Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@punk no to se mnou taky, a to se nemusim ani líčit :-D :-D :-D @olinkak svatá pravda! Já už jsem si taky zvykla. Když mi před asi 5 lety začaly bolet záda, tak jsem vážně uvažovala o zmenšení. Ale teď chodim na fyzioterapii a jsem naprosto spokojená. I když úplně dobrý to taky neni, ale za to si můžu sama, páč se sem tam zapomenu na cvičení :-)
Odpovědět
@punk :-D no tohle on bere jako součást pro něj nepochopitelného ženského světa, který mu prostě nikdy asi nedojde...ještě k tomu patří drbání s kámoškama o nejintimnějších věcech, svatby :-D, hadry, diety a tanec :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@punk jojo ja tady tem budu psat nebo 1.5. tam maji ukazkovej den i s klasickym menickem...jenze sem v rachote,zkusim si prehodit smenu,drahemu e to jedno,ten by si me vzal aj podmostem,jak mi rekl,je prece dulezite,ze budeme spolu az do smrti...krasne a romanticke,ale rada bych aby to misto i tu atmosku vyzarovalo a ne jit pod most :-D
Odpovědět
@hannnahs :-D O to víc si ho ale vážím, že si mě chce nechat na zbytek života x-)
Odpovědět
@aimirin Víš, jak byla ta reklama na Miňonky, jak tam ty dvě překladatelky se tam bavily o prádle? To je pro toho mýho naprosto nepochopitelný. Když jsem mu říkala, že o prádle se běžně bavím třeba s kolegyněmi, s kterými příliš nepřátelím, ale prostě si vyměníme rady a tipy, tak koukal jak sůva z nudlí - vůbec nechápal, že ta reklama je skutečně ze života! :-)
Odpovědět
@petrajavor Tak tomu rozumím - to snad chceme každá... :-) No tak držím palce, aby to vyšlo!!!
Odpovědět
@punk tak tak :-) to já si ho zase předcházím :-) občas ho překvapím něčím dobrým zvláštním k večeři (to je pro něj to nejlepší :-D ) a tak podobně :-) abych ho jenom nezlobila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Tak to jo, měsíc před je také dobrá alternativa, jenže já si chci tak nějak zadivočit předem, abych na svatbě si to vychutnávala o to víc :-D :-D :-D a tak nějak s míň alkoholem, než nejspíš bude na rozlučce :-D :-D Oběd neplánuji spíše "lehkou" noční večeři :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk OOu, ale to mu doufám neříkáš :-D :-D :-D :-D By byl pak moc ješita ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk jojo snad to pujde... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zatím pa budoucí nevěsty, krásný zbytek večera a já prchám :-D :-D Zítra se sem zase juknu :-D :-D
Odpovědět
@aimirin Nakonec jdeme až zítra - Štěpán byl unavený, tak si dal v jednu šlofíčka, probudil se v pět a divil se, že už se mi nějak nikam nechce :-D Tak jsem ho nechala aspoň převlíknout postel a umýt nádobí, když už byl tak nabitý energií! :-D :-D Tak jestli se ti 30 lidí zdá málo, můžete přece pozvat víc přátel... Určitě přijdete ještě na někoho, koho tam budete chtít mít. :-) Já to nějak neumím odhadnout ten počet - co se rodiny týče, tak mi to máme na 14 lidí - mý rodiče (2), ségra s rodinou (3), strýc s rodinou (3), babička, Štěpánův táta (maminka už umřela) a mámi nej kamarádky, které znám od narození a jsou de facto součástí naší rodiny, s jejich muži (4). Chtěla bych, aby tam Štěpán měl své dvě děti, ale na tom se nějak nemůžeme shodnout, říká, že jim nechce ublížit, což chápu, každopádně pozvat je je slušnost, rohodně lepší než to, co plánuje on - ani jim o tom neříct. To prostě nepochopím :-| :-( Snad ho ještě přemluvím. Pokud by přišly, bylo by nás celkem 59 (má rodina 13 + 27 mých přátel = 40; štěpánova rodina 3 + 14 jeho přátel = 17), resp. 60 - snoubenec mé kamarádky je tím spolumajitelem té restaurace, samozřejmě je zván, ale bude lítat kolem baru, tak ho neberu jako hosta se stálým místem k sezení :-D Tak to jsem ráda, že se Vám tam tak líbilo a že jste spokojení. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@hannnahs Když já se furt ne a ne naučit tu svíčkovou :-D Ale dělám mu kotlety se šlehačkou (ty on hrozně rád a já to ráda vařím - vše i s bramborama nastrkáš do jednoho hrnce, pak si sedneš k TV/PC, přes hodinu něco děláš, no a pak už to jen vytáhneš a podáváš :-) ) a ryby (ty taky rád baští). :-)
