Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta skvělý irský muzikant??? Jak se jmenuje a jaký žánr hudby?? Smím- li se vložit do debaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Ahojky, Tak jaký bude nedělní oběd??? :-D :-D :-D Musím dnes napsat do salónu, aby mi konečně poslali tu reálnou fotku šatů, abych věděla, jestli má smysl tam vůbec takovou dálku jezdit...Nějak mě začíná opouštět elán...Datum potvrdí až v září...co když mi ty šaty nebudou slušet...už jsem se rozhodla fakt jít do té černo-bílé...Mě se to mega moc líbí....uvidíme co na to drahý, ale myslím, že bude spokojený... :-) :-) :-) Design prstýnků jsme taky ještě nevybrali (nebo lépe řečeno se neshodli), jediné z čeho mám radost, tak jsem sama napsala ve verších poděkování rodičům...když to čtu dostanu se ke 4 verši a mám slzy v očích....už se ti taky stalo, že dojmeš sama sebe??? Směšné a infantilní.... :-D :-D :-D Asi se mi bouří hormony či co :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Jasně,že se smíš vložit :-) jmenuje se Tiger Cooke a hraje folk smíšený s trochou jazzu a soulu,hodně zajímavý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak to zní hodně dobře jazz můžu, tak to musel být super zážitek :-) ;-) Pro tohle mám slabost...znáš to když ti z hudby stojí chlupy i tam kde je nemáš a mráz ti běhá po zádech...tak to se mnou dělá jazz...Srdcová záležitost...Jo a trochu jiný soudek a to mě taky dostalo Pink floyd a ta písnička přeji si, abys tu byla...nádera..mráz po zádech atd. Jo co hudba umí s člověkem udělat :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a může mi někdo poradit, jak sem jde vložit textový dokument bez toho abych to musela nafotit??? Bych se s váma ráda podělila o to mé poděkování, třeba to někoho inspiruje.... :-)
Odpovědět
@olinkak no už mi chytá hlad :-D dneska bude česnečka a hovězí na houbách :-) ňam :-) Já vim, je to boj s větrnými mlýny.. :-| ale ještě to nevzdávej, však ono to bude stát za to ještě :-) I když by ti třebas tvoje vysněné šaty neseděly, tak určo najdeš nějaké, které budou naprosto bezkonkurenční! :-) Já se taky obávám, že ty moje vysněné na mně budou vypadat hrozně, ale tak co se dá dělat... stane se. Tak holt vyberu jiné :-) Ta černo bílá kombinace je nádherná. Já jí mám teda ráda v reálu, nevím, jak na svatbě, to by asi neprošlo přes mou drahou polovičku :-D páč jsme chtěli nějakou veselejší barvičku :-) No já se dojímám zase nad videem, teda sice jsem ho sama netočila, ale je tak krásně udělané, že je to nádhera.. a když si představim, že bysme takové taky mohli mít.. no co ti budu povídat :-D taky sem cíťa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Mňam mňa, dáváš do česnečky i strouhaný sýr a nahoru opečené krutonky??? :-) :-) :-) Už se mi sbíhají sliny ;-) ;-) My máme doma čerstvě chyceného amura(tatínek ho ulovil, je rybář) a bude pečený s opékačkama a tatarkou...Taťka to vždycky umí báječně okořenit, že je to kulinářský zážitek pro všechny chuťové buňky...Minulý týden jsme měli první jarní čerstvé líny...to bylo žůžo... :-) :-) :-) Ale já budu mít oběd až na večeři, bo končím až v 18h :-p :-p :-p Vzdát to ještě sice nechci, ale prostě kéž by alespoň klaply ty šaty, pak by bylo všechno mnohem veselejší ;-) ;-) Nevěřím tomu, že najdu stejně super kombinované bílé s černou, aby mě to tak nadchlo jako tyhle... ;-( ;-( ;-( Prostě musí sednout !!!! x-) x-)
Odpovědět
@olinkak dávám :-) bez sýru to není ono. Bez těch krutonků se ještě obejdu, ale bez sýra ne :-D no rybu bych si klidně taky nechala líbit. My je doma moc neděláme... To si je spíš dám někde v restauraci. Ale musim vědět kde.. páč někde bohužel z ryby udělají něco naprosto nepoživatelného :-| Ty si dneska v práci? Tak ať ti to rychle uteče! No to já si o šatech říkám taky... Všude se půjčují skoro jen samé korzetovky bez ramínek, a to já vážně nechci :-( takže tim se mi docela zužuje výběr šatů... Tak nezbývá než doufat :-)
Odpovědět
