Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kaci- uz jsem tam byla,zase jsem se nic nedozvedela..dal mi prasky a za tyden mam prijit zase.... ;-) tak snad uz se to pohne
Odpovědět
janca - tak nakonec prášky jo? :-( no však uvidíš, jak to zabere ;-) hlavně abys byla co nejdříve v pořádku a pak hupky na to a bude další těhulka ;-) x-) :-D
Odpovědět
Jani, tak doufám že ti to za ten týden dopadne dobře..... a nebylo by teda lepší nasadit na 3 měsíce antikoncepci aby se to ustálilo a hned po vysazení na to vlítnout? Jsem zvědavá jak to teda bude "léčit" Ale doufám že na 100% tvoji spokojenos, aby se zadařilo ;-) Jinak holky, já jsem asi chytla nějakého bacila či co. Protože vždycky ráno kašlu jak kdybych vykouřila 20cku :-D a přes den taky sem tam a malá je taky trochu nachlazená.... ta vyroza....ať jsi jde odkud přišla, co se vůbec tady cpe k nám na moravu 8-)
Odpovědět
nazdarek holky moje :) tak u nas (teda sestricku) uz skolila chripka :( tak jsem doma na jeden den a ve ctvrtek hura do prace :) no hlavne nekdo se obetovat musi a dam si padla od prace rada :) No ty se hlavne Blani setri :) uz mas pulku za sebou :) jeee ja uz se tak tesim na toho prcka, jak te budu potkavat s kocarkem :) No a ty jani pak rekni jak si dopadla :) No a kde jsou ostatni sipkove ruzenky :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem taky zvedava...ale delal mi ultrazvuk a byl tam videt takovy maly flicek tak rikal ze je to nejspise krev ale radeji mi ty prasky nenasadil. kdyby ti bylo miminko... abych nepotratila kdyz by to bylo to mimco...tak se uvidi za tyden, ja osobne si myslim ze to mimco nebylo...i kdyz jak mi rikal ze by to odpovidalo plodu par dnu stareho tak to zase sedi....uvidime no
Odpovědět
jee tak to by bylo janicko mooc krasne :) mooc vam to preju, tak v utery budu drzet palecky a musis dat pak hned vedet :) no my se tento tyden s tomem bavili a vypada to, ze se zacneme snazit tak nejdrive za 2 roky, to uz budu v tretaku :) zatim budu jen vam koukat do kocarku :)
Odpovědět
Jani, tak to by bylo moooc super kdyby to bylo to co chceš aby to bylo x-) A kupovala jsis těhotenský test? Jestli ne, tak kup a zkus hned ráno jak se zbudíš ;-) Jééé, já jsem napnutá jak guma :-D x-) Tak pak dej hned vědět!!!!! x-) A krvácíš ještě? nebo kdy ti to zkončilo?
Odpovědět
Profilova fotka
no holky zase az tak tomu sanci nedavejte ja osobne tomu neverim vubec blani- jo praveze jeste porad krvacim sice mirne ale i tak... jjoooo a uz si umim vytahnout cocku z oka :-D
Odpovědět
jani - vidis jaky jsi sikula s tou cockou :) jinak je tady mooc mrtvo :( holky jste jako sipkove ruzenky :( no a kdy dame dalsi sraz? ale tentokrat vikednovy!!!! kvuli pavce prece :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no já taky nemůžu u toho pořád sedět a psát. ;-) V práci mi blbne net a doma mám PC u našich... Jani taky přeji aby ti to vyšlo a kdyby ne, tak příště už to vyjde. ;-)
Odpovědět
dobré ráno :) jééé ahoj Kači tak konečně někdo ;-) no tak to já u toho sedím skoro pořád, když jsem v práci :) nebo sama doma :) a dneska v práci budu hodně dlouho :(
Odpovědět
Profilova fotka
já u toho v práci taky sedím pořád, ale můžu jenom když jsem tu sama no a když to funguje :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Omlouvám se, že sem lezu, ale mám malé varování pro ty, co dnes v době krize hledají práci. HOLKY Z OKOLÍ OSTRAVY A Z OSTRAVY, MÁM PRO VÁS VAROVÁNÍ!!!!! V OV působí firma, která je značně nevýhodná, co se práce týče - je to chození po ulici a nabízení produktů různých firem (Generali, T-mobile, O2....), nabízejí místo na REKLAMAČNÍM ODD., nebo místo ASISTENTKY, na místě vám ale sdělí, že je místo obsazené a podobné výmluvy - já jsem na tuto firmu naletěla před 6ti lety, tehdy sídlila v centru naproti Českému Rozhlasu a jmenovala se SAWE MAX, teď sídlí kousek od Síkorova mostu v ulici Na Hradbách a jmenuje se RANGER!!!!!
Odpovědět
Ahoj, holky... jak je? Jste zdravé nebo vás taky postihla ta epidemie :-N já jsem už na tom dneska lépe...ale řeknu vám že nic příjemného. měla jsem kašel jak blázen a nejhorší že byl takový suchý a nešlo to vykašlat a pořád to dráždilo ]-( Nejhorší je že nic moc nemůžu kvůli těhotenství a ani jsem nechtěla..... tak jsem nabrala veškeré homeopatika a léčím se.....nejhorší je že zabírají až tak za 3-4 dny.... dneska je to 5 den a konečně změna ;-) Tak to asi přežiju :-D Mějte se pa pa kozimura: díky za info! Ještě že všechny co jsme tady tak bez práce nejsme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. No já se zatím držím a doufám, že mě ta chřipka obejde velkým obloukem. Papám vitamíny, ale člověk nikdy neví ;-)
Odpovědět
nazdarek berusky ;-) tak me se to nevyhlo :( jsem doma a kaslu jak tuberak, nastesti uz neni aspon teplota :) V patek me to max postihlo, mela jsem az 39,8 a vubec nesla dolu, ale aspon manza kolem me skakal :-D v sobotu bylo lepe, ale vceera zase odznovu :-| no a dneska jsem sla k doktorce a mam antibiotika :-( takze jsem rada, ze tehotna nejsem nebo nevim nevim jak bych to dala na tech homeopatikach jak blanka ;-) Jinak co noveho? zitra je utery a janicka musi dat info ;-) budu cekat ;-) zatim se mejte... jdu lezet... papa x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dam info hned jak budu na netu, jen uz ted vim ze se asi nic nedovim jelikoz to zase a porad mam takze me vysetrovat nebude...
Odpovědět
Jani, nechej si raději asi napsat prášky ať se ti to upraví, to fakt není normální...to tě teda holka lituju :-( Prober to s ním a pak dej vědět. Holky co jste nemocné tak držím palce, já jsem taky odedneška na antibiotikách, dostala jsem sprda že mi to sedí na průduškách a chrčí to tam prý pořádně a že se mu to vůbec nelíbí. Takže tak a to jsem myslela že včerejšek večer a dnešek ráno asi nepřežiju :-( tak doufám že to brzo zabere...beru to co 8 hodin... tak už aby to bylo za mnou. Tak se všechny opatrujte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vám povím že jsem dostala injekci na zastaveni, brali mi krev, zitra budou vysledky a pak mi nasadi prasky....toz jsem zvedava...
Odpovědět
ahojky holciny ;-) tak Blani to je mi lito, ze jsi nemocna, ja uz jenom kaslu :-| Jani, aspon budes vedet na cem jsi ;-) tak hlavne davej info a opatruj se ;-) at pak muze byt dalsi prcek ;-) Jdu pracovat, uz mi tady hrabe a zitra mam k tomu zkousku z matiky :-(
Odpovědět
Ahoj holky. Kačo, tak to je fajn že už je ti lépe...já taky jenom kašlu, horečku jsem neměla ale řeknu ti že ten kašel je pořádný pravít, už mne to fakt nebyví se dusit ]-( už chci mít pokoj. Jani, jak to teda dopadlo s těma výsledkama?????? Co ti teda dal, nebo jak to bude léčit???? Holky já jak kašlu, tak ten prcek v tom bříšku už se ani nerozčiluje že tak skáče, už mě přestal i kopat když začnu kašla...ale musí to být v tom břichu rachot když začnu kašlat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky kdy jste šly na gyne když vám test na těhhu vyšel 2 čárky :-N :-) :-N :-N x-)
Odpovědět
Jarčo: já tam letěla hned na druhý den, protože jsem si test dělala večer :-D ale to jsem měla tu druhou čárku takovou slabou růžovou ale byla tam :-D , tak jsem to ještě pro jistotu zkusila ráno a když tam zase byla ta druhá čárka, tak jsem hned šla a nemohla se dočkat x-) :-N :-D jestli to doktor potvrdí. Jinak gratuluju x-) my už začínáme pomalu 6 měsíc ;-) Jo a holky jméno už máme bude to Richard, Ríša, Ríšánek...Ke Kristýnce se to hodí, to bude ale páreček :-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani díky taky je tam slabý proužek x-) ten druhý a manža to jěště neví :-D řeknu mu to až na Valentýna :-N ale asi bude mít infarkt bo první nechtěl mimíska a stejně jsme se milovaly bez ochrany několikrát tak jsem zvědavá co mi na to řekne |-| zítra jdem zaplatit zálohu na okna plastové a vbřeznu by nám je měly přijít udělat
Odpovědět
Profilova fotka
tak bud tento týden tam jěště zajdu nebo příštá ale do soboty chci koupit cumel a velkou mašli na nho no a v sobotu snídaně do postele s překvapením :-D :-D :-D doufám že nebude rozvod 8-) =-) :-D dám vědět jak se to všechno vyvyjí
Odpovědět
Profilova fotka
jo a v kterém dni :-N nebo týdnu x-) bych mohla byt když jsou dvě čárky
Odpovědět
Tak to pak dej vědět reakci od manžílka :-D no, jestli je to jen slabé ten druhý proužek, tak asi 4 týden...ale to by ti řekl doktor jak to vypadá podle uz. Teda tak ty to chceš říct manželovi na Vaentýna? Tak to já bych tak dlouho nevydržela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už to vím od středy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale bojim bojim co on na to :-( dneska měl v horoskopu že co se tíče lásky v unoru tak kritická ale bolí mě pořád břicho (podbřišek)a pravý vaječní ospalá jsem každý den chodím čurat strašně časno no bude to zajímavé.Jěště jeden dotaz v červenci (20)mi končí mateřská s Kristýnkou a to budu +- 5-6 měsíc těhotenství takže zkončínm mateřskou pujdu do práce na dva měsíce a pak znovu na mateřskou?nebo jak to bude asi netušíš jak to chodí?u malé jsem byla už od 3 měsíce na nemocenské měla jsem v děloze sraženinu krve byla jsem 2 dny ve špytale pry jsem musela zvedat něco těžkého a já jsem dělala v pekárně chystala jsem bedny s pečivem a chlebem na obchody no a začala jsem krvacet tak mi to nějakýma práškama na vstřebaní rozehnali ale na nemocenské jsem zustala až do mateřské tak jsem zvědavá jak dopadnu ted
Odpovědět
Já jsem na nemocenské od 2 měsíce :-D s malou končím mateřskou teď v březnu. A za 3 měsíce by se měl malý narodit. ;-) Jinak zíleží na tobě jak to uděláš, jestli půjdeš na nemocenskou, nebo jak ti zkončí mateřská tak nastoupíš do práce...a pak za nějaký měsíc nastoupíš zase na nemocenskou.... to si musíš propočítat jak ti to výjde nejlépe. Podle platu a tak ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?