Odpovědět
@olinkak Sem tam mám slabou chvilku (tak jedno za půl roku) :-) Ale většinou, než mu to stačím říct, mě naprdne :-D
Odpovědět
@punk jééé, ryby zas můžu já :-D ňam. Přítel si teda rád dá lososa, ale jinak ho rybky moc netáhnou :-) ale klasický český jídla, to on zas jo :-) a ač je to zvláštní, tak může i zeleninu, to jsem moc u chlapů nezažila :-)
Odpovědět
@petrajavor :-)
Odpovědět
@hannnahs To je fakt - oni ji obecně nemusí. Moje kolegyně má zase opačný problém - zeleninu vůbec nemusí a našla si chlapa, co jí vyžaduje a rád jí i saláty. Takže ona teď chodí pro recepty na saláty a celá nešťastná začíná jíst zeleninu :-D On má ryby hodně rád; vždycky, když jedeme do jižních Čech, musíme se zastavit v Třeboni v Šupině (rybí restaurace), tam je v sedmém nebi :-) Já ty klasiky nějak nevařím - denně to je v každé hospodě na meníčku k obědu a kolikrát i k večeři a já už to nemůžu ani vidět!!! Jediné, co se české klasice blíží a co ráda dělám, jsou plněné papriky na slovenský způsob - ty se nedělají s rajsou omáčkou a knedlíkem (osobně mi ta kombinace přijde jako zvěrstvo - k paprice přikusovat knedlík a mít ji ještě přelitou omáčkou z mouky a oleje :-S Pokud to máš ráda, nenech si to prosím ode mne zkazit), ale upečou je se zeleninou, která pustí šťávičku, a dávají k tomu brambory. Já do toho ještě přidám feferonku, protože mám hodně ráda hodně ostrá jídla, a chutná nám to oběma :-)
Odpovědět
@punk no to Luboš byl nějak aktivní a vyklidil špajz a kuchyn..dopo jsem totiž běhala po nákupech jarních botiček, v e kterých jse si odpoledne sedřela nohy :-D Blé je, že Luboš je právě jedináček, jeho rodiče taky....já mám velkou část rodiny kdesi na moravě a nestýkáme se. Kamarády zveme všechny (máme spíš méně a dlouhodobějších přátel) "Blbé" je, že se vdávám jako první z rodiny, málokdo mimo mě má vůbec partnera, natož děti....ono pak když někdo zve už příbuzný s dětma taky to jinak skáče. Fakt už mimo strejdy (a to jse už psala, že asi né) nemůžeme nikoho vymyslet a t jsme si k tomu dokonce s Lubošem sedli...ted si musíš myslet, že jsme nějací loseři :-D My asi zítra jdeme na Matějskou:-) Tak doufám, že se vám vydaří den a hezky si to ta očíhnete :-)
Odpovědět
@punk jo jo pamatuju to reklamu :-))) to u něj je podobné....já zase nedokážu pochopit, že s kamarády vůbec nedrbe o vztazích a sexu nebo tak :-D Tak o čem se krucinál baví??:-D
Odpovědět
Jé holky, vaření je moje, každý mi říká, že jsem v tom hrozný exot, uvařím totiž úplně cokoliv a vařím de facto každý den :-D
Odpovědět
@aimirin Ten můj o cvičení, autech a počítačích ]-( :-D
Odpovědět
@olinkak jo to já právě taky chci něco divočejšího, pak svatba už nebude tak divoká :-D Máma dneska vzpomínala, kdo všechno z našich příbuzných se na své svatbě ožral. Prý i můj strejda, který je prý od té doby abstinent (asi měl doma pěkné peklíčko :-D)
Odpovědět
@xpila teď jsem se ho zeptala a více méně podobně mi odpověděl, ještě se baví hodně o škole a o filmech :-) No někdy jsem fakt ráda ženská, i když si osobně myslím, že ženy to mají teda těžší
Odpovědět
@aimirin Tak o škole se už bavit nemůže (má ji hotovou) a teda spíš než o filmech oa počítačových hrách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak Seb se bavi hlavne o sportu a nekdy ma pocit, ze je nutne se o nem bavit i se mnou... takze nekdy nastavaji konverzace typu: On/musim ti rict hroznou zpravu.Ja/ smankotee, co se stalo???On:lakers prohrali. Ja/ v cem prohrali??? On/ aah, tak nic :) Ja se totiz co se sportu tyka, dokzu bavit jedine o fotbale :) Jinak se se svym nej kamosem bavi o filmech, kam zas pujdou behat maraton, o jidle a o praci. mozna , ze se bavi i o nas o zenach, ale to v zadnem pripade ne pred nami :) takze to si nejsem jista
