Menu Forum

Svatba v Plzni a okolí, 2011

27. pro 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
katykejt
1
Registrovala se 28. června 2010 na beremese.cz. Přidala 93 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 2. dubna 2011
    Blovice, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
katykejt
1
Registrovala se 28. června 2010 na beremese.cz. Přidala 93 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 2. dubna 2011
    Blovice, Region Plzeň
 A odkud je ta paní Benešová?
9. říj 2010 ve 20:25  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
versta
1
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
versta
1
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
 Tak jsem o víkendu musela zrušit návštěvu kadeřnice a další schůzku s ní mám domluvenou až za 14 dní, tak potom snad už konečně poreferuji jak jsem spokojená a snad doporučí i nějakou šikovnou kosmetičku. Jinak mi ještě kamarádka doporučila nějaký salon v Pařížské ulici v Plzni, myslím, že se to jmenuje Matrix. Tam je kadeřnictí i kosmetický salon v jednom a cena cca 1.000,- - 1.500,-. Ta kamarádka byla ohromně spokojená.

Pokud jde o kytku, tak já jsem rozhodnutá, že házet jí nebudu. Nic proti, ale mě se tenhle zvyk nelíbí. Nejsem si jistá, ale myslím, že paní Benešová je z Nekmíře? Ale fakt nevím, já se jí teprve chystám volat.
13. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
Registrovala se 13. září 2010 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Má 1 přítele. Plzeň, Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
Registrovala se 13. září 2010 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Má 1 přítele. Plzeň, Region Plzeň.
 A kdy se vlastně má házet kytka? Já to ještě na žádné svatbě kde jsem byla nezažila. Jsem to viděla jen ve filmech emoticon
14. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
versta
1
fotoportrét
fotoportrét
versta
1
 Já jsem házení kytky zažila na jedné svatbě a nevěsta jí házela před večerním rautem
14. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
 My jsme nakonec došli k tomu, že uděláme svatbu asi dvoudenní... takže asi házení nebude emoticon
14. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
versta
1
fotoportrét
fotoportrét
versta
1
 Dvoudenní? A to bude jak? Slyšela jsem, že někdo dělá svatbu jeden den s rodinou a druhý den pro přátele, zajímavý nápad. Ale my určitě zůstaneme u jednoho dne emoticon
14. říj 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
Registrovala se 18. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Má 32 přátel. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
Registrovala se 18. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Má 32 přátel. Německo.
 Holky já kytku házela když už jsme byli všichni tak trochu napití a to mohlo být asi kolem půl10večer i jsme házeli podvazek tedy manža emoticon Já to udělal jen aby byla sranda a hlavně jsem si kytku schovat nechtěla protože jsme hned po svatbě jeli domů do německa a hlavně jí taky jen tak někomu dát emoticon to ať si jí spíš nějak ty holky zaslouží,no tak jsem házela emoticon Jinak bych to taky nedělala.A vůbec i za zvyků jsme toho moc neměli.Jen krmení,talíř,dort a první tanec emoticon
14. říj 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
 Mno mně se těch nápadů v hlavně točí hned několik. emoticon
Versto, dvoudenní jsem myslela přesně tak jaks to pochopila. Jde o ten náš již tolikrát zmiňovaný termín. Takže v úterý proběhne obřad a oběd a v sobotu oslava emoticon
Navíc, jsem si cestou do práce vymyslela(ještě to musím přednést doma emoticon ), že bych to otočila. Oběd s rodinkou a pak "noční" obřad. V únoru by kolem osmé nebo deváté mohla být docela solidní tma,ne? Mno a jelikož by jsme po obřadu ujeli,tak bych mohla kytku házet ned jak by jsme vylezli ven...chachááá emoticon
Čím více se termín to blíží tím trhlejší mám nápady emoticon
15. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
versta
1
fotoportrét
fotoportrét
versta
1
 nelo, noční obřad zní naprosto skvěle emoticon prošlo ti to doma? Tak je fakt, že když máte termín v úterý, tak je fajn nechat oslavu až na víkend. Zatím jsem teda na takové svatbě nebyla, ale už jsem o tom slyšela a mělo to úspěch emoticon
19. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
 U drahé polovičky to prošlo s nadšením,ale bojkotuje nám to rodina emoticon Dvoudenní svatba prošla bez problémů...všichni mají radosot, že to bude sobota emoticon
20. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
 Nelo vždy se najde někdo komu se vaše stavba líbit nebude atd emoticon Já měla jen 35lidí a to víš že se teď zpětně dozvídám od cizích jak mě vlastní teta pomlouvá,že to byla katastrofa emoticon Udělejte si svatbu takovou jaká se bude líbit tobě a budoucímu manžovi.A rodina ať se přizpůsobí emoticon
20. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
 to že by se jim to nelíbilo mě zas tolik netrápilo,ale problém je aby se tam dostavili emoticon
20. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
 Nelo neboj.Já si myslim,že třeba maminka s taťkou si nenechají ujít tvojí svatbu.A jak myslíš večerní obřad.To je v kolik?
20. říj 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
 to je v osm v devět, tak aby byla tma...
21. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
 Neli náhodou to může být super emoticon Já jsem se vždy chtěla vdávat 23.prosince na moj enarozky nebo dokonce 24.prosince v 6hodin večer v kostele a aby padal sníh emoticon No a vdávala jsem se v létě protože by naši s tím nesouhlasili.Udělej si to tak jak bys ty chtěla emoticon S rodiči to prober,jdi na ně psychologicky emoticon Řekni že si to tak moc přeješ a proč ti nemůžou vyhovět a naopak jít vstříc atd. . . .
21. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
 emoticon to co sis přála zní krásně... u nás to nebude tak snadný, jediné co jsme si uhájili bylo to úterý a vzhledem k tomu, že příteli umřel minulý týden dědeček není s jeho rodinou moc řeč emoticon naši jsou v poho,ale ten noční obřad se jim taky moc nezdá... mno ještě uvidíme emoticon
21. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
 Nela no pak jsem to bojkotovala kvůli tomu že jsem to chtěla fakt jedině se sněhem a ne s deštěm emoticon tak jsme si to udělali v létě a ještě ke všemu to byl nejteplejší den v létě emoticon emoticon tak to mě mrzí to je jasný že teď se moc o svatbě bavit nechtějí.Dejte jim čas no a s vašima si prostě promluv.Vždyť je to tvoje svatba ne jejich.Oni musí být jedině šťastný že se vdáváš i kdyby to měla být o půlnoci na sibiři emoticon
22. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
 Včera jsem byla vybírat šatičky. Mám jedny zamluvené a jsme domluveni, tak že pokud bych se rozhodla jinak tak neni problém je vyměnit za jiné. Fotky přidám do alba. Jinak byli jsme v salonu Miriam a musím říct, že super přístup emoticon
A také jsem včra předala ženichovi kormidlo a svatbu bude zařizovat on, já se hodlám angažovat jen minimálně emoticon musím si šetřit nervy emoticon
22. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
versta
1
fotoportrét
fotoportrét
versta
1
 nikuse: ta tvoje původní představa o svatbě zní úžasně emoticon Je fakt, že já jsem také původně chtěla svatbu v zimě, 1.1.2011 emoticon ale nejlépe kdyby sněžilo. I když je fakt, že ani v květnu mi nikdo nezaručí, že bude svítit sluníčko, stejně tak může pršet a být 10 stupňů...

