Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@aimirin O kapele jsi mluvila od začátku, že bys jí chtěla, to by byla škoda o ni přijít. No a co usmlouvat kapelu do 22 h, kdy začíná noční klid, a od 22 h nějakého Dj? :-) Jj, taky se kolikrát potřebuju obhájit sama před sebou (chlebíček bych si neměla dávat - no, ale já teď zažila to a tamto - to si ho zasloužím!!! :-D ). Jo, pozvu ho! Ještě že je z Ostravy, to aspoň půjde bez ženy, kdyby šel s ní, nemám je kam usadit!!! :-D :-D A protože se zběžně zná se Štěpánovým šéfem, budou sedět spolu. Šéfík je hlavně skvělý společník, takže se nebojím, že by se nezačlenil... :-) Násilím to opravdu nemá cenu - budete to mít sice komornější, ale zase s lidmi, na kterých Vám záleží. Ne jen někoho do počtu... A třeba časem sama "kápneš" na někoho, koho bys tam chtěla mít. Člověk nikdy neví :-) Já bych stejdy pozvala, jestliže spolu dobře vycházíte. Pokud ne a měli by tam být jen proto, že je to rodina, vykašlala bych se na to. Já mám o 13 let staršího bratránka, ale nějak se spolu nebavíme, takže mohou přijít na obřad, případně se objevit po rautu - jen na "kalbičku" (což nepředpokládám, že se ženou přijdou), ale na raut je nezvu - zas tak spolu nevycházíme a byli by to zase čtyři lidi na víc (on, žena, nevlastní syn a dcera) - viděla jsem je naposled snad na jejich svatbě (a to nás na hostinu taky nezvali), což je tak sedm let zpátky. Teta bude možná naštvaná, obzvlášť když zvu jejího druhého syna, ale s tím jsem vyrůstala, je o tři roky starší a hodně jsme spolu toho zažili. Krom toho zná mé přátele. Není to žádný svatoušek (je to ten, co denně kouří gram marihuany a shůry mu nebylo zrovna dáno), ale prostě je to můj společník od raného dětství, takže... Ať si mě teta zdrbne, jak chce - udělá to tak jako tak, protože to nebude "normální" svatba... :-)
Odpovědět
@punk tak to my se tam dostanem bohužel jen 1x ročně. Můj strejda tam jezdí do lázní, tak vždycky za nim jedeme a obědváme právě v Šupině. Taky to tam vždycky objednává tak den dva dopředu. Pokaždý je tam šíleně plno. Navíc tam jezdíme většinou v letních měsících, takže v tom největším návalu. Teda ale 60 lidí! To je i na statek dost, to se nedivim, že tam byli jak sardinky :-D
Odpovědět
@hannnahs No, to já taky ne :-) Vůbec nechápu, jak se tam vešlo tolik lidí! :-) Tak já se teď dozvěděla, že přes zimu se tam porouchala voda, teď je tam nějaký opravář a v pondělí dá ségra vědět, zda tam pojedeme, nebo zda to o týden, dva posneme. Mně by to bylo fuk - koupila bych balenou a zuby a obličej si myla v ní, od soboty do pondělí bych to vydržela, ale ségra má čtyřletou dceru, minule nám skočila do rybníčka (miluje vodu) a vyválela se v bahně, s ní to bez funkční koupelny s pračkou nejde ;-)
Odpovědět
@punk Právě, hudba je pro mě hodně důležitá a je to ostatně hudební hotel :-) Tohle mě taky napadlo - kapela a pak DJ.....akorát do půlnoci asi bude muset skončit oboje. Myslela jsem, že i my budeme muset vypadnout, ale nemusíme, prostě se jen ztiší hudba...to asi ještě nějak projednáme... Oni navrhují, že by kapela byla v salonku, ale ten je moc hezký, chtěla bych ho využít na jídlo....no uvidím. S tím bratrancem ti rozumím...nechápu, proč tohle lidi nechápou a urážej se,...pozváka na žádnou akci přece není povinnost a je jasný, že tam chceš mít hlavně ty, co jsou ti opravdu blízcí. S těmi strejdy se to má tak, že jsou oba moc hodní, pomáhají mi a mají mě rádi a já je. Jeden z nich je takový hlučnější, což je teda dobrý do hospody, do takovýho hotelu méně. Ale jejichd ěti nemám ráda a nevycházím s nima, Nechci je ale urazit, že děti nepozvu, navíc táta tvrdí, že bez dětí by ani nešli. Jejich děti HODNĚ nemusím (sestřenka třeba řekla o Lubošovi, že je kretén apod.)
