Svatba v Plzni a okolí, 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky najde se tady nějaká nevěsta, co plánuje svatbu v příštím roce?
Odpovědět
@paoliiina Dobré dorty prý mají tady http://www.caffefellini.cz/nabidka-cu... Ale nevím, jak je to tam cenově, musíš tam písnout... :-)
Odpovědět
Ahoj, chtěla bych Vás požádat o jeden dobrý skutek. Přihlásili jsme se s přítelem do soutěže Svatba roku za 100.000 Kč s rádiem FM Plus. Abychom vyhráli, sháníme co nejvíce dobrých duší, které by daly "to se mi líbí" pro naši fotku na Facebooku FM Plus. Pro hlasování je nutné být na Facebooku zaregistrován. Nejdřív je nutné dát "to se mi líbí" celé stránce FM Plus (tlačítko úplně nahoře): http://www.facebook.com/photo.php?fbi... Pak už jenom dáte "to se mi líbí" k naší fotce: http://www.facebook.com/photo.php?fbi... Děkujeme všem dobrým duším za pomoc při splnění našeho snu. :-)
Odpovědět
Hlasovat je možné do pátku do 7:00 hod.
Odpovědět
@beruskaas Taky jste tam přihlášeni? My také :-) jsem v práci, na FB se odsud nedostanu, ale kamarádka mi psala, že jeden pár má už přes 150 hlasů a my zatím jen 12, většina lidí, co nám slíbila hlasovat, jsou ve škole enbo v práci a přemýšlím, jestli to vůbec ještě má cenu..... :-( moc by se nám to hodilo, hlavně kvůli penězům......
Odpovědět
@revival.lady už mají 194 hlasů, ale spolíham na to, že vybírají 5 párů, tihle jsou jasní...
Odpovědět
@beruskaas Tolik??? Jéééj :-( my máem zatím děsně málo, prý 13...až odpoledne holt no, kolegové a kolegyně mi budou hlasovat a vůbec známí, ale až přijdou z práce... to už tuti budou mít min. 300 :-D taky spolíhám na to,že to je první pětice...a nevíš, jak se drží ostatní, kolik je pak nejvíc...?
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít dort od paní rADKY tICHÉ Z dOUBRAVKY...DĚLÁ TO DOMA A ZA LIDOVKU....DOSTALA JSEM NA NÍ KONTAKT OD NĚKOLIKA HOLEK, KTERÉ S NÍ BYLY NAD MÍRU SPOKOJENÉ....VYBEREŠ SI DORT, POŠLEŠ HO NA FOTCE, PÍSNEŠ JÍ, JAKÝ KORPUS A NÁPLŇ A ONA tI UDĚLÁ CENU.
Odpovědět
@katykejt A mohla bych Tě o ten kontakt požádat ?
Odpovědět
Profilova fotka
komunikujeme přes mail...ticharadka@seznam.cz ..do IP jsem Ti poslala odkaz na její dorty...
Odpovědět
@katykejt Děkuji za kontakt :-) Koukala jsem, že budete mít svatbu taky v Blovicích :-)
Odpovědět
@revival.lady Tak skoro tři sta už mají (279), hrozný. Nevim, kde to berou. Ale myslim si, že večer se s tim hodně zamíchá, lidi přijdou z práce. Pak jsou tam další kolem stovky. Plno lidí má ale jenom do dvaceti.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, také Blovice....Vy také,že?? Kde budete mít hostinu?
Odpovědět
Článek se načítá
@beruskaas My máme jen 41... a už na to kašlu. Myslím, že se lidem nechce prohlížet fotky, už mají skoro 400... pak druhý pár s nejvíc hlasy má kolem 250...
Odpovědět
Holky, nevíte náhodou, když se budeme brát v kostele, jestli se na termínu stačí domluvit s farářem anebo v tom nějak figuruje i matrika....?
