Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no ja budu mit sampan saty a chtela bych v te barve i perlicky nebo do takove hnede...vcerra sem je videla v obchode a vypadaji uzaasne...a brzo neni nikdy,to bychom tu nebyli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 máš výhodu v tom, že sis mohla akci už jednou vyzkoušet :-D děkuju za cenné podněty. taky nesnesu jen sedět a povídat si, plánuju pohyb zahrada - okolí - restaurace - zahrada - altán a budu různě pobíhat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe neboj dáš si pozor... horší bude když na tebe někdo cákne no musí se to dát krapek bokem.. někam do rohu... já už to mám celkem vymyšlené snad to klapne... hihhh @hannnahs a kdo bude odvážet hosty....když nemáte řidiče... nebo budou všichni spát v místě hostiny???
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika hlavně to chce svědka který se o tu zábavbu postará, kdo je komunikativní... veselý... po jídle většina lidí je najedena a funí.. je třeba je taky trochu rozhýbat... a starší nebudou tančit a dělat blbiny takže je lepší mít mladé lidi a děti mít na svatbě.... já měla tehdá na svatbě 22 lidín ted jcih chceme tak 35 ... kamarády a taky už dávám velký duraz na fotografa... minule jsem měla obřad na zámečku u nás v Ostravě na malém zámku.. a tam mi majitel řekl že nesmí fotit muj fotograf ale jejich fotografka jeho dcera... vychválil jí jak studovala v řecku a ve finále to byly hrozné fotky... obrečela jsem to... ted už vím, že fotograf musí být dobrý...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Já si zatím neumím představit program na naší hostině, můj svědek je sice skvělej klu,ale celkem tichý a takový introvert,tak uvidíme,jak to dopadne. Tuhle jsem počítala,kolik lidí budeme mít a vychází to na 35 plus fotograf a případně kapela,uvidíme. A fotograf je důležitý, na to si potrpím asi nejvíc!!
Odpovědět
@sylvestra2 ne ne právě. V místě hostiny spíme jen my dva :-) ale všichni jsou tak nějak místní, všichni přijedou autama, tak nevím, jak to s tím řidičem udělat, páč by ty lidi museli nechat auta u objektu a pak pro ně nějak přijet, a jak??
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 @stastnanevesta tak s tím fotografem naprosto souhlasím...ty jo,začínám být ráda že my zůstaneme u oběda a zbytek jsme škrtli... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tohle jsem uviděla a vzpomněla si na Tebe...na svatbu by se asi nehodily.....ale ;-) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=4...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs na svatbách se to dělá teda aspon u nás tak že na obřad každý dojede autama... pokud možno co nejméně aut jako že se poskládají nějak do aut... at jsou auta zaplněné a není třeba 10 auto po dvou lidech../to je příklad/ a pak jak se dojede na hostinu tak řidiči aut jedou domu odvzt auto a domluvený řidišč který delá na hostině řidiče je sveze zpět na hostinu.. pobere je zpět... prostě pohodka a pak už jsou na hostině všichni bez aut.. a mužou v klidu pít a hodovat a je řidič po ruce protže nikdy nebíš kdy bude muset někdo odjet domu... popřípadě kdyby se cokoli stalo... je blbé aby nějaký host nemohl pít jen proto že se musí odvézt... ale pokud vás je málo kteří pojedou domu.. tak si domluv někoho známého... jen at je třeba v pohotovosti .. bude hezky doma.. a jen v případě, že by bylo nutné by jsi mu zavolala a on by přijel.. určitě se nějaký takový kámoš najde... třeba ho nevyužiješ ale budeš mít nějakou jistoti co kdyby bylo třeba... a nedělá se třeba to, že by někdo z hostu jel ze svatby s výslužkou a třeba busem... to je ale tak u nás.. jak to chodí jinde netušímm :-)
Odpovědět
@sylvestra2 no to já vůbec netuším, jak se to dělá / nedělá u nás právě.. A vůbec netuším, jak by to bylo... Moc si to nedokážu představit, jak to všecko zařídit.. :-S no uvidíme, ještě to nějak proberu s našima a s přítelem a nějak to vymyslíme, snad... :-)
Odpovědět
@janina_sun jé jsou moc hezké, děkuji x-)
Odpovědět
Tak dnes jsem si na poště konečně vyzvedla knihu hostů i s perem a stojánkem. Je moc hezká, ale překvapilo mě za tu cenu, že je uvnitř kroužková vazba :-D Vypadá to trochu lacině, ale když to bude popsané a budou do toho vlepené fotky, určitě to bude pěkné
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrajavor co jste škrtli...
Odpovědět
Jo ještě jsem se setkala dnes s kámoškou a ji líčila jednou nejžádanější vizážistka v Česku!:-))) Jmenuje se Gibodová a líčí celebrity a modelky a pro televize a časáky a tak. Hned mi na ni dala číslo, tak asi se nechám líčit u ní... Nechce se mi shánět kontakty na ty další vizážisty...........ale ještě pohledám, ale myslím, že zůstanu u této paní
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin kolik si hbere taková vizížistka.... vyfot tu knihu prosímmm ráda kouknu... ;-)
Odpovědět
@sylvestra2 Já to vyfotím asi vše najednou, až mi přijdou i ty stojánky na jmenovky :-) No to nevím kolik si bere, kamarádku líčila nějak za 2500 tak snad to budu mít za podobné peníze
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin neboj bude...navíc si myslím,že se každý podívá na obal a pak na to co psali ostatní... :-D Jinak dneska je asi dobrej den na nákupy...mě přišli svatební botičky,tak jsem si je zkusila a vyfotila (fotky se mi smazali :-( ) ale jsou úžasné...láska na první pohled,takže shánění od února se konečně vyplatilo... ;-)
Odpovědět
@petrajavor děkuju :-) Mně taky vůbec nejsou přikládat ani fotky, ani měnit články! Odkud si kupovala botičky?:-) To je super, že ti tak sednou, to já vůbec nevím, kde nějaký najdu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 tak bude foceni,obřad,foceni,oběd,pouštění laampionku a konec...jde se domů...jestli budu těhulka v 7-8 měsíci tak toho stejně moc nevydržím :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Noto teda koukám,zajímalo by mě,kolik si bere
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no já je viděla na veletrhu v Brně a jsou úžasné,jenže koupit si další botky za 1.800,- jen tak tak mě drahý zaškrtí (už ty boty nemám kam dávat) ,v té době jsem nevěděla,že se budu vdávat...ta firma co je prodává nemá webovky,botičky jsou ze Španělska,ale nikde na netu jsem je nenašla..paní z "mého" svatebního salonu zavolala do Olympie,zjistila firmu,tam zavolala objednala mi je..a až teď na po 3 přišly ty pravé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jéé těším se na fotkyyy.... a už je máš objednané?ty stojánky... teda 2500 se mi zdá dost dobrá cena pokud je vyhlášená... @petrajavor mne by to mrzelo.. plánovat svatbu rok a pak jen pár hodin... jenže já jsem taky děsný živel.. hi hiiiiii
Odpovědět
Holky našla jsem úplně úžasný místo, sice to je kousek za Prahou, ale to by snad nevadilo. Na té fotce vpravo nahoře je barokní kaplička, kde se dělají i civilní obřady. http://www.penzionvpolich.cz/index.ph... Tak se tam snad o víkendu pojedeme podívat, pokud to stihneme.
Odpovědět
@stastnanevesta ji líčila za 2500 tak si myslím, že do 3 tis. to bude určitě ale uvidím :-) Doufám, že to bude v pohodě, moc bych ji chtěla. Ještě jsem napsala do jednoho centra, které zajištuje vizážisty, ale nějak mi ještě nenapsali, tak taky ještě uvidím, co napíšou..... @petrajavor no teda to je dobrodružství a paní je fakt ochotná!! Já budu botky asi vybírat až dle barvy šatů, moc bych chtěla ty, co mám v galerce, ale nevím, zda budou ještě k dispozici
Odpovědět
@sylvestra2 Jo ty už se mi posílají, už jsou někde na lodi a míří ke mně domů :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jo takk jsou z usa?? nebo od jinud?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin To mi přijde docela hodně, já budu ráda,když to bude kolem tisícovky
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 víš vždycky je to něco za něco...já si to původně představovala jinak,ale teď i po návštěvě lékaře (na které jsem byla na své narozeniny) a zjištění,že na pořízení miminka nám moc času nezůstává,tak volba byla jasná..buď malinko oželím svatbu a nebo miminko...což bychom asi nezvládli @aimirin já je mám do barvy šatů...asi v týdnu vyšlu kamarádku ať mi je vyfotí než je půjdu zaplatit...nevím jak se mi to podařilo z mobilu smazat :-( jinak paní je úžasná...
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila No to vypadá báječně!!! jestli tam pojedete, tak jsem zvědavá na dojmy :)) vypadá to opravdu prima!
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila to místo je božské...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?