Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@janina_sun aha, toho jsem si nevšimla.. :-| to bych měla taky strach, že už nikoho pak neseženeme.. ale bohužel z vašeho okolí vůbec nikoho neznám, takže ti neporadím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun dobré nápady mají určitě, jen je z nich dostat :-) ale určitě je spousta těch, co by nejradši jen přišli k oltáři, řekli ano a odfičeli s novomanželkou na svatební cestu. může to zamrzet, ale nezazlívala bych jim to :-) @sylvestra2
Odpovědět
@janina_sun no docela silně mě to rozladilo, mám dost starostí s čímkoliv jiným a teď tohle...já jí nebudu platit devět hodin, když naše svatba trvá méně... Asi jí ještě zkusím napsat....jestli by to nešlo upravit. Hlavně jsem počítala, že za fotografa dám 10 tis. a tohle je s dopravou už 12 tis. Takže 2 tis navíc. Já si u spousty věcí řekla, že to nevadí, že tisíc už se ztratí. Ale když si to budu říkast u všeho, tak nám ten rozpočet obludně naroste....
Odpovědět
@janina_sun nevím, kde to máte, já jsem z Prahy a váhala jsem mezi Alasseurem a Scharf...tak bude asi on....navíc je to chlap
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ právě bych chtěla najít nějakou alternativu s tím, že když ta Šárka vyjde, tak to odříct...nebo najdeme lepšího fotografa a už si ho necháme...no, uvidíme, nějak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no právě...to máš pravdu....taky mě to dost rozladilo...jsem se docela těšila, že to bude ok...protože měla ceník úplně jiný...nějaké 4-5 hodinové focení kolem 6tis...to bylo ok...ale 9hod a 11tis...to je fakt moc pro odpolední svatby...neřeknu, kdybychom to chtěli celý den...ale takhle je to paséééééé :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun ne ne ty za to vůůůbec nemužeš... zrovna jak jsem slyšela, že iž usnul.. tak mne to prost+ trochu rozesmutnělo.. tahle debata ne.. to spíš pomuže že člověk pokecá... no to tě uplně chápu... taky by mi nebyloo veselo... když by to tak odflinknul.... u nás je ten problém, že on by to ani neřekl.. já bych si musela říct... je jasné že zase má své přednosti.. stará se hezky o děti atd atddd není povaleč nic..ale prostě někdy je třeba pro ženu aby měla překvapení atd no jo mužské mozky tohle nikdy nemužou pochopit.. ted už jdu vážně spát... a ráno fičím za Davčou.. tak páááá a hezká den zítra...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin my jsme z Tábora a svatbu chceme tady v okolí...tak uvidíme, třeba nakonec vyjde cenově dobře i někdo z dálky s dopravou.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 tak dobrou noc a zítra pravou nohou a s úsměvem!!! ono bude dobře :) je fajn, že aspoň funguje jako fajn táta a tak...to kdyby chybělo i tohle, to by Ti bylo teprve ouvej...držím palce !!
Odpovědět
@janina_sun jee, to je náhoda, v Táboře se ženil přítelův brácha a byli spokojení, zeptám se na jméno fotografa, třeba by se ti zalíbil :-)
Odpovědět
@janina_sun no tak jsem jí psala už, ale moc tomu nedávám no
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ jeeee, no to by bylo moc fajn!! beru jakékoliv postřehy, zkušenosti, tipy :)) to jsi poklad :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aimirin to jsem zvědavá, co odpoví.... =-)
Odpovědět
@janina_sun nevím, asi si tyhle požadavky může dovolit, ale už mi to zavání trochu jako ztráta profesionality...v žiotě jsem se nesetkala s tím, že by někdo nefotil pod 9 hodin..alespoň těch 6 všude mají jako minimum Ono jde taky o to, zda s ní vůastně chci po tomhle spolupracovat, s někým, kdo mi takhle hned od začátku úplně rozhodí náladu s těmito požadavky se fakt fotit?? Nevím...... =-)
Odpovědět
@aimirin U ní jsem na těch fotkách viděla tak 3 lidi, a to svatbu měli v červenci, takže sezona. Jinak my jsme se na tu kapličku jeli podívat ještě dneska :-D Je fakt nádherná, osvětlená a je vidět už zdálky (samozřejmě jsem se nepodívala na mapu, kde to je, ale nebylo to potřeba). Jen k ní teda není žádná příjezdová cesta, auto jsme museli nechat dál a pak jít po polní cestě :-) Ten penzion není tak úplně blízko, jak se zdá na té fotce, resp. se musí po silnici a to teda nevím, jestli by se mi chtělo... Navíc by asi nepřicházely v úvahu boty na podpatku, protože ta kaplička je na kopci bez zpevněné cesty, tak nevím nevím. Ale atmosféra tam byla nádherná.
