Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ewelinkaaa
57
Registrovala se 3. října 2010 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků a 12 alb. Má 26 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
ewelinkaaa
57
Registrovala se 3. října 2010 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků a 12 alb. Má 26 přátel. Region Brno.
 @cacenka_d Partnery, které moc neznám, také budeme mít, ale to považuji za slušnost je pozvat, několikrát jsme se viděli, i když jsme spolu toho tolik neprohodili. Já jsem ustoupila v tom, že mě bude česat, ale jsem rozhodnutá, že jí klidně řeknu, že se mi to nelíbí a nechci, aby mě česala, pokud to nebude podle mých představ. Jen zatím není pozvaná a jestli ji náhodou pozvu, tak to bude maximálně na raut.
20. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
Registrovala se 14. února 2011 na beremese.cz. Přidala 435 příspěvků. Má 20 přátel. Mělník, Kadlín, Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
Registrovala se 14. února 2011 na beremese.cz. Přidala 435 příspěvků. Má 20 přátel. Mělník, Kadlín, Region Mělník.
 @ewelinkaaa To my prijde rozumne, kdyt na hostine ma stejne mam jist a ne blafat, jeste by ji zaskocilo emoticon
20. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ewelinkaaa
57
fotoportrét
fotoportrét
ewelinkaaa
57
 @cacenka_d emoticon Doufám, že je to už poslední rozpor, který je. Jinak od mé rodiny je naprostá ignorace čehokoli, co se týká svatby. Asi tím všechny pouze obtěžuji. Všechny zajímá pouze to, jestli budou výslužky pro jejich známé. O mých se vůbec neuvažuje, ale mě to nevadí, mám koupená vínka. Když jsem to řekla, že žádné výslužky nechci, že je stejně mají jen pro své známé, tak se mě konečně zeptali, jestli nechci nějaké cukroví a koláče do školy... emoticon O nás bez nás. Jako by celá svatba byl jen důvod ke žranici a my jsme tam tak nějak navíc. emoticon
Naštěstí toto není u rodiny přítele, tam si o všem můžu v klidu promluvit.
20. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
 @ewelinkaaa To je hodne smutne pritom je to jen o vas
20. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ewelinkaaa
57
fotoportrét
fotoportrét
ewelinkaaa
57
 @cacenka_d Smutné to je, ale kdykoli se proti něčemu ohradím, tak jsem za tu špatnou já. Vážně mě to mrzí. emoticon Představy a realita je trošku jiná věc. Nejhorší je, že my to všechno podstupujeme právě kvůli nim, protože chceme svolení ke stavbě domu u nás místo garáže. Takže je většina věcí podle nich, aby nám náhodou něco nezakázali. Už z toho všeho mám nervy nadranc. emoticon
20. dub 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
 @ewelinkaaa Otazkou je pokud se s nima takhle hadate, jestli je rozumne s nima bydlet.
20. dub 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ewelinkaaa
57
fotoportrét
fotoportrét
ewelinkaaa
57
 @cacenka_d Na to jsme také mysleli. Bude to oddělený domek, z obou stran garáže. Jediné, co je blbé, že bude společný vchod přes vrata, dvůr a zahrada. U nás se naštěstí respektuje soukromí, takže mi do pokoje, kde vlastně už bydlím společně s přítelem vždy klepou a nějak zvlášť za námi nechodí otravovat.
Každopádně jiné řešení bez toho, abychom platili o milion více nebo šli do bytu není. Takto nám asi vyjdou peníze ze stavebních spoření a nebudeme si muset půjčovat. Přítel je velmi šikovný a spoustu věcí zvládne sám nebo se svým taťkou a bráchou, kteří přislíbili pomoc. Máme i domluvených pár kamarádů, kteří pomůžou s bouráním atd. Jinak doufáme, že budeme mít peníze na hrubou stavbu, aby nám ji postavila od přítele známá firma. Honzíkův taťka dělá vodu, plyn a topení, takže vše zdarma, jen materiál a zná i další lidi, kteří by nemuseli být tak drazí. Myslíme si a podle známých, kteří staví, že bychom se s vybavením (kuchyně z IKEA, ložnici mám, zbytek zatím nepotřebujeme) vešli do 2 mil. Za tuto cenu mám v Brně byt, kam ani jeden nechceme. Koupit dům i s pozemkem by nás vyšlo na 3,5 mil nejméně, s aspoň trošku podobnými rozměry, které budeme mít. Koupit pozemek je tak okolo milionu a jsme tam, kde jsme teď, ale o milion více.
U nás doma je spousta místa tak na 4 velké domy, proto mi přijde zbytečné odcházet hrdě jinam. Zatím studuji, ale chci mít postavený dům, než budeme mít děti, které plánujeme tak za 3 roky, abych byla alespoň rok v práci. Máme vše naprosto přesně namyšlené, nejsou to jen úvahy puberťáků. Máme už zaplacenou zálohu za projekt 30 tisíc, platil to Honzík, je to psané na mě a kdyby nám to doma nepovolili, tak si s tím může .... Ono tady jde stále o to, že nemáme vše podepsané, je to sice na mamčiné půlce, ona souhlasí, ale hlavní slovo má babička a děda, kteří na místě stavby mají své věci a nelíbí se jim naše vyklízení jejich krámů a proto vymýšlí další a další příkoří.
Přítel teď docela dobře vydělává a chodí i do druhé práce s taťkou, aby si přivydělal. Jak říkám, peníze by na svatbu byly, ale ty by nám potom nedali na stavění domu a určitě by se u nás urazili, že nám neplatí svatbu a zatrhli by ten domek. Musíme skákat podle toho, jak oni pískají, ale jsem velká rebelka a do všeho se uvrtat nenechám....
20. dub 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
 @ewelinkaaa To chapu, ale to bych sla asi opravdu radsi nekam za Brno dal, za mene a stavela postupne a klidne bydlela v rateine, nejak jsem uz moc let zvykla na svoje soukromi mozna.
21. dub 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
revival.lady
4
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 2695 příspěvků. Má 33 přátel. Plzeň, Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
revival.lady
4
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 2695 příspěvků. Má 33 přátel. Plzeň, Region Plzeň.
 @cacenka_d Taky teď řeším podobný problém, přítel se chce stěhovat do baráku na malilinkatou vesnici za otcem, že prý si uděláme podkroví, já ale kategoricky ne, mám pro to x důvodů, praktický i emocionální. Uvidíme, jak to dopadne.....
21. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
 @revival.lady Tak my jako taky ted stavime s nasima, ale z jinych duvodu, mame smecku psu. Navic je to zemedelska usedlost, takze je to velek na to, abysme se obcas potkali emoticon Navic budeme oddelene mezi nami kancly apod.
21. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Vyjádření protistrany a poskytnutí informací o celé záležitosti.”
6. čer 2011 v 11:00 • daggenka
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 1917 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 1917 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
 @daggenka Povídej ....Klidně do IP.
7. čer 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Vyjádření protistrany a poskytnutí informací o celé záležitosti.”
7. čer 2011 ve 20:46 • daggenka
Jdi na stranu:   Zruš