Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jujda a copak ti je,|?? to je mi líto o to víc vám přeju brzké otěhotnění.... holkyy právě jsem objednala fongánku na čokošku ha haaaa za super cenu 790 kč....
Odpovědět
@xpila teda to je nádherné místo :-) a podle popisu to vypadá, že tam bude i příjemný personál :-)
Odpovědět
@sylvestra2 jj z USA @stastnanevesta tj je to dost, ale já chci docela výrazný nalíčení, tak si víc vybírám :-) @xpila nádherný!!:-) @petrajavor no to já právě ještě barvu šatů nevím....a je mi blbé jít to tam řešit už teď, do krejčovství....:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 mám migrény a jestli to půjde dál tímhle tempem začnu nejpozději příští rok užívat každý den léky a to by miminko nešlo... @aimirin já to řešila v salonu který s madorou spolupracuje a to,že sem přišla takhle brzo jim nepřišlo vůbec divné ba naopak jsou rádi,je na všechno čas a já si všechno můžu promyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
myslím si,že některá z vás říkala,že chce Zuzku na foceni..na fcb jsem viděla tohle info Zuzana Scharf-svatební fotografie Kalendář pro objednávání svateb na rok 2012 bude otevřen 1.5.2011, pokud plánujete svatbu v sezoně a v sobotu, prosím ozvěte se mi co nejdříve po tomto datumu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak to je paráda... budeš mít něco tco tady není dostupné... a to si každý vezme domu?? nebo ti to zustane? @petrajavor tak to je mi líto... snad ti bude lépe... držíme pěsti...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Já myslím,že to byla @verunka_ O tom termínu Zuzky jsem jí říkala,tak snad to stihnou Jinak už jsem psala do Madory ohledně ušití těch mých vysněných šatů a vyjde to tak na 8500 plus spodnička a závoj případně,už se na ně těším.Psali mi,že stačí měsíc před svatbou,ale to riskovat nebudu,začnu to řešit tak v únoru
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no já budu muset počkat,ale vezmu pc k nám do salonu a paní mi poví na kolik mě příjdou,zná ceny madory i paní už od doby kdy firmu založila...úplně jak si napsala v únoru jsem se lekla,že je to pozdě,pak mi došlo,že se vdáváš až v červenci :-) normálně mi z toho šibe...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor to jsem možná byla já :)) děkuji za info, už jsem to taky četla, tak doufám, že to vyjde...mám v záloze ještě jednu fotografku, jenže ta má taky v plánu miminko a neví, jak to bude, tak chtěla, abych se jí ozvala až na podzim...jenže to už je zase pozdě, když ostatní fotografové otvírají rezervace od května...a v létě už mají většinou plno...tak řeším dilema, jestli vzít tu Zuzku na pevno (či si jí rezervovat a pak to případně zrušit, což bych jí zase nechtěla udělat)...ale riskovat určitě nechci...aby mi pak svatbu nemusel fotit nějaký amatér jen proto, že jsem se nemohla rozhodnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor :-D no právě, do léta je času dost a já chci mít radši rezervu.Můžeš mi do IP napsat kontakt na tu firmu,co spolupracuje s Madorou?zní to zajímavě Mně už z toho šibe taky, chtěla bych se strašně moc vdávat,ale ono to uteče :-)
Odpovědět
@janina_sun @petrajavor @hannnahs @aimirin Jsem zvědavá, jak to bude vypadat ve skutečnosti, doufám, že se tam dostaneme, ale je to kousek za Ruzyní. Co jsem četla tady od holek zkušenosti, tak naprostá většina byla spokojená. Mělo by to snad patřit Mahuleně Bočanové, tak uvidíme. Každopádně mě to zaujalo hned na první pohled, o té kapličce jsem se dozvěděla až z jejich stránek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a kolik vás tak cca bude stát fotografka... a na jak dlouho u vás bude... nemám vubec přehled o cenách
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janina_sun já bych ji brala napevno..my máme Mlýnkovi taky rezervované i když teď nevím jak to bude,řekla bych,že je lepší mít jistotu :-) @aimirin na fotce jsou podobné botky jaké mám vybrané já,jen ozdoba je na podpatku..teda celkové zdobení korálky a kamínky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila pak nám musíš referovat,vypadá fakt krásně @sylvestra2 my platíme za 2 fotografy na celý den 8.800 s tím,že dostaneme 300-600 fotek,upravené a nachystané na vyvolání...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 my platíme za našeho fotografa 7000Kč s tím, že dostanem asi 500 vyretušovaných fotek. a ještě uvažujem o kamarádce,co mě fotila na ty portrétní fotky a tam byto vyšlo max na 2000,ale to se ještě uvidí
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor teda to je palba....
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 palba? ani ne..platí se víc,musíš to brát tak,že jsou dva...a jinak my v tom máme i aranže,detaily a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta taky docela dost... moje fotografka mi neřekla zatím cenu.. tak jsem zvědavá
Odpovědět
@sylvestra2 my bychom chtěli fotografa na většinu dne, co má v balíčku, tak to je na 9 hodin za 8 500, plus samozřejmě ještě cestovné.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tééda až tak.... no s takovýma cenama jsem moc nepočítala... jujjjj
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 juknni sem ať můžeš porovnat http://www.zuzanascharf.cz/index2.php... http://www.chvila.com/svatebni-fotogr... http://www.milanbystron.cz/svatebni-f... http://www.baladova.cz/cenik to jsou ti nej fotografové..teda ti co mají nejlepší fotky a alba třeba tady na beremku o tom svědčí..cena kolem 10.000,- je "normální" jenže se to vyplatí..kamarádku stál fotograf 6.000,- a jen foto obrečela,člověk musí asi hodně vybírat
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Já ale zase ty úplně nejlepší mít nepotřebuju, ten náš se mi líbí a jsme s ním spokojení
Odpovědět
@sylvestra2 já bych řekla, že je to úplně normální cena ;-) dokonce si myslím, že pokud se člověk vejde pod 10 tis. za většinu dne, tak je to docela dobrej úlovek :-) teda beru to z toho pohledu, když člověk chce, aby to foto něco vypovídalo. Někteří fotografové sice fotí hezky, ale žádná z těch fotek nemá náboj.. Tak to je pak trošku škoda..
Odpovědět
@petrajavor jj já ji budu mít, Zuzku... @sylvestra2 možná by si to mohli vzít domů jako dárek :-) @xpila Tak měl možná svatbu Vojtek? Ten herec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs souhlasím @stastnanevesta tak u nás v kraji jsou asi nejznámější manžel Mlýnkovi,Radovan Chlíva a Ywonn photos,ale já vybírala fotografa jen dle fotek..když sem viděla poprvé fotky Verči a Petra řekla jsem si buď oni nebo nikdo...prostě láska...tak to dělám s hodně věcma...záleží zda si s fotografem rozumíte a zda tě jeho fotky "chytli",to považuju za nejdůležitější "sláva" nepodstatná..odkazy co jsem sem dala na ty co tu nejčastěji fotí a fotky mají velký ohlas...
Odpovědět
@petrajavor ty boty jsou nádherný!:-)
Odpovědět
@petrajavor neřekla bych to líp :-) přesně jde o to, podívat se na tu fotku, a začít o ní přemýšlet, musí zaujmout... Já teda nemám ani jednoho z výše jmenovaných fotografů a přesto je ten můj pro mě ten nejlepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No právě,nejlepší je mít dobrý vztah s fotografem,o jméno nejde
Odpovědět
@aimirin Fakt? Tak to zagooglim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs A o to jde :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?