Svatba v Plzni a okolí, 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky najde se tady nějaká nevěsta, co plánuje svatbu v příštím roce?
Odpovědět
Profilova fotka
A odkud je ta paní Benešová?
Odpovědět
Tak jsem o víkendu musela zrušit návštěvu kadeřnice a další schůzku s ní mám domluvenou až za 14 dní, tak potom snad už konečně poreferuji jak jsem spokojená a snad doporučí i nějakou šikovnou kosmetičku. Jinak mi ještě kamarádka doporučila nějaký salon v Pařížské ulici v Plzni, myslím, že se to jmenuje Matrix. Tam je kadeřnictí i kosmetický salon v jednom a cena cca 1.000,- - 1.500,-. Ta kamarádka byla ohromně spokojená. Pokud jde o kytku, tak já jsem rozhodnutá, že házet jí nebudu. Nic proti, ale mě se tenhle zvyk nelíbí. Nejsem si jistá, ale myslím, že paní Benešová je z Nekmíře? Ale fakt nevím, já se jí teprve chystám volat.
Odpovědět
A kdy se vlastně má házet kytka? Já to ještě na žádné svatbě kde jsem byla nezažila. Jsem to viděla jen ve filmech :-D
Odpovědět
Já jsem házení kytky zažila na jedné svatbě a nevěsta jí házela před večerním rautem
Odpovědět
My jsme nakonec došli k tomu, že uděláme svatbu asi dvoudenní... takže asi házení nebude :-D
Odpovědět
Dvoudenní? A to bude jak? Slyšela jsem, že někdo dělá svatbu jeden den s rodinou a druhý den pro přátele, zajímavý nápad. Ale my určitě zůstaneme u jednoho dne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já kytku házela když už jsme byli všichni tak trochu napití a to mohlo být asi kolem půl10večer i jsme házeli podvazek tedy manža ;-) Já to udělal jen aby byla sranda a hlavně jsem si kytku schovat nechtěla protože jsme hned po svatbě jeli domů do německa a hlavně jí taky jen tak někomu dát =-) to ať si jí spíš nějak ty holky zaslouží,no tak jsem házela :-) Jinak bych to taky nedělala.A vůbec i za zvyků jsme toho moc neměli.Jen krmení,talíř,dort a první tanec ;-)
Odpovědět
Mno mně se těch nápadů v hlavně točí hned několik. ;-) Versto, dvoudenní jsem myslela přesně tak jaks to pochopila. Jde o ten náš již tolikrát zmiňovaný termín. Takže v úterý proběhne obřad a oběd a v sobotu oslava :) Navíc, jsem si cestou do práce vymyslela(ještě to musím přednést doma :-D ), že bych to otočila. Oběd s rodinkou a pak "noční" obřad. V únoru by kolem osmé nebo deváté mohla být docela solidní tma,ne? Mno a jelikož by jsme po obřadu ujeli,tak bych mohla kytku házet ned jak by jsme vylezli ven...chachááá :-D Čím více se termín to blíží tím trhlejší mám nápady :-D
Odpovědět
nelo, noční obřad zní naprosto skvěle ;-) prošlo ti to doma? Tak je fakt, že když máte termín v úterý, tak je fajn nechat oslavu až na víkend. Zatím jsem teda na takové svatbě nebyla, ale už jsem o tom slyšela a mělo to úspěch :-)
Odpovědět
U drahé polovičky to prošlo s nadšením,ale bojkotuje nám to rodina :-( Dvoudenní svatba prošla bez problémů...všichni mají radosot, že to bude sobota :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nelo vždy se najde někdo komu se vaše stavba líbit nebude atd :-| Já měla jen 35lidí a to víš že se teď zpětně dozvídám od cizích jak mě vlastní teta pomlouvá,že to byla katastrofa ]-( Udělejte si svatbu takovou jaká se bude líbit tobě a budoucímu manžovi.A rodina ať se přizpůsobí ;-)
Odpovědět
to že by se jim to nelíbilo mě zas tolik netrápilo,ale problém je aby se tam dostavili :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nelo neboj.Já si myslim,že třeba maminka s taťkou si nenechají ujít tvojí svatbu.A jak myslíš večerní obřad.To je v kolik?
Odpovědět
to je v osm v devět, tak aby byla tma...
Odpovědět
Profilova fotka
Neli náhodou to může být super ;-) Já jsem se vždy chtěla vdávat 23.prosince na moj enarozky nebo dokonce 24.prosince v 6hodin večer v kostele a aby padal sníh :-) No a vdávala jsem se v létě protože by naši s tím nesouhlasili.Udělej si to tak jak bys ty chtěla ;-) S rodiči to prober,jdi na ně psychologicky :-D Řekni že si to tak moc přeješ a proč ti nemůžou vyhovět a naopak jít vstříc atd. . . .
