Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@stastnanevesta viď? Já nevim, ale přijde mi, že pak už to neni ani o těch novomanželích, že tam tak nějak "zaniknou". A taky beru svatbu jako něco pro nejbližší (jak rodinu, tak i kamarády). Nějak nevidim důvod mít tam lidi, který třebas vidim1x za uherskej rok...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs To mi povídej. chci mít na svatbě lidi,co mám nejradši
Odpovědět
@stastnanevesta tak tak, naprostej souhlas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jo stastna je,ja citim nefalsovanou zavist... :-D jinak satecky urcite najdes...o u nas sem internetova hlavne ja,ale muj to zvlada taky.... @cibetka_veronika jsem zvedava jak moc se budeme shodovat...
Odpovědět
@aimirin Podle mě by to fakt takhle mohlo být v pohodě ;-) @hannnahs Proč bez brýlí???
Odpovědět
@hannnahs U nás nakonec bude tak cca 30 lidí, takže nakonec svatba malá :-)) Nebo teda já beru tu střední tak od těch 40-50 no....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak já se jdu na vás podívat.Svatbu plánujeme na březen 2012,ale to vám má snoubenečka @petrajavor už určitě řekla. Občas se sem na vás přijdu podívat,snad to nevadí.
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr Tak vítáme :) další mužská síla v této diskuzi...začíná to být zajímavé :-D
Odpovědět
@xpila páč mám černé brýle, ty si brát nechci, mám i vrtané, ale se špatnými dioptriemi, takže bych musela předělat a navíc jsou i tak s modrýma nožičkama, takže taky nic moc :-| no a čočky nechci kvůli tomu, že pro mě by byly příšerně drahý a měla jsem problémy s očima, velká citlivost na cokoliv cizího, takže to ani nechci moc zkoušet. Bojím se, že bych do toho narvala spoustu peněz a stejně je nemohla mít.. @aimirin no já to taky spíš beru jako menší, nebo střední. Rozhodně to neni ani 150 lidí, ale ani jenom s pár lidičkama popřípadě jen se svědkama :-) @davidhamr vítej, nějak se nám tu začínají hromadit pánové, což je ale dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun to se uvidí :-)
Odpovědět
@hannnahs Ale zase dovedu si představit, že někdo zdá tolik lidí...ono kdybych se brala za deset let, tak bude mít pár mých příbuzných už manžely a děti a hned to skáče :-) Navíc kdybych byla extrémně společenská, tka mám třeba i 20 kámošů a tak... Ale jen s to představuju, my jsme v úplně jiný situaci :-)
Odpovědět
@aimirin no my jsme se tak nějak s přítelem doplnili :-) já mám fakt malilinkatou rodinku a on je z několika sourozenců, navíc jeho rodiče rozvedený, takže další rodiny do toho, už je i strejda a tak dále... Takže ode mně bude pár lidí z rodiny a od něj hafo.. :-D no a kamarádi. Já nevim, tak nějak časem sem zjistila, že přátelé, který jsou k tobě upřímný a třebas by tě nenechali ve štychu a tak dál, tak že těch je fakt jen pár... Takže ty určitě na svatbě chci mít :-) takže nám se to snad až tak nevyšplhá na nějaký nebeský číslo svatebčanů :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak ted to u nas doma vypada na boj o pc...drahy haja,tak je to ted moje :-D tak honem honem nejake novinky :-D
Odpovědět
@hannnahs u nás to samé, přítel je jedináček, jeho máma a táta taky....širší rodinu nemají, resp neznají. Já mám nějakour odinu na Moravě, ale nestýkáme se, naposledy jsem je viděla jako malá před deseti lety tak...a u některých ani nevím, kde je jim konec. Kamarádů máme taky pár, zato fakt dobrých.No a moje sestřenice a bratrance veskrze fakt nemusím, takže těma si svatbu kazit nehodlám. Ale 30 je pro mě fakt minimum, už takhle mám pocit, že je to nějak komorní, ale násilím ty lidi hledta nebudu. Jako že bych si stoupla na Václavák a rozdávala vstupenky na moji svatbu.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin s tim Vaclavakem je to dobrej nápad,kamoska to mela u nas na zamku Lesna (je to zamek v ZOO) dostala vic volnych vstupek nez mela pozvanych lidi,tak pozvala i par kamaradu ktere nechtela a pak je v zoo nechala :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@petrajavor Jé ten zámek znám, tam jsem byla :-) To je dobré s tou zoo :-)) Dneska jsem si povídala s tím reverendem a prý jednou oddával před pavilonem žiraf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to je dobrý :-D my dneska v te zoo byli bylo to super...krasne pocasi,no co vic si prat ;-)
Odpovědět
@hannnahs Hmm, tak to je blbý :-| Já naštěstí čočky snáším dobře, i když minule mi chtěla dát nějaké vymakanější a tenčí a ty jsem nesnesla, víc mi seděl starší typ, což ona vůbec nechápala :-D Holky nám to vychází cca 20 lidí na hostinu (pokud bude - a to je opravdu jen ta nejužší rodina) a jinak počítám tak 70, uvidíme, jak to nakonec dopadne :-) Každý totiž máme hodně svých kamarádů, ale de facto žádné společné, tak to pak celkem naskáče.
