Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, vidíš, na barborky jsem uplně zapomněla :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já taky,ale kamarádka mi to připoměla a z hospody jsme naše drahé polovičky vyhnaly,že by nám je měli dát...no a tak šli a donesli.
Odpovědět
Profilova fotka
loli: Bohužel s tím ti nepomůžu:-( My jsme tam naopak chtěli jen obřad a o to, kolik stojí hostina, ubytko a tak jsme se vůbec nezajímali...
Odpovědět
Amad : No nic.... Zjistí mi to agentka. Jinak jsem se zapomněla pochlubit..jak jsme byli u té agentky a dohadovali se o tom kde tedaaa tak jsem řekla , že to uděláme u tchánů na zahradě ona prej,že by to bylo dražší jak v Kempinski :-o ,tak to jsem docela koukala. Děsná blbost.
Odpovědět
nechapu proc tam mam chlapa :D
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe asi si to tak mala prednastavene v starej verzii =-) ale staci ist na svoj fotoblog a tam to v pohode opravis ;-)
Odpovědět
@domika007 hoj domi, uz opraveno, dekuju! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe nzc, aj nabuduce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkýýý,tak kde jste????
Odpovědět
cauky devcatka, nejak se porad nemuzu szit s novejma strankama :-) jak si zvykate vy? a co noveho. babko moc dekuji za kontakt, vyuzila sem toho :-) tak uvidime co mi odepise, ale ja uz ted shanim jen treba od rana az do obradu a pak udelat hezkde fotecky po obradu!!! pak uz fotografa mam znameho profika. byla sem moc rada kdyz to prijal!! jinak holky zacinam mit depku, ze se porad nemuzu dostat na saticky!!!! :-(
Odpovědět
Ahojky, já jsem SNAD našla to pravé místo. Uvidím jestli ttam nebude nějaký zádrhel. Na ty stránky si teda zvyknout pořád nemůžu.....Snad časem
Odpovědět
@porodnibabka hooj :-) @danielak. nic si z saticek nedelej, ja budu mit sity, ale stoji to porad na me, ze se nemuzu rozhoupat :-D @loli88 to si zvyknes rychle ;-) jaky misto, uz si tam byla? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, já si taky pomalu zvykám.Já jdu na šatky ve čtvrtek,ale teda taky mazec,zfouknu to snad velmi rychle,pač nemám moc času.Cukroví a tak. Loli,tak se pochlub... ;-) Danielo,fakt?Tak snad si plácnete...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, loli, jaké místo jste si nakonec vybrali? danielo, neboj, na šaty je ještě času dost a dost, hlavně jestli máš představu, jaké by se ti líbily, teď před vánoci to asi fakt nemá cenu lámat přes koleno, já dala tak nějak svatební přípravy k ledu, nestíhám ani tak, po novém roce se to snad zase rozeběhne (ale zas kecala bych, kdybych tvrdila, že nekoukám :-))
Odpovědět
Holky,já to nechci zakřiknout. Určo se objeví nějaký problém... :-| Ale podělím se a uvidíme co z toho vyleze. Je to Grobeho vila (Grébovka) na Praze 2.
Odpovědět
ahoj, to jste se rozprchly do podrobnejsich temat?-)) driv jsme vas nasla na hlavni strance a ted to teda vazne-))
Odpovědět
Ahoj holky! Tak já jsem tady jako doma, tyhle stránky jsou super, znám je už z Modrý střechy:-). PB: jsem zvědavá na šaty! Já nestíhám vůbec:-/.
Odpovědět
Profilova fotka
loli v Grébovce taky oddávají? My se dívali na Viniční altán a Pavilon, ale že oddávají i v Grébovce jsem netušila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
loli, tam je to moc hezké, to bude tedy na obřad, nebo na hostinu? bella, stránky jsou fajn, se musíme zase navykout na trošku jiné ovládání :-)
Odpovědět
taky jsme zatím ve fázi plánování, ale když vidím tady v některých diskuzích jak to mají holky všechno rok dopředu tak nevím jestli mám panikařit. Svatba je 1.7. a jediné, co mám jsou šaty, ty byly u mě jasné, tak jsem je jen vyzkoušela a zamluvila, ať mi je nějaká nevyfouknete :-D
Odpovědět
Ahojky, my to chceme na hostinu. Obřad bude v té Ledeburce. Lucie: Neboj,teď zařiď místo obřadu,hostiny a fotografa..na ostatní je čas.
Odpovědět
@loli88 takze mate ledenburskou jistou? to blahopreju! :-) i k ty grebovce ; ;-) @luuuciee tak saty jeste nektere z nas teprve resi :-D jak psala loli, jsou dulezitejsi veci ;-)
Odpovědět
Gepe: Ke Grébovce zatím negratuluj (ale děkuji :-D ) Tu ještě jistou nemáme. Uvidím jak to tam bude vypadat s ubytkem atd. A vy jste pokročili?
Odpovědět
@loli88 tak treba to bude prvni gratulace ;-) :-D rozhodne drzim pesti :-) my jsme nejak na miste, ale nejak veci ted budu objednavat, nejaky jsou ve vyrobe, ale jeste je toho docela dost.. hlavne musim na to "nase" misto poslat konecne email z dotazama, jakou maji vyzdobu atd., i s zadosti o fotky - porad jsem se k tomu nejak nedostala :)))
Odpovědět
Díky :-D Snad to vyjde. Místo už máš zarezervované,že? Kolik kg budete mít koláčků? Já jsem nad tím teď přemyšlela a vůbec nevím kolik jich mám objednávat pro 50 lidí plus do firmy muže,do práce maminek....nevím,nevím...
Odpovědět
@loli88 jj misto na komplet vse, mame, i dve fotografky, reverenda, to jsou ty nejpodstatnejsi - hlavne oddavajici :-D Kolacky bude delat mama a od kazdyho typu chutove - budou tri, tak 150-200 tipuju.. proste do vysluzky od kazdyho ks jeden a jeste neco na raut...
Odpovědět
přeji dobré dopoledne-) uličníci zvedli cenu ušití těch mých vybraných šatů o 500, doufám, že to do příštího léta ještě zdražej...uličníci.,.kdybych mohla tak si je nechám ušít už teď-) @luuuciiee buď úplně v klidu..zařídit se vše dá za 2 měsíce, moje kamarádka je tím důkazem a že by se ta její svatba nějak lišila od těch kterýmjsem letos v létě byla na svatbě..neřekla bych.-)
Odpovědět
Profilova fotka
loli, takže nebude hostina a ubytko v jednom? a ubytování už máte vybrané? luci, tak vítej :-), někde se začít musí, tak proč ne u šatu :-) tak hlavně ještě místo hostiny a termín na matrice gepe, soused se teď dostal do zastupitelstva VP a dostal nabídku, jestli by chtěl taky oddávat, ale bohužel to odmítl :-/ byl by nás mohl na okoři oddat :-)
Odpovědět
@gepe A kolik že máte hostů? Abych tak odhadem věděla kolik toho mám objednat. Díky. @hailliejade Já nevím ještě. Mám dojem,že se tam spát dá,ale něvím pro kolik lidí. Až mi to koordinátorka zjistí,podělím se. A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo :-), my jsme na tom pořád stejně, teď před vánoci nemám čas ani náladu řešit svatbu, ale po novém roce přítel souhlasil, že se zajedeme podívat do Family hotelu Okoř a domluvit se, jestli by nám cenově nějak byli ochotni vyjít vstříc, přítel totiž to tam odmítal, protože jim nechtěl platit za pronájem, když u nich uděláme útratu dost velkou, takže uvidíme, co nám řeknou, pokud to neklapne, tak to uděláme asi na džbánu, už jsem tak nějak vnitřně rozhodnutá, je tam velký venkovní prostor, tak to nebude tak stylové, ale asi by to zase bylo víc o nás, máme rádi takový pohodový styl a relax
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?