Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek holky, preju vsem postizenym povodnemi hodne sily a optimismu, i kdyz je to velmi tezke. moji rodice maji kompletne zniceny dum (bungalov naproti zamku v kunine)....tim jak je to prizemni, tak je vlastne vsecko fuc....ja jsem tu ve varech, tak jsem to jeste nevidela, ale podle liceni je to des a hlavne ta psychika. kacko bud rada, ze nemate postaveno, nasi to vlastne deset let davali dohromady a ted jak uz i zahrada byla trochu k svetu muzou zacit odnuly.... :-| jinak my to s miminkem v poho. on je zlaticko. nevim, jestli jsem vam hodila odkaz na album, takze tady..... http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Ahoj Miri, to je mi líto :-( švagr jak tam jel, tak říkal, že je to tam katastrofa :-( mě stačilo jet jen do šenova a už tak jsem to celé probrečela :-( nám se to naštěstí vyhlo, ale chybělo maličko :-| sousedi mají rodiče v jeseníku a naštěstí jim zůstal barák, ale má přijít ještě statik, tak uvidí, ale snad jim ho nechají :-( nic jiného už více nemají, protože o veškerou výbavu přišli :-( malý je nádherný :-D , máte pěkný kočárek a úžasné je ta "vaše zahrádka" :-D vypadá jak u nás, akorát u nás už se tam ani na tom balkóně nedá chodit :-D :-D :-D
Odpovědět
Miri mas SZ
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky přidám pár fotek http://picasaweb.google.com/Sqrjuvi/P... rodice meli vytopenou loznici... ale porad jsme na tom dobre proti ostatnim...akorat je ted hodne uklizeni.... jak se jinak mate?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jani. Tak to je mi líto, že se to i vás dotklo, ale hlavně, že jste všichni v pořádku ;-)
Odpovědět
ahoj holky, raději se už k povodni neudu vracet ;-( bydlíme sice na Jaselské na kopci, ale co se z toho kopce valilo dolů tak to byla hrůůůza. Skoro všicni měli tady na kopci vytopené sklepy... mazec. jinak Ríša roste jak zvody, už máme 3840g a 54 cm x-) ... Miri, malý je úžasný x-) a doufám že je taky hodný, určitě po mamince ;-) hele a ten srazík by byl fajn, jen bych ještě tak měsíc počkala až bude i lepší počasí, teda snad bude.... jak se jinak máte? Co nového kromě povodní :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky - mohla bych se k vám přidat,;-) nedoporučíte mi nějako dobrého a osvědčeného fotografa, fotografku v okrese nový Jičín? děkuju;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mysickaaa, já jsem měla dobrou a osvědčenou fotografku přímo z NJ-paní Dejmkovou a ta je u kina, jinak mají stránky fotosalon.cz, kde je i ceník ;-) Můžu doporučit, já jsem byla spokojená.
