Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Hailie: No souhlasím s přítelem. Nevidím důvod proč platit ještě pronájem. Tak snad jim to docvakne,že takhle příjdou o kšeft.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ahoj holky, už jsem tu dlouho nebyla, tak koukám jak jelen na změny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-( hm, to je teda taky změna, že tu nikdo není :-( Hubnete některá do šatů? Že bychom se mohli vzájemně podporovat a hecovat při klesání mysli? (PMS je fakt mrcha....)
Odpovědět
Hani : já sice nehubnu do šatů,ale "jen" shazuju kila po 3/4 roce nic nedělání kvůli nemocem a úrazům,ale podpořím tě ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hani, zdravím po dlouhé době, jak jde zařizování? já myslim, že asi shazujeme průběžně všechny :-) loli, já se obávám, že i přes ten pronájem mají právě asi kšeftů dost, tak nevím nevím jak pochodíme, ale třeba mě překvapí
Odpovědět
@hailliejade my ale budeme mit na okori pohodu a relax, nemame radi skrobeny veci... @loli88 zkrouhli jsme to na rodinu a total neblizsi a je to nejak ted kolem 45, ale jeste se uvidi jak to dopadne vsechno...
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, po delší době jsem zase tu....možná budem muset dvajbu odložit - přišla jsem o práci,ale pořád doufám, že si něco najdu,než budem potvrzovat termín..... v albu mám zkoušku líčení č. 1....tak juknete a řekněte, co je špatně atd.... Díky:-)
Odpovědět
@hailliejade A kolik chtějí za pronájem? Stejně mi to příjde padlý na hlavu..... @gepe A pro těch 45 lidí je dostačující 200 koláčků? @vendaaasek Líčení pěkný, jen bych asi zahnědila vlasy. Držím palce abys něco našla
Odpovědět
@loli88 200 od kazdyho druhu, budou 3 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 jak zahnědila, jako zesvětlit to? esi jo tak to mám v plánu, jenom tedka čekám až mi to odroste :-D ona to totiž měla být čokoládově hnědá, ale chytlo mi to takhle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe to jsem nechtěla napsat, aby to vyznělo, že na okoři to bude škrobné ;-) koneckonců je to pořád moje vytoužené místo, ono stejně ta atmosféra nakonec záleží víc na lidech co tam budou, než kde to bude, i ve 4. cenové to může být pořádně naškrobené :-) @loli88 nám napsali za pronájem 14.000, tak uvidíme, jak se dohodneme
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hlčenky, Vandaaasku,neboj.I kdybys měla dělat cokoliv,určitě svatbu nevzdávej.To líčení je krásný.Mám tenhle styl ráda.Moc ti to sluší,jsi jako Míša Maurerová. ;-) Vlásky máš pěkný,nic bych neměnila. ;-) Já jdu na šatečky zítra... :-N Bojim,bojim...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj hlčenky, Vandaaasku,neboj.I kdybys měla dělat cokoliv,určitě svatbu nevzdávej.To líčení je krásný.Mám tenhle styl ráda.Moc ti to sluší,jsi jako Míša Maurerová. ;-) Vlásky máš pěkný,nic bych neměnila. ;-) Já jdu na šatečky zítra... :-N Bojim,bojim...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hlčenky, Vandaaasku,neboj.I kdybys měla dělat cokoliv,určitě svatbu nevzdávej.To líčení je krásný.Mám tenhle styl ráda.Moc ti to sluší,jsi jako Míša Maurerová. ;-) Vlásky máš pěkný,nic bych neměnila. ;-) Já jdu na šatečky zítra... :-N Bojim,bojim...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, pb tak co prstýnky? na šatečky se máš těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vima,el když já se bojim,že si nic nevyberu nebo tak. Prstýnky nejsou a budou až v lednu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
neboj vybereš a nezapomeň vyfotit. japato, že budou až v lednu? co se stalo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pb, jakto až v lednu? kde je problém? tak pořád ještě do svatby času dost :-) tak pak poreferuj ohledně šatů
Odpovědět
Profilova fotka
Určo foto šatů dám,víte,kde vám ty fotky ukážu... ;-) Tady ne... Holky,prý to matování,co jsme chtěli,dělá jiný zlatník.Nějaký kolega a má prý moc práce a dřív jak na začátku ledna to nestihne.Prý to časově špatně odhadl. :-( :-| Takže máme po dárku,budou až dodatečně.
