Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin já vím,jsem unešená... @hannnahs souhlasím... @stastnanevesta jojo :-)
Odpovědět
@aimirin Máš pravdu, obřad měli ve Vrtbě a hostinu tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor asi jsme si to představovala lehce.. je fakt, že nápady a um se platí... stránky jsem si uložila najdu si čas a prostuduju děkujiii @hannnahs to máš určitě pravdu.... fotky zustanou navždy... @aimirin určitě by jim to vás pčipomínalo a váš svatební den... já osobně si věci takové schovávám... mají pro mne cenu...
Odpovědět
@petrajavor Z těch, co si uvedla, se mi nejvíc líbí fotky od Chvíli, úplně z nich čiší romantika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila já nejvíc miluju manželé Mlýnkovi www.mlynkovi.cz proto nás fotí oni,ale kdyby to nešlo u nich byl by Rado Chlíva jasná volba...
Odpovědět
@petrajavor Ti fotí taky hezky, ale on mě prostě zaujal na první pohled :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila jojo to jsou ty lásky na první pohled...asi hodně záleží i na první fotce kterou od fotografa vidíš...já první viděla tyhle http://www.beremese.cz/fotoblog/rene0... a navíc po setkání s něma jsem si byla 100% jistá,že má volba je dobrá... :-) a vás bude fotit kdo?
Odpovědět
@xpila Jj někde jsem to četla, když jsem koukala na fotky ze svateb z Vrtby :-D
Odpovědět
@petrajavor Zatím nikdo :-D Ani ještě nemáme termín, nic, a kdoví, jak to všechno bude... Ale on bude můj favorit!
Odpovědět
Jo jinak Vrtba mi napsala, že v žádném případě se pro svatby nečiní nic víc než uzavření spodní části zahrady. Tedy ani žádné cedule nebo podobně ke stěně. A napsali to už lehce stylem, že už se o tom dál diskutovat nebude ]-( Skoro nevím, jestli po tom s nima ještě spolupracovat a dávat jim prachy, no nevím. Kámošce se dnes mnohem víc líbila Ledeburská....já snad vyšlu rodiče do Prahy a projedeme to spolu nebo nwvím :-D
Odpovědět
@aimirin To jo, celkem náhoda :-D Doufám, že se tam dostaneme, hlavně bych chtěla vidět tu kapličku...
Odpovědět
@xpila ta musí být krásná :-) Jedna kamarádka měla takhle svatbu v kapličce
Odpovědět
Článek se načítá
A co se týče Zuzany Scharf, máte vůči ní někdo nějaké výhrady?? Abych si ji třeba ještě mohla rozmyslet .-D
Odpovědět
Ještě mě napadlo že se do té Vrtby na nějakou svatbu půjdu kouknout (a udělat nevěstě to, co nemám ráda :-D) ale prostě zjistit, jak to probíhá a jaký je to s turisty a tak
Odpovědět
@aimirin No byla by to fakt echt romantika :-D A hlavně to je blízko toho penzionu, tak by i bylo hezký tam jít a tak... To mi připomnělo film Mamma Mia, jak tam šli do té kapličky :-) Jinak proti Scharf nic nemám, jen mi její fotky připadaly trochu studený, ale to je jen můj dojem...
Odpovědět
@xpila Fakt jo? Jako nápadem nebo tak? A chtěli byste se pak po hostině v tom penzionku ubytovat?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 fotograf je důležitý, o tom žádná. svědky zatím nemáme domluvené, ale uvažuju o tom, že bych v průběhu roku zadala každému z hostů jeden úkol. organizace se tím rozloží a snížím tím riziko, že se to pokazí, když jedna osoba nebude stíhat/zapomene apod. a kde jsi tu fontánku pronajímala? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika nepronajímala koupím... našla jsem inzerát na fontánku novou za 790 kč....
Odpovědět
@aimirin Nevím, prostě mě ty její fotky tak úplně nezaujaly, něco mi tam chybí. Ale plno holek ji tady chválí, tak určitě bude dobrá. To právě nevím, jestli bychom tam zůstali. Hlavně jsem si říkala, co s ostatními, ale myslím, že by někdo z kamarádů rád dělal taxikáře :-) Teď jsem zkoumala kamarádky fotky, která měla svatbu taky ve Vrtbě a nikde žádný extra čumily jsem nenašla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika poslala jsem ti do IP odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 pěkná, díky :-)
Odpovědět
@xpila jasně buď tak nebo pronajmout třeba bus :-) No to jsi mě zase nalomila zpátky k Vrtbě :-) No mě docela odradilo toto: http://www.beremese.cz/fotoblog/aimir...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky....teď mě moc mile překvapil ten můj....je v práci na noční, tak jsem mu poslala odkaz na pár fotografů a čekala jsem nějaké poznámky k cenám atd....a on mi napsal, že stylově se mu zdají všichni vybraní podobní, jen se liší v cenách, ale na to, že by nehleděl. Že jsou to přeci jen svatební fotky a jestli budou stát 5 nebo 10tis, je jedno, hlavně, když budou kvalitní, že jsou to přeci jen svatební fotky, na který budeme koukat celý život a když nebudou hezký, že nás to bude akorát mrzet...a dokonce se vyjádřil, co by se mu líbilo :) že když na ty fotky tak kouká, že by radši ženu fotografku, že mají větší smysl pro detail :-D a že se mu líbí fotky s detailama a použitím makra.... No koukám, že se zapojí a rád, to mi udělal radost ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tak to je super a tebe to tak potěšilo, že jsi zamačkávala slzu že jo
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 a víš, že skoro jo? :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin já jsem ted vubec nepochopila, co tě odradilo... na fotce píšeš že chceš ty květinky po boku oltáře...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun no já b\ch zatlačovala.. jsem citlivka... hihh a dojímá mne všechnooo
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, 189 stránek a to je ještě víc jak rok, chcete trhnout rekord? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@fredericka holky, to bychom se pak mohly postupně přesunout na koníka....jestli si budeme psát takovýmto tempem ještě rok, tak pak budu mít absťák... :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 no potěšil mě moc...taky měl ještě nedávno takové ty řeči "času dost", začneme plánovat třeba až v srpnu (přesně rok před svatbou)....a najednou sám od sebe si vybírá oblek, vyjadřuje se k tomu, co najdu a už nekroutí v legraci očima a nesměje se, kdykoliv projde okolo PC a vidí svatební stránky :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?