Odpovědět
Mysi... ahoj :) ja měla od sestry kamarády a s těmi jsem byla max spokojená, ale jinak Blani má krásné fotečky, tak ta může doporučit, myslím, že říkala, že se jmenuje Horák, ale nevím jménem :-( tak snad ti dá vědět :) Holky už zase prší :( jsem ani v noci nemohla spát, jak byli hromy a blesky :-| a zítra mám zkoušku a nic neumím :-S :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kači. Já jsem se v noci vzbudila a jak se pořád blýskalo, tak jsem pak taky nemohla spát a děsila jsem se aby zase něco nepřišlo. No asi už bude pořád jenom pršet :-( A neboj, tu zkoušku dáš, budu na tebe myslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky co nového a co miminka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem psala do poradny kvuli tomu neplacenému volnu a tomu jak ta učetní říkala že mi nemocenskou nemají z čeho vypočítat tak tady je odpověd od paní která dělá na sociálce v Příboře ::: Jarmila Ivánková neplacené volno mezi dvěma mateřskýma 16.07.2009, 23:33 Dobrý den!Končí mi mateřská(20.7) a o 40 dní později by mi měla začíná druhá.Zaměstnavatel pro mě v pokročilém stádiu těhotenství nemá práci(dělám v pekárně a dělálo se na tři směny momentálně jede jen odpolední a noční,takže mi dá neplacené volno podle učetní a zaplatí mi prý i sociální a zdravotní. Chtěla bych se zeptat jestli po dobu těch 40 dnů mám nárok na nějaký finanční příspěvek nebo bych měla dostat něco od zaměstnavatele? Předem děkuji za odpověď. zapoměla jsem jěště napsat že jsem te učetní říkala že nevím jestli mi třeba na gynekologyi nenapíše nemocenskou a ona říkala ta učetní že to je zbytečné že mi to nemají z čeho vypočítat tu nemocenskou a zajímalo by mě teda z čeho vypočítají to sociální a zdravotní a následně tu pulroční mateřskou na kterou mám podle ní nárok protože jsem otěhotněla v první mateřské..Na gyne jsem se ptatla doktora že mi končí mateřská co potom že učetní mi řekla že nemá smysl mi psat nemocenskou a on mi řekl že do takových učetních věcí nevidí a nevyzná se v tom Odpovídá Ludmila Řezníčková Pokud se se zaměstnavatelem dohodnete na neplaceném volnu, nebudete mít v době neplaceného volna žádný příjem - už proto se to jmenuje neplacené volno. Pokud by pro to byly zdravotní důvody, rozhodně by pro vás finančně výhodnější byla pracovní neschopnost, kdy po dobu prvních 14. dnů vás finančně musí zabezpečit zaměstnavatel v rámci tzv. náhrady mzdy a od 15. dne nemoci pak okresní správa sociálního zabezpečení. Pokud máte trvající pracovní poměr a při mateřské či rodičovské dovolené jste nepracovala, bude zaměstnavatel při výpočtu náhrady mzdy i OSSZ při výpočtu nemocenské vycházet z hrubé mzdy z doby před první mateřskou. Z této mzdy vám bude posléze vypočtena také peněžitá pomoc v mateřství. tak to zkusím teda uhrát na nemocenskou a uvidíme ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak tady na těch stránkách je ta poradna je tam i gynekolog pediatr ta sociálka http://www.mamaaja.cz odpovídají do 7 dnu mi přišla odpověd po 4 dnech
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jarko. Tak to by bylo dobré, kdyby ti to vyšlo s tou nemocenskou aby jsi z toho něco měla. Držím palce ;-) Já se dneska peču a smažím v práci, ale za rohem je Gulášfest, tak si zajdu pro guláš na oběd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou chut já jsem dneská vařila vepřo zelo s bramborama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky ;-) Právě jsem dojedla, dala jsem si bramborový a němůžu ani dýchat, jak jsem se najedla... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak tu nemocenskou mám ;-) dneska jdu do pekárny tak jsem zvědava na naši učetní trochu se bojím :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jarko tak to je super, že to tak dopadlo. A účetní se nemusíš vůbec bát, když ti předtím říkala takové blbosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kac3nka***toš jak jsem tam šla s těma nervama tak se mi to i splnilo volala kolegyni do Lešné co nás měla za stareho majitele a prý se to tak řešilo ale říkala mi že mě nechce oškubat chran buh zítra jde na sociálku s papírama tak že se tam zeptá na to že je sama zvědavá a pak mi zavolá jak to dopadla tak se bojím znovu aby ta paní co mi odpovídala na tu otázku aby se třeba nespletla nebo něco :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak dneska mi volala konečně ta učetní z pekárny a že teda tu nemocenskou mám :-N tak mi spadl kamen ze srdce sice nevím kolik dostanu na nemocenské ale aspon něco ;-)
Odpovědět
Nazdárek holky :) Jak se máte? co nového? co dětičky? atd? x-) x-) x-)
Odpovědět
Ahoj holčiny x-) , tak já se mám po 14 denní dovolené na jižní moravě skvěle :-D Malý roste jak z vody, zítra jdeme do poradny tak budu vědět kolik váží a měří a písnu ;-) A co jinak u vás nového, Jarka dostala nemocenskou, Kačenka si dala guláš no a co ostatní vdané paní a maminy? Jani Kroko, jak se máte, co prdelka Viktorka, chtělo by to nějaké fotky x-) Jani tak už se chystáš na školu? Těšíš se? No a co mimís, jak to pokračuje? Dal tě doktor asopň nějak dohromady? :-N Kači a jak ty válčíš, co nového u tebe?