Odpovědět
Profilova fotka
pb ale hlavně, že budou. tak si v lednu hold uděláte druhé vánoce. ;-)
Odpovědět
@vendaaasek Jj,černá je prostě obyč. Že ty ses barvila Pallete Color Schampoo :-D ? Ale líčení je krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 neee ty sampony vubec nepoužívám, barvil mě přítel a myslím že to bylo bud to intensiv color nebo tos těma výtažkama z medu či z čeho.....každopádně to mělo být hnědý a zčernalo to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka to mi říká hodně lidí už dlouho, že vypadám jako digi z ulice :-D :-))) obzvlát když si udělám culiky nebo copy :-)
Odpovědět
Ahoj holky, vendaasek: no ta práce to je špatný no ja naopak teďka zase pracuju takže nic nestíhám. A co jsi dělala předtím v jakém oboru? Mě se práce totiž nehledala úplně nejlíp ale budu držet palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek s těma barvama je to holt vždycky risk, já se spálila už několikrát, tak teď už radši jenom u kadeřnice :-) jednou jsem místo cayennského pepře měla na hlavě krásně oranžový zvýrazňovač 8-) tak to jsi dopadla ještě dobře, i tahle barva ti moc sluší
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já nemám zařízenýho novýho nic :-| pro prstýnky jsem už rozhodnutá - ty z bílého zlata s vlnkou ze zlatého a s kamínkama, termín máme rezervovaný telefonicky na Novoměstské radnici, ale nějak nejsme schopní dojít na radnici vyplnit ty papíry, se šatama asi počkám tak do února, podle toho kolik se mi podaří zhubnout (zatím 3 kg), svatební cestu nemáme ani zarezervovanou, natož složenou zálohu... jsem z toho nějaká špatná
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, koukám,že příspěvek,cojsem sem dala jednou je tu najednou 3x... =-) Hani,svatební cesta????Tak to opravdu nevím...Ani nevím,zda nějaká bude,natož to rezervovat,takže is z toho nic nedělej ;-) Vanda: jo,myslim,že jsi Digi z Ulice naprosto přesně ;-) No a ani se nedivím,že ti to říká hodně lidí....Mně se tvoje barva vlasů libí.Možná to vypadá i tmavě proto,že jsi ozářená bleskem. ;-)
Odpovědět
hezke rano :-) @hanakniha :-) to neva ze jste jeste nebyli na matrice, hlavne ze to mate rezervovany ;-) a ze svatebni cesty si hlavu nelam, my taky tohle tema jeste nejak neresili a neresime doma :-D jinak gratulace k tem 3kg, ono se musi pomalu a postupne, hlavne pohyb, aby nebylo jojo @vendaaasek ty vlasy jsou super! ono asi tam byl slaby oxidant ze ti to tak hodne ztmavlo, ale barva podle me super a fakt slusi ;-) @porodnibabka 3x to abychom opravdu tvuj prispevek zaregistrovaly, nic se nedeje ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: na té matrice jsem trošku nervózní z toho, že můžou dělat problémy, protože chci být Kniha a né Knihová... sic jim do toho nic není, ale na některých matrikách to berou úplně normálně, jinde to nepřechýlený příjmení děsně řešej a já nerada lžu, že jse cizinka, nebo že budu žít v cizině, ráda bych se tomu vyhnula. A svatební cestu řeším, protože mi na ní záleží víc než na šatech, výzdobě, hostině atd :-D Už jsem to tu psala, že po obřadu jdeme na oběd jen s rodinou a hned odlet na svatební cestu a žranici poro kamarády uděláme až koncem června doma na zahradě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani, a to budeš mít jenom kniha, nebo nechané i svoje jméno? v případě že budeš mít obě, tak by s tím problémy určitě dělat neměli, v tomto případě se většinou nepřechyluje
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?