Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
1
133
134
Ahoj Jarko taky držím palečky ať ti všechno dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak dnesmám termín a jsem jěště celá převlekla jsem peřina včera vyměnila záclonu v obyváku a zítra jdu na 8 do nemocnice na gyne na sledování tak jsem zvědavá jestli se to pohlo nebo ne třeba si mě tam už nechají uvidíme tak zatím ahojky zase písnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak jsem byla dneska v nemocnici nic nového v pátek jdu znovu a prej počkáme do 20 .10. akorát jsem se dozvěděla že malá má už ted 3600 gramu plus minus jinak všechno v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jak se mate? Jaruš přeji ti at ti vse dobre dopadne a mimco at je zdrave :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak zítra ráno nastupuju na 7 hodin do nemocnice na vyvolání tak držte palečky mělo by se to dopoledne narodit že pry porodní cesty jsou perfektně připravené akorat že gelovou tabletkou vyvoplají stahy a mámi holčičku potvrzenou ;-) tak zatím ahojky a já se pak zas ozvu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsme už doma malá se narodila v uterý 20.10.2009 v 13.10 porod byl vyvolán váha miminka 3810g a délka 49cm v sobotu 24.10 nás pustily domu tady jsou stránky jestlichcete tak mrkněte je tam zatím jen paru foteček budu je postupně přidávat http://www.modrykonik.cz/album/album.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jarko moc gratuluji k Natálce, je moc hezká, tak hlavně, ať je zdravá a ať vám dělá jenom radost :-)
Odpovědět
jeee Jaruško moc moc blahopřejeme :) je nádherná :) tak hlavně to zdrávíčko :) a ať moc nezlobí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky Veslé Vánoce :-N
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahojky, nevíte někdo o nějakém dobrém DJ z NJ a okolí? Máme hodně specifické požadavky, proto chceme DJ a ne kapelu... Díky ;-)
Odpovědět
@murinka2305 Taky hledáme, pokud najdete, dej info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@linda26 Tak nakonec jsme zvolili DJ Sony. Je z Olomouce a recenze má hodně dobré, tak snad to bude dobrá volba... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@murinka2305 Tak pokud má dobré recenze, tak snad bude dobrý!! My ještě zvažujeme možnost kamaráda Dj..A kolik Vás bude stát pro připad, že by jsme ho chtěli nakonec zvolit taky?
Odpovědět
Profilova fotka
@linda26 Myslím, že za 6h hraní (plus hodina před a po na přípravu) bere 5000,-, za každou další hodinu 500,-. My chceme hudbu cca od 14:00 do 01:00, takže to bude víc. Pak jsou tam další nějaké příplatky třeba za osvětlení, případně karaoke, atd., ale to už potom záleží na Vás.
Odpovědět
@murinka2305 díky moc
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, odkud v okolí nj jste měli/budete mít cukroví? Kolik vychází kilo? děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
@janaste Ještě taky nevím:-) Nemáme ani dort ani cukroví
Odpovědět
Ahoj holky, cukroví taky ještě nemám. Dort si budu nechávat dělat v Sauře. A kde si nechávate péct koláčky a koláče?
Odpovědět
Profilova fotka
@radmilka87 koláče asi v Palačově. A ozvala se mi jedna paní co poče cukroví za 300,- kilo, peče 40 druhů a je s ní super domluva. Jinde chcou min. 340,- za kilo, tak kdybys chtěla, pošlu ti na ní kontakt a odkaz na její stránky. A kde se necháváš malovat?
Odpovědět
@janaste Tak mamka už u nějaké paní u nás v Bartoškách cukroví objednala. Ale můžeš mi dát kontakt a ty stránky, ještě asi přiobjednám, tak abych měla více druhů. No malovat ještě přesně nevím, ale asi u Vlasty Černoškové, co má salon u bazénu, je to přítelkyně přítelova svědka, takže se zkusím u ní nechat. Ale je prý dobrá jedna holčina, nějaká Pavla, v sobotu budu vědět kontakt.
Odpovědět
Zdravím holky,nemáte nejaký tip na nějakou kadernici/vizazistku (idealni by bylo,aby zvladla oboji) ve Frenštátu a okolí?shanim někoho na svatební účes a líčení,ale bydlím bohužel 300km daleko,takže je to komplikovanější,ocenila bych proto reference....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
133
134
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?