Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@amadeuska taky nás to tento týden čeká :-D
Odpovědět
@smudlinka10 moje řeč:-)))) držím moc moc palce, my to též plánujem na 2011 a to v září a taky je omezený rozpočet, takže něco decentního:-)))
Odpovědět
@porodnibabka ok díkas:-) to mě uklidnilo:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
azeretv: když děláš ty letenyk na letišti, tak neviděla jsi, že by se lidi brali na letišti?? Měli jsme docela výživné setkání s budoucí tchýní teď o vánocích, takže je docela možné, že na svatbu z příbuzných budou jen moje děti a máma a jedna čekatelova ségra, takže zvažujeme variantu zamluvit si oddání mimo obřadní místo na Praze 6 a kdyby to letělo brzo, holt bychom se vzali ráno na letišti :-D :-D
Odpovědět
@hanakniha Až tak? Nemáte to už pomalu lepší ve Vegas?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D kdyby to bylo ve Vegas pěkný, tak to není vůbec špatný nápad :-D
Odpovědět
@hanakniha Ve Vegas je to pecka :-D , naprosto nezapomenutelný zážitek!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosimvas, nevite o levnem autě tak do 10tis. bez přepisu nebo i s přepisem, ale už zaplacenou eko daní na takový to ženský poježděníčko? Kdyžtak kdyby jste se zeptaly chlapů, jestli o něčem neví..nejlepší by bylo kdyby byla na moravě nebo max. tak vsetín, valmez apod. ale když by to stálo za to tak dojedu i do phy :-) hlavně potřebuju něčim jezdit :-) Ať furt neotravuju okolí...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha a neměla bys pak lepší se vzít rovnou na dovče někde na pláži? chtělo by to jen pozjišťovat, co je k tomu potřeba za dokumenty, dá se to i jinde než na mauriciu apod.
Odpovědět
Profilova fotka
hailijade: tak to by nešlo... za svědky máme mojí dceru a čekatelovu sestru a k "oltáři" mě povede syn. Připravit je o ten proces, kdy mě dětičky odevzají manželovi, rozhodně nechci a brát je s sebou na svatební cestu taky nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
možná jsem přišla na řešení - koukala jsem, že na Novoměstské radnici, kde to chceme mít, oddávají za poplatek 1000 i jiný den než pátek (v květnu oddávají jen pátky totiž). Tak třeba by se s nimi dalo domluvit, že kdyby nám 14 dní před svatbou v cestovce řekli, že letíme v 7 ráno, že by nás oddali den před tím ;-)
Odpovědět
Přejeme všem krásný rok 2011-at se nám všem vydaří svatbičky:)
Odpovědět
Článek se načítá
Vše nejlepší do nového roku přeji i já a nám všem ať se daří nejen co se svateb týče. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vše nej v novém roce 2011.letos to všechny máme zlomové a začínáme nové životy po boku manželů,tak at se nám všem vydaří vše podle našich představ a přání. Jak jste se všechny měly a co jste obdržely od Ježíška a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Mj. jsem od našich obdržela svatební kalhotky - viz album z příprav ;-)
Odpovědět
Tak se musím pochlubit,že jsme teď dorazili od Samojskýho :-D . Musím říct,že to bylo celkem pěkné setkání a je to moc milý pán. Díky, Gepe, za doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak to je fakt paráda...To já nic svatebního neobdržela,mohli jsme mít snubáčky,ale prostě pan zlatník je nespolehlivý. ]-( Loli,takže jste domluvení?Bude vás chtít oddat?
Odpovědět
@porodnibabka JJ, byl nadšen naší směsí muslimů,pravoslavných křesťanů, katolíků a ateistů. Navíc s mužem vedli dlooouhou debatu o tom, co je po smrti... Už si nás napsal do kalendáře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si myslím,že to nejdůležitější už máte... ;-) No a co ta hostina?GolfYacht teda?
Odpovědět
@porodnibabka Asi jo.....Co jinýho? Na GolfYacht můžeme donekonečna pohybovat s počtem hostů,můžem tam vyvádět :D..tak asi jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už jsem začali řešit zasedací pořádek a pomaličku se blížíme do finiše. Od 18. prosince jsem měla krizovku kvůli několika, docela podstatným, zádrehlům ]-(
Odpovědět
@smudlinka10 Copak se dělo? Už je to v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 někteří se moc chtěli zapojovat a házeli machra jak budou nejlepší a pak najednou prostě byl čas, svatba je za půl roku ( jasně, už asi ani nevím kdy mám svatbu) atd atd... ale už se to pomaličku začalo řešit a už si nenechám do svatby od nikoho hrabat
Odpovědět
@smudlinka10 Tohle se u nás naštěstí neděje. Říkám si,co se pokazí u nás když tohle je ok :-D . Ale určo si nenech do svatby kecat...jen to váš den D
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 já už byla normálně rozhodnutá svatbu zrušit ale vydejchala jsem to a nakonec to snad bude ok. Prostě jsem si najednou nebyla ničím jistá, nevím co mi hráblo, jo byla jsem si jistá ženichem :-N
Odpovědět
@smudlinka10 Njn,stane se.......Já mám koordinátorku a vždycky říkám,že to jde mimo mě,nějaký plány a že se soustředím na učení,takže nikdo nemá šanci :-D . Přeji dál pevné nervy!!!Nenech si to nikým kazit.
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 tak to máš super :-D děkuji :-) Jinak doporučení pro ty co si chystají svatbu bez něčí pomoci - nechte si to tak 3-4 měsíce do svatby. Pokud si nachystáte vše dřív, nebudete mít pak co dělat. Beru, že fotograf atd se musí zařídit dřív ale ty blbůstky okolo mají opravdu čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlinka10 Moje řeč...já nic neřešim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlinka10 Já raději řeším teď, když je čas, jsem na volné noze a nikdy nevím, kdy se navalí práce, tak abych pak nebyla ve stresu. A jestli všechno stihnu dřív, užiju si krááááááááásné léto 8-)
Odpovědět
ahoj holky,máme svatbu koncem srpna.Nejdříve jsme zařídili místo konání hostiny,pak dlouho nic a teď pomalu zařizujeme,co se nám zrovna chce:)žádnej stres,času dost
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?