Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Blani: tak neustále jsem nemocná a nemocná :-( nemůžu se zbavit toho kašle, ale už stejně chodím do práce ;-) jo to jméno je nádherné :) Kristýnka a Ríša x-) krásné x-) x-) x-) hlavně aby to byl 100% kluk :) Jaruš: Jaruško mooc gratuluji :) a těším se na tu reakci :) to bude sranda :) hlavně ať to s ním nepraští x-) měj po ruce radši vodu :-D :-D :-D a horoskop? na ten kašli stejně to každý píše jen tak ;-) ja na to moc nevěřím :-( ;-) :-( Janičko: tak co? ;-) ;-) ;-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kačko děkuju a taky jsem četla že to nemusí být těhu ae taky cista na vaječníku anebo taky mimo děložní těhu tak jsem zvědavá a taky se bojím bojím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kaci - tak nic...beru nejake prasky...uz sice nekrvacim, ale nemuzem to zkouset kdyz beru ty prasky.... chjo to je zivot :-|
Odpovědět
Jarko: tak to utíkej raději na gyne hned...ať jsi v klidu a kdyby něco bylo, tak ať to raději zjistí co nejdříve ať si bez komplikací ;-) Kačo, já jsem taky ještě pořád na hromaďě.....už mne to se... :-N doufám že to brzo bude fuč, nebo se asi ukašlám :-D :-D :-D Jani: Vydrž, musíš...aby bylo vše v pořádku x-) A to ti dal antikoncepci, nebo nějaké jiné ? A jak dopadly výsledky z krve? Přišli na něco?
Odpovědět
Jaruško: těhotná jsem ještě nebyla, ale radši už bych hned letěla k doktorovi ;-) tak utíkej ;-) ;-) Janičko: tak to mě mrzí ale snad brzo bude vše v pořádku Holky už mám zase chuť na palačinky x-) :-D kdy dáme srazík :-D :-D :-D doufám, že to bude dříve než Blanka porodí :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Kači, to jsi mi připomněla, jak jsem byla ve čtvrtek s kámoškou u Kamasové a dala jsem si lívance s horkýma malinama. Jéééé, dala bych si zase x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manžovi jsem včera oznámila že v pátek jdu na gyne :-D a on se měl zeptal na co =-) a já nato no že mi to jěště nepřišlo a že v tom mám zase binec tak at s tím něco udělá doktor :-D ale mojimu to zase nějak nedocvaklo :-| ach jo :-D ti chlapi
Odpovědět
jojo jarus ti chlapi jsou :-( :-D holky ja uz nejsem novomanzelka :-| :-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Kačo já ještě joooooooooooooooooooooo x-) x-) x-) x-) x-) x-) :-D do 16 ještě jsem a pak už se přidávám taky do klubu nenovomanželek :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky dneska byl u nás švagr a ptal se co má koupit na Valentýna svoji holce :-D že prej něco co ji zustane na památku tak reakce mojiho byla at ji udělá dítě :-D :-D :-D :-D a tak to byla šance pro mě :-N tak mu říkám ty si dělaš prdel ale co kdybych ti řekla na Valentýna že jsem těhotná 8-) 8-) :-N tak se smál sice zajímavě jak kdyby to tušil ale neřekl mi nic na to =-) a ani to nijak nekomentoval spíš ten šus otočil na sebe že by mi jako on řekl že je v jiném stavu :-D :-D :-D :-D :-D no prostě vybuch smíchu ale v tu sobotu mu sklapne :-) s mamkou už mám gyne domluvene aj sem ji řekla o co de tak v pátek hlídá malou ve čtvrtek udělám jěště poslední test co mám doma jestli ta čárka zesílí nebo ne Blaničko říkala jsi plus mínus 4 týden ale začala mi menses 6.1 a skončila 14.1 :-p a sexovaly jsme x-) 16,18,22,23,24,26,28,31 tak nevím který z těch dní byl ten štastný jenom aby to opravdu nebyla cista :-( :-(
Odpovědět
jee Jaruš, pěkně vypsané :) už se teď těším na sobotu co napíšeš :) no my holky jedeme na prkna, tak se těším, ale musím se učit, příští týden dělám zkoušku na 2.pokus z matiky :-( teď jsem to nedala, tak doufám, že to dám ;-) ;-) ;-) no v klubu nenovomanzelek je hrozne :-( ;-( ;-) ale ubehl ten pulrok hodne rychle ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kačko to zvládneš musíš si trochu věřit ;-) a na těch prknech pozor at si nepolámeš kosti :-D normálně mám někdy pocit že ta svatba jěště nebyla vubec už mi to nepřipadá že jsem vdaná občas si udělám srandu z mojiho a to mu řeknu hele manželi nechtěl bys mi tak třeba dát pusu a on se směje a prej manželko a zasloužiš si ju :-D :-D srandičky no Kačko s tím vypsaním ty se směješ je to trochu trapné jak jsem to tu napsala :-D ale to se vsákne a schválně když se podíváš do kalendáře kdy mi to začalo a kdy sme sexovaly tak mi to nevychází kdybych byla ve 4 týdnu tak mi vyjde v menzes tak proto se bojím a dřív se ta čárka neukáže ne jak ve 4 týdnu ale je fakt vidět je ale je slabá ve čtvrtek zkouším znovu a jak mrcha nezesíli tak dostane :-D :-D a včera to nemělo chybu s tím švagrem
Odpovědět
Článek se načítá
Jari: právě že je to krásné, jak si to vypsala :) ten jen aby to v pátek vše vyšlo a bude další mimi z letošních manželek x-) x-) x-) no mě ten půl rok utekl úplně rychle a doufám, že ty další budou nádherné x-) x-) x-) no už jsem jinak byla 3x na prkně, už umím kopec sjet, ale ještě jako začínající, tak se těším na sobotu :) před chvíli hezky sněžilo, tak jsem tady měla jediná v kanclu radost :-) už aby bylaa sobota :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj, holčiny... Jarko, ono se to vypočítává vždyzky z poslední menzes podle těhu kalkulačky ti vyšlo na 20.1. 09 odhad dne početí a termín porodu 13.10.09 a měla by jsi být v 5 týdnů těhotenství ;-) :-D Kačo, dávej ty bláho na sebe majzla, ať nemáš něco zlomeného :-D doufám že máš dobrou životní pojistku 8-) hele a jestli nemáš, tak ti ji můůůžu udělat ;-)
Odpovědět
Blani - krásné vypočítání :) no jaruš vidíš, 5 týden je krásný x-) x-) x-) až budu těhotná, tak mi to musíš taky nějak vypočítat, protože to zatím moc nechápu :) Jinak pojistky a všechno kolem dokola mi vyřizuje manžel, tak je to v pohodě, ale kdyby něco, tak se ozvu :) teď vyřizujeme pojistku na autíčko a hlavně přepis a ten je na manžela :-( ale je stejně moje :-D Holky já se tak už těším na sobotu :-D ani nevíte jak moc... už aby byla, zůstaváme tam totiž i na noc a to bude Valentýn :-D i když ho teda neslavíme :-D x-) :-D x-) Blani a jak je ještě jako novomanželce a co Ríšánek? x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blaničko díky uvidíme v pátek jestli jsi se trefila :-D už se nemužu dočkat a přitom se bojim dneska mi bilo šoufl a břicho mě zase bolelo :-p ach jo
Odpovědět
to jsou asi ty příznaky co? ;-) x-)
Odpovědět
ještě aby to byl chlapeček a máte doma páreček :-D x-) :-x :-D x-)
Odpovědět
Kači, my taky neslavíme Valentína :-D ale taková jedna noc strávená mimo domov, no nevim nevim, to bude, hele ať to tam nespadne :-D :-D Ríšovi je skvěle, začíná sebou pěkně mydlit a to tak že dostávám někdy pěkné bobmy a to třeba co 3 vteřiny do stejného, místa.... to mi pěkně to břicho poskakuje, je sranda to pozorovat, to malá byla kliďas i v břichu... tak uvidíme. Jarko: no ty bolesti nevím nevím,já bych raději spěchala co nejdřív a nečekala na pátek, šak malou můžeš vzít sebou. Blbě když ti je tak to je v poho, ale aby jsi měla nějak hodně bolesti břicha, tak to se mi nezdá. Raději jdi hned zítra.
Odpovědět
Dobré ráno holčiny :) Tak co Jaruško, jaká? ještě jsi to vydržela tam nejít a neříct? Já bych dala asi taky na Blanku a letěla bych radši k doktorovi ;-) nikdy nevíš ;-) Holky já byla se včera ostříhat a už nemám dlouhé vlasy, ale krátké ;-) normálně úplně velká změna ;-) takové mikádko různě oškubané :-D Ohledně té noci strávené mimo :-D to bude ;-) jsem to nechala všechno na manželovi, ten výběr a tak jsem max zvědavá už teď :) Blani, tak pozdravuj ode mě Ríšánka a malou x-) :-D Jani, nějaké novinky? No a co ten víkendový srazík? Pavka se dlouho neozvala :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kači, no to bych tě teda chtěla vidět, to musí být velká změna. Nechceš se vyfotit a dát fotku do alba? :-D ;-)
Odpovědět
jee ahoj Kaci :) no to je velka zmena, vecer se kdyz tak vyfotim :) ted pracuji a fotak tady nemame :-( Co ty? v praci taky ?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky v práci a vůbec se mi nechce. :-( venku tak hnusně...
Odpovědět
venku sněží :-D jsem happy, protože jedeme papa :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já teda happy nejsem :-( ale je to mokré a je nad nulou, tak z toho stejně asi nic nebude.
Odpovědět
no asi ne no :-( ale na horách snad ano ;-) hlavu vzhuru kači :) za měsíc bude už určo teplo :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to už snad jo, ale teď jsem četla na netu, že má být ještě dlouho takhle hnusně
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky zdraví vás těhulka 5tt+1 je to ale malinké jěště není jětě vidět jakýsi váček vypadá to v pořádku 4.3.mám přijít na odběry a vypíšese prukazka x-) x-) mám koupeny cumel a velkou červenou mašly tak se nemužu dočkat :-D :-D soboty to jsem rychlá co :-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jarko, tak to gratuluji a hlavně, že jsi šla hned a dobře to dopadlo ;-) A doma to snad taky dobře dopadne, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kačenko Děkuju moc snad to bude všechno ok ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?