Odpovědět
My měli 93 hlasů, takže taky nic. Na 400 fakt nemáme :-(
Odpovědět
@beruskaas Nic si z toho nedělej :-) pozitiva jsou, že si celou svatbu můžeme zařídit samy, bez médií,atd, budeme mít hezké počasí a ne to březnové a nemusíme tak spěchat a negativum? Vlastně jen ty peníze... ale peníze budou a my nebudem :-)
Odpovědět
@katykejt ahoj, mohu tě taky požádat o kontakt na dorty? Děkuju
Odpovědět
@revival.lady To je fakt. Co už máš všechno zařízeno? Já mam zatím termín a místo na hostinu a oslavu.
Odpovědět
@beruskaas Místo na hostinu a oslavu mám také, bude to u nás na chalupě, máme velkou zahradu. Takové ty pagodové stany a stoly, budou se tam péct vepřové kýty a bude tam slané,zelenina,pečivo,nějaké sladké a to je tak vše :-) Místo bychom chtěli kostel sv. Bartoloměje na Náměstí republiky v Plzni, akorát nejdřív musím dohledat farnost, kde mě křtili...nějaký kontakt na ni... je to hřbitovní kaple Panny Marie v Sedlici u Blatné, ale kontakt nikde nemohu najít už pěkně dlouho... kdybys měla chvilku a mrkla se se mnou, budu ráda :-) potřebuji odtamtud totiž svůj křestní list, abychom se mohli domluvit s farářem. Datum 20.8. někdy odpoledne, snad ve 13-14 hod. Účes, kosmetika, fotograf, svědci - první tři nám budou dělat kamarádi, svědky už máme taky :-) vlastně taky kamarády :-D A to je tak zatím vše, co je zařízené pevně..
Odpovědět
@paoliiina Pekárna Malinová Kaznějov. Dá se domluvit objednání na autobusovém nádraží a na vlakovém nádraží a u vlakáče v podchodu, tady všude mají své prodejny... My měli dort od Malinové a byl vynikající, pak jsme objednávali i pro malou k narozeninám....
Odpovědět
@revival.lady a tady ses koukala?: http://www.sedlec.info/index.htm Možná to neni ten Sedlec, co hledáš, nevim, je jich nějak moc, ale mrkni tam...
Odpovědět
@beruskaas Právě to není Sedlec, ale Sedlice u Blatný.. ono obou je jich děsně moc... kdybych aspoň našla kontakt na ten hřbitov nebo něco, ale asi je to začarovaný :-O
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Římskokatolická farnost Sedlice, Kostelní 122, 387 32 Sedlice u Blatné, Tel.:383 493 482 - p. Jiří Cihelna. To ti bude muset stačit, pochybuju, že pan farář má e-mail (viz Zlaté stránky + http://www.bcb.cz/Katalog/Farnosti/Fa...).
Odpovědět
@ptjj Moc Ti děkuji, ale to je právě kostel vedle... já jsem prý křtěná v té hřbitovní kapli....
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady aha, ale farnost to snad musí být stejná, ne? tak zkus zavolat sem a zeptat se, určitě ti případně dají kontakt na někoho, kdo má víc společného s tou kaplí
Odpovědět
@ptjj Snad jo.... děkuju moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Nemas za co, tak at to klapne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, chci se zeptat, co víte o meditační zahradě? Mně se to tam moc moc líbí, akorát jsem teď našla kontakt na paní Strakovou a ta je z Plzeňské diecéze...Tak mám obavy, abych nemusela být pokřtěná, abych tam mohla mít svatbu...Nevíte o tom něco? Díky :-)
Odpovědět
@orlando Myslím, že nemusíš mít strach. Přítelova sestřenka se tam chce vdávat také a křtěná není ani ona, ani její snoubenec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda:-) A je to tam pěkný? Jaké byly ohlasy? Radnici jsem si nechala vymluvit, tak uvažuju o tomhle místě.. :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?