Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Dobré ráno holčiny :) Tak včerejší zápočet z Podniku jsem zvládla ;-) :-) :-D jsem ráda a dneska mě čeká ještě zkouška z Matiky a budu happy... pak mě poslední zápočet čeká v březnu a hurá do letního semestru :-) ;-) Jaruš ty okna Vám nezávidím, našim to dělali před vánocemi a docela byl bordel z toho všude, ale aspoň mají nová okna :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kačko tak jsem to chtěla jěšě před vánocema bo to tu jěště nebylo pořádně všechno nastěhované ale muj to zamít a nejradši by byl kdyby se to dělalo až v létě tak jsem ho naštěstí ukecala na ted že jsou slevy a tak :-D :-D a na jedné straně muže byt rád peníze byli moje a byt máme na pul tak že aniž bych chtěl tak se mu zvedne hodnota bytu ;-) aniž by to dotoho něco investoval 8-) tak komu by se to nelíbilo :-D
Odpovědět
Holky moje :) tak jsem udělala ve středu ten podnik a ve čtvrtek tu matiku za 2!!!! :-D x-) jsem úplně šťastná :) tak dneska to vidím zle :) jdu slavit.... mějte se zatím pěkně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko VELIKÁNSKÁ GRATULACE :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kači taky gratuluji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci, gratuluji!!!!!!!!! A co, studujes Ekonomku? Jarko a Tobe taky gratuluji k miminku ;-)
Odpovědět
jee děkuji moc :) už mi chybí jen 2 zápočty a semestr je hotov :) no ale z té matiky to bylo psycho :-| :-( čím dál více dávala těžší příklady :) ale už to konečně mám :-D x-) Leni: jojo ekonomka tady v NJ - VSPodnikání :) teď jsem začala a nejhorší je to studovat při práci :) moc toho nejde stíhat :) a jak ty se máš jako manželka? :) Jaruš co okna? kdy to začínáte? A holky nějaké novinky? Jaicko co:
Odpovědět
Profilova fotka
Snowball Děkuju x-) Kacca7 okna až ten tyden v březnu jak je 9.3 pondělí tak to vychází nějak ale prej tyden předem zavolají :-D
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli některá z vás neměla na svatbu koláčky z Příbora od Putaly. Jestli nevíte, jaké jsou chutově, nebo jak vyjdou cenově? Za případnou odpověď moc děkuji.
Odpovědět
nazdárek holčiny :) tak co nějaké novinky? u mě žádné :( jen se učím na poslední zápočet v zimním semestru ;-) děvčatka moje mám chuť na palačinky :-D x-) uděláme srazík :-D x-) ? víte jak ať nám Blanka neporodí x-) :-D co? hele jaruško a ty bys mohla taky dojít :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky byla jsem dnes na roční kontrole chodím na nefrologii(ledviny močák)a byla jsem na ultrazvuku tak už ten prdola má i gestační váček už byl vidět mi řekl pán doktor bo mi říkal že mi udělá ultrazvuk břícha ledvin játer a žlučníku no a jak řekl břicha tak jsem využila příležitosti tak jsem mu řekla tak to uvidíte miminko?A on na to vy jste těhotná?a já jo jse v 7 týdnu a krom toho mi zdělil že mám cistu na právé ledvině 2 cm velkou ale na prcka to nebude mít vliv ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Kači, véééélikánská gratulace a doufám že to pořádně oslavíííš :-D janca123: Tak s tím bohužel nepomůžu, nám je dělala maminka od manžela :-) a byly výbornéééééé Jarko: pevné nervy při výměně oken :-D .... to bude bugr, ale aspoň to budete mít hotové a na jaro si je pěkně vyleštíš :-D Holky, já mám chutě na amoletuuuuuuuuuuuuu :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kaci, vydrz!! Ja, jsem delala VSB ekonomku, matiku jsem nesnasela, nejhorsi, co mohlo byt. Je to hrozne studovat pri praci, tady mi neuznali ceskou Vysokou, tak znovu chodim do skoly a vim, jak Ti je. Musime, jen vydrzet.!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Leni: tak to jsou pekne potvory, ze ti nasi vysokou neuznali, ale v cizine to vetsinou tak byva :-( jinak ja uz matiku mit nebudu, ted jenom statistiku tak uvidime ;-) Holky a jako kdy pujdeme na ty amoletky? máte cas? pujdeme?