Odpovědět
@aimirin :-D :-D tak to sme na tom opravdu stejně. Já dokonce ani ty bratrance a sestřenice nemám :-) mám sice strejdu, ale ten je bez rodiny.. A Václavák taky zamítám :-D @xpila nj, co se dá dělat. Zas nemám až tak moc dioptrií - 1,5 a plus ještě 0,5 cylindru na každém oku. Sice hůř vidím, ale ještě mi to v běžném životě tak strašně nevadí... Každý mi přemlouval, ať ty čočky zkusím, že jsou na vyzkoušení zadara, ale zajímalo by mě, jak by to u těch cylindrů bylo možný, když má každý člověk jinou osu.. to bych fakt zadarmo žádný nedostala.. :-| Jinak ohledně kamarádů, to mi spíš máme ty společné, takže to ještě ten počet svatebčanů spadne :-)
Odpovědět
My máme taky společné, známe se totiž ze střední už :-)
Odpovědět
@aimirin To máte výhodu, my hlavně svoje kamarády navzájem moc nemusíme, každý máme naprosto rozdílný :-| @hannnahs S cylindrem to nevím, já bych sice nějaký měla mít, ale jen na brýlích, u čoček se tak malý nedělá, takže to je ok.
Odpovědět
@xpila z toho si nic nedělej.. já zas nemusím přítelovu kamarádku, která má jit dokonce za svědka.. takže to snad nějak přežiju, pokud nebude nějakej trapas.. Aha, tak to je spíš problém pro mě.. Já totiž na starých brýlích tu půlku cylindru nemám, a můžu ti říct, že když jsem přecházela na nové, tak mi bylo tak špatně a tak se mi motala hlava, že se mi chtělo až zvracet. Teď už jsem si zvykla na ty nové (asi po týdnu, dvou) a když si vezmu ty staré brýle bez cylindru na tom jednom oku, tak je mi zas blbě. Takže kdybych dostala takovéto čočky, tak bych asi svatebčany pozvracela :-S takže tímto je asi moje dilema zda čočky / brýle /nic definitivně vyřešeno... :-N
Odpovědět
@aimirin My byli až do sedmi venku, pak jsem vařila... Rozhodli jsme se, že bychom to chtěli u toho letohrádku - ta vyhlídka je sice nádherná, ale špatně by se tam lidi dostávali (i když od lanovky to není daleko, ale je to nepohodlné přes tu hladovou zeď :-( ). Letohrádek mě nadchnul a Štěpána snad ještě víc! :-) No, my se dohodli na tom, že když bude matrika dělat "vlny", tak jdeme do Unitářů. Kdy myslíš, že bych na tu matriku měla tak zajít, abych zjistila, jak jsou v tomhle na tom? (Ve flexibilitě a tak.) Každopádně řeknou-li, že to není vhodné místo, zeptám se jich, proč se do toho investovalo tedy 96 mil korun a je tam museum, pokud to nemá být tedy reprezentativní?!! A taky jim pošlu dost ostrý dopis - stížnost :-)
Odpovědět
@olinkak Ní zač... :)
Odpovědět
@olinkak My byli včera celý den doma :-( Tak jsme si to dneska vynahradili :-) Tady hrozně fučelo, ale v centru bylo krásně... :-)
Odpovědět
@hannnahs Já uvidím, jak se na to budou tvářit, ale tak rautíky tam pořádají poměrně často, mohlo by se jim to hodit. A když už pravidelně perou barmanům a servírkám uniformy (nebo jak se tomu v téhle branži říká :-) ), mohli by k tomu po akci hodit i ubrousky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr Ahoj,vítám tě,je hezké,že se nám tu sešel páreček :-)
Odpovědět
@punk no to jo, pěkně jsem se vztekala, na co se češu :-D My byli na té Matějské, šli hned na jakousi atrakci, co nás točila nohama vzhůru :-D Pak jsme usoudili, že stačilo, šli na řetízkáč a na zmrzku a domů :-D Jé ten letohrádek kinských vůbec nevím, že se nachází tam! Já ho znám jen dle fotek a docela dlouho jsem uvažovala, že tam budeme mít hostinu :-D Je to nádherná budova :-) To jste vybrali dobře! Zkus jít za nima hned, ať máš jasno...jestli je to vhodný místo nebo ne ti řeknou snad i teď :-) Jsou to prostě magoři :-p Úřednický kobyly. Já byla dnes u těch unitářů a bylo to moc fajn :-)
Odpovědět
@hannnahs Jo, to my taky měli hodně velké rozbroje kvůli mému kamarádovi, protože to je můj bývalý a jemu to hrozně vadilo a nemohl pochopit, že jsme byli kamarádi předtím, než jsme spolu chodili, tak proč bychom nemohli být i potom.. Ale už to snad pochopil :-) A ty teda chceš jít plně bez brýlí? @punk ta Císařská louka mě celkem udivuje, svatby tam jsou celkeme často! Taky jsem nad ní uvažovala, ale když jsme se tam byli jednou podívat, tak mě odradilo to zázemí (wc ve stavební buňce s pavoukama) :-S
Odpovědět
@aimirin Jo a na tvou otázku - s Vítem Bártou nemá společného nic, ale zajímá se o politiku, vedle práva je to jeho největší koníček, a dost se tou kausou baví... :-) (Rád by si ještě vystudoval politologii, ale říká, že si to nejspíš nechá až do důchodu... :-) Zatímco já budu chodit do práce, on si bude prý pěkně studovat - dobrák, že :-D )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?