nelo: večerná obřad za tmy musí být krásný a myslím si, že pokud doma prostě oznámíte, že obřad je tehdy a v tolik, tak sice třeba budou mít námitky, ale přece si to nenechají ujít emoticon A ty šaty co máš v albu jsou moc krásný emoticon

Já už toho o svatbě nikomu moc neříkám, každému se něco nezdá. Mamce se nelíbí, že nechci pozvat jejího bratra s rodinou, jiným se nelíbí termín....A tak to vždy jen prodiskutuju s ženichem a svědkyní, a ostatní uvidí až v den D emoticon Je to naše svatba a taky si jí uděláme podle sebe emoticon
25. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
 nela :šatičky jsou opravdu moc pěkný emoticon
versta: Nejlepší je jim nic neříkat a postavit je před hotovou věc.Ať se jim to líbí nebo nelíbí.To samé s tím večerním obřadem.Zní to úžasně a proč ne.Prostě dát pozváku kde bude napsaný datum .hodina místo a šmitec emoticon Když jim to podáte jako otázkou že byste to chtěli taka tak co oni na to tak je jasný že si k tomu řeknou svý
25. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
 Je vidět, že neznáte naši rodinu emoticon Budoucí tchýni (kterou mám jinak moooc ráda) se nic nemusí pokládat jako otázka, aby si k tomu řekla svý... emoticon Mno teď to má v rukou nastávající,tak uvidíme... já si užívám ty šatičky emoticon
27. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
 Tak rozhodnutí vložit plánování do rukou mé drahé polovičce se ukázalo jako nejlepší možné. Svatba bude v pivovaru emoticon Jeli jsme tam osobně a musím říct, že všichni byli moc milý a ochotní, takže supr emoticon
2. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
 nela: v pivovaru to musí být super emoticon A jenom obřad nebo se tam dá udělat i hostina?
2. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
 obojí. v jednom salonku bude obřad a v dalším pak hostina... normálně dělají obřady venku,ale i ty vnitřní prostory jsou moc krásny emoticon My chceme červený sál a sál pilsner urquell http://www.prazdrojvisit.cz/pronajem-prostor-v-pivovaru/
2. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3016 příspěvků a 3 alba. Má 28 přátel. Region Domažlice.
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3016 příspěvků a 3 alba. Má 28 přátel. Region Domažlice.
 nela, to budeš mít super! hlavně Spilka vaří naprosto luxusně, takže i hostinu budete mít určitě úžasnou!
2. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
1
 nela :ty jo to je super emoticon Fakt i ten nápad to udělat v pivovaru.A můžu se zeptat jak to vyjde cenově?
3. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
fotoportrét
fotoportrét
nela...
3
 Pronájem červéného salonu je na hodinu 500,- a toho většího 1000,- Detaily jsme ještě neřešili,tak až budu vědět napíšu vám to sem emoticon
5. lis 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
15. lis 2010 v 16:39 • jarmilkaaaa
fotoportrét
fotoportrét
tomice
Registrovala se 18. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
  • Svatba byla 9. července 2011
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
tomice
Registrovala se 18. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
  • Svatba byla 9. července 2011
    Region Plzeň
 @nikuse Ahojemoticon plánujeme červenec 2011 v Plzni a květinářství zatím vybrané nemáme. Byla bych ráda za tvůj typ. Kdyžtak mi pošli nějaký kontakt do IP. Děkuji moc, Jana
12. pro 2010 ve 13:40  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
Registrovala se 11. července 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 2586 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
Registrovala se 11. července 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 2586 příspěvků. Má 33 přátel.
 ahojte kocky, prepacte, ze som vam sem tak vtrhla, ale potrebovala by som pomoc niektorej z vas emoticon emoticon na SK neviem zohnat susene listy bielej redkovky a nasla som obchod, ktory ich predava-v CZ, v Plzni. ze by ste mi ich daktora kupila a poslala.. vazne ich surne potrebujem.. emoticon emoticon ak by bola niektora ochotna pomoct mi, IP-nite mi. zatial pa... Mari emoticon
12. pro 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš