Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
pavli to nebylo to aha, tak to nic na tebe, ale na Jarku ;-) s tvými datumy musime pockat na holky ;-) x-)
Odpovědět
Ahojik, nevite nahodou nekdo, kde by se v NJ a jeho okoli dala najit nejaka sikovna svadlenka, ktera by zvladla pekne upravit saty? Kamaradka si objednala saty pres net a potrebovala by je krapet zuzit. Nevite o nekom? Dekujiii :-)
Odpovědět
astraia7: ahojky... v Jaalu mají dobré švadleny... a možná by uměli pomoci ;-) za zkoušku nic nedáš ;-) jinak jinde moc nevím :-(
Odpovědět
Ahoj holky :-D , Astraia7: zajdi si do svatebního salonu mary me na kostelní, nebo jaká je to ulice na náměstí, tam jsem si taky nechávala zpravovat šaty, protože jsem je měla taky objednané přes net- ebay a potřebovala jsem udělat aby šla sepnout vlečka podle velikosti moji postavy abych si na ni nešlapala :-D jsou tam ochotní... Jarko: Tak to ti neporadím, ale co bych ti radial vyzkoušet, tak chodit s malou mezi děti ať si zvykne... já s malou chodím do M-centra kde můžeš přijít dopoledne od 9h do 11.30 h a malá si tam může pohrát s dětma a ty můžeš pokecat s maminama. Herna je otevřená každé dopoledne kromě pátku, jinak naše stránky jsou mcentrumnj Pavčo: já myslím že něco vymyslíme aby jsi s náma mohla taky pokecat....neviděla jsem tě od té doby co jsme zkoušeli šaty :-D Kačenko: nezoufej, já už za chvilku taky nebudu :-D
Odpovědět
Ja vim, Kaci ;-) Ahoj astri: salon Marry me, jak rekla Blanka nebo sikovna svandlenka, o ktere nevim :-N Blani: no jo, mate nevhodne terminy srazu ]-( :-D
Odpovědět
nazdar holky, tak ve čtvrtek? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kači, platí, ne? ;-) Jenom doufám, že ne jak minule...
Odpovědět
u mě platí ;-)
Odpovědět
janička by tam mohla dát zase rezervačku :) a na 4 že?
Odpovědět
U mě taky platííííííííííííííííííííííí :-D
Odpovědět
tak jsme zatím 3... zlepšuje se to ;-)
Odpovědět
Ahoj Holky tak ja asi nedorazím bo se mi nahromadilo hodně pečení na pátek takže bych to nestihla všechno udělat ale snad příště mi to vyjde.
Odpovědět
Článek se načítá
tak to devcata vypada na klasickou 4 ;-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ok tak ja tam dam rezervacku ju?ale ne ze to dopadne jako minule nebo uvidite ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já nevím, kdo zklamal, ale já jsem byla na cestě ke Kamasové a ono nic =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaci- no ja jsem na to sice zapomnela ale uz jsem se oblikala kdyz jsem zjistila ze nic
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím Jani, však jsme to řešiliy, ale někdo se nedostal asi ani k tomu oblíkání, že? :-D
Odpovědět
milacci tentokrat to vyjde... tak janicko hod prosim rezervacku na 4... jee ja uz se tesim :)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo tak tak snad nezapomenu i tentokrat...kdyby neco volejte ihned! :-D
Odpovědět
holky, tady se chrníííííí :-D asy tím počasím, že? :-N Zítra máme srázek, tak nezapomeňte :-D kdo má možnost tak dojděte!!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano ano dojdete protoze stul uz je zarezervovan
Odpovědět
nazdarek... ja byla ted dva dny mimo... ;-) byla jsem v utery v brne za sestrou a vcera na pkne... tak me dneska vsechno moooooooc boli... ale uz se na vas moooc tesim... pokusim se dojit co nejdrive... kdybych se trochu opozdila, tak fakt dojdu :)
Odpovědět
Ahoo, tak já dojdu ale musím vzít i malou, protože manžel musí ještě něco vyřídit u právníka a pak si pro ni příjde a budu jenom vaše :-D
Odpovědět
jee to je super Blani... aspon se s ni seznamime... ja asi pujdu dneska jenom na chvilicku, rpotoze dneska jeste musim vecer dodelat seminarku a poslat ;-( takze mazec....a hlavne se musim ucit ;-( v sobotu a nedeli mam zapocty ;-( ;-( ;-( ale dneska uz se na vas moc tesim :)
Odpovědět
Tak asi jsem první doma :-D jinak jsem přecpaná, ale ještě asi něco malého zakousnu :-N :-D :-D .... neee, si dělám pr... 8-) Ale ty nočky s tím špenátem byly super, příště si je dám taky :-D Tak pa holky a nezapomeňte že ve 22.10 h je mc vysněný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani - nene ja byla prvni jen jsem hned nesla na net, haha me je tak blbeee jak jsem se nacpala....fujky fuj ;-)
Odpovědět
Ale stálo to za to bylo to mňam, mňam :-N ;-)
Odpovědět
Dobré ránko ;-) tak já došla domů a vrhla jsem se na seminárku :-S do půlnoci jsem to stihla, ale jsem max unavená... se mi chce spinkat :-( jinak včera bylo skvěle a hlavně jsem se přejedla.... :-| příště si vás nebudu všímat a nechám si zajít chutě.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jsem ráda, že jsem se nenechala zlákat na ten pohár, protože stačil úplně ten koktejl a doma jsem to rozdýchávala :-D Ale bylo to super ;-)
Odpovědět
Nazdárek holky ;-) zase jste usnuly všechny :-( co nového? Janičko.. dneska (myslím, že jsi říkala úterý ;-) ) držím mooc palečky ;-) x-) :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?