Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
zašla bych zase na tu topinku do Kocoura :-)
Odpovědět
no, já bych si tentokrát určo udělala víc času a dala bych si ty těstoviny co měla Monča takže kdy? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) já jsem pro pátek :-) nějakej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně malý. Já chci také momentky z bazénu :-D . Dokonalý to bylo, tedy skoro.Jen bych to asi nepojmenovala jako nejhezčí den v životě, ale jako jeden z mnoha nádherných dní v mám životě, které jsem měla možnost zažít. A kameraman byl asi podezřelý. Lucí já s mamčou jsme takový, věřící, nevěřící, prostě si věříme po svém. Moji rodiče nám prostě popřáli hodně štěstí a udělali křížek na čele. Pavlovo mamča to nějak, jako okecala.Jen mně mrzí, že jsem u všeho nemohla mýt babičku z mamči strany, je to prostě moje druhá máma, tak jsem si jí aspoň posadila do čela stolu vedla Pavlovo mamči.
Odpovědět
Profilova fotka
mončo, mám stejrný názor jako ty...možná by to na ty svatby chtělo nějakýho koordinátora, nebo nevím :-) momentky za chvílu budou, vydržte 15min :-) jsou tam tři složky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, u nás na koníkovi v diskuzi všechny holky těhotní...no to mě potěš...jsem zvědavá, kdy to přijde i na nás. Mončo, už?
Odpovědět
ok, takže nějakej pátek bude srazík papací ;-) aha, tak to jo, já to neznám no, já tak nějak nevěřím, proto jsem se ptala.
Odpovědět
hele, to se šíří jak epidemie, eště jedno šáhnutí jitullce na mimíska v bříšku a je to tu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, já jak měřím tu teplotu, tak mě to děsně teď baví, že i na ten stesk po svatbě jsem zapoměla :-D
Odpovědět
no vidíš...a baví to i manžela?-to musíte společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten ještě spí, ale vlastně včera jsem tam ten teploměr vrazila a nějak jsem u toho usínala a on na mě volal "Miláčku, pípá ti to mezi nohama" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak tady to je, tři alba :-), užijte si pupkáče v bazénu :-) http://picasaweb.google.com/misanda/ :-N
Odpovědět
Článek se načítá
pěkný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, Pavel ještě není doma a veze z Prahy fotky. Jsem netrpělivá a zvědavá :-| :-D Míšo já tam žádné video nevidím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé ona se nekoupe žádná slečna :-D . Být tam já a moje celulitida, tak jsme tam obě. Holky musím si koupit kyselinu listovou. Chci zadělat na Dominika v Dominikánské Republice. Nevím proč, ale chtěla bych prvního chlapečka. Možná je to syndrom jedináčka, chci být pořád Pavlovo holčička :-D :-D :-D, Informatik mi vynadal za dlouhé jméno a dnes mi psal, jestli má smysl utrácet peníze za prodloužení certifikátu do PC, jestli nechci na mateřskou. Ten je dobrej a než otěhotním, tak budu dřepět na podatelně nebo co.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, kys.listovou ti napíše nejlepší a nejsilnější tvoje doktorka, doplácí se snad 5kaček nebo tak, na krabičce :-). jinak se má brát tři měsíce předem. a dlouhý jméno máš, to je pravda :-D včera jsem to zovna říkala, když jsi mi psala :-N
Odpovědět
Ahojky holky, Moni tak co fotky? dovezl je manžel? líbí? S tím dotazem na mateřskou, to je vtipný:) ty jsou hodný, co:))) ze mě si tu taky kolegové robí prču, jakože to moje velký břicho je určo těhotný, ačkoli to je maximálně z čokolád, ale mimís se tam neschovává :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Pavel dovezl fotky a nááádherné album. Je pravda, že jsem čekala malinko víc. Asi, že tam bude Bred Pitt a Angelinou :-D :-D :-D . Máme jich velké množství vyvolaných a asi 20ks velikosti A4. CD jsem si včera neprohlédla, protože Pavel dorazil skoro ve dvanáct. Nejpozději o víkendu to naházím do PC. Míšo mně se teď na gyndu moc nechce. Mám docela hoňku v práci a okolo dovolené. Zkusím tam brnknout.
