Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
 @aimirin Tak to jo, měsíc před je také dobrá alternativa, jenže já si chci tak nějak zadivočit předem, abych na svatbě si to vychutnávala o to víc emoticon emoticon emoticon a tak nějak s míň alkoholem, než nejspíš bude na rozlučce emoticon emoticon Oběd neplánuji spíše "lehkou" noční večeři emoticon
9. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @punk OOu, ale to mu doufám neříkáš emoticon emoticon emoticon emoticon By byl pak moc ješita emoticon
9. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @punk jojo snad to pujde... emoticon
9. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 Tak zatím pa budoucí nevěsty, krásný zbytek večera a já prchám emoticon emoticon Zítra se sem zase juknu emoticon emoticon
9. dub 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
 @aimirin Nakonec jdeme až zítra - Štěpán byl unavený, tak si dal v jednu šlofíčka, probudil se v pět a divil se, že už se mi nějak nikam nechce emoticon Tak jsem ho nechala aspoň převlíknout postel a umýt nádobí, když už byl tak nabitý energií! emoticon emoticon

Tak jestli se ti 30 lidí zdá málo, můžete přece pozvat víc přátel... Určitě přijdete ještě na někoho, koho tam budete chtít mít. emoticon Já to nějak neumím odhadnout ten počet - co se rodiny týče, tak mi to máme na 14 lidí - mý rodiče (2), ségra s rodinou (3), strýc s rodinou (3), babička, Štěpánův táta (maminka už umřela) a mámi nej kamarádky, které znám od narození a jsou de facto součástí naší rodiny, s jejich muži (4). Chtěla bych, aby tam Štěpán měl své dvě děti, ale na tom se nějak nemůžeme shodnout, říká, že jim nechce ublížit, což chápu, každopádně pozvat je je slušnost, rohodně lepší než to, co plánuje on - ani jim o tom neříct. To prostě nepochopím emoticon emoticon Snad ho ještě přemluvím. Pokud by přišly, bylo by nás celkem 59 (má rodina 13 + 27 mých přátel = 40; štěpánova rodina 3 + 14 jeho přátel = 17), resp. 60 - snoubenec mé kamarádky je tím spolumajitelem té restaurace, samozřejmě je zván, ale bude lítat kolem baru, tak ho neberu jako hosta se stálým místem k sezení emoticon

Tak to jsem ráda, že se Vám tam tak líbilo a že jste spokojení. emoticon
9. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @hannnahs Když já se furt ne a ne naučit tu svíčkovou emoticon Ale dělám mu kotlety se šlehačkou (ty on hrozně rád a já to ráda vařím - vše i s bramborama nastrkáš do jednoho hrnce, pak si sedneš k TV/PC, přes hodinu něco děláš, no a pak už to jen vytáhneš a podáváš emoticon ) a ryby (ty taky rád baští). emoticon
9. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @olinkak Sem tam mám slabou chvilku (tak jedno za půl roku) emoticon Ale většinou, než mu to stačím říct, mě naprdne emoticon
9. dub 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @punk jééé, ryby zas můžu já emoticon ňam. Přítel si teda rád dá lososa, ale jinak ho rybky moc netáhnou emoticon ale klasický český jídla, to on zas jo emoticon a ač je to zvláštní, tak může i zeleninu, to jsem moc u chlapů nezažila emoticon
9. dub 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @petrajavor emoticon
9. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @hannnahs To je fakt - oni ji obecně nemusí. Moje kolegyně má zase opačný problém - zeleninu vůbec nemusí a našla si chlapa, co jí vyžaduje a rád jí i saláty. Takže ona teď chodí pro recepty na saláty a celá nešťastná začíná jíst zeleninu emoticon

On má ryby hodně rád; vždycky, když jedeme do jižních Čech, musíme se zastavit v Třeboni v Šupině (rybí restaurace), tam je v sedmém nebi emoticon

Já ty klasiky nějak nevařím - denně to je v každé hospodě na meníčku k obědu a kolikrát i k večeři a já už to nemůžu ani vidět!!! Jediné, co se české klasice blíží a co ráda dělám, jsou plněné papriky na slovenský způsob - ty se nedělají s rajsou omáčkou a knedlíkem (osobně mi ta kombinace přijde jako zvěrstvo - k paprice přikusovat knedlík a mít ji ještě přelitou omáčkou z mouky a oleje emoticon Pokud to máš ráda, nenech si to prosím ode mne zkazit), ale upečou je se zeleninou, která pustí šťávičku, a dávají k tomu brambory. Já do toho ještě přidám feferonku, protože mám hodně ráda hodně ostrá jídla, a chutná nám to oběma emoticon
9. dub 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @punk no to Luboš byl nějak aktivní a vyklidil špajz a kuchyn..dopo jsem totiž běhala po nákupech jarních botiček, v e kterých jse si odpoledne sedřela nohy emoticon

