Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
jaruško to je boží x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
ahoj holky konečně jsem se tu na chvili dostala. Jaruš gratuluji k mimiskovi ja jsem to zjistila až v 7 týdnu. Kači takže jsi ostřihana jo ja jdu dneska tak jsem zvědavá co mi udělá bo mi strašně moc vypadávají vlasy a to mi všichni říkali že mi budou vypadávat až budu kojit. Jinak sraz by mohl nějaký být snad už konečně dorazím.
Odpovědět
Kači, Ríšánek a malá pozdravovány.... hele jsem taky zvědavá jak vypadáš.... ale myslím že to bude na tobě super...budeš takové střeštidlo :-D Jarko: Tak to je dobře že to dopadlo vše v pořádku :-D a ten můj výpočet taky sedííííííííííííííííííííííííí :-D Takže gratuluji k těhotenství. Kačenko, taky už bych chtěla aby bylo teplo, už mne ta zima neba a hlavně to jak ani nesvítí slunko ]-( Kroko: Ono s těma vlasama je to normální, je pravda že ti nejvíce vypadávají asi první a půlka druhého trimestru....ve třetím se ty vlasy zase dají do pohody a budou vypadat i zdravěji. Pak začnou vypadávat jak budeš kojit , no spíše šestinedělí...ale co ti doporučím jestli nechceš přijít o vlasy a čekat pak až ti narostou, tak nejlepší délka pokud jsi měla dlouhé vlasy a máš, tak je nějak na ramena a sestříhaná aby se ty vytamíny dostaly do celé délky vlasů. Ono jak je ta délka moc dlouhá, tak se tam toho do těch konců nedostane a začne se to lámat a vypadávat. Já už mám s vypadáváním pokoj, ale začne to zase jak porodím, u malé jsem to taky tak měla.Kámoška si zakládala na dlouhých vlase a v šestinedělí ji vypydaly kouty a pak mi teprve volala, co stím a já na to střííííhat :-D :-D myslela že se vyvrátí :-D ale ostříhaly jsme to na ramena a za 3 týdny už ji pěkně vlasy na těch koutech dorůstaly ;-) Takže je dobře že to jdeš ostříhat ;-) ono ty vlasy vždyzky dorostou :-) Jéééééééééééééééééé já se rozepsala holky, co???
Odpovědět
Blani: tak jsem prý omládla, nechápu, jak si to dovolí říci ostatní, když mladá pořád ještě jsem :-D :-D Taky jsem si všimla, že ses s Jarkou perfektně trefila :) až budu těhotná, tak ti dám vědět ;-) :-D A střeštidlo, to jsem byla vždy :) No a abyste mě viděli, jak vypadám, tak musíme dát srazík :)
Odpovědět
Hele co je s Pavkou? jinak s takovou, když se neozývá, tak budeme muset udělat srazík zase přes týden :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
+holky a co Pajísek =-)
Odpovědět
no ta je mrtvy brouk... nevím vubec co s ni je.. co ty Blani?
Odpovědět
Pavka je na prijmu, Kaci ;-) Jen na ty, mnou dane data, nikdo nereagoval, tak to nechavam na vas.-) Ja müzuv NE 22.2. kdykoliv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak už to ví a je to vše v pohodě :-N :-N :-N jsem mu to vyzvonila a je takový jinačí milejší vysmatější a prej to tak nějak čekal kdy s tím přijdu :-)
Odpovědět
Jaruško, já tě obdivuji, že jsi to tak vydržela dlouho, protože já vždy tomovi vše hned vyslepičím :-D A vidíš, že je rád, ale spíše mu to možná ještě nedochází, jak znám chlapy a hlavně jsi měla takový strach x-) x-) x-) Pavli jiný datum? to já moc nemůžu :-( 21.2. chceme na ples a v neděli asi budu střízlivět :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak už mi pomalinku hrabe :-D včera mi přišel domu monitor dechu pro mimíska x-) a příští týden by měl dorazit fusák do autosedačky (vajíčka) a odsávačka jěště že budem dělat ty okna :-D a dneska jsem si dělala poslední test co mi zustal a už tam jsou dvě krásné čárky x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a obhlížím sedačku mrkněte vypadá dobře je i s nánožníkem http://ajashop.mimishop.cz/detail.php...
Odpovědět
Článek se načítá
Jarko, tak to já se zaměřuju spíše na kočárek, protože všechno osataní mám v perfektním stavu po Kristýnce. I oblečení je jako nové , za začátku jsme kupovali neutrální barvy ;-) takže už jsem to protřídila co by mohl Ríša nosit :-D Jinak sedačka vypadá dobře, ale bezpečná se mi moc nezdá, ale záleží na tobě jestli to máš spíše na doma nebo jak. Já se dívám po kočárku kde se dá na konstrukci kočárku připevnit i autosedačka, když Ríša usne v autě, tak ať ho nemusím budit, když ho budu chtít předělat do kočárku. A jak jinak holky se máte???? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani a jakou autosedačku bys doporučovala? =-)
Odpovědět
Nazdarek holčiny :) Tak jsem zpátky, zdravá, celá a netěhotná :-D Bylo úplně super na Horní Bečvě, hodně sněhu a prostě boží :-D všem to doporučuji... Je tam krásně bílo, ale hlavně jak jsme jeli na Rališku, tak jsme zapadli :-S blbý polák nás vyhnal z cesty, tak jsme museli čekat na trakturek až nás vytáhne :-( ale jinak v poho... v sobotu bylo méně lidí než včera, tak super :) DOPORUČUJI VŠEM !!! Jak jinak? co těhotné :) a co Valentýn? U mě se Tomáš překonal a donesl ružičku a to jsme si slíbili, že to neslavíme :) i když já mu koupila rafaelo (a taky ho sama snědla :-D ) jsem hrozná :)
Odpovědět
Jo a BLANI a JARKO gratuluji k půlročnímu výročí :-D vítejte mezi manželkama :-D x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko díky :-D
Odpovědět
Kačo tak ti teda dííííík ]-( :-D ale že bylo fajn ještě říkat že jsem novomanželka :-D Ještě Pavča a jsme už jenom manželky všechny :-D
Odpovědět
cauky holky, tak my jdem v patek vecer na sportovni ples, v sobotu mame mega oslavu mych dvou sourozencu, a 30-tiny meho muze x-) a svatky segr,y netere, brachy...masakr ]-( A v nedeli chceme jet na Pustevny aspon (jako Prazaci) pricichnou ke snehu :-N I kdyz ho tu ted mame taky pozehnane a furt snezi... Takze se se srazem na me fakt neohlizejte, asi to nema moc smyslu...my si skocime s Marketkou na kafe a vic nezvladnu... Mejte se krasne :-)
Odpovědět
P.S.: Ja slysela, ze novomanzele jsou rok, takze ja si to hodlam uzivat az do zari :-N :-D
Odpovědět
Nazdárek holky :) Zase mrtvolno :-( co děláte, že nenapíšete? ;-) No já se učím, protože dneska mám zápočet z Podniku a zítra zkoušku z Matiky, tak učím a učím :( ale už mi z toho hrabe :) Pavli, tak to jsi mě potěšila, tak podle tebe jsem ještě novomanželka ;-) super :-D x-) Pavka: jdete do Fokusu na ten Sportovni ples jo? my tam byli loni a nic moc, tak jsme řekli letos, že tam nejdeme :) ale třeba letos bude super :) Blani tak co Ríša? Jaruško a co ty? co malá na mimi? Janičko co doktor? už je vše lepší a bude další baby? x-) x-) x-) Kačko a co ty za novinky? no jdu drtit, tak zatím a pište konečně x-) ;-) nebo se naštvu :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kači. Tak píšu, aby ses nenaštvala ;-) U mě nic nového, jsem v práci, pracuju, ale dneska jdu s kámoškou ke Kamasové x-) ale dám si jenom čaj a nic mě nezláká :-x 8-)
Odpovědět
nazdarek kaci :) tak jsi me potesila :) no klidne si dej i palacinky :) budu na tebe myslet u zapoctu :)
Odpovědět
Profilova fotka
radši ne, nemůžu pořád tak hřešit. Já budu myslet na tebe ať ti to dobře dopadne ;-)
Odpovědět
jeee dekuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš zač ;-) Ale neměla by ses soustředit na to učení? :-p
Odpovědět
jojo :) jasne teta :)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ty to už beztak všechno umíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky malá na mimi jěště* nic ale hlásím že už nakupuju :-D už mi došel monitor dechu a odsávačka sice je to z aukce(aukra) ale v super stavu a hlavně plně funkčí a podle mě dobrá koupě x-) monitor dechu od firmy Baby sense 2 s dvěma deskami(senzory za 1500 i s poštou a páková odsávačka kterou ona koupila a použila jen 3 měsíce za 1400 od Chicco já ji mám od ní za 280 i s poštou :-N super ne jo a mám na poště balík a to by měl být fusak nový do sedačky (vajíčka)za 415 s poštou taky super cena jinak mě pobolívá břicho a jsem ochrapaná a už pomali balím věci do krabic at mám nachystané bo budem dělat okna plastové tak všechno pobalit
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko a co zkoušky???????????? určitě dopadly dobře ne ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?