak funguje (de facto se vším, do čeho se mu moc nechce :-D ) Jinak taky chceme vše na jednom místě, zdá se mi to nejpraktičtější (a možná i nejlevnější)
Odpovědět
@phuskova Tak si s ním zkus na rovinu promluvit o tom, jestli ho prostě jen nebaví to zařizování, nebo jestli náhodou se svatbou ještě nechce počkat. Není nic jednoduššího než si s ním promluvit a nebudeš muset tápat. :) Ale tedy svatba po roce a půl je docela rychlovka, bydlíte spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 :DD Nj, budu muset... zitra ma posledni nocni,pak ma 4 dny volna, tak to zkusim probrat...at sem klidna, ze to nebudeme mit na radnici, ktera se mi nelibi :) Ja měla taky asi 4 mista, jenze jak se porad nemel k tomu se na to kouknout tak sem jich vybrala dalsich 6 :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Jj bydlíme, asi od 4 spol. měsíců ... celkem rychlovka..ale já si sem jistá že to je správný :) My se znali už dýl, jenom sme se moc nevídali a pak to nějak vyplynulo a je to to nejhezčí co mě kdy potkalo .. :) Ale jo, asi budu muset - ve volnu, až nebudou žádný výmluvy :)
Odpovědět
@phuskova Tý jo, tak z 10 míst bych teda nechtěla vybírat ani já :-D My máme 2, max 3, stejně mi připadá, že je to všechno na jedno brdo :-) Ani bych to tak dlouho dopředu nehrotila, ale když vidím to davové šílenství tady, tak mám fakt strach, že na nás nic kloudnýho nezbyde :-) Tak mu řekni, ať s tebou jenom vybere to místo, že pak do novýho roku o svatbě neuslyší :-D
Odpovědět
@phuskova Já Ti věřím, že seš si jistá. :) Já si taky byla jistá, že je jednou vezmeme, i když nám tenkrát bylo jen šestnáct, když jsme spolu byli takhle dlouho. :) To přece není že budeš muset, mělo by to být důležitější než místo obřadu. Být si jistý tím, že ten druhý to chce stejně tolik, jako já. ;) Ale nebudu blbě kecat, to je jen můj pohled na věc a já jsem nenapravitelný romantik. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 Jo to je právě tím co čtu tady, jak už od dubna maj zajištěné místo na červen dalšího roku, tak mě to vyděsilo, že pak nebude nic hezkého... dokonce sem tu našla i téme, že už plánují na rok 2013... a mě se líbí místa, která sou v našem okrese hodně oblíbená ( i podle referencí tu na beremku), tak o to víc se bojím...neznat tuhle stránku,tak sem v klidu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina No jasný, jenže on sám přišel a požádal, a že to chce příští rok a že se těší ... spíš si myslim že ho to zaskočilo, že už nebude svobodnej a že mě bude mít na krku :D S válečkem v ruce a natáčkama na hlavě :D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova my spolu bydlíme od prvního měsíce,zásnuby přišly po téměř 4měsících :-) ale prožili jsme dost a já vím,že je to ten pravý :-) Můj má taky na všechno času dost,jsme zasnoubený skoro rok a půl a teprve koncem letošního léta řekl doma,že bude svatba a doteď neřekl bráchovi,aby mu šel za svědka. Poslední dobou si dělám starosti s penězi,jak budeme žít po svatbě a z čeho a tak
Odpovědět
@phuskova no my už jsme zasnoubení přes 3 roky, takže datum jsme hned nevýmyšleli, ale u nás - máš pravdu - to bylo vcelku jednoduchý. Já totiž končím školu, a i když by se mi líbila svatba třeba na jaře, tak to nepřipadalo v úvahu.. to samé červen a červenec... září se nám zdálo už pozdě, takže jediný měsíc, abysme to tak nějak stihli byl srpen... a uvažovali jsme jen krátkce jestli 11 nebo 18. A vzhledem k "pěknosti" data jsme zvolili 18.. A každej chlap má obavy vlézt do chomoutu :-D stejně jako některé z nás mají obavy, co bude.. Ale chlap to dává asi víc najevo, páč ani ta svatba pro něj neni to, co pro nás.. Kdyby ti to extra vadilo, tak si s ním zkus promluvit.. Jestli si to vážně chce rozmyslet apod. A uvidíš ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?