Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@smisek2011 no, my mame E46 320D a nepůjčil uplně bez starosti....každopádně já se o to auto bála asi víc než on...a přesně jak říkáš, člověk pak není tolik závislý na ostatních.... ale dlouhodobě bych v tom bávu asijeszdit nechtěla, fakt bych se bála že se s nim někde rozstřelim....
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek jj...ono to auto totiz jede samo a ani nevis jak rychle jede ve vnitr to tak nepoznas...
Odpovědět
Profilova fotka
@smisek2011 přesně, jede samo a já jenom brzdím :-D prostě auto v autoškole sem musela pomalu popostrkovat, aby to jelo a tady pustim spojku a jedu 20km/h. Mááázeeccc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha, hani s tím odletem ti to opravdu bohužel žádná cestovka takhle dlouho dopředu neřekne a klidně může být odlet třeba v sedm ráno, když chcete stihnout obřad + oběd s rodinou a vezmeš si, že bys na letišti měla být min. hodinu před odletem kvůli odbavení, tak brát to na ten samý den je docela velký risk, spíš bych to dala až na den po, aspoň se nebudete tolik stresovat holky-řidičky, to je super, že jezdíte, já měla toto před dvěma lety, dokud jsme bydleli v centru prahy, tak jsem auto nepotřebovala, ale najednou jsem otěhotněla a navíc jsme se stěhovali za prahu, tak byl řidičák urgentní, nakonec jsem zkoušky dělala v 8.měsíci :-) a hned jsem začala jezdit, abych se vycvičila, takže s chutí do toho a hlavně jezdit jezdit jezdit
Odpovědět
jé ahoj, no my chcem 9/9, ale ještě jsme to nezačli řešit, tak nevim, kdy je nejlepčí doba:-))) a jaký máte budget na svatbu?
Odpovědět
@hanakniha záleží, kam chcete letět, znám to , dělám letenky na letišti
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj azeretv, tak příjemné plánování, nejlepší doba se dá těžko určit :-), chce to nejdřív místo a termín na matrice, pokud byste chtěli něco žádaného, tak už to může být rozebrané a taky myslím fotografové jsou brzy pryč, jinak se asi vše dá zařídit později
Odpovědět
@hailliejade no spoléhám na fotografku kamarádku, tak snad
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.Zdravím nové nevěsty. @azeretv máš ještě dost času.Zarezervujte termín,jestli už ho ve vašem místě dávají,někdy třeba to jde až v lednu.Fotografa,jak říkala Haili a zbytek nemusíš řešit.Máš to ještě za strááášně dlouho ;-) Hani,risk je zisk. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme se asi rozhodli pro tu jachtu. Je to asi nejlepší kompormis a je to asi jediné místo v Praze,kde nebudeme omezeni ohledně hluku. Takže asi tak......
Odpovědět
Profilova fotka
A jen teda hostina,Loli?
Odpovědět
Hostina a přespání. Obřad zůstává v zahradě. Navíc se nám počet hostů rozrostl na 120,což vůůůbec nevím jak se stalo. @porodnibabka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj nové nevěsty...já mám chvilku pauzičku, tak jsem se sem taky dostala:-) Závidím vám, že řídíte..já řidičák mám, ale neřídím, nikdo mě k tomu nikdy nepustil, teď mě drahý nutí, ale já už se bojím. loli88: Tak nakonec budete na GolfYachtě ju? Je to tam moc pěkné viď? Tak to jsem zvědavá na fotky. To budem mít prohozené co? Ty obřad na souši a hostinu na vodě a já naopak :-D
Odpovědět
@amadeuska :-D to jo . Jsem zvědavá kolik si řeknou za pronájem celé lodi na 24 h . Každopádně s temi hosty se to dostává do zajímavých čísel.
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 :-D my všechny hosty škrtáme a tobě přibývaj :-D No,tak snad nebudeš litovat.Hlavně budeš mít málo času na to se věnovat všem.
Odpovědět
@loli88 skus se kouknut na obecni dum, ja sem pri hledani nan nacapila tak to skus omrknut. Taky Top Hotel Praha maji pekne saly:)
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade tak já jsem zrovna dneska rozbila na našem bavoráčku přední blinkr....potkala jsem se v zatáčce se starým odrbaným pežotem, nějakej debil ho tam nechal stát tak, že se kolem něj nedalo skoro projet a mě to ujelo na snihu.....900 za nový (oba) ....skvěleee.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@amadeuska já si dělala teď nedávno a už jsem rozbila auto, tak jsem si řekla, že dokud nebudu jezdit v nějakým křápu starým, tak už za volant nesednu.
Odpovědět
@porodnibabka NJN,bylo to přání budoucí tchýně. Napřed teda asi 10 lidí a pak se to nějak rozrůstaloooo až na tot číslo. Když to spočítala,tak se vyděsila. Tak možná na škrtání taky dojde. Ale říkáme si s mužem,proč jí to nedopřát? Uvidíme jak se to vyvine. @niccky.z Top hotel nám nechutnal a Obecní dům je krásné místo,to máš pravdu. Ale my to chceme venku. Využít červnecového data. A ty už jsi rozhodnutá??? @vendaaasek Nic si z toho nedělej. To se stává. S tím se prostě u nováčka počítá. Ale máš pravdu,že to chce něco,co při každém ťukanci neobrečíš.
Odpovědět
@loli88 jeste ne ale mame zopar svych favoritu takze se len rozhodnout
Odpovědět
@niccky.z Je to těžký,viď ? My jsme se k tomu místu propracovali tak,že jsem přestala úplně řešit jestli se mi to líbí,ale jestli se to líbí Tomovi a jestli to splňuje naše požadavky. Já si to místo pak upravím k obrazu svému :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 tak tak....tady mě ten "tukanec" bude stát 900 za nový blinkry..... :-(
Odpovědět
@loli88 my sme nasli zopar krasnych miest ale bohuzel oni nam davali podminky jak ta svatba ma vyzerat takze bohuzel. Nasli sme si teraz jendu peknu salu v blizkosti centra a ceny su taky super takze mozna to vyhra nakonec.
Odpovědět
@vendaaasek Nepotěší,ale jsou i horší věci. @niccky.z Diktovali? Cože,kde? A co je to to nové místo?
Odpovědět
@loli88 napr. stoly muzte mat jenom do pismena T, obed budete mit v salonku a potom se musite premiestnit, farbu tabule pro 40 lidi muzte mit jenom zlutou, Dj nebo kapelu jenom nami overenou a............ spustu jinych podminek. Zatim se mi moc libi sal v pivovaru Staropramen a taky Nesuchyne. Zatim favority x-)
Odpovědět
No to teda....co si to dovolují? I když ono jde asi o jejich možnosti.Každopádně držím palce a má nabídka stále platí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky veselé Vánoce přeju :-)
Odpovědět
Stastne a Vesele! x-)
Odpovědět
Ahoj holky,doufám,že jste si krásně užily Vánoce a budeme moci dál plánovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Vanoce byly podarene, lec velmi narocne;-) V planu pro nejblizsi dny mame vlastnorucni tvorbu navrhu pozvanek:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?