Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
 @aimirin tak pokud by byli jen za zdí a slušní, tak by to nemuselo tak vadit...a jestil i zatleskají, bude to hezký....a snad ani nebudou nijak pokřikovat nebo tak...
22. dub 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 @janina_sun wow, to je skvělý. je poznat, že si dal na výběru záležet emoticon
22. dub 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @cibetka_veronika překvapil mě emoticon oni to na nás ti mužský možná jen hrajou...aby to nebylo tak znát...oni dělaj ramena, jak je to zajímá jen okrajově, ale v hlavě střádají nápady...jen je vysypat emoticon emoticon emoticon
22. dub 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
Registrovala se 13. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 709 příspěvků a 11 alb. Má 35 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
Registrovala se 13. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 709 příspěvků a 11 alb. Má 35 přátel. Region Ostrava.
 @janina_sun no tak s tím bych asi ani tak nepočítala.. znám svého chlapa neumí nakupovat ani dárky nemá na tohle smysl... bohužel mne v životě přesvědčil o tom, že neumí udělat překvapení... a na co dělat takové caviky... ví jaký bych si přála... že jsem si ho vyzkoušela aby jsem věděla že je dobrý a on další týden neudělá nic.. spíše mi to znechucuje... jsme dospělí lidi... žijem spolu už roky.. máme spolu 2 děti bavíme se o svatbě o všem rodina už to ví,.. a on jako na co čeká?? kdybych věděla že občas s něčím překvapí, možná bych něco čekala.ale díky tomu že jsem už 1000x očekávala n+co originálního nebo nějaké překvapení něco co by vzešlo z něho samého a bylo to fajn , ale bohužel a raději ani nebudu říkat čím mne třeba překvapil na mé kulatiny 30 a nebo na mé další narozeniny atd atd na vánoce neumí ani sám nakoupit dárek bohužel, takže neočekávám, že ted příjde s něčím co by mne nadchlo.. tak proto vím že to jen naprosto zbytečně protahuje a já za pár dní nebudu stát o nějaký prstýnek... však svatba nemusí být jedině po prstýnku....ale bude to opět jako vždy..- nehledě na to že ted jsme druhý den sami doma bez Davida... je tu klid .... od zítra už zase tady bude rachot ... a do restaurace něbo někam my nechodíme nemáme na to volný čas... takže nechápu na co pořád čeká...
22. dub 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
 všechny zdravím v pátek večír emoticon po dlouhé době jsem u počítače, chytla jsem nějakou virózu a jen jsem ležela emoticon jinak my jsme měli vybranou Zuzku Scharf, ale hlavně kvůli vzdálenosti to nakonec asi změníme na toho Radovana Chvílu.. je ze stejného města, takže aspoň nebudou problémy s dopravou emoticon
22. dub 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @sylvestra2 aha, tak to je mi líto, to jsem netušila..to já mám doma úplný opak...kolikrát mi dá ráno v neděli pusu a řekne "lásko, ještě spinkej, dnes vařím já"...nebo mi ráno nechá na stole vzkazík, když jde do práce dřív než já a nachystá mi svačinu...jsou to někdy takové milé maličkosti, ale člověka to moc, moc, potěší...je škoda, že někteří chlapi pro tohle nemají cit....přitom by spousta věcí pak bylo jinak...protože když se ženská cítí fajn a milovaná, tak je to taky o něčem jiným, než když má pak pocit, že se snaží jen ona... emoticon
22. dub 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @verunka_ tak my to řešíme přesně obráceně....uvažujeme nad Zuzkou právě proto, že je blíž než Radovan...jinak bychom asi neváhali emoticon
22. dub 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @sylvestra2 pak je i pochopitelný Tvé dojetí...je cítit, že jsi takový ten typ, co se umí radovat z maličkostí a umí to ocenit emoticon
22. dub 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 ....tak jsem teď koukala ještě jednou na ty stránky Zuzky Scharf...už tam má ceník na rok 2012 a změnila to tak, že už fotí min. 9hodin za 11tisíc....což mi přijde zbytečně dlouhý emoticon Nám by stačil příjezd svatebčanů, obřad, focení po obřadu...protože na svatbě bude strejda, který je fotograf a možná i kamarád, který taky fotí...tak zbytek už by nafotili případně oni...asi se teď zeptáte, proč nám tedy rovnou nefotí svatbu strejda s kamarádem...ale ani jeden nemá zkušenost se svatebníma fotkama a nerada bych byla experiment, který se nemusí vydařit....tak nevím, zda si tu Zuzku tedy ještě nerozmyslím....nejste tu někdo z jižních Čech? že byste měli nějaký tip? emoticon emoticon emoticon ...jj, to jsou ty neustálý změny...
22. dub 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
 @janina_sun teď jsem se dívala i na fotky té Šárky, a jsou taky krásné.. a když si říkala, že se tím neživí, tak by nemusela být ani tak drahá, a mohli byste se s ní domluvit třeba i na focení jen na pár hodin emoticon
22. dub 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @janina_sun no já mám právě dojem, že dneska večer mne to těšení na prstýnek přešlo... do ted jsem se smála na celé kolo... co jsme se domluvili že do toho teda praštíme... a ted zase usnul... takže jsem tak trochu bez nálady a už se mi ani nechce dneska se koukat na svatební věci, jdu raději spát.. ráno jedu pro Davču a začne zase ten kolotoč....
a dárky, ty už si kupuju sama... hodně jsem to obrečela.. když jsem rok za rokem byla na narozeniny zklamaná a na vánoce taky... diskutovala jsem to s kámoškama... Radim není špatný, prostě na tohle nemá.. neumí nakoupit dárek ... a bohužel i když mu naznačím.... hele tahle kabelka se mi líbí.... fialková.... a kdyby náhodou ježíšek ji chtěl koupit a ona už nebyla tak by se mohl ježíšek domluvit ,že pokud by vybral nějakou která by se nehodila, tak že at se dá vyměnit... a co myslíš. myslíš že jsem dostala kabelku??? ne ne mu i když naznačíš co by se mi líbilo, tak mi koupí nějakou blbost bez rozmyslu... něco co už mám.. nebo tak... takže letos na narozeniny jsem si prostě jela koupit dárky sama.. a od něj už dostala jen kytku... hold na tohle si budu muset zvyknout... před týdnem nebo déle jsem si šla vybrat prstýnek... napslaa jsem mu přesně jak vypadá a na ktrém plátíčku ho paní má.... on ví že by mi nemoihl koupit sám od sebe a ani velikost by neutrefil... a co myslíš... ještě ho ani nebyl koupit.. už tam ani nemusí být.... a vím to,, protože kdyby ho koupil tak by už neměl peníze a chtěl by po mně.. protože u nás držím kasu já...
takže ty prachy na prstýnek už stejně utratil za nákupy.... a ted by si musel říct o peníze... protže máme jednu kartu a tu mám u sebe já,. takže překvapení se nekoná... překvapil by, kdyby někdy udělal něco v čas....