Odpovědět
:) to co sis přála zní krásně... u nás to nebude tak snadný, jediné co jsme si uhájili bylo to úterý a vzhledem k tomu, že příteli umřel minulý týden dědeček není s jeho rodinou moc řeč :-( naši jsou v poho,ale ten noční obřad se jim taky moc nezdá... mno ještě uvidíme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nela no pak jsem to bojkotovala kvůli tomu že jsem to chtěla fakt jedině se sněhem a ne s deštěm :-D tak jsme si to udělali v létě a ještě ke všemu to byl nejteplejší den v létě ;-) :-D tak to mě mrzí to je jasný že teď se moc o svatbě bavit nechtějí.Dejte jim čas no a s vašima si prostě promluv.Vždyť je to tvoje svatba ne jejich.Oni musí být jedině šťastný že se vdáváš i kdyby to měla být o půlnoci na sibiři :-)
Odpovědět
Včera jsem byla vybírat šatičky. Mám jedny zamluvené a jsme domluveni, tak že pokud bych se rozhodla jinak tak neni problém je vyměnit za jiné. Fotky přidám do alba. Jinak byli jsme v salonu Miriam a musím říct, že super přístup ;-) A také jsem včra předala ženichovi kormidlo a svatbu bude zařizovat on, já se hodlám angažovat jen minimálně :-) musím si šetřit nervy :-D
Odpovědět
nikuse: ta tvoje původní představa o svatbě zní úžasně :-) Je fakt, že já jsem také původně chtěla svatbu v zimě, 1.1.2011 ;-) ale nejlépe kdyby sněžilo. I když je fakt, že ani v květnu mi nikdo nezaručí, že bude svítit sluníčko, stejně tak může pršet a být 10 stupňů... nelo: večerná obřad za tmy musí být krásný a myslím si, že pokud doma prostě oznámíte, že obřad je tehdy a v tolik, tak sice třeba budou mít námitky, ale přece si to nenechají ujít ;-) A ty šaty co máš v albu jsou moc krásný :-) Já už toho o svatbě nikomu moc neříkám, každému se něco nezdá. Mamce se nelíbí, že nechci pozvat jejího bratra s rodinou, jiným se nelíbí termín....A tak to vždy jen prodiskutuju s ženichem a svědkyní, a ostatní uvidí až v den D ;-) Je to naše svatba a taky si jí uděláme podle sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nela :šatičky jsou opravdu moc pěkný ;-) versta: Nejlepší je jim nic neříkat a postavit je před hotovou věc.Ať se jim to líbí nebo nelíbí.To samé s tím večerním obřadem.Zní to úžasně a proč ne.Prostě dát pozváku kde bude napsaný datum .hodina místo a šmitec :-) Když jim to podáte jako otázkou že byste to chtěli taka tak co oni na to tak je jasný že si k tomu řeknou svý
Odpovědět
Je vidět, že neznáte naši rodinu :-D Budoucí tchýni (kterou mám jinak moooc ráda) se nic nemusí pokládat jako otázka, aby si k tomu řekla svý... :-D Mno teď to má v rukou nastávající,tak uvidíme... já si užívám ty šatičky 8-)
Odpovědět
Tak rozhodnutí vložit plánování do rukou mé drahé polovičce se ukázalo jako nejlepší možné. Svatba bude v pivovaru :) Jeli jsme tam osobně a musím říct, že všichni byli moc milý a ochotní, takže supr :)
Odpovědět
Profilova fotka
nela: v pivovaru to musí být super x-) A jenom obřad nebo se tam dá udělat i hostina?
Odpovědět
obojí. v jednom salonku bude obřad a v dalším pak hostina... normálně dělají obřady venku,ale i ty vnitřní prostory jsou moc krásny :-) My chceme červený sál a sál pilsner urquell http://www.prazdrojvisit.cz/pronajem-...
Odpovědět
Profilova fotka
nela, to budeš mít super! hlavně Spilka vaří naprosto luxusně, takže i hostinu budete mít určitě úžasnou!
Odpovědět
Profilova fotka
nela :ty jo to je super ;-) Fakt i ten nápad to udělat v pivovaru.A můžu se zeptat jak to vyjde cenově?
Odpovědět
Pronájem červéného salonu je na hodinu 500,- a toho většího 1000,- Detaily jsme ještě neřešili,tak až budu vědět napíšu vám to sem :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@nikuse Ahoj:) plánujeme červenec 2011 v Plzni a květinářství zatím vybrané nemáme. Byla bych ráda za tvůj typ. Kdyžtak mi pošli nějaký kontakt do IP. Děkuji moc, Jana
Odpovědět
ahojte kocky, prepacte, ze som vam sem tak vtrhla, ale potrebovala by som pomoc niektorej z vas :-N ;-) na SK neviem zohnat susene listy bielej redkovky a nasla som obchod, ktory ich predava-v CZ, v Plzni. ze by ste mi ich daktora kupila a poslala.. vazne ich surne potrebujem.. :-| :-( ak by bola niektora ochotna pomoct mi, IP-nite mi. zatial pa... Mari :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?