@olinkak Obávám se, že to nejde :-( Buď nafotit, případně nascanovat do PC ve formátu .jip a hodit to sem (to bude pak čitelnější než focené)...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs NJN, já bych to tak přála všem, aby si oblékly ty vysněné šaty a prostě z nich byly hned princezny... :-) :-) :-) Jenže hold bohužel, nejsme všechny modelky(věšáky na šaty) a s tím se musíme smířit...Sakryš, proč to nejde jak v americkém filmu, přijdeš, budou tam na tebe ty šaty čekat a ty si je oblečeš a mávnutím kouzelného proutku máš dokonaly make-up, úžasné vlasy a dokonalou postavu, no už asi nejsem u romantického filmu, ale v kategorii SCI-FI :-D :-D :-D :-DAle kdyby to tak bylo, to by se mám ulevilo :-D :-D Hej se mi to i rýmuje :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk :-| :-| :-| ;-) nemám skener, tak budu muset vytisknout nafotit a pak vložit...sakra, moc složité, tak to asi bude dlouho trvat, než se k tomu dokopu a díky za radu :-) :-) Jo a už jste tady někde probíraly svatební sliby, někdo říkal, že opakování po oddávajícím je jistá pojistka...též jsem pro, ale budu chtít drahého "donutit", aby něco napsal a pěkně mi to někde pošeptal v soukromí do ouška...co všechno je mi ochotný slíbit :-) :-) :-) :-) A jak se říká, slíbené dlouho vydrží :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Jo,taky mám ráda ten pocit,kdy mám z muziky mráz po zádech Včera jsem si to fakt užila,navíc jsem oprášila angličtinu a celkem si přijdu mezi Iry jako doma. Kamarádi mi říkají poloviční Irka :-) To je hezký,jak píšeš o těch šatech a tak. Já se strašně těším na ty svoje vysněné šaty jsou originální a jsem moc ráda,už se těším,až si je nechám ušít :-) Máš pravdu,že nejsme všechny modelky,ale já zjistila,že i holka s mojí figurou má šanci najít krásný šaty :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs Jsem v rachotě, ale mám dnes takový klídek, tak doufám, že to rychle uteče, alespoň si zase něco stáhnu k té mé černo-bílé svatbě :-D :-D Našla jsem další, no respektive blížší fotečky té mé finální výzdoby stolů..tak to zase hodím do albíčka :-D :-D :-D Už mám nechané záložky, tak až to probereme s drahým, tak to jen objednám:-D Tak třeba další posun kupředu...ale jestli nebudou šaty černo-bílé, tak to bude blbé...ikdyž já bílá...drahý v černém..tak vlastně proč ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No a v tom je právě to kouzlo těch šatů, že když sednou je z tebe hned krásná princezna ;-) ;-) A kdyby to byl ten vysněný model o to by to bylo krásnější :-) :-) :-) Já se právě té zkoušky docela obávám..netěším se, nemám ráda zklamání :-| :-| :-| Jsem váha, tak mi dalo strašně moc práce se pro ně rozhodnout v tom velkém množství...a když už jsem si konečně vybrala, tak chybí to nejdůležitější ZKOUŠKA jestli padnou.... :-| :-| :-| Když ne, čeká mě opět maraton výběru a rozhodování...to já nemám ráda !!!! :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
@olinkak A jak je to dlouhé? Pokud tak, že to vidíš bez posunování celé na monitoru, prostě tu stránku "vyPrintscreen-uj", vlož to do Malování, ořízni, ulož na disk jako nevímco.jpg a pak to sem nahraj! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak to bude divočina :-) já to asi udělám tak, že na některý z mejdanů, na kterém budou hrát kámoši, pozvu známý a oznámím, že to bude rozlučka se svobodou, to by mohlo stačit.)) ano, chlapi jsou drbny, přijde mi že větší než já třeba. moji kámoši drbou klidně přede mnou, jestli vypadám jak chlap nebo co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petaci zdravím, taky jsme z Brna, i když svatbu budeme mít tak 30 kilometrů odtud ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk :-D :-D :-D asi budu vypadat jak analfabet, ale co je printscreen :-D :-D To vložení do malování chápu a zbytek taky, vím že to musí mít formát jpg, jinak to sem nevložím...Je to přesně na A4...Tak teď nevím...nějak to zkusím a třeba to přečůrám... :-) :-) :-) ;-)
Odpovědět