chjooo pitomá nálada mne zaskočila... tak jsem se vypovídala a jdu raději spát...

dobrou noc nevěsty.... emoticon
22. dub 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @janina_sun no tak to na ni zvysoka se.....

Si dělá srandu, ne?emoticon 9 hodin, to je víc skoro jak celá naše svatba dohromady....Mno tak u mě je to jasný, vezmu Connor nebo Alasseura, protože tohle fakt ne....
22. dub 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @verunka_ jj, ta je právě dost levná a fotí i na míň hodin...jen je problém, že plánuje miminko a neví, jak to s ní příští rok bude, že se máme ozvat na podzim ...jen se bojím, že když nebudeme mít nějakou "náhradu", tak na podzim už nikoho dobrýho neseženeme...
22. dub 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @sylvestra mrzí mě, že jsem Tě takhle naladila...chápu, že Tě to trápí... emoticon a promluvili jste si o tom někdy? že Tě to mrzí? asi jo, viď? .... já to měla s bývalým taky tak...pro svou bejvalku (i když už spolu nechodili), tak nakoupil kravinku, když měla narozeniny (občas se objevovala v naší partě a tahle jedna narozeninová oslava byla spojená s kamarádkou, tak tam byla i ta bejvalka) a moje narozeniny?? byli jsme zrovna kolem mých narozenin nakupovat a mně se spálil fén, tak jsem se po cestě chtěla zastavit v obchodě a koupit si nový....on si stoupl vedle mě, počkal, až si vyberu a pak chladně řekl "tak já Ti to zaplatím a máš to k narozeninám"....no tak jsem byla taky dost otrávená emoticon
22. dub 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @aimirin no právě...my chceme taky svatbu až po obědě...obřad kolem 13-14hod...takže takhle dlouho jí ani nechceme....tak to nám udělala trochu čáru přes rozpočet...a teď nové hledání.... emoticon
22. dub 2011 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
 @janina_sun aha, toho jsem si nevšimla.. emoticon to bych měla taky strach, že už nikoho pak neseženeme.. ale bohužel z vašeho okolí vůbec nikoho neznám, takže ti neporadím emoticon
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @janina_sun dobré nápady mají určitě, jen je z nich dostat emoticon
ale určitě je spousta těch, co by nejradši jen přišli k oltáři, řekli ano a odfičeli s novomanželkou na svatební cestu. může to zamrzet, ale nezazlívala bych jim to emoticon @sylvestra2
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @janina_sun no docela silně mě to rozladilo, mám dost starostí s čímkoliv jiným a teď tohle...já jí nebudu platit devět hodin, když naše svatba trvá méně...