Odpovědět
@aimirin Je pravda, že se to tam hodně rozlíhá, tak se tomu ani nedivím :-|
Odpovědět
@aimirin Jj, o těch dětech si psala - bratránek hulič a zloděj, sestřenka rozmazlená a zřejmě závistivá. A myslíš, že by to strejdové nepochopili? Když si s každým zvlášť sedneš a vysvětlíš jim své důvody (i když třeba trochu pozměněné, abys je neranila - namísto "Nechci tam Lucku, protože o Lubošovi řekla, že je kretén" a "Nechci tam Láďu, protože je budižkničemu, příživník a zloděj", říct: "Budu moc ráda, když přijdeš s tetou, ačkoli je fakt, že bohužel nebude místo pro Lucku x Láďu - je to skvělá/ý holka/kluk a já jí/ho mam moc ráda, ale ani Luboš nezve sestřenky a bratrance, jen tety a strejdy, proto by mi nepřišlo z morálního hlediska správné, abych já tam měla i tyto rodinné příslušníky. Krom toho je hostina ve čtyřhvězdičkovém hotelu, to vyjde poměrně draho, a kdybychom zvali i sestřenky a bratrance, nevyšli bychom s rozpočtem" případně dodat, kdyby ti nabídli zvýšení rozpočtu, aby tam mohli jejich děti být "Ne, strejdo, to opravdu nemůžu přijmout, udělal jsi toho pro mně TOLIK, tohle už ne. Děkuju, moc to pro mě znamená, ale prostě to nejde... věřím, že to chápeš, ale opravdu NE!" :-) )
Odpovědět
@xpila jo dovedu si to představit, je to hodně otevřený prostor :-) naštěstí aspoň v tom salonku by to šlo jakkoliv :-) Věřím že i klidnější kapela :-)
Odpovědět
@punk :-D dobře napsáno, tak nějak to sumíruji v hlavě, to víš že jim neřeknu "jděte se s těma vašima fakanama vycpat" :-D Ono o strejdy asi nejde, ale jeden strejda má takovou tetu, která si holt umí dupnout a kdeco ji urazí, takže když ona bez dětí nepůjde, tak víš co...on taky ne. Ale to je jeho věc, jako moje věc je pozvat si koho chce a jejich věc, zda teda přijdou nebo ne... Navíc teda sestřenka má 22 let a dokonce bydlí sama a bratranec se k samostatnému bydlení sice asi nedokope, ale je mu jen o rok méně...Jakože dospělí lidi, samostatná jednotka...:-D no ještě uvidím jak to bude, teď hlavně termín a domluvit víc tu Arii a pak bych si klidně tak na půl roku mohka od svatby dát pokoj (jasně že to nevydržím :-D) A co ty polštářky, kolik si jich nakonec vlastně koupila? A tedy v tom krému? Asi budu na ebay kupovat knihu..musím mít paypal, že?:-)
Odpovědět
@aimirin Tam by to myslím mohlo být ok :-)
Odpovědět
Ahojte, tak doufám, že já a přítelkyně stihneme termín buď letos a nebo příští rok. Registroval jsem se já, abych si všechno nastudoval a nebyl "mimo". Podle toho, jak to tu čtu, tak když jsem s přítelkyní už 10 let, tak je nejvyšší čas se vzít, nebo ne?
Odpovědět
@aimirin Polštářky jsem se rozhodla pořešit, až přijdou ubrousky - aby to bylo ve stejném odstínu. Jinak jeden az Kč 99,-- + Kč 49,-- výplň. Chci čtyři šedé, čtyři červené, čtyři krémové (jako budou ubrousky) a čtyři béžové. :-) Jasně - nejsou to děti, takže by se na ně neměli rodiče dívat jako na děti... Uvidíš, jak se k tomu teta postaví! :-) A když s tím bude mít problém - její záležitost. NO, to doufám, že si půl rok pausu nedáš - bys mi tu chyběla!!! :-) Mluvily jsem tady o tom dnes s @stastnanevesta, že se snad toho vypisování termínů nedočkáme! Už aby to bylo...
Odpovědět
@petaci Tak to záleží na vás, jestli se na to s přítelkyní cítíte, nebo si dáváte načas :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@petaci Ty jo - kluk! Jsi tu jeden z mála (na této diskusi jediný), tak snad ti z nás nešibne :-D Jinak gratuluju k tomuto kroku a za sebe myslím, že je opravdu na čase :-) Jaké máte představy a plány? A odkud jste?
Odpovědět
@punk Fakt dobrá reakce, že u je kluk :-D :-D :-D
Odpovědět
No jo kluk. Fakt jsem tu jediný? No aspoň že jsem v něčem první. Snažím se fakt pobrat nějaké informace o přípravě na svatbu, na samotný den "D" a dny následující. Čím víc si o tom čtu, tím větší v tom začínám mít zmatek. Nerad bych něco podcenil, na něco zapomněl. Ale holky, dejte mi čas, jsem registrovaný necelou hodinu. Jinak jsme z Brna. Plány? Jsme spolu 10 let, bydlíme spolu 4 roky. To je už fakt na čase, abychom do toho šli. ne?
Odpovědět
@xpila :-)
Odpovědět
@petaci Na portálu ne, ale v této diskusi (nemýlím-li se) jediný... :-) Myslela jsem spíš, jaké máte plány na svatbu - zda chcete tradiční, něco nezvyklého nebo kombinaci...? :-) A třeba představu o místě a tak... :) Určitě jsme rády, že tu je taky mužský element, jen si nejsem jistá, zda to s námi vydržíš - přeci jen tolik ženských na jednoho chlapa :-D :-D Pokud bys chtěl nějaké rady, tipy a triky, tak se neboj zeptat. A nemýlím-li se, tak @stastnanevesta a @cibetka_veronika jsou z Brna a okolí, tak kdyžtak oslov přímo je, případně se inspiruj u nich v albíčkách :-)
Odpovědět
@petaci Tak to už je opravdu načase (teda z mého pohledu), ale nikde přece není dáno, kdy se musíte brát ;-) A přítelkyně o tom ví, že ses registroval? :-)
Odpovědět
Xpila: Jen jsem ji to naznačil. Už šla do hajan :-). Zítra ji to to o té registraci sdělím. Měli bychom se domluvit na společných krocích, co a jak........mezí tím to nastuduji.
Odpovědět
Punk: S tím, jakou bychom chtěli svatbu, no, spíše bychom volili kombinaci mezi něčím tradičním a něčím méně tradičním. Podle toho jak jsme se o tom bavili, zřejmě obřad by byl tradiční, ale hostina by byla už ne tak tradiční, jako by se očekávalo. Jakmile budu mít konkrétní dotaz, tak se určitě zeptám. No a nebojte se, určitě s Váma tady vydržím.
Odpovědět
Profilova fotka
@petci ahoj a vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petaci vitej mezi nama a hezke planovani ;-) Jinak byla jsem vcera na "svatebnim dnu" u nas v obchodnim dome Cepkov,no byla to bida. Zacalo to v 10,my prijeli ve 12 krom ucesani a namalovani 4 holek se nic nedelo,prehlidka byla az ve 14 a to ja musela byt uz jinde,jinak tam byla jen jedna firma co to oraanizovala a pujcuje saty. Jo a měli tam 4 ruzne svatebni kytice,jedna byla podobna te me a drah rekl ze se mu nelibi,tak sem z toho taka prejeta,ja myslala,ze mam vybranou krasnou kytici :-( =-) Jinak vidim,ze ste s tim pohly,tos budu muset docitat...ale az vecer dneska jedeme na zviratka do zoo a ja budu "oplakavat" nase prvni misto na svatbu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin @latulipe @punk naprosto souhlasim,panove jsou vetsi drbny nez my a myslite si,ze se nebavi o sexu ci tak? ale bavi,kdyz vi,ze je zenka neslysi...ja kdyz chodim s klukama na pivko,tak oni ty si nasa ty se nepocitas a uz jedou...ale je fakt,ze nekteri opravdu prekvapuji,tak jak sem slysela treba kamarada mluvit o sve pritelkyni...bylo mi az lito ze to neslysi i ona...jinak sportovni debaty jsou u nas taky a bida..drahy fandi sabres-hokej a vubec oni jsou hokejova rodina...jako nejcastejsi rozhovor:on/dnes se divame ja/na co? on/hraji sabres ja/kdy? on/v jednu rano ja/si delas srandu...hlavne si vypni zvuknu at me nebudis :-D Jo a zapomnela sem ke vcerejsimu svatebnimu dnu dodat jednu pozitivni vec,potkala sem tam holku z beremka tak sme aspon hodku pokecaly live :-D :-D :-D :-D moooc prijemne potkat nekoho zive :-)
Odpovědět
@punk A kdy ti vlastně pětka vypisuje termíny? Ty polštářky jsou v krásné kombinaci, bude to tam ladit!:-) No já jdu za termínem dnes, tak jsem zvědavá :-))) @petaci Teda, gratuluji ! A jsem ráda, že k nám zavítal i nějaký chlap :-)
Odpovědět
@xpila a neví prosím ještě, jak by se to dalo s tou kapelou pořešit jinak? Nebo mám teda kapelu strčit do salonku a mít kulaté stoly v atriu? Co je podle tebe lepší? Mně se ten salonek na jídlo moc líbí! Na taneční parket si to nedovedu představit. Ale zase na jídlo je ten salonek asi spíš pro nějaké méně formální skupiny, viď? Jak tam místo židlí slouží i gauče a tak? To je možná na svatbu vhodnější ten kulatý stůl?
Odpovědět
@petrajavor No, u nás je to hokej a politika. Takže jsme celou středu sledovali kauzu Víta Bárty a včera pro změnu hokej... :-p A já chtěl koukat na Zlatý prach... Už se těším, až budeme mít dvě televize! ;-) JInak větičku "vypni zvuk" taky používám, ale on když zařve "góóóóól", tak jsem stejně hned vzhůru a v šoku, co se děje! :-D @petaci Tak to jsem zvědavá! :-) @aimirin Jak dneska? Vždyť je neděle! :-) Nebo vy máte sraz s reverendem? Doufám, že taky 1. listopadu, musím tam zavolat a zeptat se, ale v pátek jsem už na to neměla sílu... Štěpula teď dočte vyjádření Bárty a Kočí a půjdeme na ten Petřín. Doufám, že si mezi tím nebude chtít dát šlofíčka (po vzoru kocoura z Červeného trpaslíka totiž tvrdí, že si musí přes den dát několik šlofíčků, aby měl dost síly na hlavní spánek dne! :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@petaci Ale ahojka, vítám tě, milé překvapení, trochu toho testosteronu do našich debat neuškodí :-D :-D :-D Alespoň uvidíme, jak se na některé věci dívají ti z Marsu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor To je fajn,žes potkala někoho odsud live :-) Já včera byla na úžasném koncertě jednoho skvělého irského muzikanta, nemělo to chybu,o jednoho irského kamaráda navíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dočetla co mi včera večer uniklo, tak pokud jde o rozhovory opačného pohlaví, musím sopuhlasit se všemi, jelikož jsem většinou sama holka, mezi 5 -7 chlapama(jelikož za tu dobu co jsem s drahou polovičkou, se stihli všichni ostatní rozejít) na sedánku v hospůdce, tak můžu zodpovědně říct jsou to DRBNY!!! :-D :-D :-D A opravdu kolikrát horší než my :-p :-p Nejenom, že probírají toho, co zrovna nedorazil, tak začnou hovor klasicky o motorkách, jak už se těší na srazy, pak pokrračuje debata o sto let starých story co tam zažili, kde se dobře "pobavili"a ožrali, pak téma sklouzne k tomu, jak kdo měl nebo má strašnou "starou" a to si opravdu vyslechnu věci a pak to nějak končí u hovoru o vojně, zbraních, letadýlkách, tancích(jako těch s pásama) :-| :-| :-| Takže pro mě opravdu výživné a záživné sousto...Já se přidávám do hovoru pouze ve fázi pomluv starých, kdy se snažím obhájit dámy naše barvy...ale je to litý boj proti přesile naštvaných, nebo opuštěných chlapů a je to fakt fuška ]-( ]-( ]-( ]-( Někdy už je to skoro remíza :-D :-D :-D :-D Jo a ještě teda sport a Comeback a posledně kritizovali myslím zadek (velký) té Ivušky z Comebacku...Co k tomu dodat....Asi NO COMENT :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@petaci taky tě tu vítám! :-) asi si opravdu jediný kluk v téhle diskuzi, takže přeju pevné nervy s takovou horou ženskejch :-D ale je to určitě dobře, aspoň tu fakt bude pohled z druhé strany ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?