Svatba v Plzni a okolí, 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky najde se tady nějaká nevěsta, co plánuje svatbu v příštím roce?
Odpovědět
to tomice: ahoj, měli jsme svatbu na Kozlu, ale jinak jsme vše zařizovali v Plzni: co se týče kytek, myslím že lepší než u Milta na Doubravce neseženeš, slyšela jsem to i od ostatních, vážeme tam i normální kytky k narozeninám,... a svatební kytice neměla chybu, přesně podle představ a krásně čerstvá. Naprostá spokojenost! :-)
Odpovědět
kocky, helpnete mi???
Odpovědět
Profilova fotka
jj my máme termín 20.8.2011
Odpovědět
Ahojky :-) máte někdo zkušenosti se svatbou v katedrále na náměstí v Plzni...?
Odpovědět
Na jedné jsem tam byla. Byla moc krásná. :-)
Odpovědět
zdravim vsechny nevesty, taky planuji svatbu, tedy zatim se jen informuji. Mate nekdo zkusenost s obradem i oslavou na jednom miste - doma na zahrade? Myslite, ze jsou oddavajici ochotni prijet? Rada bych jednoduchou svatbu co s nejmensim zmatkem a bez premistovani :-) Dekuji.
Odpovědět
@bricciola4 na takovéto svatbě jsem byla. Bylo to moc hezké,ale rodina měla co dělat aby to zvládali (zařizovali si všechno sami). Musí se to dobře promyslet, pak bych si to bez zmatku představit dokázala ;o) Co se oddávajících týče,tak to je různé. Ale zatím jsem se nesetkala s tím, že by někde někdo odmítl dorazit. Setkala jsem se s velkou vstřícností. Záleží i na tom jak vytížený termín si vyberete a zamluvíte-li si jej dostatečně včas. Přeju hodně štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, tak se taky přidávam - dnes jsme zamluvili termín na 6. srpna :-) a rovnou jdu s dotazem - neznáte některé nějakou šikovnou švadlenku v Plzni nebo okolí? Mam představu o šatech,ale netušim na koho se obrátit :-(
Odpovědět
Ahoj, dlouho jsem tu nebyla a koukám, že jsou tu další nevěsty :-) Tak my máme mít svatbu za 4 měsíce a zjistila jsem, že mi stále chybí zařídit dost věcí. A stále jsem nesehnala kadeřnici, nevím, asi jsem moc náročná...A jak u vás ostatních pokračují přípravy? Nelo, tobě už se to kvapem blíží ;-) barbora.martinkova: poslala jsem ti do IP kontakt na švadlenku, která šije šaty mě :-)
Odpovědět
Ahojky holky, mohla bych vedet, kolik stoji zhruba svatba na Kozlu? Dekuji.
Odpovědět
Ahoj, na Kozlu chtějí za obřad v kapli 8.000,- + 1.000,- správní poplatek. Jsou to loňské ceny, nevím jestli to na tenhle rok neměnili. A myslím, že chtějí ještě 500,- za hudební doprovod, ale nevím to jistě. A pokud byste chtěli fotky v expozičních prostorách zámku, tak chtěli 5.000,- za 30 minut. Původně jsme tam také chtěli svatbu, ale pak jsme zvolili jiné místo.
Odpovědět
Profilova fotka
@versta Ahojky, moc děkuju za kontakt na švadlenku, hned jí jdu písnout - pořád je to aktuální :-) váhala jsem nad tím, jestli objednat šaty z netu - tohle je jistější :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@nikuse Ahojky, mohla bych taky poprosit o kontakt na tu pani Benesovou? Ceka me svatba v srpnu.... a taky se mi tvoje kyticka moc libila.:-) Kdyztak mi ten kontakt muzes poslat i na email: sidl.o@seznam.cz Dekuju moc Pidalka
Odpovědět
@barbora.martinkova Nemáš zač, doufám, že budeš se šatama spokojená :-) Já měla hned jasno, že objednávat je nikde nebudu, že chci prostě šité na míru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky nevěsty. my máme svatbu naplánovanou na 12.2.2011 v Klášteře v Plasích v kapli sv. Bernarda. už mám vše zamluveno :-) tak už se jen a jen těším :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@kaatulka08 Ahojky, už to máš za chvilinku, ty se máš :-) v Plasích jsem byla na svatbičce jen jednou, ale bylo to nádherný!
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora.martinkova jj je to za chvilinku a už se nemůžu dočkat :-) všechno zařízený ted jen čekat až přijde den D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všechno zařízené říkáš????? Nooo pane jo...my to máme 2.4. a nemám nic....a to už řeším min. pul roku..až nyní se nějak rozhoupáváme něco řešit a začínám mít obavy, že to nestihnem...ach jo...nemám vizážistku...pomooooc...nějakou levnou a solventní a hlavně, aby dorazila ona k nám a ne já k ní....
Odpovědět
Profilova fotka
jo a nemáme ani oznámení...vše je tak drahé...chtěla jsem si ho vytvořit doma a zajít to vytisknout do tiskárny, ale já jsem fakt takový tele, že to ani neumím vytvořit....fakt trubka...
Odpovědět
@katykejt Z toho si nic nedělej, já jsem na to taky levá jak turecká šavle...zkus poprosit někoho z kamarádů, stačí Ti na to obyčejný Word nebo Corel.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, muzu se pridat? My mame taky termin 20.8.2011. Obrad, hostinu i ubytovani uz mame zarizene na Bykove. Vsechno to planujeme z Anglie, kde zijeme, ale sestra se vdavala rok a pul zpatky, tak nejak tusime, co je treba. Mela obrad v Marianske Tynici a muzu jen doporucit. Kytky budu mit jako ona z kvetinarstvi v Tremosne, kde udelali nadhernou a za rozumnou cenu. Jen mame problem s autem, chteli jsme nejakeho veterana, ale nemuzeme nic sehnat. Pujcoven je sice dost, ale vetsina je v Praze nebo v Brne a to by se zbytecne prodrazilo. Takze kdybyste nekdo vedeli o nekom, kdo vlastni treba i jednoho veterana a je ochotny nas odvezt, tak mi prosim pisnete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikuse Ahojky, dovolila jsem si kouknout ti do alba, protoze jsem videla, ze jste se brali na Bykove. My tam mame zamluveny termin v srpnu, tak bych se chtela zeptat, jake to tam bylo a jak jste byli spokojeni, kolik jste meli hostu a na kolik vas to vyslo. Vim, ze je to hodne otazek, ale kdybys pomohla, tak bych byla vdecna. :-) Jinak si byla moc krasna nevesta, opravdu vam to sluselo a museli jste mit krasne pocasi. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 Ahojky,tak my jsme měli 35lidí.Na býkově jsme měli obřad,hostinu a i spaní pro nás a přes polní.Ceny jsou v pohodě.Pochopitelně najdeš i levnější místa ,ale my jsme chtěli vše na jednom a to býkov splňoval ;-) Vše bylo fakt super až na oběd kde byl bohužel v ten den jen jeden kuchtík a ten vařil jak pro nás tak pro další dvě svatby které tam byli v ten den a ty měli dohromady asi 150lidí :-| Měli jsme svíčkovou která byla výborná až na maso které se prostě nedalo rozkrájet a tudíž ani sníst,takže jsme jim jí vrátili a rovnou se přešlo na raut.Pochopitelně jsme svíčkovou neplatili.jinak musim říct že jsme byli moc spokojeni.lítali kolem nís jako bychom tam byli jen my.A i moje požadavky splnili.spoustu věcí jsem si dělal sama tak to podle mě jen uvítali protože měli o práci míň :-) Jinak obřad byl venku a v ten den byl zrovna rekord co se týče tepla :-D Takže to byla docela síla,ale lepší tak než aby nám pršelo a my měli obřad v místnosti to jsme nechtěli.Určo kdyby si měla nějaké otázečky tak ti ráda odpovim ;-) Ale je to super místo kde si každý přišel na své a hlavně to bylo super pro děti a ti co měli sebou psíky.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikuse Moc dekuji, my tam prave taky planujeme vsechno komplet, proto se nam to libi. budeme mit neco okolo 70 lidi a ubytovani asi pro 45, takze se prohneme, ale je to misto, ktere chceme. :-) Psiky tam asi taky budeme mit, takze je to idealni misto pro nas. Obrad bychom chteli taky venku, tak budeme doufat, ze bude hezky. A kapelu jste meli koho? Tu jeste nemame uplne jistou a ani o nikom nevime, takze by to pro nas byl risk objednavat je bez doporuceni. A kdo vam to fotil?
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 Tak to dostanete svatební apartmá zdarma jako pozornost.A už to máte zamluvené?Mají to tam hodně nabité jo a ještě jsem zapomnlě říct že obřday jsou tam jen v sobotu kvůli oddávajícím.A určo se zeptejte na kuchaře kolik jich tam v ten den bude.Ale myslím tím jako ti co budou vařit ne ty co roznášejí a jestli můžu poradit tak super je salonek opata tam jsme to měli my.Nikdo vám tam nepoleze a jste stranou ;-) Já měla Dj byl to kamarád od kamaráda tak nám tam hrál za 5tisíc a bylo to super.Fotografa jsme měli vávrušku a musim říct že je drahý,ale s paní fotografkou jsme byli moc spokojení :-) Řekli jsme že nechceme klasické fotky tak jsme si dšlali co jsme chtěli a ona fotila a bylo to fakt super.
Odpovědět
Profilova fotka
tak moc dekuji, no my to uz mame zamluvene, i na matrice v Tremosne, takze to je pojistene. :-) Na Bykove mame zamluveny sal opata Tyttla, nebo jak se to pise. :-) Myslim, ze to je to same, takze je fajn, ze to bude trosku mimo. Na kuchare se zeptam, dekuji za tip. Ted koukame po prstynkach a jde nam z toho hlava kolem :-D
Odpovědět
Holky, tak my možná nebudeme mít svatbu 20.8.2011, ale 13.3. :-D slyšela jsem o soutěži na Rádiu FM, svatba roku 2011 a přihlásila nás tam.... upravila jsem společnou fotku a poslala ji tam a doufám,že nás vyberou, výhercům totiž rádio ve spolupráci s hotelem Angelo Pilsen v Plzni zaplatí svatbu za 100.000,- ;-) Taky jste se tam některá přihlásila? Nám by to zrovna "bodlo..."
Odpovědět
Profilova fotka
Nu, tak budu držet palečky, aby jste to vyhráli...taky jsem nad tím přemýšlela, ale aby na mě koukali cizí lidi a všude o nás mluvili...to bych neskousla...raději v klidu a v kruhu rodiny... ;-)
Odpovědět
@katykejt Mně to nevadí, jsem flegmatik...jestli jsi na facebooku a vy holky tady taky, dáte nám, prosím, hlas? Stačí, když si nahoře do vyhledávání zadáte hit rádio fm plus, otevře se jejich stránka, vpravo dáte líbí se mi, pak si otevřete jejich fotky a my tam jsme pod Chlumecká X Tobiáš, tak pod tou fotkou kliknout líbí se mi... tak jestli mohu poprosit, klikněte... děkuji předem těm, co kliknou :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já bych se zase chtěla zeptat, zda nevíte kde nechat udělat v Plzni dort ? :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?