Blé je, že Luboš je právě jedináček, jeho rodiče taky....já mám velkou část rodiny kdesi na moravě a nestýkáme se. Kamarády zveme všechny (máme spíš méně a dlouhodobějších přátel) "Blbé" je, že se vdávám jako první z rodiny, málokdo mimo mě má vůbec partnera, natož děti....ono pak když někdo zve už příbuzný s dětma taky to jinak skáče. Fakt už mimo strejdy (a to jse už psala, že asi né) nemůžeme nikoho vymyslet a t jsme si k tomu dokonce s Lubošem sedli...ted si musíš myslet, že jsme nějací loseři emoticon

My asi zítra jdeme na Matějskouemoticon Tak doufám, že se vám vydaří den a hezky si to ta očíhnete emoticon
9. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk jo jo pamatuju to reklamu emoticon)) to u něj je podobné....já zase nedokážu pochopit, že s kamarády vůbec nedrbe o vztazích a sexu nebo tak emoticon Tak o čem se krucinál baví??emoticon
9. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 Jé holky, vaření je moje, každý mi říká, že jsem v tom hrozný exot, uvařím totiž úplně cokoliv a vařím de facto každý den emoticon
9. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @aimirin Ten můj o cvičení, autech a počítačích emoticon emoticon
9. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak jo to já právě taky chci něco divočejšího, pak svatba už nebude tak divoká emoticon Máma dneska vzpomínala, kdo všechno z našich příbuzných se na své svatbě ožral. Prý i můj strejda, který je prý od té doby abstinent (asi měl doma pěkné peklíčko emoticon)
9. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @xpila teď jsem se ho zeptala a více méně podobně mi odpověděl, ještě se baví hodně o škole a o filmech emoticon No někdy jsem fakt ráda ženská, i když si osobně myslím, že ženy to mají teda těžší
9. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @aimirin Tak o škole se už bavit nemůže (má ji hotovou) a teda spíš než o filmech oa počítačových hrách emoticon
9. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
latulipe (35 r.)
11
Registrovala se 24. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Francie.
  • Svatba byla 18. května 2012
    Letensky zamecek, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
latulipe (35 r.)
11
Registrovala se 24. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Francie.
 tak Seb se bavi hlavne o sportu a nekdy ma pocit, ze je nutne se o nem bavit i se mnou... takze nekdy nastavaji konverzace typu: On/musim ti rict hroznou zpravu.Ja/ smankotee, co se stalo???On:lakers prohrali. Ja/ v cem prohrali??? On/ aah, tak nic emoticon Ja se totiz co se sportu tyka, dokzu bavit jedine o fotbale emoticon Jinak se se svym nej kamosem bavi o filmech, kam zas pujdou behat maraton, o jidle a o praci. mozna , ze se bavi i o nas o zenach, ale to v zadnem pripade ne pred nami emoticon takze to si nejsem jista
9. dub 2011 ve 21:19  •  Svatba byla v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin To taky doufám! Udělám okouna a vyrážíme! emoticon

Proč bych si to měla myslet? Blázníš?? Nepřipadám ti snad v pohodě? emoticon Vy to máte taky o tom, že máte společné přátele ze SŠ... Ode mně tam budou holky ze střední, holky z design školy, mí kamarádi od dětství a moje partička kaličů z baru, kam chodíme. Od Štěpána jeho spolužáci z práv, ze střední a nejlepší kamarád, který je momentálně i jeho šéf emoticon Ti tak uvažuju, zda nepozvat šéfa - jsme "spolu" už skoro sedm let a máme se jako lidi rádi (samozřejmě ve vší počestnosti - přátelsky - šéfovi táhne na šede emoticon )... Vzal si mě s sebou z minulé práce do téhle, fakt si rozumíme. Zase se ale děsím toho, až to mí přátelé rozjedou, aby z toho nebyl v šoku a ještě mě nepropustil!!! emoticon Ale jo - pozvu ho! Proto máte "menší výběr", kdybyste měli každý jinou školu, tak on vezem přátelé z té své a ty z té své, to je jasný... A zase zvát tam jenom někoho, aby tam bylo plněji, to je přece nesmysl... A myslím, že můžeš být ráda, že máte společné přátele - jednoho ze Štěpánových kamarádů se mi tam nechce zvát, protože je takový... On není špatný, ale je "jiný". emoticon

