Svatba v Plzni a okolí, 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky najde se tady nějaká nevěsta, co plánuje svatbu v příštím roce?
Odpovědět
1
9
10
@psya za málo :-) jo může na něj hrát i cizí člověk, my jsme také původně chtěli při obřadu zahrát na klavír, ale bohužel nám to nakonec nevyšlo. Stačí se domluvit s paní Kovaříkovou, co to tam má na starosti, je docela milá a vstřícná.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec nas svatebni den na Bykove byl perfektni i pres ty predsvatebni peripetie. Je to tam krasny.
Odpovědět
Profilova fotka
@psya Nakonec jsme meli i s detma 70 lidi. Z toho jsme platili ubytovani jenom cca 30 pribuznym. Kamaradi si ho platili sami. Obed, vecerni raut, piti, obrad + castecne ubytovani vyslo zhruba na 1000,-/os. Podle toho, co si vyberete. Kdybys chtela vic detailu, dej vedet na IP. Nakonec se nam svatba na Bykove moc povedla. Po predsvatebnich neprijemnostech s ubytovanim uz pak na svatbe zadny problem nebyl. A je to tam fakt krasny. Az budu mit chvili, dam na profil par fotek. V okoli Plzne jsem na obdobne misto, kde by mohlo byt vse na jednom miste a byla moznost ubytovani takhle hodne lidi, neprisla. V uvahu teoreticky prichazel i Darovansky dvur, ale kdyz jsme se tam byli podivat, tak Bykov vyhral.
Odpovědět
Dekuju moc za odpovedi ;)) Byli jsme s pritelem object nejaka mista a asi mame na obrad vybrano. Ale stale nevim, jak s oslavou kvuli vetsimu poctu ubytovani :( Mate nekdo zkusenost s Rudolfem II v Plasich??
Odpovědět
Restauraci Rudolf II. bych si na hostinu nevybrala - příliš členitý prostor a celkově to tam není moc velké. Jídlo jak kdy...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, neznate nektera nejakeho DJ z Plzenska, ktery je schopen rict i neco v anglictine...Nejak nemuzu nikoho najit.
Odpovědět
Profilova fotka
Takže 28. srpna proběhlo vlastně všechno jak jsme si naplánovali, doporučení na dodavatele v mém fotoblogu, kam časem dodám i nějakou tu fotku :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Zdravím vás :) chtěla bych se zeptat zda tu má někdo zkušenost se svatbou v Luftove zahradě v Plzni? Chtěli by jsme se vzit tam ale vůbec nevim kam mám jít vyřídit všechny potřebný věci a kolik to tak stoji..jestli by jste mi prosim někdo neporadil..moc Dekuju :)
Odpovědět
1
9
10
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?