@olinkak hele já mám občas i pocit, že některé šaty vyloženě modelkám neslušej. Je prostě do nich potřeba něco dát :-D To je jako když jsem si vybírala šaty na promoci, tak jsem byla v jednom obchodě a obsluhovala mi tam jedna strašně příjemná pani a nosila mi šaty, který si myslela, že mi budou ok. A pok povídá: "víte co? Já tu mám takový jedny šaty na skladě, už je tu mám dlouho a moc je nenabízim, páč nikomu neseděj, já vám je přinesu." Tak je přinesla, oblíkla jsem je, pani užasla a povídá, že to jsou přesně ony... A mám je doma :-D Takže asi tak... Nemusíme se vůbec trápit, že nejsme některé jak modelky, si myslím :-) Tak to se těšim, až to zase hodíš do alba, se pokochám :-) já jsem zatím našla jen pár foteček. O výzdobě stolu zatím furt jen tak přemýšlím.. Nechtěla bych nic moc extra přezdobeného... Tak nevim, jak to bude sedět. Asi jen vzorovanou oranžovou organzu, pár svíček a toť asi vše... žádný kytky, nic..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No na mě už si zvykli tak, že jim nevadí, nebo spíš to ani neberou, že mají vedle sebe opačné pohlaví...jelikož mě titulují jako "Vovsovu(jeho přezdívka :-)) starou", takže v podstatě jejich smýšlení je někde jinde... ]-( ]-( ]-( Ale už jsem si zvykla, prostě přede mnou se chovají přirozeně, nic neskrývají, někdy bych to raděj neslyšela, neviděla a vůbec tam nebyla :-) :-) :-) a z toho je super téma (např. svatba) a to se též dozvídám zajímavé věci, bez přetvářky, někdy se nestačím divit jak jsou tupí ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
@olinkak To je talčítko na klávesnici - buď rozepsané, nebo zkratka prt sc, to, když zmáčkneš, tak ti to "vyfotí" obrazovku :) Pak už jen otevřeš Malování, klikneš tam pravým tlačítkem myši a dáš "vložit" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Já už jsem na nějakých zkoušeních byla a užila jsem si to,i když jsem si stejně ujasnila,že si nechám ušít ty svoje červený :-) a uvažuju o příčesku,abych měla lepší účes. Proto jsem si byla nedávno tuhle zkoušet červené šaty, abych viděla,jestli mi padnou nebo ne a ujistilo mě to v tom,že bílé ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk :-D :-D :-D :-D Tak to jsem nikdy ještě nepoužila :-D :-D jdu to vyzkoušet :-D :-D Se tady na bermku zdokonalím ještě v práci na PC...to je teda gól :-D :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs To já zase nechci žádné organzy a ubrusy - jen vázu s kamínky, květem a svíčkou (3 v 1 :-D ). A samozřejmě látkové ubrousky a příbory. Původně jsem chtěla všechny příbory, ale mít tam na předkrm, na polévku, na salát, na hlavní jídlo, na dezert... Teď každý se v tom nevyzná, takže by brali příbory, jak jim přijdou pod ruku... Bude jen na předkrm a polévku, ostatní jídlo bude formou rautu, k tomu ať si tam vezmou příbory sami! :-)
Odpovědět
@olinkak Jak říká můj otec: Člověk se učí v každém věku a i tam, kde by mu to nepřišlo! :-)
Odpovědět
@punk no já právě vůbec nechci taky nic složitého. Takže doplnim jen tu organzu (buď obyč nebo se vzorem, ještě nevím :) ) a pak nějakou svíčku, možná lístečky růží a tím končím. Asi nebudu kupovat právě ty ubrousky.. Pokud nebudou mít v barvě v restauraci, tak nechám jen jejich klasické bílé :-) no a příbor taky jen ta "klasika". Je mi jasné, že by se v tom nikdo nevyznal, takže radši tak. Navíc ani nebudem mít extra moc chodů a nějaké pokrmy, na které by byly potřeba speciální příbory, tak to snad bude stačit :-D
Odpovědět
@aimirin Já bych tu kapelu nechala v salonku, jak píšeš, dokázala bych si ji tam představit bez problémů. To atrium mi připadá na jídlo fakt lepší!
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Tak už jsem to "vyfotila" je to na dvou stránkách, jelikož mám noťas :-( a je to ve formátu png, tak uvidím jestli to půjde vložit :-) :-) jdu na to
Odpovědět
Profilova fotka
@punk nejde to png to nezobrazí :-( :-( :-( :-( Takže asi varianta focení mě nemine... :-| :-| JJ, já se stále něco učím :-) :-) :-) A ráda, když mě to někam stále posouvá je to fajn :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáte ještě náhodou někdo nápad jak udělat z dokumentu jpg??? :-) :-) Bych to chtěla udělat snadno a nejde to :-| :-| ]-( ]-( Budu muset asi tisknout a fotit... :-S :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?