Svatba v Plzni a okolí, 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky najde se tady nějaká nevěsta, co plánuje svatbu v příštím roce?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, v tom muzeu oddávají http://www.zcm.cz/?page=svatby-2 a je to tam moc pěkný
Odpovědět
V západočeském muzeu svatby dělají,ale jen vybrané soboty v létě :-( V tom pivovatu jsem byla párkrát jíst a na pivo ;-) ,ale žádné prostory na obřad jsem neodhalila (na veselku jo,ale to zase nepotřebujeme :-( ) A na radnici nechci, měla bych pocit, že jdu do práce a ne se vdávat :-D už mi z toho začíná pomaličku zlehounka hrabat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Nelo a co třeba Štěnovický zámek, Blovický zámek, Kozel apod....
Odpovědět
Andrejko, pokud jde o kosmetičku, tak zatím také sháním, ale teď v sobotu mám sraz s kadeřnicí (poprvé), a zeptám se jí jestli neví i právě o nějaké kosmetičce. Pokud budu spokojená, tak ti pak můžu dát tip :-) Nelo a ty chceš obřad vyloženě v Plzni? Nebo i někde mimo? Protože jak píše Katykejt, tak pěkných zámků je v okolí Plzně hodně, ale je fakt, že obřad tam vyjde dražší. Já byla v pátek na návštěvě u švadlenky kvůli šatům a jsem moc spokojená, po novém roce mi je začne šít a už se nemůžu dočkat až budou hotové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu Kozel je teda drahý, ale my v Blovicích budem platit 1.800,- + 1.000(matrika) a pak mi nabízeli ještě kapli v Dobřanech a tam to vychází cca také do 3.000,- což si myslím, že jsou slušné ceny. Jinak kadeřnici a kosmetičku sháním také....tak pokud budete mít nějaký dobrý typ, ráda si nechám poradit.
Odpovědět
Profilova fotka
Versta: a máš nějaký obrázek, jak ty šatičky budou vypadat?? Jsem zvědavka zvědavá...hehe
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám, že už vás je tady dost :-) My máme termín svatby 11.6.2011, obřad budeme mít v Klášteře v Chotěšově a hostinu si budeme dělat sami v Bolkově v kultůráku... Všechno sami, jen oběd si necháme dovézt... Na šatičky už se dělá návrh, ale šít se budou až v únoru, tak jsem na to zvědavá :-) Neli. ve Štěnovickým zámku je krásná svatba, ale jen obřad tam vyjde skoro na 20 tisíc :-(
Odpovědět
Chtěla jsem v Plzni,ale to asi neklapne :-( Štěnovice a Kozel vyjdou opravdu výrazně dráž a do Blovic nechce moje drahá polovička :-| Teď začínám jednat s Klášterem Plasy, tak mi držte palce ať nás s tím únorem nevyhodí ;-) Versto, taky se těším až budu takhle daleko s přípravama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neli, určitě to vyjde, věř tomu...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde si budete nechávat vázat kytičku a povede vás k táta?
Odpovědět
Profilova fotka
Nu, kytky vážou nádherné u Milta na Doubravce, ale zase si to pěkně zaplatíš, zatím jsem konkrétně nepřemýšlela nad květinářstvím...co Ty?? Jinak mě povede taťka.
Odpovědět
Katykejt, teď jsem vložila šaty do alba :-) Jak jsem psala už dřív, rozhodně nebudou bílé, ale v té barvě jako na obrázku Nelo a co Manětínský zámek? Tam to budeme mít my, je tam hezky. Tenhle rok je tam cena 7.200 + 1.000 matrice, ale říkala paní, že by to tak mělo snad zůstat i příští rok. Paní na zámku i paní matrikářka byly moc milé. Kdybys chtěla tak ti na ně můžu poslat kontakt do IP.
Odpovědět
Článek se načítá
Kytku zatím nevím, líbí se mi jak vážou kytky v jednom květinářství v Rokycanech. Jinak mě povede brácha, je z toho dost nervozní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, ty jsou super....fakt krásné...
Odpovědět
Profilova fotka
versta: šaty krásné :-) katykejt: já právě ještě vůbec nevím, kde si kytku nechám uvázat, nejsem z plzně, ale musím to jí obhlídnout :-) Jinak já vůbec nevím kdo mě povede, protože tatínek mi před 3 lety umřel, tak mám hrůzu kdo .... Holky a kolik kytek budete nechávat vázat?
Odpovědět
Profilova fotka
nu, jednu na auto, jednu pro mě, v menším provedení pro maminky a svědkyni, ženichovi a svědkovi do klopy a asi dvě ikebany na stůl s tím, že kytka z auta se hodí po obřadu také na stůl...nu a možná jednu menší na stůl k obřadu do kaple...snad jsem na nic nezapomněla....
Odpovědět
Profilova fotka
Jěště se zeptám, dá se někde v plzeňském salonu půjčit pouze závoj?? Já byla v Ornele a tam ho mají pouze k zakoupení a 650,- za závoj, který mi zůstane doma, se mi nechce dávat...
Odpovědět
Profilova fotka
katykejt: Tak já budu nechávat jednu pro sebe, menší pro svědkyni, pro maminky, ženich a svědek do klopy, pro družičky a ještě potřebuju "svatební" na hřbitov...( vím, zní to divně, ale je to tak :-( na autu mít kytku nebudu na stoly je bude dělat mamina, je zahradnice... Snad jsem taky na nic nezapoměla, jen nevím jakou mám nechat uvázat na ten hřbitov :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nu většinou se dává na hřbitov kytička, která je u obřadu na stolku....počkej, juknu se na fotky od kamarádky, která to udělala také tak.
Odpovědět
Profilova fotka
ju, mám tu fotku, kam Ti ji mám poslat?
Odpovědět
Profilova fotka
katykejt: pošlu Ti do IP meilík Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Tak , měla bys to tam mít...jukni na to...nemusí být stejná, ale alespoň nějaká inspirace, já budu mít to samé, kytičku z obřadního stolku budem odvážet na hřbitov do Klatov, kde mám rodinu.
Odpovědět
Profilova fotka
katykejt: děkuji moc, jdu se podívat
Odpovědět
Profilova fotka
katykejt: vypadá pěkně, děkuji moc za inspiraci
Odpovědět
Profilova fotka
nela a co nebílovy? tam je příjemnej kastelán, určitě by vám vyšel vstříc...
Odpovědět
Profilova fotka
Nebílovy prý v zámku dělají už pouze církevní obřady..prý od r. 2008...také jsme totam chtěli :-( ale možná, že od nového roku to změní...tak tam zkuste cinknout.
Odpovědět
Zdravím všechny nastávající nevěsty. Zámek v Manětíně mohu jen doporučit. Měli jsme tam svatbu v červenci a jak s prostředím, tak i s přístupem ze strany matriky a zámku jsme byli naprosto spokojeni...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky...kdo Vám to bude fotit?? A co video?? Dáte kameru někomu ze svatebčanů a nebo oslovíte profíka??
Odpovědět
Profilova fotka
katykejt, fakt? no je možný, že kastelán už není co to bývalo...
Odpovědět
V Manětíně dělají svatby jen přez sezonu. Odpověděli mi z Plas,takže to vypadá, že máme místo :-D ještě musím vykomunikovat matriku (snad jim nebude vadit to úterý). Kytky jsou krásný od Milta a dřív dělali krásný u Fišerů (ale teď nevím).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?