Asi jí ještě zkusím napsat....jestli by to nešlo upravit.
Hlavně jsem počítala, že za fotografa dám 10 tis. a tohle je s dopravou už 12 tis. Takže 2 tis navíc. Já si u spousty věcí řekla, že to nevadí, že tisíc už se ztratí. Ale když si to budu říkast u všeho, tak nám ten rozpočet obludně naroste....
22. dub 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @janina_sun nevím, kde to máte, já jsem z Prahy a váhala jsem mezi Alasseurem a Scharf...tak bude asi on....navíc je to chlap
22. dub 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @verunka_ právě bych chtěla najít nějakou alternativu s tím, že když ta Šárka vyjde, tak to odříct...nebo najdeme lepšího fotografa a už si ho necháme...no, uvidíme, nějak to dopadne emoticon
22. dub 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @aimirin no právě...to máš pravdu....taky mě to dost rozladilo...jsem se docela těšila, že to bude ok...protože měla ceník úplně jiný...nějaké 4-5 hodinové focení kolem 6tis...to bylo ok...ale 9hod a 11tis...to je fakt moc pro odpolední svatby...neřeknu, kdybychom to chtěli celý den...ale takhle je to paséééééé emoticon
22. dub 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @janina_sun ne ne ty za to vůůůbec nemužeš... zrovna jak jsem slyšela, že iž usnul.. tak mne to prost+ trochu rozesmutnělo.. tahle debata ne.. to spíš pomuže že člověk pokecá...
no to tě uplně chápu... taky by mi nebyloo veselo... když by to tak odflinknul.... u nás je ten problém, že on by to ani neřekl.. já bych si musela říct... je jasné že zase má své přednosti.. stará se hezky o děti atd atddd není povaleč nic..ale prostě někdy je třeba pro ženu aby měla překvapení atd no jo mužské mozky tohle nikdy nemužou pochopit..
ted už jdu vážně spát... a ráno fičím za Davčou.. tak páááá a hezká den zítra...
22. dub 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @aimirin my jsme z Tábora a svatbu chceme tady v okolí...tak uvidíme, třeba nakonec vyjde cenově dobře i někdo z dálky s dopravou.... emoticon
22. dub 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @sylvestra2 tak dobrou noc a zítra pravou nohou a s úsměvem!!! ono bude dobře emoticon je fajn, že aspoň funguje jako fajn táta a tak...to kdyby chybělo i tohle, to by Ti bylo teprve ouvej...držím palce !!
22. dub 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
 @janina_sun jee, to je náhoda, v Táboře se ženil přítelův brácha a byli spokojení, zeptám se na jméno fotografa, třeba by se ti zalíbil emoticon
22. dub 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @janina_sun no tak jsem jí psala už, ale moc tomu nedávám no
22. dub 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @verunka_ jeeee, no to by bylo moc fajn!! beru jakékoliv postřehy, zkušenosti, tipy emoticon) to jsi poklad emoticon
22. dub 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @aimirin to jsem zvědavá, co odpoví.... emoticon
22. dub 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @janina_sun nevím, asi si tyhle požadavky může dovolit, ale už mi to zavání trochu jako ztráta profesionality...v žiotě jsem se nesetkala s tím, že by někdo nefotil pod 9 hodin..alespoň těch 6 všude mají jako minimum

Ono jde taky o to, zda s ní vůastně chci po tomhle spolupracovat, s někým, kdo mi takhle hned od začátku úplně rozhodí náladu s těmito požadavky se fakt fotit?? Nevím...... emoticon
22. dub 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 @aimirin U ní jsem na těch fotkách viděla tak 3 lidi, a to svatbu měli v červenci, takže sezona.

Jinak my jsme se na tu kapličku jeli podívat ještě dneska emoticon Je fakt nádherná, osvětlená a je vidět už zdálky (samozřejmě jsem se nepodívala na mapu, kde to je, ale nebylo to potřeba). Jen k ní teda není žádná příjezdová cesta, auto jsme museli nechat dál a pak jít po polní cestě emoticon Ten penzion není tak úplně blízko, jak se zdá na té fotce, resp. se musí po silnici a to teda nevím, jestli by se mi chtělo... Navíc by asi nepřicházely v úvahu boty na podpatku, protože ta kaplička je na kopci bez zpevněné cesty, tak nevím nevím. Ale atmosféra tam byla nádherná.
22. dub 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš