Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @punk emoticon dobře napsáno, tak nějak to sumíruji v hlavě, to víš že jim neřeknu "jděte se s těma vašima fakanama vycpat" emoticon Ono o strejdy asi nejde, ale jeden strejda má takovou tetu, která si holt umí dupnout a kdeco ji urazí, takže když ona bez dětí nepůjde, tak víš co...on taky ne. Ale to je jeho věc, jako moje věc je pozvat si koho chce a jejich věc, zda teda přijdou nebo ne...

Navíc teda sestřenka má 22 let a dokonce bydlí sama a bratranec se k samostatnému bydlení sice asi nedokope, ale je mu jen o rok méně...Jakože dospělí lidi, samostatná jednotka...emoticon no ještě uvidím jak to bude, teď hlavně termín a domluvit víc tu Arii a pak bych si klidně tak na půl roku mohka od svatby dát pokoj (jasně že to nevydržím emoticon)

A co ty polštářky, kolik si jich nakonec vlastně koupila? A tedy v tom krému? Asi budu na ebay kupovat knihu..musím mít paypal, že?emoticon
9. dub 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 @aimirin Tam by to myslím mohlo být ok emoticon
9. dub 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petaci
Registroval se 9. dubna 2011 na beremese.cz. Přidal 4 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
petaci
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojte, tak doufám, že já a přítelkyně stihneme termín buď letos a nebo příští rok. Registroval jsem se já, abych si všechno nastudoval a nebyl "mimo". Podle toho, jak to tu čtu, tak když jsem s přítelkyní už 10 let, tak je nejvyšší čas se vzít, nebo ne?
9. dub 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
 @aimirin Polštářky jsem se rozhodla pořešit, až přijdou ubrousky - aby to bylo ve stejném odstínu. Jinak jeden az Kč 99,-- + Kč 49,-- výplň. Chci čtyři šedé, čtyři červené, čtyři krémové (jako budou ubrousky) a čtyři béžové. emoticon

Jasně - nejsou to děti, takže by se na ně neměli rodiče dívat jako na děti... Uvidíš, jak se k tomu teta postaví! emoticon A když s tím bude mít problém - její záležitost.

NO, to doufám, že si půl rok pausu nedáš - bys mi tu chyběla!!! emoticon

Mluvily jsem tady o tom dnes s @stastnanevesta, že se snad toho vypisování termínů nedočkáme! Už aby to bylo...
9. dub 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @petaci Tak to záleží na vás, jestli se na to s přítelkyní cítíte, nebo si dáváte načas emoticon
9. dub 2011 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @petaci Ty jo - kluk! Jsi tu jeden z mála (na této diskusi jediný), tak snad ti z nás nešibne emoticon Jinak gratuluju k tomuto kroku a za sebe myslím, že je opravdu na čase emoticon Jaké máte představy a plány? A odkud jste?
9. dub 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @punk Fakt dobrá reakce, že u je kluk emoticon emoticon emoticon
9. dub 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petaci
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
petaci
  • Neví, kdy bude svatba
 No jo kluk. Fakt jsem tu jediný? No aspoň že jsem v něčem první. Snažím se fakt pobrat nějaké informace o přípravě na svatbu, na samotný den "D" a dny následující. Čím víc si o tom čtu, tím větší v tom začínám mít zmatek. Nerad bych něco podcenil, na něco zapomněl. Ale holky, dejte mi čas, jsem registrovaný necelou hodinu. Jinak jsme z Brna. Plány? Jsme spolu 10 let, bydlíme spolu 4 roky. To je už fakt na čase, abychom do toho šli. ne?
9. dub 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @xpila emoticon
9. dub 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @petaci Na portálu ne, ale v této diskusi (nemýlím-li se) jediný... emoticon

Myslela jsem spíš, jaké máte plány na svatbu - zda chcete tradiční, něco nezvyklého nebo kombinaci...? emoticon A třeba představu o místě a tak... emoticon

Určitě jsme rády, že tu je taky mužský element, jen si nejsem jistá, zda to s námi vydržíš - přeci jen tolik ženských na jednoho chlapa emoticon emoticon Pokud bys chtěl nějaké rady, tipy a triky, tak se neboj zeptat. A nemýlím-li se, tak @stastnanevesta a @cibetka_veronika jsou z Brna a okolí, tak kdyžtak oslov přímo je, případně se inspiruj u nich v albíčkách emoticon
9. dub 2011 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @petaci Tak to už je opravdu načase (teda z mého pohledu), ale nikde přece není dáno, kdy se musíte brát emoticon A přítelkyně o tom ví, že ses registroval? emoticon
9. dub 2011 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petaci
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
petaci
  • Neví, kdy bude svatba
 Xpila: Jen jsem ji to naznačil. Už šla do hajan emoticon. Zítra ji to to o té registraci sdělím. Měli bychom se domluvit na společných krocích, co a jak........mezí tím to nastuduji.
9. dub 2011 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petaci
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
petaci
  • Neví, kdy bude svatba
 Punk: S tím, jakou bychom chtěli svatbu, no, spíše bychom volili kombinaci mezi něčím tradičním a něčím méně tradičním. Podle toho jak jsme se o tom bavili, zřejmě obřad by byl tradiční, ale hostina by byla už ne tak tradiční, jako by se očekávalo. Jakmile budu mít konkrétní dotaz, tak se určitě zeptám.
No a nebojte se, určitě s Váma tady vydržím.
9. dub 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @petci ahoj a vítej emoticon
10. dub 2011 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @petaci vitej mezi nama a hezke planovani emoticon

Jinak byla jsem vcera na "svatebnim dnu" u nas v obchodnim dome Cepkov,no byla to bida. Zacalo to v 10,my prijeli ve 12 krom ucesani a namalovani 4 holek se nic nedelo,prehlidka byla az ve 14 a to ja musela byt uz jinde,jinak tam byla jen jedna firma co to oraanizovala a pujcuje saty. Jo a měli tam 4 ruzne svatebni kytice,jedna byla podobna te me a drah rekl ze se mu nelibi,tak sem z toho taka prejeta,ja myslala,ze mam vybranou krasnou kytici emoticon emoticon Jinak vidim,ze ste s tim pohly,tos budu muset docitat...ale az vecer dneska jedeme na zviratka do zoo a ja budu "oplakavat" nase prvni misto na svatbu emoticon
10. dub 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin @latulipe @punk naprosto souhlasim,panove jsou vetsi drbny nez my a myslite si,ze se nebavi o sexu ci tak? ale bavi,kdyz vi,ze je zenka neslysi...ja kdyz chodim s klukama na pivko,tak oni ty si nasa ty se nepocitas a uz jedou...ale je fakt,ze nekteri opravdu prekvapuji,tak jak sem slysela treba kamarada mluvit o sve pritelkyni...bylo mi az lito ze to neslysi i ona...jinak sportovni debaty jsou u nas taky a bida..drahy fandi sabres-hokej a vubec oni jsou hokejova rodina...jako nejcastejsi rozhovor:on/dnes se divame ja/na co? on/hraji sabres ja/kdy? on/v jednu rano ja/si delas srandu...hlavne si vypni zvuknu at me nebudis emoticon

Jo a zapomnela sem ke vcerejsimu svatebnimu dnu dodat jednu pozitivni vec,potkala sem tam holku z beremka tak sme aspon hodku pokecaly live emoticon emoticon emoticon emoticon moooc prijemne potkat nekoho zive emoticon
10. dub 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk A kdy ti vlastně pětka vypisuje termíny? Ty polštářky jsou v krásné kombinaci, bude to tam ladit!emoticon

No já jdu za termínem dnes, tak jsem zvědavá emoticon))
@petaci Teda, gratuluji ! A jsem ráda, že k nám zavítal i nějaký chlap emoticon
10. dub 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @xpila a neví prosím ještě, jak by se to dalo s tou kapelou pořešit jinak? Nebo mám teda kapelu strčit do salonku a mít kulaté stoly v atriu? Co je podle tebe lepší? Mně se ten salonek na jídlo moc líbí! Na taneční parket si to nedovedu představit.

