Svatba v Chomutově a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte všichni, témátko je určeno nevěstám z Chomutova a z okolí, které se budou vdávat příští rok, ale taky těm, co jenom plánují, že někdy…takže přijďte podrbat!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje přišly parfémy a 25 je vyprodaná, je to ten Boss :-( , po dovolené ho objednám znovu, mám jen Lacostu pro Míšu . Neprišla mi ani 81 pro mojí kadeřnici. To je hrůza oni to neposílají ani dodatečně. Po dovče tam zavolám a ověřím si, jestli to mají na skladě.
Odpovědět
Profilova fotka
mončo, můžeš mit to teda nafaxovat do práce? šlo by to? nebo nemáte scaner a do mailu? :-) takže ti dlužím jenom 330? máš teda jenom jeden? jestli jsem dobře pcohpila.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo nedlužíš mi nic, to je za ty nože, co jsem nechtěně zničila ( tedy asi číšníci ). Ten jeden tvůj naštěsí dorazil. Hoď mi do IP fax číslo.
Odpovědět
Profilova fotka
mončo, máš to tam!
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, už tu zase nikdo není :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem :-) už doma :-)
Odpovědět
já taky:)
Odpovědět
MOni můžu si u tebe taky objednat parfémek? Měla bys od Diora Pure Poisson?
Odpovědět
holky holky..co to tu čtu?? To už chcete každá mimi?? Já chci teda taky..ale pro změnu stávkuje Dany..prý že jsme teď předělali byt a on ho nebude zas předělávat kvůli nějakýmu miminu..tak mam prý počkat do příštího roku. Podle toho, jak jsem si to vypočítala, tak v r. 2010 máme jedinou možnost počít chlapečka..vždycky jen jednou po šesti letech..tak si říkám, že než mimčo příští rok a pak hned další, tak začneme nejdřív chlapečkem a pak si po 3-4-5 letech uděláme holčičku :)
Odpovědět
já jsem si myslela, že po šesti letech se mění díky krvi pohlaví, který můžeš počít-jako že dejme tomu od 18 do 24 kluk a 24 do 30 holčička? ne že jen ten jeden rok......nebo jo? já si říkám, že chci jedině holčičky-je lepší bejt tchýně manželovi naší dcery než naopak:-) nějak se nám tady s těma mimískama roztrhl pytel ,co?
Odpovědět
Profilova fotka
Misull mám to v práci, zítra se podívám, jestli tam ten tvůj je. Diorů je tam spousta. Holky jsem malinko zklamaná z fotek. Nějak na mně z nich nedýchá to, co jsem si představovala. Myslím si, že paní Šebestová umí fotit mnohem lépe. Mám dokonce lepší pocit z fotek na oznámení.No, to už je jedno. Stahování a úprava fotek bude na 100% fuška otevírají se snad dvě minuty a jejich tam několik set ]-( , ale o víkendu se s tím poperu. Holky a která mi spočítá, jestli budu mít kluka nebo holku? Mně je to jedno, ale zajímalo by mně, jestli to vyjde :-D
Odpovědět
Moni, nesmíš být zklamaná, akorát si to budeš sama sobě kazit-jako já sobě :-( lepší je na nich hledat to hezký! no já nevím, jestli je to něčím podložený, ale kamarádka (21let), co má malou holčičku, tak říkala, že se každých 6 let mění krev nebo co a tím i ty hormony nebo tak nějak, takže si to spočítala tak, že aby měli ještě jednu holčičku, museli by počít teď těch pár let před jejíma 24tinama....ale kdy máš jakou krev, to už nevím:) to asi poznáš podle prvního mimíse. Holky, tak teď jsem fakt naštvaná:( celý skoro 4 měsíce, co tu bydlíme, si libujeme, jakej je v baráku klid, nikoho neslýcháme-oproti předešlím zkušenostem z paneláků. Dneska jsem si šla snad poprvý, co tu jsme, odpoledne lehnout a hned po pěti vteřinách, co jsem ulehla, rána jako blázen-taxi říkám, ty jo, co tam ty sousedi dělaj, to znělo jak kdyby bourali zdi!!!!víme, že mají po rekonstrukci, takže mi to přišlo divný, ale říkala jsem si, taky jsme tu 2 měsíce dělali rámus s rekonstrukcí, tak budu ohleduplná a holt se nevyspím, vybrala jsem si blbou dobu na spánek (jsem cíťa na buzení když spím-paxem dost protivná), ale tohle jsem brala-ale ty rány byly takový podivný, tak se šel Fanda podívat a nějakej malej smrad-cca 12let kopal sousedům do dveří!!!!!seděl a oběma nohama kopal do dveří-známe ho, bydlí o patro níž a dobýval se na vnuka našich sousedů-tak na něj Fanda vylít a je klid-a mně už se zamozřejmě nechce spát:(((( grrrrrrr ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jdi žehlit ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
.......no, já když mám jít žehlit, tak se mi chce najednou hrozně spát :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, chápu tě a soucítím s tebou. já jak měla min.týden dovolenou tak hned v pondělí od ránagrrrrrr vrtačka až do tří hodin..nechápu, co kdo vrtal tak dlouho!!?? a úterý zase hned ráno a naštěstí jenom hodinu. ale jsem taky hroně nepříjmená, když mě takhle něco vzbudí a hlavně vzteklá...už jsem se připravovala, jak půjdu někomu šlápnout do úsměvu, nebo mu pošlu bobek naší kočičky :-D - no jo, nejsi náhodou beran :-D s tou krví nevim nevim...moc tomu nevěřim :-)
Odpovědět
Misando, to bych vraždila-a ten kočičí bobek bych určo zanechala alespoň za dveřma, aby si do něj někdo pěkně šlápl:-) spánek je pro mě posvátný a pokud mi ho někdo bere-kdokoli, tak se neznám!!!! s tou krví to je hodně ve hvězdách, ale zní to hezky a zajímavě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, něco jako ta Jonášovo metoda :-) já se taky probouzím nejradši sama od sebe, proto miluju víkendové siestičky...i když je pravda, že v neděli si musím řídit budíka, pač když vedle mě chrní fanošek, tak spím taky dlouho, klidně do jedenácti, ale to bych zase večer neusla a byla bych nervozní, že půjdu do práce nevyspalá :-)
Odpovědět
víkendy jsou nejlepší-pokud nás nebudí číčák, ale když vydrží spinkat nebo bejt zticha, tak to zbožňuju-spát do aleluja minulou sobotu jsem dostala snídani do postele-ale musel mě fanda budit a moc se mi nechtělo-ještě se za těch 7 let nenaučil, jak reaguju, když mě budí-ikdyž příjemně-ale pochutnala jsem si:) Ty chodíš do práce každej den na 6?