Odpovědět
dobré ráno holčiny ;-) kde je kdo? tady nikdo není =-) jsem teď volala jednomu pánovi na tetování ;-) a nebere mi to sakra :-( než já se zase do toho dokopu, že se chci nechat tetovat, tak budou vánoce :-( co děláte, že nikdo nikde ? :-( já pracuji a už mám vše hotovo :-(
Odpovědět
holky tak jsem objednaná na pondělí 2/3 v 16:00 to bude zase :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kači, já jsem pořád tady, ale pilně pracuju ;-) Tak tetování jo? Taky jsem nad tím uvažovala, něco malého, ale bojím, bojím....
Odpovědět
no já už jedno mám vzadu na krku a teď chci pod něj další malé :) no já už se bojím zase teď neboj :)
Odpovědět
Profilova fotka
a bolí to moc? A kam na to jdeš, jestli se můžu zeptat? A co si vymyslíš a doneseš obrázek, to ti udělá?
Odpovědět
no ani nebolí, jen je to takový zvláštní pocit a mám nejhorší místo které jsem si mohla vybrat, na páteři a kotnících je to údajně nejhorší, bo je tam nejtenší kůže ;-) jinak jdu jak je Relax centrum v nj... už jsem tam byla na tom prvním a jsem max spokojená :) no já už mám čínskou krysu a teď pod to chci manželovo znamení čínské (zajíce), takže už vím :) jsem si ale myslela, že mu to neřeknu, že ho překvapím, ale nevydržím to a hlavně ho tam potřebuji :) kdyby náhodou něco, bo minule jsem byla bílá jak stěna :)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, tak to nevím, jestli bych se tam nesložila =-) já bych chtěla asi nejspíš na ruku pod rameno. Jo a prosímtě kolik to tak přibližně stojí, takové v normální velikosti? Já nemám vůbec představu, tak ať nad tím třeba zbytečně neuvažuju ;-)
Odpovědět
no moje malinke stalo 500,- asi, ale je to uz skoro 2 roky (moje ma 2,5cm)
Odpovědět
Profilova fotka
no jak se znám, jsem posera, tak to zase vzdám :-x
Odpovědět
ale pak jee to super pocit ;-) :-D tak to nevzdavej ;-) muzu jen doporucit ;-) hlavne by sis mela dat neco co pro tebe bude znamenat ... ne nejakou kravinu... uvedomit si, ze je to na cely zivot... hodne lidi si toto totiz neuvedomuje
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem odhodlaná, ale teď na to nebudou prachy, tak to prozatím odložím, ale jednou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaci- neboji to vubec, je to jako by ti nekdo jezdil pentilkou sem a tam... jinak nic, ma mam taky...nad zadkem... vuec to nebolelo...ale nejak na nej zapominam...vubec nevim ze ho mam :-D
Odpovědět
Takže tady se bude tetovat, jo??? :-D No, já jsem si nechávala dělat tetování rtu před 6 ti lety a můžu vám říct, že au au...ale to byly rty, takže to bolelo, to je jasan, ale jinak na těle to prý zase tak moc nebolí, ale záleží jak kdo má vysoký práh bolesti :-N :-D Jani, co nového? Holky, ty palačinky bych si ale fakt dala :-p :-D dneska jsme si udělali doma žemlovku, ať mám náhradu za ty palačinky :-D
Odpovědět
Blani tak na rty bych nešla ani omylem, bych se asi potentovala bolestí :) už tak to budu mít zase na krku, kde je to nejvíce citlivé :( tak co dáme rande 10/3 ? je to úterý :) máte někdo něco už domluveno? co? a ať je nás tam trochu více a ne naše úžasná 4 :) co jaruš? by ses mohla přidat :) no Luci ty asi moc ne co? nebo se objevuješ někdy v nj?
Odpovědět
Profilova fotka
kačko ten týden nás čekají okna a 10 mám zrovna narozky a jsem navíc odpoledne obědnaná na Nefrologii pro výsledky tak že já nic =-) někdy příště ;-)
Odpovědět
jarusko, tak napis datum ktere by se ti hodilo :) jo a dam vam fotku tech vlasku na net :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?