Odpovědět
@aimirin To taky doufám! Udělám okouna a vyrážíme! :-) Proč bych si to měla myslet? Blázníš?? Nepřipadám ti snad v pohodě? 8-) Vy to máte taky o tom, že máte společné přátele ze SŠ... Ode mně tam budou holky ze střední, holky z design školy, mí kamarádi od dětství a moje partička kaličů z baru, kam chodíme. Od Štěpána jeho spolužáci z práv, ze střední a nejlepší kamarád, který je momentálně i jeho šéf :-) Ti tak uvažuju, zda nepozvat šéfa - jsme "spolu" už skoro sedm let a máme se jako lidi rádi (samozřejmě ve vší počestnosti - přátelsky - šéfovi táhne na šede :-) )... Vzal si mě s sebou z minulé práce do téhle, fakt si rozumíme. Zase se ale děsím toho, až to mí přátelé rozjedou, aby z toho nebyl v šoku a ještě mě nepropustil!!! :-D Ale jo - pozvu ho! Proto máte "menší výběr", kdybyste měli každý jinou školu, tak on vezem přátelé z té své a ty z té své, to je jasný... A zase zvát tam jenom někoho, aby tam bylo plněji, to je přece nesmysl... A myslím, že můžeš být ráda, že máte společné přátele - jednoho ze Štěpánových kamarádů se mi tam nechce zvát, protože je takový... On není špatný, ale je "jiný". :-| Jelikož jsem vyrůstala převážně s klukama, tak ti to prozradím - drbou, šíleně drbou, víc než mi ženský, jsou to strašný slepičí prdelky, ale nikdy to nedají znát! Přede mnou se několikrát zapomněli a to bys měla vidět... Od nich jsem se vždycky dozvěděla věcí. Jen se tváří, že nedrbou, protože to je přeci pod jejich úroveň... :-p ;-) :-) Když se hlídali, mluvili o tom, co přes den dělali, kde byli a hlavně o jejich společném koníčku - sportu, ale jak se zapomněli (a po těch letech se přede mnou zapomínali už běžně), tak to bys zírala. Takhle "šílený" nejsme ani my ženský!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Huraaaa huraaaaa, uz mam razitko. Dlouho jsem hledala razitko s motivem letadla a mam ho. dneska prislo postou. to mam ale radost :)
Odpovědět
@punk neboj, to já si hned tak nenechám jídlo zkazit :-D plněné papriky můžu, ale dělám k nim jinou omáčku - ne rajskou teda. No a Šupina a Šupinka jsou ty nejlepší rybí restaurace, který znám. Byla jsem tam už několikrát a vždycky se tam hrozně těšim :-)
Odpovědět
@hannnahs My si to rezervujeme několik dnů předem on-line, když víme, že do JČ pojedeme - abychom měli jistotu, že tam budeme mít kam sednout :-) Oba máme JČ rádi, ségra tam má navíc chalupu (nebo spíš statek, ale bez zvířat :-) ), takže si tam tak třikrát, pětkrát do roka sjedeme. Zrovna na Velikonoce tam budeme celá rodina, tak se těším, že si tam zase zajdeme :-) Původně jsme si říkali, že bychom se vzali tam, ale zase tahat všechny z Phy do Třeboně a platit tam ubytko... :-| I když švagřiště říkal, že když slavil kulatiny, vešlo se na chalupu 60 lidí! Sice si spali na hlavách, ale vešlo! :-D :-D
Odpovědět
@punk Jej a teď budu ještě větší paranoik jak teď a budu přemýšlet, co o mně kecají :-D Jo přijdeš mi v pohodě, to jen jsem se snažila před sebou obhájit :-D Já bych šéfíka pozvala, vypadá to, že máte vztah hodně v pohodě :-)) V minulý práci jsem si s jedním rozuměla a kdybych tam byla pár let tak bych neváhala! No to je ono, jeho kamarádi jsou i moji bývalí spolužáci, takže se dobře známe a kamarádíme spolu všichni. I když zveme i nějaké speciální kamarády jen toho jednoho, stejně je ten druhej zná...Máš pravdu, mně právě taky přijde divný honem násilím vymejšlet další lidi, aby nás bylo dost. Strejdy pozveme taky, bez dětí, jestli nepřijdou jejich věc, nebo je raději nepozveme vůbec, nevím. Jo akorát v ARII není prý dobrý mít kapelu :-( moc se to tam rozléhá, jak to je hotel, i do pokojů. DJ možný je, ale DJ mi přijde takový méně slavnostní....zkusím je ukecat na aspoň čtyřčlenou kapelu bez bicích, nějakej jazzík.... =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?