Odpovědět
Profilova fotka
kočičáci jsou prevíti, ti naši řvou v sobotu za dveřma,když nevstávám jak mám :-D nene, já chodím na osmou, jenom pátky na šestou, pač mám dost práce..ale zítra jdu třeba i přesto, že je pátek na osmou, pač Toyoty nepracují :-.) jinak snídani do postele jsem dostala když jsme ještě spávali u rodičové snad...holky já vám ty chlapi závidím!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já také občas dostanu snídani do postele, ale musím si jít vyčistit zuby, tak malinko kazím tu pohodu, ale já bych jinak nemohla začít fungovat. Míšo, tak udělej snídani do postele ty. Já jí také občas udělám.Pořídili jsme si na to velký tác.
Odpovědět
Profilova fotka
mončo, na to mám leda tak neděli a to fanouš chrní do jedenácti, takže je to bezvýznamný, pač vstane a je oběd...
Odpovědět
Profilova fotka
Takový oběd v postýlce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, třeba špagety :-D
Odpovědět
Bré ráno, aha, já myslela, že ty vzkazy před 7 ranní píšeš už z práce, proto jsem se ptala. To je blbý no, když nejde udělat snídaně do postele,ptže manžel vyspává-ale tak romantický špagety v posteli může bejt sranda:-))). Já třeba nědělám snídaně skoro nikdy, každý ráno mi jí dělá Fanda a občas o víkendu i do postele. Já bych přes týden totiž asi nesnídala-až v práci, kdyby mi jí nepřipravil pod nos-v tom je zlatej!
Odpovědět
Profilova fotka
no, Lucí, tak to my máme obráceně, akorát ted Fanoš začal jezdit ještě dřív a půl 5 kvůli němu vstávat fakt nebudu. TAkže snídám sama :-(. A u toho právě komp a telka :-), ale doźví se člověk zajímavý věci...včera se řešili domácí pleťový masky, tak jsem z toho byla paf a jsem ještě teď nadšená, tak si asi budu klohnit sama doma masky :-)
Odpovědět
ty jo, chudák v půl 5??? to by byla moje smrt, občas jsem takhle musela vstávat a fakt bych tak nedokázala vstávat furt, ble. takže ranní pohodička, jasný, to musí být. Já jsem teda spíš raní plašan-vstávám tak, že mám všechno na minutu rozplánovaný a jakmile si rozmyslím, že si na sebe nevezmu to, co jsem si večer připravila, tak jsem ve skluzu a jsem schopná tu snídani obětovat, já bych u kompíku neposeděla:-) Masky, jo, hmmmm co se člověk poránu nedozví ;-) Co ta kosmetika? objednávala ses?
Odpovědět
Profilova fotka
lucí, nene, on vstává později, ale zas než se nasnídáme, to je dobrá půl hoďka...takže tak. jinak rozplánovaný mám taky všechno a i vymyšlený, co si vezmu a pak se mi to nelíbí a lítám k zrcadlu v něčem jinym a už mám zpoždění a jsem z toho na prášky...nesnáším totiž nedochvilnost, takže sama chodím vždycky dřív :-) Na kosmetiku jsem objednaná, volno má až 3.září, holky z koníka mi to hodně nedoporučují, taky měly po vysazení problémy a kosmetika jim to ještě zhoršila, jak to čistí...tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak se mi to začalo krásně zlepšovat, vysušuju Vichy a potom hydratuju krémem Femigard, ten je nejlepší!
Odpovědět
jo taaaak, takže není ho třeba litovat :-D no jo, nedochvilnost taky nemusím-Fanda se mi směje, že všude chodím dřív- dřív když jsme neměli auto, tak jsem na bus zastávce stávala cca o 5minut dřív, než to mělo jet a on se mi smál, že jsem praštěná....jenže jistota je jistota, že ;-) Jako fakt ti to neporučili, jo? to mi ani neříkej, to jsem z toho jelen :-S Tak hlavně že se to lepší za "domácí "pomoci!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my v týdnu nesnídáme a kávu vařím já, protože Pavel vstává 10 minut před odchodem z bytu. Já jsem také raní plašan. Potřebuju minimálně 45 minut. A jsem chronicky nedochvilná, nestihla jsem ani vlastní svatbu. Tentokrát né mojí vinou :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?