Odpovědět
J000, holky mi budeme mít výročííííííííííííííííííííííííííííííííí x-) a už nebudu novomanželka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no to už je doba, kdy jsem měla ten guláš a dlouho tady nikdo nebyl ;-) Blani a ty máš nějaké nové fotky? :-)
Odpovědět
nazdarek... tak já už novomanželka nejsem :-D jinak taky jsem byli na dovči ale jen týden ale zase super (v orlických horách) :) Blani taky nam hod nekde risu ukazat ;-) Kači co ty co baracek a mimi? nic jeste? Jo a kdy dame srazik? blizi se nam konec leta ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kači baráček se posouvá na neurčito "díky" povodním a mimi zatím ještě ne ;-) A srazík bychom měly dát než nám to léto skončí... :-)
Odpovědět
Ahoj holky tak u nás je to stejné jak u Blaničky taky rosteme jak z vody už mám plno věcí vyřazených co je nám malé. Jinak jsme se byli fotit tak jsem hodila fotečky na konika. Viktorka je lump přes den mi moc nechce spat a když usne tak jenom v rukach. Jinak nějaký srazík by jsme mohli udělat jsem pro. http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Ahoj Jani. úžasné fotečkyyyyyyy.... x-) Viki roste jak z vody...je krásná. A hlavne jsem taky viděla vaše svatební foto, byla jsi nááááádhernááááá nevěata, jsem tě málem nepoznala, úplná změna x-) Já jinka tady už moc nejsem spíše mne holky zastihnete na facebooku, obě Kačenky :o) už ví... jsou tam taky. Jsem tam normálně pod svým jménem.... A ten sraz by byl super, tak už něco některá navrhněte :-) kdy můžete, mi co jsme s mimískama doma, tak je nám to asi jedno který den to bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak se máte a co miminka určitě rostou jak z vody.Říjen je tady a mě se přiblížil termín mám ho 13 10 příští týden v uterý zatím v pohodě všecko sem tam bolesti jak před menses ale prej to tam drží až nezkutečně v pondělí jdu naposled do poradny tak jsem zvědavá co nového přibrala jsem nakonec jen dvě a pul kila takže si myslím že mimčo si ze mě hodně vzalo a že bych teoreticky mohla byt chudčí než pře otěhotněním tak uvidíme a pohlaví miminka toš vypadá to na holčičku 3 krat mi řekl že by to mohla byt holka tak to bude jěště asi překvapení ;-) naše první dcera už chodí uspěšně od září do školky sice brečela asi dva dny po sobě ale nesla to statečněji než já já jsem si jěště pořádně nezvkla bečela jsem celý týden asi hormony pracovaly :-D ted jsem ji měla celý týden doma byla nemocná měla 38 horečky ale od příštího týdne začne zase chodit do školky chodíme už na 6 ráno at to má muj jednoduší jak budu ve špitále tak ji tam dá jak pojede do práce no a ve dvanáct ji vyzvedávám to pro ni asi bude chodit babička anebo si bude muset zvyknout ve školce i spát po obědě 8-) ty jo jsem se nějak rozepsala :-D tak se mějte holky pěkně a vzpomente si na mě příští týden ja se pak zase ozvu jak bude po všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Jarko, tak to budu držet palce, ať to všechno dobře dopadne a jsem zvědavá, jak dáš potom zprávu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?