Odpovědět
No hlavně že ses dočkala....angelina ani brad tvojí pozvánku nepřijali?:-)) malej Domík se třeba povede i bez tý listovky, hlavně žádnej stres, ale byl by to krásnej dáreček z dovolený, to jo ;-) my teda ještě nemáme to albíčko a asi mít nebudeme:) dohodli jsme se, že uvidíme, jak bude vypadat ta fotokniha a pak bysme si případně udělali album jen z černobílých fotek a hlavní by byla to fotokniha. Ale uvidím, jsem dost nadšenec, takže pak třeba bude i barevný albíčko, společně s knihou a černobílým ablíčkem:) fotek není nikdy dost
Odpovědět
Profilova fotka
tak čb fotky chcu taky, a taky si je chci různě sama upravit, pohraju si s tím, aby to byl náš vkus atd...chci udělat čb velikou fotku a barevně zvýraznit třeba jenom kytičku a to si zarámujeme a pověsíme na zeď a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé měla to album v ceně. Také ještě nemám koupená alba pro rodiče a babičku. Na lepení se vrhnu až po dovolené.
Odpovědět
Moni, vy budete dávat fotky v albíčkách?
Odpovědět
Profilova fotka
to taky koukám...my ne, my je asi dáme zvlášť, pro každýho trošku... :-)
Odpovědět
no my taky chcem každýmu pár...jsem se lekla, že jsem jaxi neznalá bontonu svatebních fotek fakt nevím jak se to dělá, jestli albíčka nebo ne-na žádný svatbě jsem nebyla:)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nevím, ale řekli mi, že každýmu tak nějak společnou, třeba kde je pak ve skupince ten daný člověk a nějaký ty naše z tý trávy co máme...
Odpovědět
Profilova fotka
Já dám všem CD ať si každý vytiskne, pokud bude chtít. Nepotřebuji, aby se známým váleli naše fotky po šuplících. Našim dám album na 100% a babičce asi taky. Tím pádem budu muset dát album i Pavlovo mamče, ale to skončí opravdu v šuplíku :-( . Moje mamča má moje fotky po celém domě.Na svatbu nám dali 80 000 a babička 30 000 + zaplatila útratu v restauraci, kde se zdobila auta a napekla, dvě alba mně opravdu nevytrhnou. Já si myslím, že na to i čekají, dostanou to jako dárek a poděkování. Někdo dělá dorty, já udělám alba.
Odpovědět
aha, tak to chápu, máš recht. Já bych právě mojí mamině a tchánovcům taky udělala nějaký minialbum, jenže vím, že by to skončilo v šuplíku, tak že se neangažuju, to by byly vyhozený peníze, fakt zbytečný, ale když má mamča všude fotky, tak tomu rozumím. My jsme rodině dávali DVD s fotkami doprovázených hudbou-úžasný nápad našeho Davida-fotografa, jenže s tím bylo práce až na půdu, máme i udělaný obaly a potisk těch DVD v naší barvě a s fotkou. Ta hudba ty fotky umocnila, a ta první písnička k tomu vyrazí dech. Já jdyž to slyšela poprvý, měla jsem husí kůži a slzy v očích, jak mě to dostalo. A zatím byly jen skvělé ohlasy. Známým, kteří byli na svatbě, dáme tohle taky plus CD se všema fotkama-teď si už nikdo nezakládá alba, je holt doba cédéček. Ale babi a maminy dostanou pár fotek jako takových k tomu.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my jsme ostudy a ještě nikomu nic nedali :-N
Odpovědět
my akorát to dvd s tím, že na fotky prosíme počkat-aspoň malá útěcha, ikdyž si taky připadám blbě, že ještě nemaj fotky, páč my jsme lemry líný
Odpovědět
Profilova fotka
To DVD je super nápad.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?