Odpovědět
@xpila jo aha....ale zase cestou po té silnici třeba nafotíte zajímavé fotky! S těmi podpatky je to horší no, leda nemít úplně jehlicovitý a nebo se přezout až u kapličky....to už jsem viděla dělat pár lidí Jak to myslíš s těmi třemi lidmi? :-D Já si ji snad nakonec zaplatím, ale nevím, zda dobře dělám, vře to trochu ve mně
Odpovědět
@janina_sun tak bohužel.....kratší ne, není o to zájem prý.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila tak leda jít v balerínkách a pak se přezout...nebo spíš volit silnější podpatek, ne jehličkový...a je to po té polňačce daleko? určitě by se to nějak dalo...některá z holek tu zmiňovala, že půjdou taky tak 700m pěšky...nebo víc? teď si nejsem jistá...ale jestli se Ti to místo zamlouvá, tak bych to určitě zkusila ještě promyslet :) nebo kdyby tam měli koně, tak bys měla botky vyřešený :-)
Odpovědět
@aimirin Už je pozdě, tak píšu jak tatar :-) Jak kamarádka měla tu svatbu ve Vrtbě, tak jsem schválně zkoumala ty její fotky a čumilů tam moc nebylo. Jo to fotky by byly určitě hezký, to jo, tam je to okolí nádherný, ale celkově nevím, jestli by to bylo vhodný. Já jsem hlavně čistokrevná Pražačka :-D Jehlový podpatky bych určitě neměla, ty kvůli kotníku nosit nemůžu, ale i tak. Stejně se ještě pojedeme podívat na další místa. Pořád přemýšlím nad tím, jestli všechno udělat na jednom místě, nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jak není zájem??? o rok dopředu a už jsme minimálně dvě zájemkyně :-D :-D :-D tak asi nic, no...těch 9 hodin je fakt moc ....
Odpovědět
@janina_sun Koně tam určitě někde jsou, myslím, že jsme tam viděli nějaký cedule :-) Tak úplně daleko to není, ale myslela jsem, že to bude blíž... Ale bylo to tam fakt hezký, to jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila tak uvidíš...ještě objedete pár míst a rozhodnete se pro to nejlepší :-)
Odpovědět
@janina_sun já to snad nakonec zaplatím, třeba by fotila i nějaký přípravy...i když s focení oblíkání mám husinu, takže to určitě nechci....ale štve mě to....odteď už žádný zvyšování nákladů nechci!! To radši vezmu levnějšího
Odpovědět
@xpila mně to tam přijde hezké a super je i to, že to je na jednom místě, podle mě je to právě bezva :-) rozhodnutí je na tobě....mně o ani nepřijde nějak echt vesnický nebo tak :-) prostě hezká krajina
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no...zkusím ještě něco vymyslet a tajně doufat, že nakonec mi vyjde ta Šárka Belešová.... 8-)
Odpovědět
@janina_sun já už nechci nic řešit....POMOC!!!!! Tohle mě tak nebaví, tyhle komplikace. Já fakt vezmu prvního vizážistu, co se mi ozve a basta. A na obřadní místo si snad hodím korunou :-p Belešová je taky dobrá ne? Proč myslíš, že by nemusela vyjít?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin protože jsem jí psala jako první a ona mi řekla, že plánuje miminko a že neví, co bude, ať se ozvu na podzim, že bude chytřejší :) jenže tím pádem by to chtělo někoho náhradního, protože na podzim už budou všichni rozebraní, kdyby ta Šárka fakt otěhotněla....zrušit fotografa je asi to nejmenší...ale čekat a pak hledat bude větší oříšek...i když to rušení fotografa beru jako nefér :-S
Odpovědět
@janina_sun no jasně rozumím....a cenově bys to chtěla jak? Třeba poradím.... Hm já si uvědomila, že sice ta Zuzka bude dražší, ale možná ušetřím na kapele....počítala jsem pětičlennou kapelu na pět hodin, ale asi vezmem čtyřčlennou n 4,5 hodiny, páč já mám furt dojem, že pětičlenná se tam sotva vejde....no poradím se s hotelem, má hudební ředitelku, určitě někoho doporučí....takže měsíce mé dřiny jsou vniveč :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no nevím...přijde mi optimální cena tak max. 8.000 na 4-5 hodin... =-) ta Šárka má ceny luxusní...ale není jistá...tak se o víkendu ještě po nějakých fotografech porozhlídnu...no :)
Odpovědět
@janina_sun aha to ten Alasseur je dražší :-( Tak dobrou noc jdu se učit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?