Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky koukám jak obrážíte kulturu. Já už jen sedím doma a nevím jak si mám sednout, lehnout atd. Ještě 6 týdnů do porodu už se to blíží ale mám takové tušení že to bude dřív nevím proč. ALe bříško mi ještě nekleslo ale začali mi natékat nohy:-( Už je to váha co nosím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se vrátila ze školy.Líbilo se mi,i když bych chtěla přejít na jiný (víc ekonomičtější ;-) obor). Jen první den školy začal tím,že jsem v Ústí bourala :-( ...já v pohodě,auto šrot ]-( Jinak dnes páchám jmenovky ;-) a už mi začíná docházet,že se asi budu brzo vdávat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky. Leo a co studuješ? Teda ty mně dostáváš. Rozmočíš si cylindr a zničíš auto. Už aby jsi byla vdaná, jsi nějaká roztržitá slečna :-D . Hlavně, že jsi O.K.
Odpovědět
Profilova fotka
takže LEON!!!!! Přeju ti hodně pevné nervy u zítřejších posledních příprav :-) a hlavně, užij si ten svůj den D naplno, jak to jistě umíš :-) Kašli na auto, hlavně že jsi v pohodě!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky taky moc držím palce a už se těším na fotky. Hlavně at vám svítí sluníčko.
Odpovědět
Profilova fotka
Sluníčko bude, to je jasný. A ty zlaté stromy. To budou krásné fotky. Krásně si to užij.
Odpovědět
Profilova fotka
no já miluju podzim ty barevné stromy zalité sluncem a nejvíc mě baví chodit ve spadaném listí a šustit s ním. Minule jsem tohle dělala na procházce a Aleš na mě koukal jako na blázna
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!!! Mám pocit,že na svatbu už je vše zařízeno a jestli ne tak to asi není důležitý :-D ...................ale doma ten bordel :-S ......a to ještě budeme dnes malovat jeden pokoj ;-) ..........jsme furt ve skluzu ;-) ;-) Moni ten cylindr jsem vytvarovala,ale spíš na klobouček na ryby :-( .....promiň,musíme se pak spolu domluvit na nějakém tom odškodnění. Dneska ještě zajedu ke květinářce a zkusím ještě doobjednat květinovou výzdobu jako plán B ;-) . Myslím,že bude hezky....taky to mám nahoře domluvené už od dubna ;-) :-) ..........venku je fakt krásně,hlavně,že neleje a nemrzne. Jitu a jak je??....taky už se ti to krátí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leo, co blbneš, tím se vůbec nestresuj. Vždyť jsem ti ho dala. Jen mně mrzí, že ho nebudeš mít na autí, ale určitě něco vymyslíte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leo PS: Ale vyfotit ho a ukázat foto by jsi mohla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo máš ho v albíčku!! :-D .........promiň,ale je fakt hnusnej ;-) Venda bude mít na autě plán B-květinovou výzdobu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leo zbývá mi 5 týdnů díky bohu už je mi v noci líp takže nezvracím (doufám že jsem to nezakřikla) a běhám jen na záchod a budí mě jen Alešovo chrápání což je síla určitě tím bude budit malýho to budou bezesné noci.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leo, tak vidíš, že bylo včera celkem pěkně a dnes jako novomanželka jsi se probudila do nádherného dne a takový slunný a barevný ti přeji celý život. Až se z toho vzpamatuješ, tak koukej napsat a dát sem fotky. PS: dlouho jsem se tak nezasmála, jako při pohledu na tvého manžela v cylindru :-D Jitu, už to vydrž, za chviličku bude mimí.
Odpovědět
Ahojky všem, zdravím a zároveň hlásím, že Leona byla nááááádherná nevěsta. Před obřadem strašně nervózní, ale opravdu nádherná!!! Vypadala jak celebrita z holywoodu..i když, kam se na ní hrabou..Kožíšek byl skvostnej, nádhernej kousek..fakt náádhera.
Odpovědět
Profilova fotka
No už se těšíme na fotky. Tak to už jsme tu komplet mladé paní. Stejně to uteklo jako voda.
Odpovědět
já mam nějaké fotky doma, ale nebudu přeci publikovat fotky nevěsty dřív než sama nevěsta..leda že bych byla paparazzi :)))
Odpovědět
když je vlastně ta hollywoodská celebrita, tak bych mohla že? ;-) Ba ne..až po nevěstě...
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem zvědavá ale raději počkáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, napsala bych Vám dřív,ale nějak jsme nemohli po celým baráku sehnat signál na internet :-D :-D .....ale už se hlásím jako vdaná paní ;-) .....je to krásný,jen si budu muset zvykat na nové jméno :-) ......ale to vy už všechny znáte. Svatební den se vydařil, všechno klaplo, celé dopoledne jsem byla nervózní, ženich nestíhal a tak pro mě přijel na poslední chvíli, po cestě na Hrádek na ulítla kytka z auta,tak jsme zablokovali křižovatku v Ervěnicích :-D :-D :-D .....nakonec jsme vše stihli - díky časovému skluzu na Hrádku.Obřad byl krásný-strašně jsem se klepala :-) a manžel to rozdýchával,že jsem se bála,aby tam sebou nesekl ;-) ,ale zvládli jsme to ;-) .......stejně jsem uronila slzu ;-( ......nechali jsme si na přání zahrát Život je bílý dům......ta bylo to nááááááádherný,krásně zazpívaný. Měla jsem problém nasadit prstýnek,ale nacpala jsem ho tam :-D U Camprů úplně bomba - opravdu nemělo chybu!!!!!!!!!!!! Výborná organizace,kýta-nádhera a vůbec všechno ňam ňam :-) Celkový účet za hostinu nás opravdu dostal,pana Campra budu všude chválit do nebe :-) :-) ;-) Po trochu núďu po obědě(čekali jsme než si hosté odvezou auta nebo se převléknou), to nemělo chybu!!!!!!!!!!!!!!!!Nádherná oslava,lepší jsem ještě nezažila!Spoustu srandy,zpívaní(ráno jsem nemohla mluvit ;-) ), tancování,paňáky...na prostě supr,krásně jsme se vyblbli :-D ....ve finále jsem válela sudy (stále ve svatebních šatech :-D ) s pejskem pana Campra ;-) ......šaty jsem dnes vrátila a musela jsem zaplatit pokutu :-p ....byly špinavý a bohužel se při tanci natrhl ten tyl :-S ...................ale stálo to za to!!!!! Slibuju fotky hned jak je budu mít! Mám slíbeno,že dnes večer,tak sem dám první ochutnávku!
Odpovědět
Profilova fotka
Leo, tak to je nádhera, že vše klaplo. Moc se těším na fotky. Vítám tě mezi námi vdaná paní a přeji hodně štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leon, hrooozně moc gratuluju a chci samozřejmě taky fotky a to co nejvíc, podle popisu, určo to muselo být super. Ouplně vám toho Campra závidím, jak ho všichni vychvalujete. tak třeba příště, no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, také to vidím na příště, třeba na narozeniny :-D .Škoda, že jsem o nich nevěděla dřív. Leo - fotky, fotky, fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, dala jsem Vám malou ukázku do alba z příprav a jdu tvořit svatební......musím napřed upravit velikost všech fotek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leo u toho popisu jsem se docela pobavila při představě jak nevěsta válí sudy s pejskama:-)) je skvělé že jste si to tak užili úplně jsem zasnila a začala vzpomínat na naši svatbu. Holky ale že to uteklo co? Měly bysme vždycky po určitém časovém úseku dělat srazy. I když já to ted mám na pár měsíců se zábavou spočítané:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leo fotečky máte nádherné. Moc Vám to sluší. Koukala jsem na to s kolegyní, zná tvého manžela, To zní pěkně viď. Chválili jsme hlavně oblek ženicha a tvoje šatičky. Prostě pěkné, pěkné. Zase se v gratulacích ozvala nějaká pipka bez alba, takže jí mažu, krávu. Misul máš krásný fialová kabátek, kde takový seženu? Už mám žlutý, červený, černo – bílý, hnědý a několik černých, ale ten fialový nutně potřebuji :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky já bych ty "gratulantky" chtěla vidět, pipiny, co se vůbec ozývaj? nádhery nebeský :-. Jinak ten fialovej kabátek bych taky mohla zahrnout do věcí, které "nutně" potřebuju :-D moc moc hezkej A Leonko, straaaaaaaaaaašně se mi líbí ta fotka, jak je za tebou v pozadí listí a strom, jak je to krásně zlatý, je to dokonalýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky!!!!! co to je zase za gratulace!!!! to snad neni možný...s prominutím kreténi, kteří tady nemaj ani svoje album budou psát takový hovadiny!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem jím napřed chtěla napsat ať jdou do p... ,ale pak jsem si nechtěla kazit svoje albíčko takovejma špínama,tak jsem taky dala smazat. Jsou to chuděrky,který nikdo nechce,tak závidí čůzy . Holky moc díky za všechny gratulace. Chci ještě udělat albíčko z oslavy,ale musím ho dát do příprav.To je hřích mít svatební album,jen na 50 fotek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já si schválně prošla několik alb a zdá se mi, že e tady rozmáhá podivné móda hnusných gratulací. Leo, já bych jí napsala, ale nemají uvedený ani mail. Moje kliknutí na smazaní nestačilo :-S Normálně mám pocit, že je to pořád jedna a ta samá hola, nebo skupinka, která si pracně přidělávají přezdívky. Také jsem si říkala, že 50 fotek já málo. Z příprav může mít člověk 3 alba po 100 a ze svatby tak málo :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, je to v hodně albách ty pipiny...mě asi tenkrát nevyšmátrali, to bych si vyslechla :-D nechápu, proč to dělaj, asi máš Leon pravdu, niíkdo je nece...se nedivim, jestli takhle přistupujou i normálně k výběru partnera atd :-D a 50 fotek je teda hoooooodně málo!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?