Jelikož jsem vyrůstala převážně s klukama, tak ti to prozradím - drbou, šíleně drbou, víc než mi ženský, jsou to strašný slepičí prdelky, ale nikdy to nedají znát! Přede mnou se několikrát zapomněli a to bys měla vidět... Od nich jsem se vždycky dozvěděla věcí. Jen se tváří, že nedrbou, protože to je přeci pod jejich úroveň... emoticon emoticon emoticon Když se hlídali, mluvili o tom, co přes den dělali, kde byli a hlavně o jejich společném koníčku - sportu, ale jak se zapomněli (a po těch letech se přede mnou zapomínali už běžně), tak to bys zírala. Takhle "šílený" nejsme ani my ženský!!! emoticon
9. dub 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
latulipe (35 r.)
11
fotoportrét
fotoportrét
latulipe (35 r.)
11
 Huraaaa huraaaaa, uz mam razitko. Dlouho jsem hledala razitko s motivem letadla a mam ho. dneska prislo postou. to mam ale radost emoticon
9. dub 2011 ve 21:23  •  Svatba byla v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @punk neboj, to já si hned tak nenechám jídlo zkazit emoticon plněné papriky můžu, ale dělám k nim jinou omáčku - ne rajskou teda. No a Šupina a Šupinka jsou ty nejlepší rybí restaurace, který znám. Byla jsem tam už několikrát a vždycky se tam hrozně těšim emoticon
9. dub 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @hannnahs My si to rezervujeme několik dnů předem on-line, když víme, že do JČ pojedeme - abychom měli jistotu, že tam budeme mít kam sednout emoticon Oba máme JČ rádi, ségra tam má navíc chalupu (nebo spíš statek, ale bez zvířat emoticon ), takže si tam tak třikrát, pětkrát do roka sjedeme. Zrovna na Velikonoce tam budeme celá rodina, tak se těším, že si tam zase zajdeme emoticon Původně jsme si říkali, že bychom se vzali tam, ale zase tahat všechny z Phy do Třeboně a platit tam ubytko... emoticon I když švagřiště říkal, že když slavil kulatiny, vešlo se na chalupu 60 lidí! Sice si spali na hlavách, ale vešlo! emoticon emoticon
9. dub 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk Jej a teď budu ještě větší paranoik jak teď a budu přemýšlet, co o mně kecají emoticon

Jo přijdeš mi v pohodě, to jen jsem se snažila před sebou obhájit emoticon Já bych šéfíka pozvala, vypadá to, že máte vztah hodně v pohodě emoticon) V minulý práci jsem si s jedním rozuměla a kdybych tam byla pár let tak bych neváhala! No to je ono, jeho kamarádi jsou i moji bývalí spolužáci, takže se dobře známe a kamarádíme spolu všichni. I když zveme i nějaké speciální kamarády jen toho jednoho, stejně je ten druhej zná...Máš pravdu, mně právě taky přijde divný honem násilím vymejšlet další lidi, aby nás bylo dost. Strejdy pozveme taky, bez dětí, jestli nepřijdou jejich věc, nebo je raději nepozveme vůbec, nevím.

Jo akorát v ARII není prý dobrý mít kapelu emoticon moc se to tam rozléhá, jak to je hotel, i do pokojů. DJ možný je, ale DJ mi přijde takový méně slavnostní....zkusím je ukecat na aspoň čtyřčlenou kapelu bez bicích, nějakej jazzík.... emoticon
9. dub 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin O kapele jsi mluvila od začátku, že bys jí chtěla, to by byla škoda o ni přijít. No a co usmlouvat kapelu do 22 h, kdy začíná noční klid, a od 22 h nějakého Dj? emoticon

Jj, taky se kolikrát potřebuju obhájit sama před sebou (chlebíček bych si neměla dávat - no, ale já teď zažila to a tamto - to si ho zasloužím!!! emoticon ).

Jo, pozvu ho! Ještě že je z Ostravy, to aspoň půjde bez ženy, kdyby šel s ní, nemám je kam usadit!!! emoticon emoticon A protože se zběžně zná se Štěpánovým šéfem, budou sedět spolu. Šéfík je hlavně skvělý společník, takže se nebojím, že by se nezačlenil... emoticon

Násilím to opravdu nemá cenu - budete to mít sice komornější, ale zase s lidmi, na kterých Vám záleží. Ne jen někoho do počtu... A třeba časem sama "kápneš" na někoho, koho bys tam chtěla mít. Člověk nikdy neví emoticon

Já bych stejdy pozvala, jestliže spolu dobře vycházíte. Pokud ne a měli by tam být jen proto, že je to rodina, vykašlala bych se na to. Já mám o 13 let staršího bratránka, ale nějak se spolu nebavíme, takže mohou přijít na obřad, případně se objevit po rautu - jen na "kalbičku" (což nepředpokládám, že se ženou přijdou), ale na raut je nezvu - zas tak spolu nevycházíme a byli by to zase čtyři lidi na víc (on, žena, nevlastní syn a dcera) - viděla jsem je naposled snad na jejich svatbě (a to nás na hostinu taky nezvali), což je tak sedm let zpátky. Teta bude možná naštvaná, obzvlášť když zvu jejího druhého syna, ale s tím jsem vyrůstala, je o tři roky starší a hodně jsme spolu toho zažili. Krom toho zná mé přátele. Není to žádný svatoušek (je to ten, co denně kouří gram marihuany a shůry mu nebylo zrovna dáno), ale prostě je to můj společník od raného dětství, takže... Ať si mě teta zdrbne, jak chce - udělá to tak jako tak, protože to nebude "normální" svatba... emoticon
9. dub 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @punk tak to my se tam dostanem bohužel jen 1x ročně. Můj strejda tam jezdí do lázní, tak vždycky za nim jedeme a obědváme právě v Šupině. Taky to tam vždycky objednává tak den dva dopředu. Pokaždý je tam šíleně plno. Navíc tam jezdíme většinou v letních měsících, takže v tom největším návalu.
Teda ale 60 lidí! To je i na statek dost, to se nedivim, že tam byli jak sardinky emoticon
9. dub 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @hannnahs No, to já taky ne emoticon Vůbec nechápu, jak se tam vešlo tolik lidí! emoticon

Tak já se teď dozvěděla, že přes zimu se tam porouchala voda, teď je tam nějaký opravář a v pondělí dá ségra vědět, zda tam pojedeme, nebo zda to o týden, dva posneme. Mně by to bylo fuk - koupila bych balenou a zuby a obličej si myla v ní, od soboty do pondělí bych to vydržela, ale ségra má čtyřletou dceru, minule nám skočila do rybníčka (miluje vodu) a vyválela se v bahně, s ní to bez funkční koupelny s pračkou nejde emoticon
9. dub 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk Právě, hudba je pro mě hodně důležitá a je to ostatně hudební hotel emoticon Tohle mě taky napadlo - kapela a pak DJ.....akorát do půlnoci asi bude muset skončit oboje. Myslela jsem, že i my budeme muset vypadnout, ale nemusíme, prostě se jen ztiší hudba...to asi ještě nějak projednáme...

Oni navrhují, že by kapela byla v salonku, ale ten je moc hezký, chtěla bych ho využít na jídlo....no uvidím.

S tím bratrancem ti rozumím...nechápu, proč tohle lidi nechápou a urážej se,...pozváka na žádnou akci přece není povinnost a je jasný, že tam chceš mít hlavně ty, co jsou ti opravdu blízcí.

S těmi strejdy se to má tak, že jsou oba moc hodní, pomáhají mi a mají mě rádi a já je. Jeden z nich je takový hlučnější, což je teda dobrý do hospody, do takovýho hotelu méně. Ale jejichd ěti nemám ráda a nevycházím s nima, Nechci je ale urazit, že děti nepozvu, navíc táta tvrdí, že bez dětí by ani nešli. Jejich děti HODNĚ nemusím (sestřenka třeba řekla o Lubošovi, že je kretén apod.)
9. dub 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @aimirin Je pravda, že se to tam hodně rozlíhá, tak se tomu ani nedivím emoticon
9. dub 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Jj, o těch dětech si psala - bratránek hulič a zloděj, sestřenka rozmazlená a zřejmě závistivá. A myslíš, že by to strejdové nepochopili? Když si s každým zvlášť sedneš a vysvětlíš jim své důvody (i když třeba trochu pozměněné, abys je neranila - namísto "Nechci tam Lucku, protože o Lubošovi řekla, že je kretén" a "Nechci tam Láďu, protože je budižkničemu, příživník a zloděj", říct: "Budu moc ráda, když přijdeš s tetou, ačkoli je fakt, že bohužel nebude místo pro Lucku x Láďu - je to skvělá/ý holka/kluk a já jí/ho mam moc ráda, ale ani Luboš nezve sestřenky a bratrance, jen tety a strejdy, proto by mi nepřišlo z morálního hlediska správné, abych já tam měla i tyto rodinné příslušníky. Krom toho je hostina ve čtyřhvězdičkovém hotelu, to vyjde poměrně draho, a kdybychom zvali i sestřenky a bratrance, nevyšli bychom s rozpočtem" případně dodat, kdyby ti nabídli zvýšení rozpočtu, aby tam mohli jejich děti být "Ne, strejdo, to opravdu nemůžu přijmout, udělal jsi toho pro mně TOLIK, tohle už ne. Děkuju, moc to pro mě znamená, ale prostě to nejde... věřím, že to chápeš, ale opravdu NE!" emoticon )
9. dub 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @xpila jo dovedu si to představit, je to hodně otevřený prostor emoticon naštěstí aspoň v tom salonku by to šlo jakkoliv emoticon Věřím že i klidnější kapela emoticon
9. dub 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš