Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
jsou to nějaký blb.ky ubohý-a typla bych si že jsou to spíš nějaký puberťačky-nikdo inteligentní a dospělej by tohle nenapsal k čemu se vyjadřovat takhle? zbytečně to kazej-ale myslím, že jsou spíš k smíchu než aby se nevěsty zamýšlely, jestli něco nebylo "dokonalý" ale pěkně mě štvou! na co sem lezou? škoda slov.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo já se tomu taky už směju,ale to první mě zarazilo. Dnes mi nějaká napsala "máte hadry z půjčovny co?,vypadáte na to"......hele to jsou vážně nějaký puberťáci,možná ani to ne. Prostě základka.Ať se děti vyblbnou.
Odpovědět
a kolik nevěst si ty "hadry" asi tak kupuje? fakt ujetý logiku to nemá Leonko, na fotky od Camprů jsem koukala až teď a vážně hezký, vypadá to na super mejdan :-D a výzdobu jste měli pěknou...i dortík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, člověk si logicky řekne, že jsou to trubičky, ale mně to v první chvíli mrzelo, pak už mi to bylo jen líto. Když někdo napíše hezky, ale ten účes ti nesluší a má album, tak to sice není gratulace, ale budiž, ale někdy je to od anonina a ty urážky jsou neskutečný. Jedna holčina mi psala, že kdysi to smazat nešlo, ale když se začali množit takové gratulace, tak zavedli to mazání.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí dík, u Camprů to nemělo chybu.Jo jo dortík byl krásnej skoro jako jsi ho měla ty :-D :-D A jak se máš?Dlouho jsi tu nebyla. Holky doufám,že se ještě někdy slezeme.Já bych to tu nechtěla ukončit,už i manžel Vás z vyprávění zná,to je furt samý Monča to a Míša tohle.... ;-)
Odpovědět
skoro, váš byl určo hezčí.......ne tak rozteklej ;-) mám se fajn, dík za optání a jak se má naše novomanželka? jedete na nějakou svatební cestu? nebo si užíváte doma?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme včera asi úspěšně zkolaudovali ;-) ,takže už tu můžeme bydlet 8-) :-D .........píšu asi,protože to ještě nemáme černý na bílým,ale mělo by prý být. Takže spokojenost,ale totální výcuc z peněz. Dovču plánujeme,ale letos asi už ne,vidím to tak na jaře někde v teplíčku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky včera jsem byla na kontrole tak je všechno v pořádku akorát malej se ještě dolu nechystá tak musíme vydržet. Už aby byl venku.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jituško,to zvládneš ;-) ......nejdůležitější je,že jste oba dva v pořádku!!!!!!! Už máš vybraný jméno?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska jsem usnula až kolem 5h ach jo. Připadám si jak po mejdanu i tak vypadám. Jméno už máme dávno jelikož mu každý začal říkat Alešek tak jsme to tak nechali mě se to teda moc nelíbí to bude Aleš mladší a Aleš starší ale co se dá dělat. Já si pak vyberu tu holčičku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Určitě by jsme se měli sejít někde na kávičce. Leo máte na střeše fotky baráčku? Já bych se ráda pokochala. Včera jsem zjistila, že můj nový sedmnáctiletý syn má u Camprů praxi. Bude tam příští týden. Jituš vydrž, už to bude. Včera jsem si byla mazlit miminko kolegyně a zase jsem tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ono je hezké pochovat a vrátit:-)) ještě 4 týdny to už snad uteče jako voda. Dneska mi prý manžel jde koupit něco za porod syna tak jsem zvědavá viděla bych to na naušnice od Swarowskiho ale uvidíme. No vidíš Mončo ani si nemusela být těhotná a už máš odchováno:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé Mončo,teď jsem to objevila!!!!!!!! Nejdřív jsem nechápala proč na střeše?? páč my máme fotky doma v albumu nebo v počítači :-D :-D :-D .......ale teď už vím,díky za tip! O víkendu budu mít čas,tak tam založím albíčko a dám tam fotky.....pak pošlu odkaz. ;-) Jituško tak pozdravuj malýho Aleška ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Leonko...závidím(v dobrém slova smyslu...)Ti ještě čerstvé zážitky svatební.... :-) :-) :-) .Jak už jsem tu jednou psala,vdávala bych se nejraději každý víkend....,tak moc s mi ten den líbil... Jíťo...i tobě závidím to očekávání mrňouska.... :-) :-) :-) Neboj,4 týdny utečou jako voda a ty se ani nenaděješ a už budeš Aleška chovat v náručí-těším se na Tvé reference ;-) Ostatním snažilkám moc držím palce,ať se zadaří přesně v tu dobu,kdy to bude nejvhodnější :-) A samozřejmě tu máme ještě těhulku Jíťu2-takže....ať je porod co nejméně bolestný(za pár dní po porodu nebudeš vědět o čem je řeč :-D ...)a mrňousek ať dělá jen samou radost... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Posílám odkaz na jedno stavební albíčko http://www.modrastrecha.cz/album/albu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky Leon, ti musim ned pochválit to umyvadlo, to je super, se mi hrozně líbí!!!!! Jsem zvědavá jak budete pokračovat, hlavně aktualizuj!!! :-) Ináč já za chvíli razim do Prahy, mám tam sraz s holkama z Koníka, tak se hrozně těšim :-), konečně zase ošahám pupíka :-) Deny, jak je na mateřský, co malá? Se skoro neozýváš!!? Jitullko, si to s tebou vyměnim, já si klidně těch 9měsíců protrpim, jenom abych pak držela v nářučí svoje vytoužený miminko!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky díky za podporu.Ted si užívám manžel gruntuje a já si lebedím na gauči a rádím jak to má dělat:-)) včera jsme byly v Olympii v Teplicích myslela jsem že nakoupím do foroty dárky na vánoce ale děs a hrůza já se vůbec nechytala takže jsme odjížděli s prázdnou. Docela jsem to přehnala nemohla jsem dojít do auta a dneska bych pořád spala. Zítra jdu se jdu naposledy nechat zkrášlit na kosmetiku pak už nebude na nic čas. Míšo tak at to osahávání zafunguje.
Odpovědět
Profilova fotka
jituš, no prosimtě, proč bys neměla stíhat? čas na sebe si prostě udělat musíš vždycky!! Snad máš babičky,když si budeš potřebovat dojít na kosmetiku, ta chvilička...jednou do měsíce...to snad jde vždycky nějak. osatní maminky to taky zvládaj, i s kometikou a kadeřnicí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se vede? Ja už dnes zase čumákuju od pěti ale cítim se odpočata kupodivu jsem přestala v noci trajdat čůrat :-) Tak Jitulko jedeme do finále ;-) těšíš se? já na miminko strašně ale ten porod mě nějak začíná stresovat no snad to s manžou zvládneme.Tašku do porodky mam připravenou, jen mimískovi ještě musím dokoupit nějaké drobnosti jako rukavičky atd.. Leonko chválíím baráček, fakt pecka, také chceme přízemní,snad se nám ty sny také podaří uskutečnit. jinak ty obklady v koupelně to je taky pecka - moooc pěkné! Tak mějte krásný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Leo to naprostá nádhera. Opět atriový dům, který bych chtěla i já. Ta koupelná je nádherná, já mám ráda spíš klasiku , protože tíhni ke starožitnostem, ale tohle bych si nechala líbit. Opravdu krásné. Kolik máte pokojů? Holky z DR staví také takový dům a bez pozemku se vejdou do 1,2 milionu, ale staví svépomocí. Do kolika korun se vejdete, máte to propočítané. Přesně tohle bych si představovala. Máš 1*. Já tam mám také album, ale spoustu místností mám splácaných ze starého nábytku, takže se bude muset hodně předělávat. Míšo jaké bylo mimi spolčo v Praze ? Holky těhulky držím Vám palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Jituss no už jen 3 týdny. Koukám že ty v 5h vstáváš a já zase pro změnu usínám takže jsem předchvílí vstávala v noci jsem zase zvracela. Přijde mi že malej mi leze nahoru než dolu asi chce vylézt krkem:-) Na mimčo se taky těším ale toho porodu se bojím vždycky koukám na deník chomutovska je tam rubrika s miminkama co se narodili tak koukám na ty váhy. Ted jsem nějaká nastydlá mám ucpaný nos a bolí mě v krku potřebovala bych Paralen ale nemůžu. Vidíš rukavičky taky nemám. Mě čeká ještě žehlení poslední várky a pak taky začnu balit. Co všechno budeš brát na prcka do porodnice?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, sraz v Praze byl cupr, až na to, že nás bylo hrozně málo, ale neva :-) i tak byla sranda :-D ty jo, stavění svépomocí bych řekla super, fakt...všechno si děláš jak chceš...a hlavně poctivě! jenomže kdo na to v dnešní době má čas? :-( Mončo, ani jsem nevěděla, že tam máš albíčko :-) já mám taky, ale spíš jenom dekoraci atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Jitulko ja zase bojuju s pálením žáhy je to děsné cokoliv sním nebo nesním , se můžu zbláznit jak to je nepříjemné! S sebou pro mimíska mam připravené, dupačky, kabátek, teplejší ponožky, dvě čepičky, deku,plýnky ... no je toho dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No řeknu vám tou svépomocí takhle staví Alešovo brácha a je to hrůza je strhanej nemá čas na rodinu + celá rodina mu tam maká takže kolikrát i my musíme měnit plány a přizpůsobit se. Už staví 3 roky a ještě prý 2 bude trvat než to bude hotové. Takhle bych to rozhodně nechtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
nj, svépomoc sežere hodně času...jenomže za to nemusíš dát takový melounky co normálně...zadluž se na tak dlouho...vím, že jsme se o tom už bavily, ale pro mě je to šílenost. kamarádka si teď vzala hypošku na 30let, 25tis měsíčně - bez energií a všeho okolo...je na mateřský a chtěj ještě jedno dítě...příjmy stejný, možná nižší než my :-( hrůza :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, tak to jsou sebevrazi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no my jsme stavěli,tak kombinovaně ;-) firmu jsme měli a kde co jsme dělali taky nebo spíš teda manžel ;-) Nedokážu si představit,dělat to celé sami.Je to náročné fyzicky a hlavně psychicky.Hlavně si nemyslím,že by se na stavbě svépomocí tolik ušetřilo,vzhledem k tomu,že to svépomocí dlouho trvá a materiál se strašne rychle zdražuje. My jsme dostavěli do roka a do dne (díky firmě), práce byla drahá,ale nakupovat ten materiál letos,tak to vyjde min. 2x tolik! Jsem,ale strašně ráda,že už u nás firma není,je to teda něco,člověk aby u nich pořád stál. Já to nikdy nepočítala celé přesně,ale vyšlo nás to i s pozemkem okolo 3mil. Dnes už se nedá postavit za milion i kdyby svépomocí fakt ne.Leda tak hrubá stavba malinkého domečku.
Odpovědět
Profilova fotka
...ještě díky za slova chvály :-) ......Mončo máme velký obývák spojený s kuchyní,3 pokoje,koupelnu, záchod zvlášť, technickou místnost,chodby. Úplně nám to stačí. V ulici máme asi 4 menší baráčky,některé stejné jako máme my,ale spoustu lidí si staví opravdu velké domy- to co máme dole mají i nahoře. Na uklízení pro mě velký i ten náš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To určitě. Holky co mají ten baráček za 1,2 milionu ( bez pozemku), mají 100m2, asi máte větší . Je to bez nábytku, ale se sanitou a kuchyňskou linkou. Předpokládají, že to bude také do roka. Ale máš pravdu, makají na tom jak barevní a při tom chodí do práce. Mně to přišlo neuvěřitelné za takovou pěknou cenu. Pokud by kupovali pozemek, tak by se vešli do 2 milionů. Dám ti sem odkaz, tahle konkrétní holčina má stejné zrcadlo v koupelně jako ty :-D. Je to v Mostě. Ty Vaše domečky jsou prostě jak z mých snů :-D , snad se nám to také někdy poštěstí. Velký dům nechci, uklízení mně obtěžuje http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Odpovědět
Profilova fotka
Leonko dnes jsem byla na obědě s tvým manželem.......................................tedy jen v jedné restauraci, u jiného stolu ;-) :-D . Neznám ho, tak jsem zdravila jen do plenéru při odchodu, ale hned jsem ho poznala. Jedeme do té Paříže, tak nám držte palce.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?