Ale zase na jídlo je ten salonek asi spíš pro nějaké méně formální skupiny, viď? Jak tam místo židlí slouží i gauče a tak? To je možná na svatbu vhodnější ten kulatý stůl?
10. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @petrajavor No, u nás je to hokej a politika. Takže jsme celou středu sledovali kauzu Víta Bárty a včera pro změnu hokej... emoticon A já chtěl koukat na Zlatý prach... Už se těším, až budeme mít dvě televize! emoticon JInak větičku "vypni zvuk" taky používám, ale on když zařve "góóóóól", tak jsem stejně hned vzhůru a v šoku, co se děje! emoticon

@petaci Tak to jsem zvědavá! emoticon

@aimirin Jak dneska? Vždyť je neděle! emoticon Nebo vy máte sraz s reverendem? Doufám, že taky 1. listopadu, musím tam zavolat a zeptat se, ale v pátek jsem už na to neměla sílu... Štěpula teď dočte vyjádření Bárty a Kočí a půjdeme na ten Petřín. Doufám, že si mezi tím nebude chtít dát šlofíčka (po vzoru kocoura z Červeného trpaslíka totiž tvrdí, že si musí přes den dát několik šlofíčků, aby měl dost síly na hlavní spánek dne! emoticon )
10. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
 @petaci Ale ahojka, vítám tě, milé překvapení, trochu toho testosteronu do našich debat neuškodí emoticon emoticon emoticon Alespoň uvidíme, jak se na některé věci dívají ti z Marsu emoticon emoticon emoticon
10. dub 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @petrajavor To je fajn,žes potkala někoho odsud live emoticon Já včera byla na úžasném koncertě jednoho skvělého irského muzikanta, nemělo to chybu,o jednoho irského kamaráda navíc emoticon
10. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 Tak jsem dočetla co mi včera večer uniklo, tak pokud jde o rozhovory opačného pohlaví, musím sopuhlasit se všemi, jelikož jsem většinou sama holka, mezi 5 -7 chlapama(jelikož za tu dobu co jsem s drahou polovičkou, se stihli všichni ostatní rozejít) na sedánku v hospůdce, tak můžu zodpovědně říct jsou to DRBNY!!! emoticon emoticon emoticon A opravdu kolikrát horší než my emoticon emoticon Nejenom, že probírají toho, co zrovna nedorazil, tak začnou hovor klasicky o motorkách, jak už se těší na srazy, pak pokrračuje debata o sto let starých story co tam zažili, kde se dobře "pobavili"a ožrali, pak téma sklouzne k tomu, jak kdo měl nebo má strašnou "starou" a to si opravdu vyslechnu věci a pak to nějak končí u hovoru o vojně, zbraních, letadýlkách, tancích(jako těch s pásama) emoticon emoticon emoticon Takže pro mě opravdu výživné a záživné sousto...Já se přidávám do hovoru pouze ve fázi pomluv starých, kdy se snažím obhájit dámy naše barvy...ale je to litý boj proti přesile naštvaných, nebo opuštěných chlapů a je to fakt fuška emoticon emoticon emoticon emoticon Někdy už je to skoro remíza emoticon emoticon emoticon emoticon Jo a ještě teda sport a Comeback a posledně kritizovali myslím zadek (velký) té Ivušky z Comebacku...Co k tomu dodat....Asi NO COMENT emoticon emoticon emoticon emoticon
10. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @petaci taky tě tu vítám! emoticon asi si opravdu jediný kluk v téhle diskuzi, takže přeju pevné nervy s takovou horou ženskejch emoticon ale je to určitě dobře, aspoň tu fakt bude pohled z druhé strany emoticon
10. dub 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @stastnanevesta skvělý irský muzikant??? Jak se jmenuje a jaký žánr hudby?? Smím- li se vložit do debaty emoticon
10. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @hannnahs Ahojky, Tak jaký bude nedělní oběd??? emoticon emoticon emoticon Musím dnes napsat do salónu, aby mi konečně poslali tu reálnou fotku šatů, abych věděla, jestli má smysl tam vůbec takovou dálku jezdit...Nějak mě začíná opouštět elán...Datum potvrdí až v září...co když mi ty šaty nebudou slušet...už jsem se rozhodla fakt jít do té černo-bílé...Mě se to mega moc líbí....uvidíme co na to drahý, ale myslím, že bude spokojený... emoticon emoticon emoticon Design prstýnků jsme taky ještě nevybrali (nebo lépe řečeno se neshodli), jediné z čeho mám radost, tak jsem sama napsala ve verších poděkování rodičům...když to čtu dostanu se ke 4 verši a mám slzy v očích....už se ti taky stalo, že dojmeš sama sebe??? Směšné a infantilní.... emoticon emoticon emoticon Asi se mi bouří hormony či co emoticon emoticon
10. dub 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @olinkak Jasně,že se smíš vložit emoticon jmenuje se Tiger Cooke a hraje folk smíšený s trochou jazzu a soulu,hodně zajímavý emoticon
10. dub 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @stastnanevesta Tak to zní hodně dobře jazz můžu, tak to musel být super zážitek emoticon emoticon Pro tohle mám slabost...znáš to když ti z hudby stojí chlupy i tam kde je nemáš a mráz ti běhá po zádech...tak to se mnou dělá jazz...Srdcová záležitost...Jo a trochu jiný soudek a to mě taky dostalo Pink floyd a ta písnička přeji si, abys tu byla...nádera..mráz po zádech atd. Jo co hudba umí s člověkem udělat emoticon emoticon emoticon
10. dub 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 Jo a může mi někdo poradit, jak sem jde vložit textový dokument bez toho abych to musela nafotit??? Bych se s váma ráda podělila o to mé poděkování, třeba to někoho inspiruje.... emoticon
10. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @olinkak no už mi chytá hlad emoticon dneska bude česnečka a hovězí na houbách emoticon ňam emoticon Já vim, je to boj s větrnými mlýny.. emoticon ale ještě to nevzdávej, však ono to bude stát za to ještě emoticon I když by ti třebas tvoje vysněné šaty neseděly, tak určo najdeš nějaké, které budou naprosto bezkonkurenční! emoticon Já se taky obávám, že ty moje vysněné na mně budou vypadat hrozně, ale tak co se dá dělat... stane se. Tak holt vyberu jiné emoticon
Ta černo bílá kombinace je nádherná. Já jí mám teda ráda v reálu, nevím, jak na svatbě, to by asi neprošlo přes mou drahou polovičku emoticon páč jsme chtěli nějakou veselejší barvičku emoticon
No já se dojímám zase nad videem, teda sice jsem ho sama netočila, ale je tak krásně udělané, že je to nádhera.. a když si představim, že bysme takové taky mohli mít.. no co ti budu povídat emoticon taky sem cíťa emoticon
10. dub 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @hannnahs Mňam mňa, dáváš do česnečky i strouhaný sýr a nahoru opečené krutonky??? emoticon emoticon emoticon Už se mi sbíhají sliny emoticon emoticon My máme doma čerstvě chyceného amura(tatínek ho ulovil, je rybář) a bude pečený s opékačkama a tatarkou...Taťka to vždycky umí báječně okořenit, že je to kulinářský zážitek pro všechny chuťové buňky...Minulý týden jsme měli první jarní čerstvé líny...to bylo žůžo... emoticon emoticon emoticon Ale já budu mít oběd až na večeři, bo končím až v 18h emoticon emoticon emoticon Vzdát to ještě sice nechci, ale prostě kéž by alespoň klaply ty šaty, pak by bylo všechno mnohem veselejší emoticon emoticon Nevěřím tomu, že najdu stejně super kombinované bílé s černou, aby mě to tak nadchlo jako tyhle... emoticon emoticon emoticon Prostě musí sednout !!!! emoticon emoticon
10. dub 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš