Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Dělala jsem prodejce pro vodafone - tarify, telefony atd... ted zkouším reality....tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka kolikrát mi lidi říkaj, že jsem i jako digi střeštěná :-D
Odpovědět
vendaasek a na jaký jsi dělala prodejně? A oni snižovali stavy jo? Tak držim palce
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy nene, nesnižovali stavy, prostě mě vyhodili....byla jsem ve zkušebce, měla jsem den před koncem zkušebky a voni mě na hodinu vyrazili, jako bych něco provedla....a můj šef byvalej se tvářil, jakože nic, že se ho to vubec netýká.... v přerově v hypernově.
Odpovědět
Aha no to je hezký no mě takovýhle věci hrozně vytáčej jak se zachází s lidma je to smutný no. Já jsem teď taky ve zkušebce takže taky z takovejhle věcí mám strach.
Odpovědět
Profilova fotka
jj....naštěstí v realitách tě neplatí nikdo jinej než zákazníci formou provizí, takže kromě toho že nebude prodej, se ti nemůe stát nic jinýho...
Odpovědět
Ale zase nemáš měsíčně to svoje jistý no :-( i když to nemáš nikdy
Odpovědět
Profilova fotka
¨tak to je hold riziko....stejně jako to že ti někdo neprodlouží smlouvu nebo zruší pracovní poměr ve zkušebce....a jak se říká, zkusit se má všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek Fakt? :-D Tak vidíš...nejsi teda nakonec oprvadu ta herečka???? :-) a jak jsi vlastně daleko s přípravama?Co šatičky? Hani,no,české úřady...vždycky maj nějakej problém,jakmile se chceš lišit.Někde tady v diskuzi to není? Jinak babenky,mám další věc hotovou....mám šaty.Nakonec jiný,než jsem chtěla.Jsou krááásný a jsem spokojená. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka ty jo hele....připravy nějak vubec nejedou....zatim hold nejsou ty peníze....takže mám smlíka pacholíka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
haili: JJ, nechám si svoje jméno a Knihu vložím doprostředka
Odpovědět
@hanakniha Ti závidím. Taky bych chtěla mít prostřední nepřechýlené, ale to by znělo divně ( Kučera). Ale Kniha,to je pěkné.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak na leden už mám naplánované a zarezervované zkoušení šatů ve 2 salonech-andělské a meggie sottero, ještě mám v plánu nevěstu a adinu, ale odtud se mi ještě neozvali
Odpovědět
Profilova fotka
Terez,do Adiny si raději zavolej.Občas se stane,že neodpoví,mají toho fakt hodně.Ale po telefonu nic není prblém a Adinu fakt na 100% doporučuju.Mám od tamtud krásné šatičky,zamluvila jsem si je ve čtvrtek.Mají i 1000 kč slevu a pani se mi věnovala a ješt jsme prima pokecaly.Byla milá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, už jsem volala, protože jsem nakonec ani mail snad nenašla, ale termín mám zamluvený už na 15.ledna-je to sobota jdu hned od 12-to otvírají, takže bude dost času, těším se, jsem moc zvědavá pb:a ty už jsi rovnou šaty zarezervovala?já chci nejdřív projít všechny salony a pak se rozhodnout, nevím jestli ta sleva neplatí jen při první návštěvě
Odpovědět
Profilova fotka
Ne,ne.Platí,pokud si zarezervuješ.Já jsem tam kdysi měla zálohu a nevyužila ji,tak mi platila ted a ještě další sleva 1000 kč při rezervaci.Takže proto jsem do jiného salonu nechtěla jít.A stejně jsem z šatů nadšená,takže bych jiné stejně nevybrala.Za tu cenu,za kterou mám šatky půjčené bych neměla ani ušité šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
a na kolik tě po všech slevách vyšly?
Odpovědět
Profilova fotka
Terez,po všech slevách mě vyšli na 5700 kč i se spodničkou.Tu půjčují za 200 kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Terez,po všech slevách mě vyšli na 5700 kč i se spodničkou.Tu půjčují za 200 kč.
Odpovědět
Profilova fotka
pb, tak to je super cena opravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já plánuju, že se půjdeme podívat 30.12 na výprodej do na výtoň - teď jsem zapoměla jeäk se ten salon jmenuje. Já si zatím vybírat šaty nechci, až budu hubenější, ale možná by si tam mohl čekatel koupit oblek - prý od 2500,- tak uvidíme, v jaké budou stavu
Odpovědět
Profilova fotka
Hani,.tak to by mohlo být supr.V salonech mají značkové obleky.No a cena je tím pádem velmi slušná.Tak držím palec,at dobře vyberete. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani, taky to mám v plánu, ale uvidím jestli mi to časově vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
haili,musíš trošku máknout.At ten zbytek doženeš a máš na svatbičku klid. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
haili,musíš trošku máknout.At ten zbytek doženeš a máš na svatbičku klid. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
karol, já vím, když já jsem takovej lenoch, pak všechno musím honem honem na poslední chvíli :-) no ale prvně chci vybrat to místo, ať na jisto vím, že to klapne
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, asi máme vybranou svatební cestu, ale nejsou nám v cestovce schopní říct, v kolik bude odlet, prý až tak 14 dní předem, chtěli jsme se brát ve 13.30, když už, tak ať máme těch třináctek co nejvíc, ale teď přemýšlím, jestli to nedat raději dejme tomu v 11 (se mi nechce vstávat v 5), aby byla šance stihnout letadlo
Odpovědět
@hanakniha vy chcete na svatební cestu hned v den svatby? to jste odvážní :) vzhledem ke spolehlivosti cestovek a změn odletů bych do toho nešla..přeji hodně štěstí, ať vám to neuletí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky,dneska jsem konečně po celé autoškole poprvé řídila sama, a když říkám sama, myslím uplně sama....můj má noční a já musela se psem na očkování.....mazec.... asi si dokážete představit jak to vypadalo.....50 kilová ženská v bavoráku se 150 konima....to auto jelo samo a já ho jenom brzdila :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek ja s delam ted autoskolu....a uz se i tesim jak budu jezdit,clovek pak neni tak zavisly na druhych.muj pritel mel bmw m3 ale asi by mi ju snad nikdy nepujcil..zavidim ze ten tvuj bez starosti vypujcil..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?