Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak si teď nemůžu vybavit, ale nějaký konvertor se dá stáhnout.. nebo použít třeba Easy Capture, dá se stáhnout zadarmo, taky ofotíš obrazovku a ukládá se mi to jako jpg
Odpovědět
@hannnahs V restauraci mají právě jen papírové a já chci látkové, takže ty jsem koupila :-)
Odpovědět
@olinkak Tak to v Malování otevři, dej "uložit jako", vyplň název a pod tím vyber formát "jpg" :)
Odpovědět
@hannnahs Já tam mám i menší stolky, by tam pak byly jen příbory!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mně print screen nefunguje vůbec, takže to dělám takto :-)
Odpovědět
@punk aha, tak to pak jo. Já si právě myslím, že bych pak už ty látkové nevyužila, zvlášť v takovém množství, tak mi přijde zbytečné za to utrácet, i když vím, že bych je pak mohla prodat.. ale i tak.. :-) No na těch malých stolcích by to asi vypadalo zajímavě :-D by ani svatebčani nevěděli, kde jedna sada končí a druhá začíná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Sláva sláva, mám to v jpg, tak už to tady hodím do alba co už mám :-) :-) :-) Děkuji, velmi užitečné rady, určitě se mi to bude někdy do budoucna hodit :-) :-)
Odpovědět
@punk Já zrovna vařím nějakou rychlovku a půjdeme na Matějskou :-) Jo jo, byla jsme za reverendem a překecávám přítele, že nebudeme mít matriku...ale je čím dál smířlivější (rezignovanější :-D ) Docela to na tom setkání bylo fajn. Byla tam nějká slečna, co to chce mít na císařské louce (matrika Ph5) a moc tě nepotěším, ale prej jí to matrika neschválila pro nevhodné místo! Že prý venku nee :-pStrašný. Ale tak uvidíte, jak dopadnete :-) Venku je nádherně!! A co má přítel společného s VV?:-)
Odpovědět
@hannnahs U stolů vpředu by nebyl problém všechno to tam dát, tam jsou čtvercové, ale vzadu jsou kulaté a ty jsou celkem malé. :-) Když sedíš a popíjíš, tak je to v klidu, ale když jíš, tak je to trošku problém - oni tam totiž mají ty obří talíře, takže když je nás u toho stolu pět (na tolik lidí je i ten stůl udělaný, ovšem pro normální talíře), tak jíme čtyři a pátá až později... :-D Budou tam muset na mou svatbu dávat jen malé talíře! :-D :-D Já je prodám a možná že rovnou i jim (té restauraci); akce tam mají často a ubrousky jsou vybírané v návaznosti na její interiér. No a když né jim, tak buď tady nebo na Aukro... :-) ...i když počítám, že deset jich bude chtít máma... A dalších deset ségra... :)
Odpovědět
@olinkak Není zač :) Jdu ven, tak se pak mrknu! :-)
Odpovědět
@xpila fakt? Tak uvidím,díky za názor :-) Mně se líbí ten salonek jak je krásně nazdobený víš...že by to na jídlo bylo hezký. Ale nevím, zda zrovna na svatební :-) Pro kapelu mi to přijde malé, aby tam tančilo třicet lidí....ale třeba se vměstnáme, já si to tam nemohla moc prohlédnout! Je super, že tam s tím máš zkušenosti!
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Jsem to zvládla :-) :-) :-) Mám radost :-) :-) :-) Díky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cibetka_veronika Venku je tak nádherně a já musím být v práci...strašné :-( :-( :-( :-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( A až do večera.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ještě horší!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Závist ]-( ]-( ]-( Taky bych se šla provětrat... :-S :-S
Odpovědět
@punk no my jsme právě hodně malá rodina, takže že by si to někdo rozebral, to nehrozí :-D i když je fakt, že pár bych si jich mohla nechat, na nějaké oslavy atd.. Ale s tou restaurací to neni vůbec špatnej nápad! :-) To by mi vůbec nenapadlo, zkusit jim to prodat. Ta naše restauračka bude vcelku nově otevřená, v době naší svatby jí bude jeden rok, takže by to možná i uvítali :-)
Odpovědět
@olinkak však taky budeš mít čas jen pro sebe a dostaneš se někam na vzduch ;-) kdy máš nejbližší volno??? Já asi taky půjdu ven s hafanem, musím zkoušet chodit bez brýlí, abych si co nejvíc zvykla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk to jsme na tom uplne stejne... @stastnanevesta no my dneska byli spolu v zoo a ted relaxuju,drahy sel behat (z neho mam obcas deprese,taky bych mela cvicit) :-p :-D @olinkak s tema drbnama mas pravdu...jinak se mi libi jak mluvis o jidle,kdyz ti muze prit z vrchu a vy nemate spatneho kuchtika :-) jinak my mame grilovane klobasky dneska :-) Jinak saty urco najdes a padnou ;-) Dneska mi psala kamaradka a rusi svatbu co meli mit za rok v kvetnu,na zacatku roku budou tri :-) uprimne ji zavidim... Jinak tady muz inspiroval toho meho a drahy rikal,ze si udela svuj profil a sve album,jsem zvedava :-p :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor :-D O jídle nejen ráda mluvím, ale hlavně ho ráda jím....Jak říká můj, jsem víc žaludek než člověk...ikdyž při mé váze 55kg mi to málo kdo věří, spíš když mě vidí, kolik toho s prominutím "sežeru" tak se mě ptají kam to dávám:-D Jejda, tak to je mazec s tou tvou kamarádkou, ta musí být šťastná !!! :-D :-D No tak to tady budeš mít špióna, to si budeš muset dávat pozor na to co píšeš.... :-D :-D :-D :-D Můj nemá ani facebook on na to není :-D :-D Kéž bys s těma šatama měla pravdu :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak u nás to taky vypadá pěkně, ale docela fouká vítr a toho jsme si užili dost už v pátek.. spíš zůstaneme doma a zahrajeme si hru, Tikala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor to je rebelie :-D bylo by zajímavé zjistit, kdyby si ti naši založili alba, nakolik se naše představy o svatbě shodují
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Takovou hru neznám :-D Taky teď hraji hru, dělám, že dělám :-D :-D Už abych byla doma...Dám si buchtičku(co pekl tatínek) a k tomu čajík na dobrý spánek, a v 21h budu už spáti...Jsem si to teď shodnotila jako dobrý plán :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Já nevím,ale radši bych snad ani nechtěla vědět,co si ti naši o svatbě myslí :-D sice se s mým shodnem,ale oni si i tak myslí,že to my holky prožíváme víc :-) Jinak tady taky fouká,ale jinak je krásně.Byli jsme venku a chytla jsem nějakou reakci na pyl,tak jsme zase šli domů a už dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
ty budeš asi skřivan, co? brzy spát, končíš v kolik? hra je třeba tady: http://www.hrajeme.cz/Hrajeme/GameDet...
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Prosím tě neděs mě :-D :-D :-D :-D, bych určitě zjistila, že máme ještě víc nestejný vkus než jsem si vůbec dokázala představit:-D No a ještě kdyby se ti špióni přihlásili jako ženské, to by se teprve dozvěděli věcí...Myslím, že bude bezpečnější si pak psát na IP :-D :-D :-D :-D :-D ale pššššššt 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jj, já vždycky všechny brzy ráno budím a chodím spát se slepicema :-D :-D :-D , ale včera jsem udělala vyjímku a šla jsem s kámoškama na oslavu narozenin a přišla jsem kolem půl 3 jak vítěz(skoro jsem nepila, ráno vždy šoféruju), tak mám dnes těžký spánkový deficit:-D :-D :-D Ho budu dohánět ještě tak 2 dny |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta co se týče Petrových představ, vím jen, že nechce velkou svatbu. není zrovna extrovert. jinak moc konkrétní představy nemá, což se mu nedivím, já je ještě na konci minulého roku taky neměla :-D neříkám, že to plánování víc neprožíváme, hlavně mi jde o to, aby se pak na vlastní svatbě necítil jako ufon, tak s ním probírám, co jde. @olinkak to chápu, já jsem zas magor, co na spánku šetří, zírá do noci do knih a monitoru a pak se divím, že mě dostihne migréna. tak mě moc neláká procházka v tomhle větrném počasí, škoda. a dáváš si černý čaj, kávu?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika :-o :-o :-o :-o Kávu si dávám jen vyjímečně, černý čaj max. v zimě s rumem :-D :-D :-D :-D Spíš mám roibos, různou směs sypaných čajů..některé přímo od bylinkáře, na tohle jsem zase já magor :-D :-D S taťkou už máme nasbíraný podběl a kopřivu a sedmikrásky, a dělávám pampeliškový med...atd. Prostě babka bylinkářka hadra :-D Jo kávu piji většinou ajurvédskou-neobsahuje kofein a má stejné povrbuzující účinky...Se snažím kompenzovat jinak nezdravý životní styl :-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika My taky nechceme velkou svatbu,těch 40lidí nám bude úplně stačit Líbilo se mi,jak Jirka tuhle říkal,že by si klidně vyzkoušel obřad na zkoušku :-) Já jsem zase noční sova,která si přispí,když může
Odpovědět
Koukám, že nás tu většina plánuje takovou "středně" velkou svatbu :-) já mám na hostinu tak max 35. lidí, jen nejbližší rodinu a pak se to trošku rozroste, ale víc jak 60 nás stopro nebude. Nedovedu si vůbec představit, že bych dělala svatbu třeba pro 150 lidí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs To jsme na tom stejně,nesnáším svatby o 100 lidech
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?